Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:44:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224697 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 16, 2012, 20:44:08 »

Честито Алексиа  Bravo  danceg  Bravo Ще чакаме снимки, ако искаш разбира се да качиш  blush . Откъде си я взе?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #346 -: февруари 16, 2012, 20:58:33 »

Мариелка, благодаря,
Нямам снимки, всъщност ще стои в салона до сватбата почти smile От Романтика ще я взема, изключително доволна съм от посещенията си там. give_rose
http://www.lightinthebox.com/a-line-v-neck-neckline-cathedral-train-satin-wedding-dress_p247918.html
почти същата е като тази на снимката, но е от шифон, вместо сатен.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 17, 2012, 17:25:08 »

Момичета, купих си рокляяяяя.   yahoo yahoo yahoo От Сиана. Четох противоречиви мнения за там, но аз лично съм страшно доволна. След малко ще кача снимка.  yahoo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 17, 2012, 17:39:48 »

Ето я:

Купих си и ръкавици и було (а уж не исках, ама много ми хареса). smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 17, 2012, 17:44:24 »

Весииии , има зелено по цветето налиии  yahoo
а честито, якичката много ме кефи , и моята е през врата . Много се радвам че се реши за було, това какво поръбване е- с  камъни или сребърен конец?
Ръкавици не обичам но на теб така ти отиват на цялостната визия, че нямам думи shok
Набраното по роклята е много стилно!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 17, 2012, 17:48:20 »

Конец  е по булото, но не точно сребърен, а лъскав някакъв. Яката наистина страшно много ми хареса.  yahoo Аз си я поисках. smile  yahoo Колебах се много между две рокли - тази и една много подобна, пак с ниска талия, но надолу беше тюл. Надделя тази, не знам защо. Някак по-стилна ми се стори, а понеже и милото си купи костюм, реших че с тази повече ще си подхождаме. Много съм доволна! Не очаквах честно казано.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 17, 2012, 18:03:30 »

Честито за роклята, прекрасна е! И аз не си падам по ръкавиците (по принцип), но на този тип рокля с яка много подхождат.

Много от момичетата тук като отидат да мерят и си взимат модел различен от това, което са търсили толкова време. Явно наистина го има моментът, в който се разбира, че това е вашата рокля  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 17, 2012, 18:10:14 »

Аз наистина много се колебах...Накрая седнах в пробната и казах: "Не мога да реша и това е". Може би ми помогнаха съветите на мама, сестра ми и продавачката. И трите казаха, че тази ми стои по-добре. Аз по принцип съм голям фен на тюла, но ето че реших друго. Мисля да спра да го мисля. Имам прекрасна рокля и това е най-важното!  yahoo
Активен
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 17, 2012, 19:02:06 »

Vese, честито за роклята, наистина ти стои супер, ще бъдеш хубава булка! Wink Ако не е тайна, колко парички даде за нея? Дано скоро и аз да се похваля с рокля!!! danceg
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 17, 2012, 19:20:36 »

430 лв. е роклята. С було, ръкавици, жартиер, коронка, възглавничка за халки, на които пришиха от същото зелено, всичко излезе 562 лв. smile Колкото повече си я  гледам, толкова повече я харесвам и установявам, че съм направила правилния избор.  heart
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 17, 2012, 20:28:15 »

Честито Веси, много се радвам, че си намерила твоята рокля  yahoo За теб се успокоих, но сега следва да се успокоя мен си  Bravo Утре и аз отивам с кумата, две от шаферките и най-добри приятелки, кума и младоженеца, за повече няма място иначе желаещи бол  blum И дано и аз се върна с моята рокля, макар че щом видях тази която искам в едно от ателиетата, май и аз ще се върна - ако не с друга с тая със сигурност аххахах  tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 17, 2012, 22:52:46 »

Момичета, я кажете как да я съхранявам тази рокля. Доста е обемна с тези обръчи. В какво да я сложа?  huhhuh.gif
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #357 -: февруари 17, 2012, 23:50:51 »

Веси, страхотна рокля!!! Честито! Много добре ти стои! Бюстието много ми хареса!!! И браво за воала- завършва визията. А ще сложиш ли снимки на коронката и жартиера??? Аз съм една любопитка  girl_wink

А за съхранението- аз нямам опит  blush, но абитуриентската ми рокля, която също беше от Сияна, я съхранявах, като и махнах обръчите и на закачалка. Само че аз не мислех и повече да ги слагам, но иначе можеше да се махнат и после да се напъхат в подгъва на подплатата.
« Последна редакция: февруари 17, 2012, 23:54:18 от goldish » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #358 -: февруари 18, 2012, 00:47:58 »

Веси, браво за хубавия избор! Роклята ти е много красива. Относно съхранението - не ти ли дадоха опаковка за роклята? Моята бална рокля имаше една чанта с ципове (нямам идея как се нарича точно  sarcastic ), в която се побираше цялата. И после на закачалка. Ама дори да нямаш такава чанта, един чувал за смет от най-големите ти върши същата работа и пак във висок гардероб на закачалка. smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 18, 2012, 07:46:02 »

Нямам опаковка. Дадоха ми я в една голяма "нещо като подаръчна торбичка". Чак се чудя как я сложиха вътре. Ние после не успяхме. Сигурно някакси са били сгънали обръчите. Съжалявам че в еуфорията забравих да питам.
 
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines