Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:42:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miauka - 11.11.2011 г.  (Прочетена 40400 пъти)
 
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« -: октомври 25, 2011, 11:41:57 »

Честита темичка miauka give_rose.Остават броени дни до твоята сватба,време е да си имаш темичка и да споделяш до къде си стигнала с подготовката.Пожелавам ти оставащите дни да са изпълнени с много приятни емоции.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 25, 2011, 12:45:53 »

ЛЕЛЕ ИМАМ СИ ТЕМААА yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Благодаря ти много се вълнувам  smile
Ами подготовката върви с пълна пара, всеки ден съм по задачи около сватбата  smile Днес ми се обадиха от Принцес,че до края на тази седмица сам на финална проба нямам търпение girl_wink
Документите за ритуалната зала и царквата са подадени!Аз съм от Варна а моето момче е от Благоевград,а се запознахме в чужбина но ще разказвам друг път за това twohearts,но сватбата ще е в Благоевград, резервирали сме хотел за гостите от Варна. Неговият костюм ще е готов утре, аз си имам всичко и обувки, було.
Толкова се вълнувам вече, и е много хубаво да го споделиш с хора който са на същото полужение, благоаря ви give_rose
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #2 -: октомври 26, 2011, 09:30:40 »

Разкажи ни повече за роклята,а темата на сватбата каква ?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 26, 2011, 19:40:37 »

Ето я роклята  heart  когато я видях на снимката се влюбих в нея! Пробвала съм няколко,разглеждала съм милиони но винаги се връщах към нея!Аз съм висока 1.78 и голяма пухкава рокля не ми ходи много а и аз винаги съм се представяла в такъв модел, тя ще баде с връски отзад!Нямам търпение да си я взема  yahoo
Незнам дали може да се нарече тема но любимите ми цветя са орхидеите, затова букета ми ще е от розови рози и орхидеи. Същите цветя ще има на украсата и на сватбената торта. Цветовете на сватбата са златно и бледо розово,като златното ще преобладава(ресторантът е в бяло и златно) а розовото ще бъде като акцент! И сватбените чаши са в същите цветове, ще направя една снимка и ще ви ги покажа! girl_wink


* 148536_173062056039503_145575558788153_626753_1345948_n.jpg (46.66 KB, 480x720 - видяно 612 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 27, 2011, 17:09:01 »

Честито още веднъж от мен. Роклята е страхотна, а е и идея и за мен, защото аз също съм доста висока. smile Всичко най-хубаво ти желая и дано всичко мине по план. Когато искаш сподели още някакви подробности около подготовката на сватбата. smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 27, 2011, 18:23:18 »

Благодаря ти  give_rose
Утре ще ходя на последна проба  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo *!!!
И на моето момче утре ще му е готов костюма  yahoo
Остава:
Етикетите за ракията, спрели сме се на текст другата седмица ще ги порачаме ще станат за 2 дни.Трябва да украсим и ракията за кума!
Букета, харесала съм си но жената която ще ми го направи каза да и занеса снимка 10 дни преди сватбата, значи идната седмица.И ботуниерите също.
Пробната прическа,имам записам час за 4.11,исках да е 1 седмица преди сватбата за да имам ясна идея за цялостната ми визия и за да не забравя каква е била до сватбата  blum
Маникюр, бадещата ми зълва е много добра професионална манюкеристка и съм се доверила на нея. Аз искам класически френски маникюр, като на безименият пръст искам да има 3Д орхидея smile Ще има орхидеи в букета,косата,ноктите и украсата.
Тортата харесали сме,от сладкарницата ни казаха в Понеделник преди сватбата да занесем снимка и ще е готова за Петък.
И така утре ще ви пиша как е минало с роклята  girl_wink
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 27, 2011, 19:21:37 »

Миличка като гледам вървите перфектно с подготовката.Идейте ти за съчетание на цветовете е страхотно и ще се получи много свежо .Роклята ти е супер качвай и по някоя и друга снимка.Успех в оставащите дни .
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 27, 2011, 22:19:19 »

Качила съм сними от подготовката в албума  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 27, 2011, 22:51:26 »

Много сте сладки! Много семейно щастие ви желая и една прекрасна и незабравима сватба. smile Аз имам още толкова много време, а някак искам бавно да изживея всичко около подготовката. Представям си колко ще ми е странно, когато всичко мине и вече няма да има с какво да се занимавам...
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 28, 2011, 13:12:52 »

Миличка, честита тема и от мен!!!  *YAHOO*Почти не ти е останало време до големия ден! Много хубава дата сте си избрали good Разгледах ти албума и искам да ти кажа, че всичките ти неща много ми харесват, но шампанското и чашите са простоооо..............невероятни!!! Много ми харесват. Тези два цвята розово и златисто много си отиват Bravo

Искам да ти кажа и още нещо - ти си изключително красива, очите ти са много хубави give_rose Ще бъдеш една прекрасна булка!!!

Безпроблемна подготовка ти желая и един незабравим сватбен ден!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 28, 2011, 15:29:10 »

Момичета остават точно 2 седмици    yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo 

mimi1809-Много ти благодаря и аз се надявам всичко което съм замислила да стане нямам търпение да видя крайният резултат   give_rose

V_e_S_i - Мила,Благодаря ти за невероятно топлите думи стопли ми душата, да плоча такъв комплимент...още веднъж БЛАГОДАРЯ give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
И аз много харесвам чашите,а цветовете на сватбата ще са точно тези златно и розово. И датата си я харесваме много  heart

И така днес бях на последна проба и като я облякох сърцето ми заби лудо  heart  Исках и да е смея и да плачя,тя е просто всичко което съм искала  yahoo Другата седмица ще бъде готова има много малко корекции!Всички шивачки бяха около мен страшна еуфория беше,представям си какво ще е на сватбата  girl_wink  И скам още веднъж да похваля модна къща Принцес, неверотно внимание и отношение препорачвам ги с две ръце  good
И след пробата ходих на кафе с една моя приятелка и така се бях замечтала, че си забравих обувките!Представяте ли си,какъв зор беше да ги намеря,какво обикаляне по магазините и накрая да ги забравя в едно кафене  Oh my ......след 10мин се сетих,че не съм и взела и тичах като луда  cray  и си мислих край няма да са там!И като стигнах...ги бяха прибрали и ми ги дадоха и аз като  cray  не мога да се спра...емоциите ми дойдоха в повече!Никога не сам плакала за обувки но тези не са обикновени обувки най-важното е че всичко свърши добре  smile !
Слад малко ще ходим да вземем костюма на моето момче а после аз и бъдештата ми свекарва ще ходим тя да с вземе тоалета,такаче ще има още емоции днес   blum smile
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
       
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 28, 2011, 15:49:03 »

Скъпа, знам за цветовете ти girl_wink Аз следя и другите теми, видях какво си писала и за тортата и от там разбрах blum
Най-благородно ти завиждам за емоциите, които преживяваш  blush Радвам се, че ще имаш мечтаната рокля. Това е нещо много важно, защото всяка от нас си се е представяла като булка и е много хубаво, когато успееш да осъществиш това, за което си мечтал. Да бъдеш булка, така като е било в мечтите ти  :girl_in_love:Макар, че сватбата ми беше скоро, всичко около подготовката ми липсва много и като чета как се вълнуваш сякаш и аз го преживявам... Това с обувките ме развълнува много cray Само едно ще ти кажа.... Простено ти е  girl_wink Наслади се на всяка емоция, че после ще ти липсват Girl_hide
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 29, 2011, 13:08:19 »

Всичко е страхотно, сега разгледах снимките - и роклята, и обувките, и чашите  smile
Наслаждавай се на всяка една минута от подготовката на сватбата ти както казва Веси, защото това е неповторимо изживяване и после ще искаш да се случва отново и отново.  good
Пробна прическа и грим прави ли вече?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 29, 2011, 21:01:01 »

Да и аз искам да се насладя на всеки момент,хем много искам да дойде хем не искам да минават тези хубави моменти  girl_wink
Моето момче вече си има костюм,много ми е хубав с него   heart
И бъдещата ми свекърва има костюм и обувки и всички са много щастливи   smile
На пробен грим и прическа ще съм идния петък една седмица преди сватбата,аз така исках за да имам ясна идевя как ще изглеждам като цяло,нямам търпение вече  yahoo  Но чесно козано се колебая дали да съм с пусната или вдигната коса.Някой казват пусни я други прибери я, но аз си се харесвам най-много с пусната коса и май ще съм така  smile
       
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 31, 2011, 20:18:42 »

Момичета остават 11 дни  heart
Днес бях при цветарките които ще ми правят букета!Аз искам комбинация от розови рози и орхидеи :)Обожавам орхидеите но тези който се отглеждат в саксия точно тези орхидея Фаленопсис http://media.snimka.bg/6957/020169995.jpg?r=0 казаха ми,че попринцип правят с тези http://www.rosesmania.com/files/124480602022271.jpg но ме увериха че няма да има проблем ще вземат една саксия и ще поставят орхидеите между розите  yahoo yahoo yahoo
Ще излезе малко скъпичко,но аз ще си го плащам не искам да натоварвам повече прекрасната ми кума,а и майка ми иска да ми го плати но аз държа да съм аз smile
И реших да си купя 2 саксии от тези орхидеи,гледах ги в един магазин по 15лв, и сама да направя ботуниерите трябват ми 7.Мисля,че ще се справя а и така ще има нещо ръчно направено от мен а и ще излезе доста по евтино  girl_wink
Днес ми беше малко тъжно и даже малко си поплаках:l_bye_girl:Просто много емоции ми се събраха а и аз както бях споменала не съм от еди и същ град с моето момче и ми липсва моето семейство особено в такива моменти  sad Майка ми ще доиде другият Понеделник  yahoo  татко ще доиде няколко преди сватбата,нямам тарпение всички да дойдат  girl_wink Мама днес ми каза, че във Варна всички трескаво се подготвят и ми стана много мило  heart  Sunshine
Добре,че е моето момче да ме утешава и да ме кара да се усмихвам  twohearts gu6 А и той все пак е моето ново семейство!Всъщност той е моето семейство от вече 4 години и 3 месеца heart heart
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #15 -: ноември 01, 2011, 09:36:34 »

Ей, я се стегни! Няма да плачеш, няма за какво!!! Предстои ти най-прекрасния ден в живота и трябва да си много щастлива. Жалко, че родителите са далеч, наистина, но мисли за това, че те обичат и ще са до теб, когато дойде момента. А докато дойде денят се наслаждавай и то с много радост и усмивка на всяка секунда, защото времето лети много бързо и докато се усетиш ще си казала "ДА"!! Wink

Много интересно решение за орхидеите, мисля, че много съфорумки с нетърпение ще чакат да видят бутониерите, които ще сътвориш, така че не пропускай снимчици да сожиш;)

За косата, аз лично преминах през толкова варианти, мислих за екстеншъни и т.н.. Накрая бях с кок, и бях страшно доволна от решението си. След като нямаш ясна представа, най-добре опитайте различни варинати, за да се видиш и прицениш. ПОжелавам ти да избереш най-подходящата за теб прическа и да се чувстваш като принцеса, в твоя ден.

Успех в оставащите дни и само smile smile smile!!!!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 01, 2011, 11:22:47 »

 Echi_ права си, няма за какво да плача просто имах лош ден!По принцип се опитвам да гледам на всеки ден като нова възможност за нещо хубаво все пак животът е само един миг и зависи от мен как ще изживея този миг smile Аз съм много чуствителен човек,зодия Везни,и покрай всички вълнения,женски хормони понякога човек просто се срива емоционално!Но това е минало girl_wink Ще се омъжвам за любовта на моя живот и той е готов да ми каже ДА какво по хубаво от това? heart Смятам да изживея тези оставашти 9дни и да помня всяка секунда от тях!Аз съм сигурна че 11.11.2011 ще е най-хубавият ни ден и нямам търпение да дойде yahoo
За ботуниерите и аз нямам търпение но мисля че ще се справя good
За косата аз вече имам идея в петък съм на приба и ще сложа снимки от крайния резултат!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 01, 2011, 11:46:59 »

И момичета стискайте палци на нашият ден да е Sunshine !!!!
Чакам тези дни да ми се обадят да си взема роклята и ще обсъдим за нещо горно!На мен не ми се искаше но все пак е Ноември месец и трябва да имам нещо което да ме топли, поне за навън  Wink blum
Бях забравила да ви споделя, че нашата дата наистина е хубава заради едениците но се пада и празник!На този ден църквата отбелязва Свети Мина полровител на семейството и брака!!!Много се зарадвахме когато ни го каза попа smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 01, 2011, 13:54:30 »

miauka
Страхотно че датата ви съвпада с такъв празник и ще започнете да градите своето семейство точно на тази дата !!!
Аз също като Веси като чета темата ти много се вълнувам и въпреки че скоро бях булка толкова много ми се иска да бъда отново ...
Наслаждавай се на всеки миг от подготовката - не се ядосвай или натъжавай - превърни оставащите дни в празник, след които следва НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРАЗНИК ЗА ВАС !!!!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 01, 2011, 17:18:46 »

miauka, толкова се вълнувам като чета разказите ти. Макар да имам толкова време до моята сватба, ми става едно мило и вълнуващо. Пожелавам ти да изживееш най-прекрасния ден в живота си и да бъдеш много щастлива. smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 02, 2011, 21:52:01 »

Благодаря ви момичета  give_rose give_rose give_rose Много мило ми става като ви чета  Good luck
Ето,че остават само 8 дни  yahoo Немога да повярвам че НАШАТА сватба  heart е другата седмица, някакси ми е нереално всичко  shok  Oh my ... 
Моята прекрасна кума ми оргаизира моминско парти тази събота, голям купон ще е  Party time
Днес поръчахме етикетите за сватбената ракия, утре ще са готови и ще ви ги покажа  girl_wink
В Петък ще ходим до ресторанта да кажем точната бройка,меню всички подробности good Също в Петък съм на фризьор, боядисване и пробна прическа,както вече бях споменала  smile Още се ровя из нета за прически, моята рокля ще има много красива презрамка на дясното рамо,затова си мислех да е леко на една страна или вдигната...уффф незнам!!!Искам да се вижда добре роклята girl_wink...исками се да е романтична прическа,нежна и естествена не някои кукленски бухли и се сетих за ретро прическите,страшно много ги харесвам и се спрях на тези:
За пусната: http://www.posh24.com/photo/676418/kim_kardashian
За вдигната: http://gagahair.com/wp-content/uploads/2011/05/1304968219-56.jpg
Втората е много елегантна  smile
Незнам...ще се консултирам с моята фризьорка но и вие можете да дадете вашето мнение момичета  give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 02, 2011, 21:54:52 »

Намерих още една смимка на кока така се вижда по добре  smile
Аз съм с черна коса,сиво/зелени очи и много бяла кожа  Wink


* tyrans4.jpg (19.51 KB, 328x450 - видяно 604 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 02, 2011, 22:25:12 »

Ето това страшно много ми харесва,но все пак това е Меган Фокс  blum Аз много я харесвам като жена  smile
На тази снимка ми хресва и косата и грима  good
http://i46.tinypic.com/farcwy.jpg
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 03, 2011, 05:24:26 »

Мила, моята прическа беше такава!  heart Аз първоначално исках с пусната коса, но в деня на сватбата, докато търсих нещо интересно да покажа на фризьорката и попаднах на тази и веднага я познах! Говоря за тази на Тайра Банкс
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 03, 2011, 08:14:55 »

Аз лично предпочитам пуснатата коса, но нещо по-интересно. Някак с повече обем или нещо асиметрично може би. Това за мен де smile Иначе си прецени как ще ти е по-удобно. Аз си мисля, че с пусната коса ще съм по - естествена, тъй като никога не съм обичала да ходя вързана.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 03, 2011, 08:52:49 »

miauka, според мен последната прическа, която си качила ще е много подходяща good Докато четях предишния пост за презрамката и за косата на една страна, си мислех точно за нещо подобно и ....хоп след малко си качила точната снимка! Много е хубава тази прическа, само че ако са с  една идея по-навити букли, ще е още по-романтично, нежно и все пак различно, защото ти доколкото виждам си с права с коса pleasantry
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 03, 2011, 20:59:42 »

Благодаря ви за помоща момичета  give_rose
pink_panther била си невероятна булка  Bravo Много си красива  give_rose
V_e_S_i мисля,че с теб имаме един вкус  smile
Днес беше дилема за прическата,всеки има различно мнение и аз се колебаех....нали съм зодия Везни  blum но ето как реших въпроса ;)Чудих се рових из нета и накрая реших да питам НАЙ важният човек -МЛАДОЖЕНЕЦА  smile все пак аз правя това за него  heart и за мен е най-важено той да ме хареса!Той каза, че най-много ме харесва с пусната коса, одобри тази с снимка която сега побликувам  good и така се върнах към първоначалното си решение да съм с пусната коса  girl_wink Това е стил стар Холивуд,аз винаги съм харесвала ретро,мисля че ще се чуствам красива така  girl_wink Утре ще пиша как е минала пробата!
Сложила съм снимки в албума на етикетите,моя годежен пръстен и халките give_rose give_rose give_rose


* 19F7891EF32_1_full-400x400.jpg (30.34 KB, 400x400 - видяно 4261 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 03, 2011, 21:06:48 »

А за грим съм се спряла на това  heart


* megan-fox-makeup.jpg (73.52 KB, 414x331 - видяно 7476 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 03, 2011, 21:09:16 »

Гримът е много хубав и нежен. Ти мигли ще си слагаш ли или си имаш хубави твои? Wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 04, 2011, 01:30:29 »

А бижутата какви ще са ти?  smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 04, 2011, 23:18:02 »

Как сте момичета??? smile give_rose
Остават само 6 дни  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Днес бях на пробна прическа,добре се получи ще мога да сложа и орхидеите в косата,точно както исках  danceg Ще видим как ще съм на деня с всичко рокля,прическа,грим......еуфорията е пълна вече  blum

veseto_87 мисля да не слагам мигли смятам, че моите са си добре  smile
Princess_of_the_Dawn аз си купих преди 2 месеца тези обици на Сваровски,много си ги харесвам не съм ги носила пазя ги за сватбата.На снимката са много зелени но като ги сложиш са почти прозрачни с лек зелен тон,така ще се вързва на очите ми  Wink Няма да имам колие, защото не обичам да нося нищо на врата а и ще имам много красива презрамка на една страна и да исках нямаше да може да сложа  blum
Ще си сложа годежният пръстен  heart и после ще си имам нова придобивка на безименния пръст на дясната ръка smile smile smile smile smile smile smile

Утре ще ходим да уточним вече за последно в ресторанта. Още не са ми се обадили да си взема роклята  sad Надявам се в понеделник да ми се обадят не, че ще я обличам но искам да си е при мен heart,ще я облека само за мама като дойде, че тя милата не я е виждала sad И като ходя са я взимам ще говорим за нещо да се наметна, аз си мислех за някакъв нежен шал от същия плат като роклята мисля, че ще стои добре на моя модел рокля.За църквата трябва да съм с закрити ръмена а и все пак е Ноември месец! Няма да е жега но поне да е  Sunshine

И така момичета не остана,вече нямам търпение yahoo
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose


* Unknown.jpeg (3.99 KB, 266x190 - видяно 3821 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 05, 2011, 07:19:45 »

Всичко в галерията ти е прекрасно. Имаш много добър вкус  give_rose . Поръчала съм да е хубаво времето на 11-ти, така че спокойно blum .

Малко е късно, но за прическа бих ти предложила като на на Анджелина Джоли във филма "Александър" http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=31406 . Според мен много ще ти отива. Но иначе това, на което си се спряла, е също невероятно красиво  Wink

Айде не останааааа  yahoo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 05, 2011, 13:14:27 »

Наистина прическата, на която си се спряла е страхотна!  heart Много ми харесват такъв тип прически на мен. Само не знам доколко ще е удобна.... Най-много се притеснявах от това да не се изправят и увиснат къдриците от долната страна и по някое време да не започне да ми пречи много и да ме дразни. Но пък, Laywer беше с пусната коса и не се оплаквала от такива проблеми.  good
Ох, сигурна съм , че ще бъдеш прекрасна булкаа! Нямам търпение да те видя вече!  Girl_hide
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 05, 2011, 19:35:17 »

Здравейте момичетааааа  cap cap cap
Мариелка Благодаря ти, че си поръчала хубаво време за 11  smile good Wink За прическата на Анджелина също е много красива  good
pink_panther Благодаря ти за милите думи  give_rose и аз вече нямам търпение  girl_wink
За прическата ще е на къдрици, от дяснта страна ще е назад както на снимката и ще сложим орхидеиите  heart надявам се да издържът,фризьорката каза зе ще ме напръска с добри продукти, ако не може да се позправи малко ама аз чесно да си призная най се харесвам с права коса  blum Вчера когато се прибрах още седяха къдриците, моето момче ми каза "Толкова си красива,точно така си те представям на сватбата" heart heart heart милият ми той  gu6
Днес бяхме до София да вземем едни наши приятели които се прибраха от чужбина специално за сватбта  smile и спряхме на Сватбен салон София само да погледна за нещо връхно.....и всех та си купих  danceg danceg danceg danceg ръкави същия цвят като роклята много са елегантни и МЛАДОЖЕНЕЦА каза: "все едно са шити за теб"!!!Много се радвам, че ги намерих още едно нещо отпадна  good
Днес една от братовчетките на моето момче ми каза,че ще е в БЯЛА рокля на сватбата  Oh my ... Не искам да издребнявам, но винаги като съм гледала снимки и съм виждала жени с бяла рокля на сватби съм си казвала, че това е най неподходящият цвят за такова събитие  GROAN Мисля, че е крайно нетактично, на този ден само булката трябва да е в бяло!Моята мила кума я познава и каза,че ще и на мекне...както и да е здраве да е!Това е НАШИЯТ ден и той ще е НАЙ ХУБАВИЯ smile!!!Иначе всички са готови с облеклото и мама и татко са много елегантни, свекара и свекърва ми ще са много хубави в тон ще са двамата много ги харесвам  Bravo Бъдещите ми племенички ще са шаферки с бели рокли а моите братовчетки в розови,те всички са на една възраст smile
И така момичета аз трябва да ставам да се оправям,че тази вечер ми е партито  Makeup Party time
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 08, 2011, 08:48:21 »

Как мина партито? Надявам се много да си се забавлявала и да си се подготвила подобаващо за Големия ден! smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 08, 2011, 19:57:49 »

Разказвай за партито.Остана ти още малко време починиси и ти пожелавам един незабравим ден изпълнен с много емоции и усмивки.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 09, 2011, 09:35:51 »

Малко късно се включвам, но искам да ти честитя темата  give_rose остават ти само 2 дни и ти пожелавам един страхотен,изпълнен само с положителни емоции ден, какъвто съм сигурна, че ще бъде . С интерес и на един дъх прочетох цялата темичка, мога да изброя едно по едно колко ми харесват всичките ти неща, но ще кажа само че цялата концепция за вашият голям ден е страшно красива и елегантна.  yahoo чакаме те с разказче за партито Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 09, 2011, 10:06:54 »

miauka, миличка, като ти чета постовете така искрено ти се радвам friends Толкова положителни емоции струят от тях, че просто се пренасям в обстановката покрай теб и вълненията ти и направооооо нямам търпение и аз да те видя и аз булка Girl_hide

Предполагам, че сега не ти е до нас, ама да не ни забравиш на 11-ти сутринта  - чакаме те да спазиш традицията за сутрешното кафенце с нас  Coffe Coffe и да споделиш последните емоции kiss2 kiss2 kiss2 от мен!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 09, 2011, 11:04:57 »

Момичета, не остана до нашата сватба чак не мога да го поумея  yahoo yahoo Не съм писала защото нямах време, майка ми дойде и само емоции!!!В понеделнил точно когато дойде си взех роклята после я обляках за мама в хотела и тя милата се разплака като ме видя в нея cray
За моминското порти беше супер danceg бяха ми подготвили изненади цяла вечер ходих с лента с надпис Булка blum Накрая се събрахме с ергенското парти и стана луд купон Party time Party time
Да си пеизная малко ми е напрегнато днес но мисля че е нормално!Навън е много мрачно но имам малка надежда да в слънчаво на нашия ден!
Много благодаря за вашите мили думи много са важни в такъв момент! smile
И така трябва да ставам че има още малко подробности покрая нашия ден,в деня преди святбата ще спя в хотела при майка но обещавам да направя всичко възможно да вляза да ви пиша!!! pc_love pc_love Good luck Coffe
 give_rose give_rose give_rose
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #39 -: ноември 10, 2011, 08:41:52 »

Мила желая ти всичко да мине без проблеми и да бъдеш много много щастлива! И нека слънце да има в сърцата и в очите ви и да се насладите на всеки момент от вашия ден! Радвайте се на всеки миг, защото всичко минава много бързо! Разгледах снимките и мисля, че ще си прекрасна булка! Ще чакаме да разказваш!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: ноември 10, 2011, 12:05:19 »

Ето и от мен най- добри пожелания за утрешния ден! Благоевград има красив център, ще станат хубави снимки. Много усмивки и добро настроение на вас и гостите ви!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 10, 2011, 16:07:03 »

Миличка, утре е Големият ден!!! Пожелавам ти всичко най-хубаво, да си много щастлива, усмихната и да изживееш своята мечтана приказка. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #42 -: ноември 10, 2011, 17:31:26 »

И аз се включвам с пожелания за хубава сватба. На юг е топло и слънчево smile сигурна съм, че времето ще е с вас, а и да завали не се коси. Казват, че е на късмет smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 10, 2011, 19:36:38 »

Утре е Денят  yahoo !!!!!!!
Бъдете много щастливи  weddingday
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 11, 2011, 07:07:38 »

 Сватбаааа weddingday wedding :partytime:Минавам от тук да Ви пожелая много, много любов и щастие на младото семейство. Вярвам, че сватбата ще бъде прекрасна!
Ще чакаме разказа от големият ден smile  give_rose good
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 11, 2011, 08:40:54 »

Много хубава сватба и от мен!!! Бъдете много щастливи !!!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 11, 2011, 09:14:39 »

miauka, желая ви много щастие и любов. give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 11, 2011, 23:44:11 »

Честито на младоженците! Пожелавам ви много щастие и любов в съвместния живот!  twohearts
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #48 -: ноември 12, 2011, 12:39:22 »

miauka, честито! Желая ви винаги да се обичате и да сте много щастливи заедно!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 12, 2011, 18:46:37 »

Благодаря ви момичета  smile give_rose danceg yahoo
Вече съм Госпожа  weddingday
Вчера беше един невероятен ден  yahoo danceg Party time nazdrave weddingday
Сега всичко ми е много нереално и когато всичко ми се изясни ще ви разкажа всичко  smile След няколки дни ще имаме официалните снимки сега слагам няколко които са от приятели  smile
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 12, 2011, 18:54:16 »

Честито , всичко е подбрано с вкус и си личи че се вълнуваш ! give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 12, 2011, 19:49:36 »

Мила добре дошла в клуба на госпожите .Пожелавам ви много семейно щастие и да се обичате все така през годините.Много хубави снимки .Ще чакаме и подробното разказче за вашият ден.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 13, 2011, 09:28:46 »

Много красива булка си била,ама многоооо give_rose .Чакаме снимки и разказче  blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 14, 2011, 12:07:43 »

miauka честито и от мен!!!  heart  kiss
Много сте сладки! Ти си била прекрасна булка - роклята ти, прическата, грима ... тортата ....  Flower angel всичко е прекрасно браво  Bravo
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 20, 2011, 19:00:42 »

Момичета лако се изгубих извинявайте  give_rose но покрай тези сватбени емоции нали знаете как е smile
От няколко дни пиша моя сватбен разказ,но все се разчуствам,но тези дни ще го довъша  smile
Сложила съм снимки в албума дано да ви харесат  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 20, 2011, 19:58:19 »

Нали бях споменала,че ще правчя сама ботуниерите ето го и резултата smile


* botunieri.JPG (32.89 KB, 425x428 - видяно 3736 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 20, 2011, 20:02:03 »

А аз имах енда бяла и една цикламена орхидея в косата  girl_wink


* kosa.JPG (10.23 KB, 169x286 - видяно 3502 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 21, 2011, 11:31:30 »

Миличка, много сте хубави! yahoo danceg Поздравления, за прекрасната сватба! Бъдете все така усмихнати, щастливи, влюбени  любов заедно Казвала съм ти го веднъж и ще го повторя - много си красива, като кукла си, с тази тъмна коса  и тези светли очи!!! Принцеса! Букета е страхотен, бутониерите  Bravo Bravo Bravo Bravo Какво друго да кажа......супер сте!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: ноември 21, 2011, 12:16:50 »

Не съм предполагала, че есенни снимки сватбени снимки ще изглеждат толкова добре! Иначе какво да кажа - хич да не пеят ".......нема по-юбаво девойче от македонче"!  Wink.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 21, 2011, 12:45:20 »

Невероятна булка, невероятни снимки, невероятни крака  girl_wink
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #60 -: ноември 21, 2011, 16:05:22 »

Чудесни снимки! Прекрасни младоженци! Бъдете много щастливи и винаги влюбени!!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 21, 2011, 23:38:33 »

Момичета много се радвам,че са ви харесали снимките БЛАГОДАРЯ ВИ за невероятно милите и стоплящи душата думи  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Мисля, че е време да ви разкажа по-подробно как мина нашият ден  good

Ще започна с вечерта преди сватбата когато ме хвана цистита и направо се побърках  cray cray cray cray cray
Който е имал знае каква бокла и дискомфорт са, пълен ужас не можех да повярвам, че ми се случва няколко часа преди големия ден и си поплаках доста  cray cray cray Бързо до денонощната аптека,майка в хотела ми сложи краката в вряла вода, един врял душ....и така кам 01ч ми поотмина и заспах  smile На сутринта нямаше и помен от болката  Bravo yahoo слава бого,незнам дали бях настинала или от нерви....
И така станах кам 7:30ч и не можех да заспя повече,не беше топъл и слънчав ден но беше нашият ден и се бях настроила много позитивно....направих ботуниерите,изкъпах се и отидох да видя гостите ни които идваха от Варна и се настаняваха в хотела.После взех цветятата за косата и към фризьорката.Там ми направиха прическата и ме гримираха,през това време се чухме с младоженеца едни 100 пъти....липсвахме си  heart От фризьорския салон направо в зълва ми(от там ме взеха защото сме от различни градове а аз много държах на тази традиция с взимането  smile ) Там вече беше майка ми,помогнаха ми да се облека,обуя и зачакахме....чакаме....и ми звани телефона...младоженеца "Готова ли си?Да идваме ли?" и аз "Да хайде ИДВАИИИИИИ" и той "Ама сигурна ли си? blum " и аз "Да НАПЪЛНО ИДВАЙ!!!" И така пак зачакахе,аз отидох в хола да поздвя всички и изведнъж чух гайдата(тук е със зорни но аз си държах да има гайда) и цялата настръхнах...невероятно усещане  heart И всички газ на терасата да видят моето момче...а мен ме сложиха в спалнята и не ми даваха да надникна...сърцето ми биеше като лудооооо  heart heart heart И го чух,че е на стълбите аз знаех че моят свако и братовчедите ми няма да го пуснат лесно....младоженеца напъва те не го пускат....страшен пазарлък....трябва да напълни обувката(нямам търпение да го видя на видеото) след 15 мин го пуснаха (свако каза че го е пуснал само защото закъснявахме) и така той влезе,имаше толкова много хора но аз виждах само него, ето че дойде момента за който чакахме толкова време,беше толкова красив...беше ТОЙ  heart Хвана ме за ръцете,целуна ме и ми прошепна "Ти си всичко за което съм мечтал,толкова си красива"   gu6 това бяха думите му винаги ще ги помня,това си беше само наш момент и наистина имах чувството, че се само двамата   twohearts
След това видях всички други...свекърва ми,свекър ми,кумовете...поздвахме се с всички.Направиха ми малка фотосесия.След това хванах татко под ръка,аз исках той да ме изведе,и тръгнахме да излизаме.Милият ми баща кой знае колко му е било напрегнато,на снимките изглежда много притеснен.И така пред блока аз поведох хорото до мен кума,беше много хубаво бях БУЛКАААА  danceg yahoo После се качихме в сватбената кола и тръгнахме към един парк който е на 3км от града за фотосесията заедно с кумовете и шафера.Там беше доста студеничко,но много искахме снимки!Когато погледнах и видях колко много листа има в най различни цветове страшно много ми хареса...истинска есенна приказка.И така фотографа беше едно младо момче(много сме доволни) с много идеи а и ние помогнахме с наши  blum мисля че се получиха много естесвени снимки много си ги харесваме, толкова ми беше хубаво, че спрях да усещам студа  Wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 21, 2011, 23:40:53 »

След това към ритуалната зала там бяха всички.Влязохме в една отделна стая...там ни обясниха всичко и след това тръгнахме аз с кума той с кумата и засвири Менделсон  smile Ритуалът беше много стегнат,казах много красиви думи аз бях много спокйна само на едно място се разчуствах  cray аз съм си емоционална,а и след мен и кумата и мама....
и ГО НАСТЪПИХХХХХХХ danceg yahoo danceg yahoo
След това имаше поздравления също емоционален момент,после ни взеха интервью от един весник на темата как сме си избрали 11.11.11г. за сватбан ден,ние обяснихме,че е станало съвсем случайно...като се замисля той е роден на 9 аз на 10 и сме женени на 11  smile хубава последователност а аз много обичам и се интересувам от нумерология  smile
И така след това тръгнахме към църквата,там ритуала също беше стегнах мина бързо и беше приятно.Имаше много хора защото беше Свети Мина много ни гледаха,поздвяваха беше много мило  smile Попа  priest накрая ни отправи много хубави пожелания и ни поздрави за това, че сме избрали такъв християнски празник за Свето Венчание  smile
След това се отправихме към ресторанта,седнахме в сладкарницата докато стане 18ч.Когато дойде времето се качихме в ресторанта,влязохме заедно с ансамбала,аз много обичам народни ноции.Свекървата ни захрани като излъга момчето си и пърово даде на мен  smile После първата наздравица  nazdrave с кумовете като семеиство а кума каза,че шампанското е МНОГО ГОРЧИВООО  blum  kiss !След това дойде време на менчето,питаха ни какво искаме да е първото  ни дете и ние "МОМЧЕ",аз го ритнах и излезе,че ще е момиче  smile каквото и да е нека само да е живо и здраво  girl_wink След това се настанихме,ансамбала изигра няколко много хубави народни танци,кито и двамата много обичаме.
Дойде време и на първия сватбен танц.Бяхме си избрали "Огън от любов" ,държахме да е българска песен.Тогава пак имах чусвството,че сме само двамата аз му прошепнах "Обичам теее" и той "Аз теб повече,Г-жо Трендафилова"  heart  heart heart heart heart
Свекърва ми ни подари три бутилки:първата шампанско за първата годишнина от сватбата,втората уиски за сребърната сватба 25г и третата за златната 50г.Милата си беше подготвила много хубава реч,нежна и прочувствена,наистина се беше постарала,тя е невероятен новек и свекър ми също  smile
И така продължи луд купон,танци емоции преплетени в ритуали наистина невероятно изживяване  Party time nazdrave Party time weddingday Party time wedding Бяхме в ресторанта до 2ч. и после на дискотека до 5:30ч към 6 ч.се добрахме до апартамента в хотела  smile
Сватбата е едно невероятно,емоционално и единствено по рода си събитие!!!Горещо го препоръчвам на всички който се обичат и ще ви кажа: "ЖЕНЕТЕ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" Аз лично бих го направила пак, по същия начин и със същия човек  heart heart heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 23, 2011, 00:17:31 »

Ех, че хубав разказ, и аз се развълнувах и си припомних нашия ден. smile
Всичко е минало прекрасно и наистина чувството да си булка е неповторимо, целият този момент, с всички роднини и приятели на едно място е много хубав спомен.
Снимките са много хубави, наистина много естествени, а булката - много красива.  Пожелавам ви още веднъж много да се обичате и да сте щастливи. weddingday
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 23, 2011, 08:58:12 »

Страхотен разказ! Чак се разплаках, честно.  blush Много се развълнувах и си представих нашата сватба. smile А вие и двамата сте страхотни, всичко е било много красиво и добре измислено. Много любов и щастие ви желая. smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 24, 2011, 18:24:37 »

Честито и от мен-много хубав разказ (все едно бях на сватбата, така мило разказано и от сърце)-радвам се за вас! Много хубави снимки и хубав избор на цветя и украса -честито отново  give_rose give_rose give_rose
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 27, 2011, 23:16:47 »

Благодаря Ви момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Пожелавам ви да сте много обичани  heart heart *INLOVE*Много разбирателство и семейно щастие  twohearts
Сега сме двама,надяваме се скоро да сме трима  smile  stork-gurl stork-boy
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 27, 2011, 23:30:22 »

Или четирима  Wink  baby_girl baby_boy .От сърце ви го пожелавам!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 28, 2011, 08:09:39 »

Miauka, прочетох разказа ти на един дъх! Много ми хареса момента, когато ти се звъннал по телефона дали да идва....много мило girl_wink Много ме развълнува, припомних си и аз нашата сватба!  :danceg:Пожелавам ви да сте все така влюбени twohearts и скоро  Baby_b
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 28, 2011, 13:50:41 »

Мариелка и V_e_S_i благодаря ви  give_rose give_rose give_rose Децата са най-голямато щастие  Momy
V_e_S_i някъде бях прочела,че искаш близнаци  baby_girl baby_boy от сърце ти го пожелавам  Good luck
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2012, 14:24:15 »

Miauka,честити седем месечета като семейство @}->--Винаги да се обичате,уважавате и подкрепяте,да сбъднете мечтите си и пълна къща с бебчета ви пожелавам give_rose
Отдавна си търся повод ,за да пиша в темичката ти ,колко ми харесва вашата есенна приказка,възхитена съм от всичко и особено от избора ти на рокля-стилна и толкова различна!Била си уникална булка!С голямо вълнение изчетох за подготовката и емоциите в самия ден !
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 12, 2012, 20:29:12 »

Готик,мила много ти благодаря  give_rose Наистина ми стана много приятно,че някой се е сетил за нашата месечинка,много си мила  kiss2
Да наистина минаха цели 7 месеца от нашата есенна приказка...понякога ми се струва,че е било вчера а друг, че е било преди 1000 години  blum Няма ден в който да не разглеждам снимките,карат ме да си спомням тези неповторими емоции и да се чувствам добре smile  За семейния живот при мен нямаше кой знае каква промяна тъй като вече живеем заедно от доста време само трябваше да свикна с новата си фамилия  blum Незнам...сега чуствам,че нашата връзка е по-силна и още по-спецялна  heart Роклята я бях видяла в интернет и знаех,че е тя!Беше и първата който пробвах!Мерих и други,но винаги се връщах към нея  heart Ти беше много запомняща се булка!Ти самата си много красива  give_rose
Още веднъж МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!Поста ти ме накара да се усмихна в един труден ден  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 12, 2012, 20:32:37 от miauka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #72 -: юни 12, 2012, 21:26:37 »

Ей, Миаука smile

Няма да се натъжаваш, като автор на моята сватбена тема  ти си специален член на форума smile Искам и аз да се присъединя към поздрава и ви желая мноооооооого дълги години смейно щастие smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 11, 2012, 12:41:17 »

Момичета днес се навършва 1 година от нашата есенна приказка  heart Не мога да повярвам,че измина цяла година от този така спецялен ден!!!Аз си пожелавам да сме живи и здрави и винаги да се обичаме!Хората ме питат дали се е променило нещо след сватбата и аз им казвам: "да стана още по-хубаво"  smile И наустина е така! С гордост си нося новата фамилия и халката  heart Най-големия подарък го чакаме другия месец, живот и здраве  heart

Ето я и почерпката:

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 11, 2012, 18:19:10 »

прекрасни сладки, поднесени от още по-прекрасен човек и жена, макар и да те познавам само виртуално съм сигурна че си такава  give_rose бъдете винаги така сплотени, все едно аз съм написала повечето думи... желая ви прекрасни мигове и най-вече здраве-наздраве!



Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 12, 2012, 14:25:38 »

_Ezra_ мила много ти благодаря за милите думи  give_rose Надявам се някой ден да имаме възможност да се запознаем лично  smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #76 -: ноември 12, 2012, 22:11:28 »

Честита годнишнина с малко закъснение, миличка! Още дълги години да сте заедно и с всяка следваща да се обичате все повече  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 11, 2013, 17:33:10 »

Честита годишнина, миличка Кали!
Прекрасно семейство, пожелаваме ви да продължавате да се гледате все така влюбено и очите ви да искрят от щастие! heart Целувки и на малкото прекрасно ангелче от нас kiss2 kiss2 kiss2
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 12, 2013, 09:16:57 »

Кати мила,многи ти благодаря за милите думи  give_rose
Кога минаха тези 2 години незнам crazy Времето наистина лети!
Ние излязохме с нашите кумове,много хубаво си изкарахме!И те си имат детенце на 2м. smile Поканихме ги за кръстници на Алекс и те приеха  yahoo
Много целувки и на вашето ангелче kiss2
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines