Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:23:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чантата - 3  (Прочетена 72851 пъти)
 
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 01, 2016, 15:54:06 »

Това с чантата хем не го "осъждам" хем не го "приемам" вски според удобството си, но лично аз смятам, че не ми е необходима.

- телефон на сватбата си да нося не смятам smile
- червило може и в на майка ми или на кумата чантата да бъде,
- личните карти може да са в кумовете, защото не е само моята важна а и на младоженеца,
- парите все ще има къде да се сложат, да не говорим, че има страхотни кутии за пари, които не са много голями и са доста удобни за такива случаи. Шаферка държи една такава кутия и ето го, дори да не е кутия де факто шаферките са за това, да помагат и да ходят по мен ахаха smile
- други там работи като безопасни игли, лепенки и подобни майка ми винаги има в нейната чанта, съответно на мен не ми е необходимо smile

П.С. Колкото по-малко неща ми се мотаят по ръцете и краката толкова по-добре и по-леко ще ми бъде и движиние, и държане на разни работи по време на ритуалите.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #61 -: февруари 02, 2016, 12:37:12 »

Да споделя и аз моя опит с чантата. Аз държах да имам чанта -тип клъч към сватбената си рокля, като от самото начало ми беше ясно, че няма да я разнасям напред назад по снимки и т.н. Просто си сложих в нея най-необходимите неща от рода на червило, гланц, кърпички и т.н и кума и кумата се погрижа за това чантата да е на мое разположение, когато ми потрябва, например за освежаване на грима по време на фотосесия, преди някой от сватбените ритуали и т.н. Съгласна съм с мението, че няма как булката да държи  и букет, и чанта, така че чантата не е напълно необходим аксесоар.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 02, 2016, 12:43:48 »

Аз нямах чанта. Кумата имаше клъч и в него събрахме 2 червила, личните карти и едни кърпички. Пъдрата ми е доста обемна и не се събира в клъч, затова стоеше при едната шаферка с по-голяма чанта.
Опресних си червилото точно веднъж, преди да влезем в ресторанта, а пудрата така и не я използвах. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #63 -: февруари 02, 2016, 12:48:11 »

Аз също бях без. Кумовете се погрижиха за лични карти и тн, всичко останало беше при кумата ишаферките smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 03, 2016, 16:32:04 »

средният вариант е едно изискано несесерче, което да стои в някой роднина или гост близък. така си имаш всичко под ръка, без да го мъкнеш. smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 15, 2016, 13:39:10 »

И аз няма да имам чанта - не само, че ми идва малко излишна към цялостната визия, но и не мисля, че ще ми е удобно да разнасям и нея (сигурна съм, че даже букетът ще ми писне по време на ритуалите  tease ). Ще делегирам отговорността за личните карти и някое гримче на кумата  pardon
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #66 -: септември 07, 2016, 21:42:05 »

Въобще не мисля че е нужна чанта в сватбения ден !! Наскоро бяхме кумове и нито аз , нищо булката бяхме с чанти !! Е аз имах , но тя беше заедно с багажа в багажника и накрая преди да влезем в ресторанта помолих един приятел да ми внесе чанатата и да я остави на булчинската маса ... Иначе телефон и лични карти и на двете бяхме оставили при мъжете . Каквото и друго да трябва ( червило , пудра ) бих оставила при шаферките или при сестра ми.
« Последна редакция: септември 07, 2016, 21:44:26 от silviya91 » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines