Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 22:30:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224378 пъти)
 
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #405 -: февруари 22, 2012, 11:16:05 »

Искам да бъда семпла булка, с елегантна рокля. Но всички рокли, които си харесвам не се вписват никак в бюджета ми, а не ми се рискува да ми я шият по снимка, защото после няма да има връщане назад.
Гледам, че в И-бей ги шият, но не знам дали стават сполучливи, може би някоя от вас, която е пазарувала така ще сподели до колко ти уцелват размерите и всичко останало.
Мерси!



Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 22, 2012, 11:35:17 »

Абе то поръчана от интернет е всъщност шита в Китай! Качеството според мен е кофти, от това което виждам като готови рокли - съвсем не са като по снимка. Така че по-добре ший тука, поне да ти я напипат на размер, а и платовете със сигурност са много по-добре.

Аз също исках да купя готова рокля, но бюджета ми е около 1000 лв. и не намерих нищо, което да ми отговаря на критериите - за съжаление. Всички рокли, които харесвам са над 2500 лв., а не искам да давам толкова пари. И стигнах до шиенето - малко ме притеснява, да. С нагласата съм, че няма да е на 100% снимката и т.н. След 23 март ще дам отзиви дали се е получило и доволна ли съм.

пп - имайте предвид, че снимките, които гледаме в нета не са точно самата реалност - моделите са издължени, роклята няма да стои така на нито една от нас, независимо колко сме високи и слаби!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 22, 2012, 11:57:03 »

Искам да бъда семпла булка, с елегантна рокля. Но всички рокли, които си харесвам не се вписват никак в бюджета ми, а не ми се рискува да ми я шият по снимка, защото после няма да има връщане назад.

виж  в другата тема за купуване на рокли от интернет- ако имаш време върни доста назада в темата там има доста инфо.
по принцип семпли рокли има и в по-големите магазини в софия-даже не марковите . smile


хич не се отчайвай-ето рокли в БГ( съдя по снимките които си дала че клониш към силует русалка) ,но ето ти няколко различни на прилични цени :
http://nimanabg.com/bridal/details/bridal/36

http://nimanabg.com/bridal/details/bridal/46

http://nimanabg.com/bridal/details/bridal/50

http://www.svatbencenter-sofia.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/1/%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8-outlet/p:%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-outel--011--%D0%BC110-%D1%81-%D1%88%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%84
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #408 -: февруари 22, 2012, 12:15:43 »

Не е задължително да е русалка, просто тези ми харесаха като издържаност и материал. Тези, които си постнала само като форма се доближават, но ми идват доста кичозни. Може наистина онези да ми харесват, защото са избарани, но има едно предаване за булки и там като ги обличат седят като на снимките... може би наистина си струват парите...
Аз също ще гледам да е нещо до 1000лв. просто няма как повече да правя разхищения.
Ще се гледа по магазините и това е...
Ако скоро имам резултати ще споделям smile
Успех на другите!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 22, 2012, 12:17:47 »

о 1000 лв не е малко, съвсем определено можеш и от така наречените бутикови рокли да си намериш на намаление. и сред скъпите и сред евтините- винаги има по -богати и по-семпли рокли .
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 22, 2012, 12:27:17 »

И аз мисля, че за 1000 - 1000 и нещо може да си намериш маркова рокля, намалена разбира се.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #411 -: февруари 22, 2012, 21:55:33 »

BeautifulBride, оставам с впечатлението, че още не си тръгнала по магазините, затова, ако позволиш, да споделя опита си:

В Сватбения център не отидох дълго време, защото снимките с рокли на сайта им са направо отвратителни - бели рокли на бял фон, домашно "фризирана" и гримирана моделка, в пози - собствено производство и с рокли, които не са й по мярка.  angry shok Oh my ...

На място обаче има великолепни рокли и после видях роклята, която на място харесах и пробвах (и която съм качила по-назад в темата) в сайта - нищо общо!

И обратното - в един известен салон с доста по-високи цени, докато ги разглеждах в сайта, бях изумена от красоти, а като отидох на място да пробвам, нямаше една "със света".

Така че си набележи салоните, които искаш да посетиш, изчакай още някой друг ден да се стопи леда и ги почвай. Междувременно си "избистряй" вкуса в интернет, за да ти бъде по-лесно после.   Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 23, 2012, 09:39:25 »

Не трябва да се тревожите толкова мн. ако се шие, ако сте избрали добра шивачка  good моята рокля е шита и мн. си я харесвам, а следващия месец ще ходя да пооправим някои неща (тъй като роклята е била на кака ми от нейната сватба, но аз мн. я харесвам и не исках да имаме още една рокля да виси на закачалка, та ще променим някои неща с шивачката по нея ), а самата рокля бе излязла към 800 лв преди 2 г.  smile Мога да отделя пари за нова, но съм решила че за мен не е толкова важно да е нова, пък и все пак е от близък  heart
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #413 -: февруари 23, 2012, 15:05:03 »

Здравейте,
споделям мнението от Сватбен център София. Аз лично започнах моето търсене от там. Наистина от сайта останах с лошо впечатление, но на място е различно. За който се интересува- там има и големи размери в наличност и можете да пробвате.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 23, 2012, 15:18:06 »

И аз да споделя за мойта рокля! Утре най-накрая ще е готова.  yahoo Не стана като от снимката но съм убедена, че ако беше толкова пищтна нямаше да мога да излезна от нас!  pleasantry Утре ще я видя готова за първи път - цаната и е 1300лв, но според мен си ги заслужава - много добро изпълнение. Ако някой се интересува мога да ми дам кординати страшно съм доволна от ателието!
Ще кача някой друга снимка утре другиден!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 23, 2012, 15:30:00 »

punk_girl123, можеш ли да кажеш каква е цената на самото ушиване?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 23, 2012, 15:32:48 »

Ами не понеже мен ме интересуваше цената като цяло, защото сетра ми си ши абитуриентската рокля там и платовете се много качествени. Мога да попитам, но тя е различна за всеки модел а не за ушиването 200 лв примерно.
Но не мисля че е много защото в последствие добавихме един пласт органза около 3 м, 7 рози и оща около метър незнам какъв плат и това оскъпи нещата само с 150 лв плюс материалите
« Последна редакция: февруари 23, 2012, 15:34:51 от punk_girl123 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #417 -: февруари 23, 2012, 15:41:43 »

Здравейте,
споделям мнението от Сватбен център София. Аз лично започнах моето търсене от там. Наистина от сайта останах с лошо впечатление, но на място е различно. За който се интересува- там има и големи размери в наличност и можете да пробвате.

И аз започнах от там и на живо също никак не ми хареса. Красивите елегантни модели (които могат да се намерят там, но рядко) са във висок ценови клас, който струва ми се не отговаря напълно на качеството,  а до 600 лева, могат да се намерят предимно не особено оригинални рокли с евтини мъниста и пайети.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 23, 2012, 15:45:26 »

Не, няма нужда да питаш- не знаех, че и платовете са от същото място.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 23, 2012, 17:19:13 »

punk_girl123, аз искам координати на ателието, ако може. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines