Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 02:00:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224732 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 18, 2012, 08:41:34 »

Честито Веси,роклята е прекрасна и ти стои много добре  girl_wink  Yes pullpigtails pullpigtails pullpigtails
Много се радвам ,че вече си имаш рокля  yahoo yahoo yahoo
За съхранението,че ти кажа от опит с роклята на сестра ми smile
Беше на закачална (която не и беше в употреба) в един огромен фин найлон и седеше легнала отгоре върху гардероба в спалнята на мама (понеже нали младоженеца не трябва да е вижда smile )
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 18, 2012, 09:40:41 »

Някъде четох, че от найлона може да пожълтее плата. Аз мисля върху нея да хвърля един чаршаф и на закачалка... good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 18, 2012, 10:10:15 »

Благодаря на всички. smile Надявам се мненията да са искрени. smile Как мога да я сложа на закачалка? Не си представям как мога да я закача...
Веси миличка страхотна е... много се радвам за теб, че откри това, което търсиш.... ЧЕСТИТО  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Аз всъщност не знаех какво търся и ми беше много трудно да реша! Винаги много се чудя за такива неща. Продължавам да се чудя дали не трябваше да взема другата...Ако бях взела нея пак щях да имам същата чуденка! Мисля, че просто трябва да минат няколко дни, за да осъзная, че вече имам страхотна рокляяяя и да спра да се колебая...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 18, 2012, 12:03:43 »

Веси, честито и от мен  Bravo Роклята ти е прекрасна. Радвам се, че си се решила и за воал (като мен), придава много завършен вид  yahoo
В моята сватбена агенция ДЕЖА ВУ - гр. Русе, от която съм страшно доволна, имат прекрасни рокли и нови модели, така че ако някоя от вас търси булчинска рокля, ви съветвам да ги посетите, защото няма да съжалявате  good
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 12:14:10 от manuella » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #364 -: февруари 18, 2012, 16:20:40 »

Веси честитооооооооооо  yahoo yahoo, аз лично знам как се чувстваш в момента от носно избора на рокля (ако помниш и аз имах някви съмнения мааалки). Аз мерих такъв модел рокля, в сватбения център и цената и беше 820лв Oh my ... и ми тежеше мноооого, но наистина е мн хубава.А сега да ти кажа как си държа моята рокля (малко е смешно но... важен е резултата), баща ми ми намери манекен тяло до кръста, натъпках тялото с плат и сложих една желязна пръчка (от една висока лампа) облякох роклята завързах я....и заспа. След това я качих на един стол покрих я с чаршаф и сега чака да дойде датата   yahoo Bravo Доста се поизпотихме с майка ми докато я нагласим  pardon ама... важното е че не се мачка и праши good
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 18, 2012, 16:27:40 »

А сега да ти кажа как си държа моята рокля (малко е смешно но... важен е резултата), баща ми ми намери манекен тяло до кръста, натъпках тялото с плат и сложих една желязна пръчка (от една висока лампа) облякох роклята завързах я....и заспа. След това я качих на един стол покрих я с чаршаф и сега чака да дойде датата   yahoo Bravo Доста се поизпотихме с майка ми докато я нагласим  pardon ама... важното е че не се мачка и праши good

Ради ,много оргинално,найстина не бях чувала за такъв вариант  Bravo  smile smile smile
Само годеника ти да не надникне какво има под чаршафа  smile smile smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #366 -: февруари 18, 2012, 16:40:04 »

Роклята е при нашите в стаята ми, и ако я види ще е нарочно, което ще му струва доста истерия от майка ми и майка му  pardon  funnytooth bouncinggirl, та предполагам, няма да рискува  smile smile smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 18, 2012, 16:50:36 »

Момичета ако знаете как ви завиждам благородно, че си имате рокли....аз ще почакам поне още месец преди да тръгна да търся да се постопли малко, а и да наближи малко повече сватбата smile
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 17:12:04 от cveta_d86 » Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 18, 2012, 17:06:15 »

Имаш време Цвети  smile smile аз съм решила след баловете да тръгна да тярся,но май за теб ще е късно   huhhuh.gif blush
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 18, 2012, 17:16:02 »

Веси честитооооооооооо  yahoo yahoo, аз лично знам как се чувстваш в момента от носно избора на рокля (ако помниш и аз имах някви съмнения мааалки). Аз мерих такъв модел рокля, в сватбения център и цената и беше 820лв Oh my ... и ми тежеше мноооого, но наистина е мн хубава.А сега да ти кажа как си държа моята рокля (малко е смешно но... важен е резултата), баща ми ми намери манекен тяло до кръста, натъпках тялото с плат и сложих една желязна пръчка (от една висока лампа) облякох роклята завързах я....и заспа. След това я качих на един стол покрих я с чаршаф и сега чака да дойде датата   yahoo Bravo Доста се поизпотихме с майка ми докато я нагласим  pardon ама... важното е че не се мачка и праши good
Благодаря. Интересна идея, ще видим аз какво ще измисля. Wink А относно роклята, да то съмнения винаги може да има. Винаги ще има хубави рокли! При мен проблемът беше, че не търсех нещо конкретно и оттам дойдоха и колебанията. Но те май вече се поизпариха...smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: февруари 18, 2012, 17:20:22 »

Веси,ако решиш да съхраняваш роклята на манекен,мога да ти пратя женски торс
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #371 -: февруари 18, 2012, 17:22:17 »

Аз пък нямам съмнения smile Вече не ми е интересно дори да гледам сайтове с рокли, защото съм намерила това, което исках. Вече нямам търпение да я облека smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 18, 2012, 19:05:12 »

Веси,поздравления и от мен за роклята - наистина си личи че е ТОЯТА РОКЛЯ!!!  Bravo Аз също търсех един тип рокля (цвят екрю, без було, без обръчи и с шлейф), а си купих съвсем различна-бяла, с обръч и було  funnytooth Важното е не каква е представата ти за роклята, а как изглеждаш с нея-ето тогава разбираш, че това е твоята! А за съхранението - защо не попиташ дали не може да я оставиш в сватбения салон, от който си я купила? Моята стоя там до деня преди сватбата. А объча може да се обърне някак настрани и може да я сложиш в голям калъф за дрехи. Моята е с един обръч и я бяха събрали по този начин - пробвай  good
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #373 -: февруари 18, 2012, 19:26:47 »

Аз съм си харесала тази:
 http://www.pronovias.com/wedding-dresses/new-collection-costura/


Всъщност третия модел от тази колекция, но не знам защо не мога да сваля снимката.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #374 -: февруари 18, 2012, 19:51:25 »

Аз съм си харесала тази:
 http://www.pronovias.com/wedding-dresses/new-collection-costura/


Всъщност третия модел от тази колекция, но не знам защо не мога да сваля снимката.

Тази ли е:
http://www.pronovias.us/images/pronovias/avance2012/costura/big/PERGOLA_A.jpg
http://www.milanobridal.com/images/large/pronovias/2012/pronovias-pergola_02.jpg

Ето ти и малко реални снимки smile
http://bios.weddingbee.com/pics/107077/DSC03927_2.JPG
http://bios.weddingbee.com/pics/107077/IMG_7626_2.JPG
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 20:04:18 от alla » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines