Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:34:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224648 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 20, 2012, 13:55:45 »

Аз забравих май да спомена,че роклята съм я пробвала..и се харесах много...но в същото време се чудя дали да е сатен на долу или шифон(органза)...и двата модела изключително много ми харесват... cray cray cray
Активен
Ива
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #391 -: февруари 20, 2012, 14:13:06 »

момичета, имам нужда от помощ! съвсем наскоро се сгодих и ето на- преди няколко дена, по настояване на младоженеца решихме сватбата да е след 2 месеца.. не мога да ви опиша еуфорията и паниката, които са ме обвзели, хем съм  yahoo хем съм  shok  идея си нямам откъде да подхвана организацията.. поне вече съм си харесала рокля  smile и всъщност точно там е проблема- модела, които харесах е от асеновградска фирма (lateda bridal) но не мога да намеря никаква информация за тази фирма! добри ли са, не са ли?! всички снимки на сайта са копирани от някъде и именно това ме притеснява- дали ще я ушият същата?!? пратих запитване, на което веднага ми отговориха, относно материалите, цената, как работят и т.н. но все пак искам допълнителна информация, не от фирмата а от клиентите им! случайно да имате някакво инфо за въпросната фирма?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 20, 2012, 14:20:19 »

Ива направих си труда да влеза в фейсбук профила им . направи го и ти. има рокли снимани непрофесионално отблизо, тоест можеш да видиш дали ти върши работа качеството на изработка, платове и т.н .. а за отзиви за самата фирма, пиши в темата за Асеновград, за да не размесваме с тази тема smile
http://www.facebook.com/pages/Lateda-bridal/313766008663979?sk=photos
Активен
Ива
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #393 -: февруари 20, 2012, 14:36:38 »

тъй нареченият 'профил' във фб беше първото нещо, на което попаднах.. като изключим копираните снимки, останалите модели изобщо не ми харесват..но кой знае- въпросните модели може да не са просто някакво лошо недоразумение, а булките да са си поръчали именно това, затова търся допълнителна информация  Wink извинявам се че пост-нах тук, веднага се прехвърлям в другата тема  good
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 20, 2012, 14:38:58 »

тъй нареченият 'профил' във фб беше първото нещо, на което попаднах.. като изключим копираните снимки, останалите модели изобщо не ми харесват..но кой знае- въпросните модели може да не са просто някакво лошо недоразумение, а булките да са си поръчали именно това, затова търся допълнителна информация  Wink извинявам се че пост-нах тук, веднага се прехвърлям в другата тема  good
И аз ги разгледах...хареса ми една..но не бих рискувала...изобщо не ми изглеждат надеждни...повечето снимки май са копи-пейст.....  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 20, 2012, 14:43:48 »

значи тези копираните снимки.. също не ми допада тази работа. да не говорим че реалните им рокли , да не обидя някой, но са просто доста нискокачествени и кичозни , и аз не бих се доверила. има доста други ателиета, момичетата в темата за асеновград са писали за тях , прочети я темата и мисля че ще намериш твоето ателие. успех
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #396 -: февруари 20, 2012, 19:10:47 »

Аз си харесах едни много сладки рокли. Обаче се продават само в Япония.. доста жалко.
Едва ли някой друг ще ги хареса- не са много традиционни сватбени рокли, а и са малко тип Барби, но аз такива неща харесвам:)

image hosting jpg


gif image hosting

image host
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 19:20:25 от Lovelica » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 20, 2012, 19:22:08 »

Интересни моделчета. smile Аз просто не харесвам розово, но моделите никак не са лоши. smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 20, 2012, 20:56:03 »

Аз си харесах едни много сладки рокли. Обаче се продават само в Япония.. доста жалко.

Мисля,че ще могат да ти ушият каквото и да е рокля,но е въпрос дали ти се рискува   blush blush blush  smile
Аз лично не бих рискувала да  си шия рокля,без да съм пробвала нещо подобно предварително  smile smile smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 20, 2012, 20:58:43 »

Lovelica,  аз също харесвам и такива модели, първата е страхотна. убедена съм че в китайските сайтове за рокли можеш да си поръчаш такава, просто гледай и разделите за шаферки и абитуриентки там. smile
Активен
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #400 -: февруари 20, 2012, 23:00:53 »

Ива, честито за сватбата smile Дано успееш да намериш мечтаната рокля. Аз също съм в търсете, но за сега гледам из нета и не съм направила обиколка по магазините.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 21, 2012, 09:08:26 »

Барбенските рокли са страхотнииии!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #402 -: февруари 21, 2012, 17:36:12 »

Привет и тук момичета!!!
Роклите са страхотни!
Аз също много се прехласвам по подобни модели, но все още не съм преценила дали да бъда с по - прибрана рокля или с обръчи (пухкава).
Страшно объркана съм.
Ще следя темата с интерес smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 22, 2012, 08:13:02 »

Добро утро  Wink
Ето малко красоти:


Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #404 -: февруари 22, 2012, 10:41:53 »

Ето още . Прическата много ми харесва.:)Биха били страхотни рокли и за шаферки

image upload

adult image hosting

image upload
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 10:43:45 от Lovelica » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines