Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЛЬО ЧАСТ 3  (Прочетена 120645 пъти)
 
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #90 -: май 10, 2012, 15:25:19 »

Ами той е един такъв, уникален е, супер много ми повдига бюста без да ме сплесква и дори със сутиен не мога да се поддържам така, както корсета го прави, много съм доволна от избора.  yahoo
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #91 -: май 22, 2012, 20:35:02 »

Ако трябва да съм честна едва ли ще ми остане време след сватбата за първа брачна нощ и изненади. Но за тези, които искат да купят нещо хубаво за сватбата препоръчвам бельото на LingaDore. Това е линк на сайта, но на тези, които са от София, препочвам да отидат на място. Магазин има на бул. Патрирах Евтимий. Аз от този магазин си пазарувам и съм изключително доволна ! Нещата съм и страхотни.

А конкретно за булчинскита си рокля само бикини мисля да си закупя, без сутиен съм, така че ако все пак стигнем до първа брачна нощ, ще съм по парфюм и секси гащички   blum
Активен
kkkrasotakkk
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #92 -: май 22, 2012, 21:54:47 »

И аз съм много доволна от бельото им!  yahoo
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #93 -: май 23, 2012, 06:46:01 »

http://www.underwear.bg/

Това е линка, че бях забравила да го дам smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 23, 2012, 07:30:03 »

Ние имахме време за първа брачна нощ, но да ви кажа честно в момента в който влезнахме в стаята се съблякохме дибидюс голи и се топнахме във горещата вана с две чеше шампанско. Така че и да бях купила нещо по специално нямаше да остане оценено  smile
А и да ви споделя...при нас имаше доста конфети и жита и т.н. та като се съблякох по роклята имаше какво ли не. Така че помислете за това...да не попадне нещо оцветяващо и да ви съсипе идеята!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 23, 2012, 07:54:28 »

Ние си имахме първа брачна нощ (сутрин), но така и не се стигна до обличане на това, което бях купила!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #96 -: май 23, 2012, 10:38:17 »

Аз имам вграден сутиен в роклята, купих си само бикини ( пазарувам главно от Триумф). Намерих невероятно красив син жартиер ( ох, забравих името на фирмата за бельо  sad )
Моята дилема е друга - обувките ми са отворени само на пръстите, въпросът е да купувам ли жартиери или не? Ръба на чорапа се вижда много грозно на обувката. Да знаете къде мога да купя жартиери или силиконови чорапи без такъв ръб и без пръсти?  smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 23, 2012, 17:30:42 »

Аз имам вграден сутиен в роклята, купих си само бикини ( пазарувам главно от Триумф). Намерих невероятно красив син жартиер ( ох, забравих името на фирмата за бельо  sad )
Моята дилема е друга - обувките ми са отворени само на пръстите, въпросът е да купувам ли жартиери или не? Ръба на чорапа се вижда много грозно на обувката. Да знаете къде мога да купя жартиери или силиконови чорапи без такъв ръб и без пръсти?  smile

В New Silhouette съм намирала по-специални чорапогащници и силиконови чорапи, иначе в Seven Seconds ще има със сигурност. Ако си в София, пробвай и Penti, намира се на Графа, почти до канала - техните чорапогащници са супер качествени и имат голям избор и за силиконови чорапи.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 23, 2012, 20:32:16 »

Където и да попиташ за чорапи/чорапогащник без ограничител би трябвало да намериш. Не е нещо кой знае колко необичайно, аз съм си вземала, и винаги съм намирала оше в първото място, където вляза.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #99 -: май 29, 2012, 15:27:15 »

В Севън секънд първо отидох, но нямаше, после в Нов Силует и там нямаше, в Палмерс нямаше ( от там е жартиера, струва 30 лв., но е страхотен. )
Вивид не става въпрос да няма ограничител, а да няма пръсти, виждала съм такива преди, долу жартиера така е изплетен, че пръстите излизат от него. Не мога да намеря снимка за съжаление  Wink
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 31, 2012, 16:25:24 »

Tsutsi, В Триумф провери ли? Мисля, че преди време бях видяла там такъв, но не съм много сигурна.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 31, 2012, 18:28:15 »

В Севън секънд първо отидох, но нямаше, после в Нов Силует и там нямаше, в Палмерс нямаше ( от там е жартиера, струва 30 лв., но е страхотен. )
Вивид не става въпрос да няма ограничител, а да няма пръсти, виждала съм такива преди, долу жартиера така е изплетен, че пръстите излизат от него. Не мога да намеря снимка за съжаление  Wink
Мила, и аз не съм те разбрала - реших, че търсиш чорапи без ограничител отдолу на пръстите.  give_rose
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #102 -: юни 13, 2012, 18:34:20 »

аз няма да имам някакво специално бельо понеже съм супер особена в тялото. имам много малка гръдна обиколка от 70см. а гръдната ми е доста по голяма и и няма такъв който да ми стане на обиколка а на чашка да не ми е супер малък. а тези които ми стават на чашка са ми като торби и падат :Д а не си струва да го преправям специално, ще го карам БЕЗ.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #103 -: юни 13, 2012, 19:08:39 »

Разгледах темата но не намерих коментари относно стягащото бельо, ако някоя от по-закръглените булки е ползвала нека сподели. Харесах този модел http://www.samozdrav-bg.com/37.602.0.0.1.0.phtml , но незнам коя марка са най-качествени.


* pacalikorse_a2-390x540-500x500.jpg (52.25 KB, 361x500 - видяно 442 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #104 -: юни 13, 2012, 19:47:40 »

Всичките марки стягащо бельо вършат едно и също, а ако закърглянето е само лекичко един скулптуриращ чорапогащник ще свърши същата работа, а ще държи по-хладно.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines