Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 225252 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 26, 2012, 13:35:13 »

Ами на мен /на една снимка!/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 26, 2012, 13:38:46 »

ако си искала да е изненада nea , гадно се е получило olele. аз затова не се и снимах с нея никъде- нито тук съм пускала снимки, нито на компа имам. изтрий я , дано я позабрави дотогава като модел  Hmmm
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 26, 2012, 13:40:06 »

е тя не е съвсем готова но в общи линии си се вижда. Пък аз се снимах за да може аз да се вида. На огледалото е едно а на снимка друго
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 26, 2012, 13:44:19 »

е тя не е съвсем готова но в общи линии си се вижда. Пък аз се снимах за да може аз да се вида. На огледалото е едно а на снимка друго
[/quote


Недей да се разстройваш  :)Сигурна съм,че не я е запомнил  pardon.Те мъжете не обръщат внимание на детайлите,пък и след като не е напълно завършена...........все ще има елемент на изненада  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #64 -: януари 26, 2012, 13:46:32 »

 Не се притеснявай, ще бъде изненадан  smile Общият вид на една жена като булка не се определя само от роклята. А и повечето мъже не забелязват детайлите по една дреха както жените. Бъди сигурна, че едва ли различава бяло от цвят "шампанско" или екрю  Wink В сватбения ви ден той ще вижда само колко си красива и съм почти 100% сигурна, че няма да може да каже точно защо  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 26, 2012, 15:13:00 »

famille на мен с втората най ми харесваш.
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #66 -: януари 27, 2012, 02:00:18 »

famile, и аз най те харесвам с втората рокля.
Активен
simona77
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #67 -: януари 27, 2012, 10:14:32 »

Момичета, изпадам в паника, кажете в кой магазин във Варна могат да се намерят сносни рокли? Предстои ми пътуване до София, така че и от там може. Но да е до 1000 лв. Не ми се иска да поръчвам от интернет, че искам да се видя облечена с нея, за да мога да преценя! 
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 27, 2012, 10:23:23 »

Аз моята я поръчах в Алегра, това е първия магазин, който е от ляво като тръгнеш от Драматичния към Ритуална зала.
По тази улица имаше и още 2 магазина, където имаха хубави рокли, така че се разходи там.
В Ла Споса също може да се намерят неща за около 1000-1100лв, но ако търсиш нещо с дантела и по-обемно не мисля, че ще се събереш в този бюджет там.

Всички могат да шият по твой модел, така че може да пробваш подобна рокля като кройка, за да знаеш, че ти отива самата кройка, а да ушиеш друг модел с платове по избор - аз така направих.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 27, 2012, 10:25:26 »

Момичета, изпадам в паника, кажете в кой магазин във Варна могат да се намерят сносни рокли? Предстои ми пътуване до София, така че и от там може. Но да е до 1000 лв. Не ми се иска да поръчвам от интернет, че искам да се видя облечена с нея, за да мога да преценя! 
Тук има интересни моделчета: http://www.emociabg.com/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 27, 2012, 11:08:12 »

Момичета, изпадам в паника, кажете в кой магазин във Варна могат да се намерят сносни рокли? Предстои ми пътуване до София, така че и от там може. Но да е до 1000 лв. Не ми се иска да поръчвам от интернет, че искам да се видя облечена с нея, за да мога да преценя! 
аз въпреки че не съм от Варна , много харесах роклите и отношението от страна на Джулия Контогруни магазина. Разменихме мейли , питах за модели- поне те бяха до 900, 1000 лв . много търпеливи хора. виж може и да ти харесат, по -долу на страницата има и адрес,освен снимки на рокли.
http://www.bulgariantextile.com/bg/infoCollection.php?id=1800
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 27, 2012, 11:12:16 »

emmmmmy на живо роклите и изглеждат прекалено натруфени според мен.И с прекалено много камъни.Просто са прекалено претрупани.Ама всичко е въпрос на вкус все пак.На снимките изглеждат много по добре.Някак камъните не са толкова набиващи се на очи на снимките.Моя съвете е винаги гледайте на живо и мерете рокли.Много пъти това което харесвате на снимки седи по много по различен начин на вас и не е вашия модел.Обличайте и мерете различни видове рокли.И по възможност недейте да шиете рокли.Винаги има риск да не излезе това което си представяте.Или поне преди това пробвайте нещо подобно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 27, 2012, 12:09:57 »

gucci, възможно е, не съм ги виждала на живо , само върху реални булки ( снимки ) и рекламни снимки. Но все пак, нека види, защото в ФБ  видях в профила им няколко непретрупани, а и казаха че камъните са допълнителна декорация и се заплащат и слагат по желание на клиента върху избрания модел, тоест може и без тях .smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 27, 2012, 16:41:40 »

emmmmmy,
наистина роклите на този бутик са адски специфични - една приятелка е пробвала техни модели. Просто не са за всеки вкус. Така че подкрепям мнението на gucci - ходете на място, пробвайте, пробвайте, пробвайте, докато намерите вашия модел рокля!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 27, 2012, 16:46:16 »

emmmmmy,
наистина роклите на този бутик са адски специфични - една приятелка е пробвала техни модели. Просто не са за всеки вкус. Така че подкрепям мнението на gucci - ходете на място, пробвайте, пробвайте, пробвайте, докато намерите вашия модел рокля!  give_rose
аз съм съгласна за пробването , просто ѝ предложих на Симона да иде да види на място, може пък да има точно този специфичен вкус. Мен например от целия им снимков материал ми харесаха 2 или 3, но пък бяха различни от останалите с многото камъни.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines