Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:02:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко често се карате  (Прочетена 33289 пъти)
 
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 08, 2012, 14:05:43 »

Ние сме заедно от доста време и като живеем заедно все за битовизми спорим. Ама не са сериозни. Имали сме само два сериозни скандала и то все заради неговата фамилия. Бяха ме подлудили покрай сватбата  crazy Ама кумовете ми как се карат малеее. Почти всеки ден. Не мога да ги разбера. Сигурно е вупрос на характер pardon
Активен
sahar
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #16 -: април 12, 2012, 15:53:29 »

Ние сме заедно от 2 год. и половина. Караме се по-често за битовизми. Имали сме и големи скарвания, но като че ли с времето почнахме да свикваме и да се напасваме. Всъщност е трудно ако два остри камъка се срещнат на около 28-29 години и почнат тепърва да се сблъскват и опитват да се променят. Мисля, че като са по-млади /20-25/ е по-лесно да се напаснат и попроменят така че да пасват в общото, защото не са напълно изградени характери. Ама хора на по 30 години е трудничко и неминуемо води до сблъсъци в началото. Е то зависи и от хората, все единият трябва да отстъпва и да е по-меката Мария. Иначе лошо ...
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 07, 2013, 14:45:37 »

ОО, ние сме майстори на тази тема !  yahoo Аз цял живот за едно и също мрънкам, той е много спокоен, аз съм доста темпераментна иии  yahoo yahoo Спорим, караме се, мисля, че сме далеч от "нормалните двойки", но ... така ни харесва. Аз не мисля, че споровете са проблем, проблема е в желанието  да се поучи човек от грешките ....
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 02, 2013, 18:03:20 »

За 10 г. едно или две сериозни скарвания, за дреболии - често / на две седмици или месец/.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 02, 2013, 19:25:15 »

има ли сме 2 сериозни скарвания...а скарванията за дреболии може би 1 на 2 3 месеца, а това че аз си мрънкам за каквото се сетите,за майка му, за приятелите му, за това какво е направил или не направил,той си ми е свикнал че мрънкам извесно време и после ми минава,знае че мрънкам за неща за които съм права,така че не наглее да скача срещу мен когато съм права,но когато не съм права си си спорим, но така поне се изясняваме, склонна съм да се карам с него 3 5 10 дена нон стоп,но да не си премълчим и да не подминем нещата,зашото те проблемите като се премълчат и останат с течение на времето се натрупват и може да обърнат колата...ние сме си един за друг,може да се караме,ама ние и така си показваме че се обичаме...а е много гадно като нямаш с кой да се скараш...
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #20 -: май 19, 2013, 15:24:10 »

Ние пък не се караме. По-скоро аз понякога се нацупвам, а той с това се забавлява.
За тези 3 години имаме едно исктинско скарване, в което участвахме и двамата активно, и се разреши още същата вечер.
Цупенето ми е профилактично, ама при моята зодия честата смяна на настроения е ежедневие, така че няма оттърване  girl_impossible
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 20, 2013, 06:20:32 »

то цупене да беше lol цупя се постоянно,правя се на сърдите, не му говоря по 10 15 минути, а аз не спирам да говоря, и той разбира че е сгафил....и си се изясняваме,дали ще си повишим тон, дали мирно и кротко или ще вдигнем блока на главата,няма значение...хората са казали "в спора се ражда истината"... smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 22, 2013, 22:40:31 »

Аз по принцип съм много избухлива и както майка ми казва "паля от четвърт". В началото се карахме жестоко и непрекъснато. Понякога се чудя съседите как са ни търпели. Даже бяхме стигнали до решение, че по-добре да не сме заедно, но същият ден се разболях и ме приеха в болница. През цялото време стоеше до мен и ме носеше на ръце. Оттогава въобще не се караме. Най-много от време навреме някой да измрънка нещо на другия, но нищо сериозно. Като че ли улегнахме с годините, а може би и времето прекарано заедно ни сплоти още повече. heart heart heart
Активен
milebai
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #23 -: октомври 29, 2013, 18:10:51 »

Един път седмично това нормално ли е!
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #24 -: октомври 30, 2013, 10:56:00 »

Не се караме много...Може би защото за по-важните неща сме на едно мнение.Но за дреболии мога веднага да "подпаля метлата" и да започна да го тормозя beating
Активен
lontan
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #25 -: декември 20, 2013, 10:14:50 »

Рядко се караме, но много често спорим smile Което май е по-лошо!
Активен
gumarson
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #26 -: октомври 09, 2014, 10:04:37 »

Често за незначителни работи. Но мисля че това са нормални неща!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 14, 2015, 02:09:31 »

Всеки ден се караме. По-точно всеки ден мръкнам за нещо, ако той реши да ми отговори - преминава в каране, но не пропускам ден!  nea
Активен
silva88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #28 -: март 17, 2015, 22:50:16 »

Всеки ден се караме. По-точно всеки ден мръкнам за нещо, ако той реши да ми отговори - преминава в каране, но не пропускам ден!  nea

И аз съм от същият отбор.  danceg
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #29 -: декември 24, 2015, 14:37:03 »

Обикновено се караме, когато не сме заедно, в моментите, когато сме един до друг всичко е перфектно smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines