Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:09:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЛЬО ЧАСТ 3  (Прочетена 120640 пъти)
 
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #120 -: февруари 12, 2013, 17:06:13 »

Дами, някоя може ли да даде съвет за бельото за бременна булка  Girl_hide

Чудя се дали за танцувалната част да не си взема някакво бельо, което е с висока талия и придържа (иначе не много голямото) коремче, а за първобрачнонощенската част да заложа на нещо, което не ми скрива чак и ушите  badgirl

Да добавя, че роклята ми се разширява от под гърдите надолу, т.е. няма корсет който да ме пристяга.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #121 -: март 21, 2013, 18:03:59 »

Аз си взех изключително нежен корсет от магазина на LingaDore на Витошка. Имаха 50% намаление и ми излезе като страхотна сделка. Освен тпва се влюбих в меката материя и нежната дантела по долната му част. Не бях носила корсет досега, но го сложих един ден да видя как ще го търпя и съвсем откровено заявявам, че бях забравила за него до вечерта. Предстои ми проба на роклята и с него, пък да видим...
Единствено се опасявам, че ще ме топли през деня, но пък сватбата ще е вечерна и на тераса, та си мисля че вечерта ще е ок.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 21, 2013, 21:36:56 »

Супер, добра сделка си сключила! А корсета има ли от ония пластмасови неща по дължина, които го държат прав? Те обиват ли?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #123 -: март 29, 2013, 11:25:12 »

ratatui, извинявай, но чак сега виждам че си ми писала в тази темичка. Моя корсет има банели, но те почти не се усещат, защото са мекички и изобщо не ми беше проблем да се сгъвам и навеждам. Даже както писах и преди - вечерта бях забравила че съм с него. Тази събота ще ида с него да си пробвам и роклята, и евентуално да си я поръчам/купя Wink Много се вълнувам!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 29, 2013, 14:42:51 »

Роклята ми беше такъв модел, че не се нуждаеше от сутиен. Имаше вградени чашки. Ако трябваше да си купувам сутиен, той със сигурност щеше да е от Триумф. Много се кефя, че мацките тук са фенки на марката. Купих си единствено прашки от Триумф, чисто бели, изчистени, за 20 лв. Та това ми беше бельото. Колкото до чорапи или чорапогащник, кой както се чувства удобно. Носила съм и двете, но за сватбата предпочетох чорапогащник, защото и аз се изпотявам и се страхувах да не се претрия.
Съвет към булките, които се чудят дали да слагат сутиен под роклята- ако роклята ви е ушита точно по вашите мерки, бъдете сигурни, че няма да се притеснявате, че ще пада в моментите на бурни танци и ще ви се налага постоянно да я повдигате. Виждала съм как булките постоянно повдигат роклята си и имат чувството, че ще падне от бюста им. Аз също не исках да повдигам и заедно с дизайнерката я направихме така, че да изглежда перфектно и да стои перфектно. Аз съм с чашка С и въпреки бурните танци , въобще не мога да се оплача от роклята си.

То и моята рокля трябваше да е такъв модел, като си мислех, че чашката на сутиена ще си бъде вградена, а то се оказа, че от китайските сутиени по 2 лв се изрязват връзките и остава само чашката и е грозно пришита... Сега ще я видя на финалната проба и ако е така отново ще искам директно да я махне.. sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 29, 2013, 17:04:46 »

3 варианта за булч рокли подходящо, третият съм го пробвала на друга фирма и е супер:
http://ivon.bg/damcko-bel-o/cutieni/c-podpl-nka/dantelen-cutien-bez-prezramki-julimex-bs.html

http://ivon.bg/damcko-bel-o/cutieni/c-podpl-nka/nezhen-cutien-bridzhitka-nessa-dafne-1367234103.html

http://ivon.bg/damcko-bel-o/cutieni/c-podpl-nka/cutien-bez-prezramki-julimex.html
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 01, 2013, 22:31:30 »

Аз имам малък проблем.Взех си рокля втора употреба, мисля, че съм споделяла някъде, няма значние. Момичето, което я е носило е с доста по-голям бюст от мен.При мен си хлопа, само там е проблема. Казаха ми за вариант да си взема сутиен по моя мярка и да се пришие за самата рокля - горната част е твърда-тип корсет. Как мислите, ще стане ли ? Иначе не знам по какъв начин мога да пришивам някакви подплънки към самата рокля без сутиен, просто доста трябва да се пълни  blush
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 01, 2013, 23:36:05 »

 от типа силиконов сутиен unbra няма ли да се получи. Аз съм си поръчала от този тип че моя бюст е малък и исках да създам илюзия за повече, но роклята ми е с гол гръб и сутиена се вижда http://marquise-group.com/shop/images/unbranew.jpg иначе с пришиването на сутиена не е лоша идея има такива с доста голями подплънки.
« Последна редакция: април 01, 2013, 23:37:47 от ELCHOOOOOOO » Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 02, 2013, 15:33:22 »

Аз от такъв тип си изпатих много на бала.Имах такъе, защото роклята ми беше с много инъересен гръб и исках да не се вижда сутиен.И деколтето беше дръгото интересно- беше по-голямо и паднало. Беше май месец края и като се изпотих и... това нещо от едната страна се изхлузи.Остана да се държи само от едната страна.Като се ядосах и взех на майка ми сутиена върху този.Още по-голяма грешка.И накрая махнах всичко и се родих.Нищо не се видя, слава богу.Но повече няма да сложа такъв !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 02, 2013, 15:37:17 »

има по-горе такъв от плат, с лепка отвътре, дала съм.
Този който е като на Каприз, наистина се отлепва и пада.
Този от плат няма мърдане,нито в жега,нито в студ. И може да се ползва многократно.
Пришиването на евтин сутиен с изрязани презрамки и гръб, към роклята, също е вариант. good
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 07, 2013, 08:00:12 »

Аз имам малък проблем.
Виж от тези : http://www.beljoto.com/damsko-beljo/sielei.html
единия модел е със сменяща задна презрамка има добри подплънки
този е модела
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://sentiment.bg/images/products/panties_sielei-sutien-sielei-1590_1277299737_image.jpg&imgrefurl=http://sentiment.bg/bg/ladies/damsko-belio/sielei-sutien-sielei-1590&h=544&w=408&sz=50&tbnid=uKLfKs5EUJ74UM:&tbnh=91&tbnw=68&zoom=1&usg=__NNVSokBy7Y5F119UztCIPwt5Qxo=&docid=NaAkn_sqedOSxM&hl=bg&sa=X&ei=hgthUZTlIcbbtAaV4YDQAQ&ved=0CFIQ9QEwBg&dur=359
« Последна редакция: април 07, 2013, 08:02:46 от pavletutka » Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 07, 2013, 18:23:24 »

Аз съм сигурна, че няма да имаме сили първата нощ за весело бельо, затова ще съм с нещо удобно през деня. А за медения месец мисля да си купя 2-3 секси комплектчета/нощнички...
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 08, 2013, 06:21:05 »

може да звучи тъпо,ама аз на бала бях с корсет,на сватбата ще съм с корсет, колкото момичета познавам (и мен вкл) всички сме носили корсета без сутиен
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 08, 2013, 19:56:53 »

И аз мисля, че корсетите са си за без сутиен, а красиво не значи задължително неудобно  Wink
Аз си купих съвсем наскоро ето този сутиен, които е супер удобен.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 22, 2013, 17:04:15 »

може да звучи тъпо,ама аз на бала бях с корсет,на сватбата ще съм с корсет, колкото момичета познавам (и мен вкл) всички сме носили корсета без сутиен

зависи от корсета smile моята рокля е с твърд корсет и не усещам нуждата от сутиен smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines