Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:05:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224624 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 18, 2012, 19:52:22 »

Благодаря на всички. smile Колкото повече я гледам, толкова повече си я харесвам!  yahoo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 18, 2012, 19:59:47 »

goldish избора ти е прекрасен. И на "живо" роклята е хубава. Само на мадамата ръкавите не са и по мярка  tease
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #377 -: февруари 18, 2012, 20:56:22 »

alla, точно тя! Къде я мери момичето и колко струва? Аз не искам ръкавите по принцип.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 18, 2012, 20:59:18 »

Роклята стои великолепно на модела, но на момичето изобщо не ми харесва.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #379 -: февруари 18, 2012, 21:04:42 »

Роклята стои великолепно на модела, но на момичето изобщо не ми харесва.

Моделите са много по-слаби от повечето жени, а и снимките са обработени и тела издължени. За това е хубаво да се види как стои такава рокля в действителност. smile
Тук има снимки на много бг булки, а роклите са купени от La Sposa. Цените са 2500лв+
http://www.facebook.com/pages/La-Sposa-Bulgaria/161113973250?sk=photos#!/pages/La-Sposa-Bulgaria/161113973250?sk=photos
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 21:06:38 от alla » Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 19, 2012, 10:33:50 »

goldish

В дясно под снимката има да свалиш роклята в pdf формат.
Иначе може с print screen да я копираш, Но най-добре я виж в Bestbridalprices, там снимките са в голям формат и можеш хубаво да разгледаш модела.

Момичета, моята рокля още не съм я видяла... до края на януари трябваше да ми е първата проба, а до тази седмица не ми бяха звъннали. Обадих им се да питам какво става и уж другата събота ще съм на проба... Направо вече взе да ме хваща страх дали всичко ще е ок.
Активен
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #381 -: февруари 20, 2012, 00:32:21 »

Здравейте на всички бъдещи булки и на тези, които споделят от собствен опит. Аз съм 100% нова във форума. Опитах се да изчета нещата за булчинските рокли, но сте писали много smile Предстои ми сватба юни месец. Притеснена съм, защото до сега само гледам снимки в нета и съм премерила само 2 рокли на Сватбеното изложение в Стара Загора - http://www.parkmall-sz.com/info.php?id=3 За мен проблема е, че съм леко пълничка. Бях шокирана като влязох в един булчински магазин в родния ми град  и ми казаха "Ами съжалявам, но за вас нямаме номер за да пробвате". На изложението беше същото, а нося размер 48  shok не 68. Подскажете ми къде да се насоча за рокля. Дали в Сватбен център София има размери за да може да се премери? Асеновград и Пловдив също са ми близки като разстояние. Благодаря ви много и успех на всички булки smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #382 -: февруари 20, 2012, 09:04:53 »

В Сватбения център има XXl рокли, но ти си далече от тях: http://www.svatbencenter-sofia.bg/сватба/за-булката-и-младоженеца/за-булката/булчински-рокли-xxl/
Най-добре се обади по телефона и ги питай за конкретния номер. Знам, че са много любезни.
Активен
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #383 -: февруари 20, 2012, 09:58:31 »

Много благодаря smile Ако си заслужава бих изминала 250 км, за да намеря роклята си. Търся си нещо просто, изчистено и нежно. Предпочитам рокля с едно рамо или поне малка презрамка. Харесах си една рокля в Романтика, но са съжаление отказват да ми дадат цена за нея по телефона, а да дойда до София само за да ми кажат 1500 лв например..... sad Имате ли наблюдения на какви цени са роклите от намаленията им. В сайта пише "ЦЕНИ ОТ 480 ЛВ"
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 20, 2012, 10:28:19 »

goldish,
Роклята е просто зашеметяващааа!!! Според мен обаче половината от чара й са точно ръкавите - така че моля те помисли пак за тях  good  girl_wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 20, 2012, 10:39:45 »

Здравейте на всички бъдещи булки и на тези, които споделят от собствен опит. Аз съм 100% нова във форума. Опитах се да изчета нещата за булчинските рокли, но сте писали много smile Предстои ми сватба юни месец. Притеснена съм, защото до сега само гледам снимки в нета и съм премерила само 2 рокли на Сватбеното изложение в Стара Загора - http://www.parkmall-sz.com/info.php?id=3 За мен проблема е, че съм леко пълничка. Бях шокирана като влязох в един булчински магазин в родния ми град  и ми казаха "Ами съжалявам, но за вас нямаме номер за да пробвате". На изложението беше същото, а нося размер 48  shok не 68. Подскажете ми къде да се насоча за рокля. Дали в Сватбен център София има размери за да може да се премери? Асеновград и Пловдив също са ми близки като разстояние. Благодаря ви много и успех на всички булки smile
Здравей. Аз си купих рокля 48 размер от Асеновград. В някои ателиета там има ушити рокли от почти всички размери. Големите в сватбения център са Просто огромни!
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #386 -: февруари 20, 2012, 13:40:15 »

Здравейте момичета...аз много се чудя какво да правя с моята рокля...харесах си една..но много се притеснявам да я купя и после да харесам друга и да съжалявам....Не знам какво да правя...а ако ще я взимам,трябва края на февруари да отида,за да започнат да я шият,защото нямам време..дайте ми съвет моля ви...не знам дали това е моята рокля....прикачвам я и чакам мнения... smile
  Bulka88 роклята е хубава.Пробваи и други модели,за да видиш как ще ти стоят и прецени дали искаш тази.Каде ще си я шиеш?
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 13:41:56 от slance11 » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 20, 2012, 13:43:18 »

Bulka88 мила, съмнения винаги ще имаш..дали не трябваше тази или онази... но според мен преди да решиш да шиеш пробвай нещо подобно или някой друг модел, който ти харесва и този който почустваш че ти е най-удобен ...това е твоят..смело напред/сигурна съм че ще избереш правилната/  give_rose
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 13:45:00 от cveta_d86 » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 20, 2012, 13:46:48 »

Bulka88, роклята е много красива. Бродерията е страхотна, поне така изглежда на снимката. И моят съвет е първо да пробваш различни рокли, защото може да си харесаш рокля с друга линия. Много често искаме едно, а пък започнем ли да мерим се харесваме повече в друго.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 20, 2012, 13:47:39 »

Хаха, питай мене за съмненията. smile Аз да ти кажа затова се отказах от шиене. Трябва да се облече. така по снимка е много трудно да се прецени.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines