Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:39:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 225167 пъти)
 
simona77
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #75 -: януари 27, 2012, 22:51:28 »

Ей мерси много за напътствията, още щом спадне малко снега се захващам да обикалям, а дотогава ще разгледам страниците им в нета. Страшни сте   good
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #76 -: януари 28, 2012, 01:28:08 »

Аз моята рокля ще си я шия, защото имам пълно доверие на шивачката. Тя уши абитуриентските рокли и на мен и на сестра ми - копия на дизайнерски модели от нета, струващи майка си и баща си. Направи ги едно към едно. Моята бална рокля с платовете, дантелата и ушиването струваше 280 лв., а беше прекрасна. Затова ще се доверя на същата жена. Ще си поръчам модел на Maggie Sottero. Влюбена съм в стила на тази жена, но при никакви условия не мога да си позволя оригинал...
« Последна редакция: януари 28, 2012, 01:30:04 от Andreina » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 28, 2012, 18:37:37 »

В сайта на Емоция наистина има интересни моделчета, аз си харесах рокличка за танците  blum

http://www.emociabg.com/upload/122008143749.jpg

А иначе и тези не са лоши:

http://www.emociabg.com/upload/76200905122.jpg

http://www.emociabg.com/upload/9162010114926.jpg

Само не схващам как може да си снимат роклите на чисто бял фон  shok
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #78 -: януари 28, 2012, 20:29:11 »

Момичета реших, че искам рокля с пафти, ако видите такава по магазините или в интернет сигнализирайте  girl_wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #79 -: януари 28, 2012, 21:03:03 »

 macituu, имам 4 предложения. Първата е на ателие "Симон", втората е на "Радина-Мария", а третата на дизайнера Евгени Петков. Ако в крайна сметка не те устроят и трите, си позволявам да препоръчам една дизайнерка на народни носии от Трявна. Ползвала съм услугите й за тоалет с етно мотиви, който се състои от риза и горна рокля. Дори не ми се наложи да пътувам до нея, само й изпратих мерките си. Цената беше около 350 лв с доставката, като тя направи модела по мое желание и се получи идеален. Възможно е за по-богата рокля с народни мотиви да ти излезе до 500 лв. Само пафтите ще се наложи да купиш от друго място.
http://www.etnorai.com/

Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #80 -: януари 28, 2012, 21:20:34 »

Благодаря за информацията , но ми се иска нещо с кринолин. Със шивачки пък хич не ми се занимава
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #81 -: януари 28, 2012, 21:59:32 »

 Не знам, помисли си за ушиването  smile Това например е рокля на една много хубава булка, снимана от "Пефо Студио". Според мен роклята е била правена по поръчка.

 Не е кринолин, но е доста пухкава и обемна в долната част и ако разгледаш галерията от въпросната сватба, ще видиш и че е много ефектна.
 Нищо не ти пречи да си купиш изчистена рокля с по-обемна долна част или кринолин и да добавиш колан с пафти. Хубави пафти не е проблем да бъдат намерени и закупени  smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #82 -: януари 28, 2012, 22:04:11 »

michelle, много красиви рокли си качила!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #83 -: януари 29, 2012, 11:37:46 »

Момичета, имам няколко дни да пообиколя в София за рокля. Къде можете да ми препоръчате да отида? Търся много изчистена рокля тип А-линия.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #84 -: януари 29, 2012, 12:05:17 »

Aleksia, не казваш какъв ти е бюджета, но така или иначе за мен задължителни места са Сватбен център и Сватбен мол. И двете са в Младост, с кола недалече едно от друго. И на двете места има рокли от различни фирми (български и чужди) и на различни цени.

Аз също търся изчистена рокля и за моя изненада намерих няколко попадения. На Пиротска (центъра - до Централни хали) също има няколко магазина за рокли, на малките номера - 3, 5, 10.

Евтини и добре изглеждащи рокли (с малко куцо обслужване) има на бул. Евлоги Георгиев, след Графа, посока НДК, магазин Марция.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #85 -: януари 29, 2012, 12:13:25 »

Нямам определен бюджет, но надали бих дала повече от 1000 лв за изчистена рокля. И аз мислех за тия молове и центрове, но ще видим. Благодаря за идеите smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #86 -: януари 29, 2012, 12:28:21 »

Ако погледнеш една две страници по-назад в темата, ще видиш две рокли, снимани от мен в Сватбения център. Дантелената е 1200 лв., дават ми отстъпка, с която става 1030 лв. Другата е 960 лв., ако се примолиш за отстъпка, може и по-малко да стане. Третата рокля е от Лита в Мола, струва 650 лв. Според мен те са изчистени.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #87 -: януари 29, 2012, 13:25:11 »

И аз я гледах тази рокля и от нея се вдъхнових да е с пафти , понеже и украсата ни ще е с житни класове и етно мотиви. Много ми хареса и вратовръзката на младоженеца в същата галерия. Мисля че точно така ще направя ще си купя рокля а пафтите допълнително ще ги сложа  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 29, 2012, 14:13:55 »

Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 29, 2012, 15:39:25 »

Привет момичета, вчера ходих на обиколка за рокля smile Обиколихме сватбения център, Мола и магазините на ул. Пиротска.
Имам две фаворитки, които харесах в сватбения център, но ще ходя другата седмица пак, за да взема решение:). В мола не харесах нищо, а за магазините на ул.Пиротска просто бях потресена от обслужването, много намръщени консултантки.Пробвах една рокля в магазина на ъгъла срещо златарския Принцес, там дори не ми дадоха да пробвам втора рокля, защото моделите им били едни и същи и аз по подразбиране само да си ги гледам на закачалките и да си решавам, как бих изглеждала с тях mega_chok. Качихме се в малкия Цум и продавачката там ми каза, че мога да пробвам рокля, само ако съм на 100% сигурна, че ще я купя или поръчам.... crazy МОЛЯЯЯЯЯ, та аз излизам на обиколка за пръв път, как да бъда сигурна, че ще я купя Oh my ....
Останах очарована от помоща на консултантките в цватбения център, момичето обиколи магазина и ми донесе 7 рокли да меря, беше изключително любезна и знаеше какво търся. 
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines