Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:58:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЛЬО ЧАСТ 3  (Прочетена 120644 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #105 -: юни 13, 2012, 20:00:54 »

киви е права, един стягащ  чорапогащник върши същата работа, само дето не знам как и чорапогащник ще се изтърпи, ако е лятна сватбата - ние бяхме в края на април и умрях от жега по едно време, макар и с най-тънкия възможен чорапогащник
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 14, 2012, 06:13:31 »

macituu привет smile
За нашата сватба майка ми и още една позната го ползваха. Наистина има разлика, добре обхваща и оформя тялото, но загрява и ако е топло може и да не издържиш на жегите.
Но според мен има ефект, определено силуета се променя и оформя. Купих го от магазин на Графа за 24 лв/бр/.
kiwi е права, че ако нямаш голяма нужда, по- добре  да си вземеш чорапогащник.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #107 -: юни 14, 2012, 09:11:25 »

Аз повечето заради корема, а и съм на друга сватба и мисля пак да го ползвам
irena_popova  можеш ли да ми кажеш на каква марка бяха тези които са ползвали твоите близки, понеже съм от друг град аз гледах едни в магазин Самоздрав.
Офф жега не жега ще гледам да издържа, понеже мисля да съм боса а като е топло ми се претриват сланинките между краката  blush ще си взема с крачолче.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 14, 2012, 09:17:47 »

Сега в момента, не мога да се сетя точно марката, но знам че бяха турски
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 14, 2012, 16:20:06 »

macituu, виж продуктите на Триумф. Има доста моделчета оформящо бельо, които може да ти харесат. За марката мога да гарантирам, че няма да сбъркаш ако и се довериш. Цените са малко по- високи, но със сигурност си заслужава.

http://www.3suisses.bg/bg/shop/belo/belo/belo-s-modelirasch-tyaloto-efekt/7961-25854.html
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #110 -: юни 16, 2012, 11:14:04 »

Момичета, знаете ли къде могат да се намерят силиконови чорапи в екрю или в краен случай в бяло, като размера да не е XS или S. Wink
Преди време си бях взела едни страхотни на Францони, но червени..страхотно качество и всичко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #111 -: август 23, 2012, 09:47:23 »

Момичета, реших да раздвижа темата  smile Тия дни обикалях да си търся бельо за брачните нощи. Преди време Веси беше пуснала един сайт с много хубави модели на корсети в бяло и златисто (цветовете на сватбата). Та търся нещо подобно да го видя, пипна и меря. Масово като вляза в магазините и кажа какво търся, започват да ме оглеждат отгоре до долу - мерят ме, теглят ме, само оставаше да запишат всички данни. И накрая се държат като ощипани госпожици  olele Моля ви препоръчайте магазини, в които да има нещо стилно. Аз не мога да се пречупя с това интернет пазаруване, ама май, ако нищо не намеря, нататък вървят нещата  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 23, 2012, 10:45:30 »

аличка, аз затова преминах на интернет пазаруване отдавна, бг продавачките няма да се оправят, докато шефовете не почнат да подбират правилно персонал. NO
Но все пак да кажа че добро отношение получавам в почти всички магазини за бельо в молът на цариградско, особено в Golden point, мисля че така се казваше. Оттам са ми лепящите се платнени чашки. good
Имай предвид че такива корсети по -интереснички се правят предимно в китай , затова са и повечето в интернет сайтове. Аз имам такъв черен, свестен си е , нищо му няма и си отговаря на номера, така че смело можеш да действаш и от нета. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 06, 2012, 13:48:42 »

тук темата заглъхна, да я освежа с похвала на сутиена си  за сватбата.Супер евтин и невероятно удобен, тъй като е бриджитка, не се и виждаше въобще под роклята като форма  good:
http://ramira.bg/Bial-sutien-silikonova-bridjitka-66486
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 09, 2012, 10:37:51 »

Не мога да не се похваля, че за пръв път в живота си носих сутиен без презрамки и се чувствах супер удобно и комфортно. Беше ужасно луда сватба, имам мускулна треска в момента, и в нито един момент нямаше каквото и да било движение или разместване на сутиена. Размерът ми е 75D, което обяснява неуспехите ми с бельото без презрамки до момента, но го открих Wink!
http://uk.triumph.com/LOVELY-SILHOUETTE-NEW/10120372,en_GB,pd.html&cgid=1293000#!i%3D2%26color%3D0004_Black#image
Активен
teddy_music
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #115 -: октомври 20, 2012, 23:13:23 »

Роклята ми беше такъв модел, че не се нуждаеше от сутиен. Имаше вградени чашки. Ако трябваше да си купувам сутиен, той със сигурност щеше да е от Триумф. Много се кефя, че мацките тук са фенки на марката. Купих си единствено прашки от Триумф, чисто бели, изчистени, за 20 лв. Та това ми беше бельото. Колкото до чорапи или чорапогащник, кой както се чувства удобно. Носила съм и двете, но за сватбата предпочетох чорапогащник, защото и аз се изпотявам и се страхувах да не се претрия.
Съвет към булките, които се чудят дали да слагат сутиен под роклята- ако роклята ви е ушита точно по вашите мерки, бъдете сигурни, че няма да се притеснявате, че ще пада в моментите на бурни танци и ще ви се налага постоянно да я повдигате. Виждала съм как булките постоянно повдигат роклята си и имат чувството, че ще падне от бюста им. Аз също не исках да повдигам и заедно с дизайнерката я направихме така, че да изглежда перфектно и да стои перфектно. Аз съм с чашка С и въпреки бурните танци , въобще не мога да се оплача от роклята си.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 21, 2012, 16:54:27 »

За изпотяването и претриването - момичета, ако се притеснявате да не би да ви се претрие кожата от вътрешната част на бедрата, преди да сложите роклята, не забравяйте да си сложите малко бебешка пудра  good

Аз бях със сутиен, направихме голяма грешка да не пришием роклята към сутиена в деня и после се притеснявах постоянно дали не ми се вижда отзад. Това, разбира се, докато не стигнахме в ресторанта, после хич не ми дремеше biggrin В H&M наистина има хубави неща за булки, аз си взех и прашките от там, бели дантелени, а иначе много се чудех за сатенено кимоно за времето на подготовката преди обличането на роклята, но се отказах, защото на нашата дата жегата беше страшна и реших, че така и така няма да го сложа smile
Активен
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #117 -: декември 16, 2012, 21:50:11 »

Момоичета,а нещо да предложите за бременна зимна булка? blum blum
Активен
Sofiasta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #118 -: декември 17, 2012, 11:19:16 »

По парфюм ще е най-добре, аз да ви споделя. На мъжкото подсъзнание добре действат жартиери, дантели и други нежни неща.
Това винаги работи безотказно  girl_wink
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 12, 2013, 13:41:19 »

Да се похваля взех си бельото и вече спокойно мога да пробвам рокли.
http://www.beljoto.com/damsko-beljo/sielei/push-up-sutien-sielei-2.html
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines