Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 16:16:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Monikamaria  (Прочетена 12089 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 25, 2011, 22:32:15 »

Мила, чак сега ти видях въпросите!  blush
1. Не харесвам фалшивите хора, тези които имат нужда да лъжат, да правят сцени, тези, които ги е страх да бъдат себе си. Тези хора нямат смелост и да бъдат добри.
2. Липсва ми страха да не го изгубя. Колкото и шантаво да звучи.  crazy sarcastic Някак ни е налегнала една сигурност, едно спокойствие... sad Това според мен убива страстта.
3. Дразни ме това, което ме дразни в интернет общуването по принцип. Това че хората имат платформа да лъжат, да се представят за такива, каквито не са, да обиждат и т.н, и то безнаказано. Но за съжаление това просто няма как да се контролира.  pardon Тук в този форум хората са доста по-умерени и тактични, и повечето не са тук, за да злобеят, а да споделят. Но като чета разни безименни коментари по различни сайтове, където хората няма как да бъдат контролирани, просто се хващам за главата колко страхливи и злобни хора има!  shok
4. Имам сестра от друг брак на баща ми. По-голяма е с 8 години. Майка ми се е запознала с баща ми след като той се е разделил с нейната майка. Много държим една на друга и много си я обичам!  heart
5. Ами, ...зависи. Помня даден човек на какво е способен и вярвам, че съдбата винаги дава шанс за компенсация. Но като цяло винаги търся доброто у хората. Дори повече отколкото е полезно за мен.  Wink
6. В началото винаги имам един "инкубационен" период. Затова често хората ме мислят за надута. Но после пък, много бързо, ги изненадвам приятно с това колко позитивен човек съм и колко бързо ми стават приятели.  smile
7. Ами аз съм писала по-нагоре, но накратко - за щастливо семейство с уютен дом!  girl_in_love
8. Страшно много любими книги имам. Една, която не съм споменавала тук, е "Императрицата в теб" на Кристине Лу и Уля Краутвалд (никога не ги бях чувала преди това huhhuh.gif ). Това според мен е книга, която всяка жена трябва да прочете!  Girl_hide

Мерси за въпросите!!!  give_rose
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #16 -: август 26, 2011, 10:00:39 »

Здравей Мони,
малко въпросчета и от мен  girl_wink

1. Какво според теб е ,,перфектната домакиня,, и ти такава ли си?
2. Кой готви в къщи и какво най-често?
3. Какви са ти отношенията с бъдещата ти свекърва?
4. Имаш ли някакви фобии?
5. Куче или котка би избрала?
6. Любима марка кола?
7. Къде ще ви е медения месец?  twohearts
8. Харесва ли ти града в който живееш в момента и би ли се преместила някъде другаде,ако ,,да,, къде?
9. Каква музика слушаш?
10. Къде прекарахте лятната отпуска миналата година?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 26, 2011, 10:46:41 »

fashion, мерси за въпросите!  give_rose
1. Перфектната домакиня за мен е Бри от "Отчаяни съпруги"! Точно! Обаче за съжаление аз съм далеч от нея, макар че би ми се искало да не бях!  smile
2. Аз готвя, рядко и майка ми. А това какво да се готви ми е проблем, защото като попитам, отговорът е винаги "каквото решиш", а аз не мога да измислям.  scratch one-s head
3. Много добри. Тя е мил човек, който иска около него да има мир и разбирателство и гледа общо взето винаги да се съобразява с хората. Мисля, че много ме харесва, така че засега нямаме никакви проблеми.  smile
4. Оооо, да!  angry От хлебарки! Един от признаците, че имаш фобия, а не обикновен страх, е да те е страх дори от снимката на нещото. Е, мен ме е страх дори от снимка на хлебарка!
5. Обичам и двете, но сега имам куче, така че явно него съм избрала!  girl_wink
6. Мерцедес, разбира се!   drive
7. Ами, то ще е медена тридневка само. Някъде около Банско, на СПА-център, доколкото разбрах. Ще ни е подарък.
8. Обичам София, защото е моят дом! Обичам я и защото има най-много екстри, така да се каже. Но в същото време е толкова "изтърбушена"... sarcastic Но единственото място, където бих се преместила, е покрайнините на София, например северозападните, защото искам да живея в къща.   Wink
9. "Моята" музика, както обичам да казвам, е хип-хопът. Иначе слушам от класическа, до чалга.  pardon Просто имам някои песни, които харесвам от всички стилове.
10. Миналата година ни се случи едно голямо премеждие (най-голямото в живота ми) и просто нямаше време за никакви почивки.  sad
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #18 -: август 26, 2011, 13:37:17 »

 Мони изчетох отговорите ти с огромно удоволствие и на един дъх...Ето и моите въпросчета:

1.На коя героиния от приказките би се оприличила ?
2.Суеверна ли си?
3.Кое е нещото ,което обичаш да правиш когато си сама?
4.Романтична натура ли си?А бъдещият ти съпруг?Кой е последният романтичен жест ктм теб?
5.Кое нещо харесваш най-много в себе си,в лицето , в тялото?
6.Какъв въпрос искаш да ти зададем ,но все не го задаваме?  smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 27, 2011, 00:37:21 »

Здравей Моникамария
Ето и моите въпроси към теб. Надявам се да не са прекалено лични.

1. Държиш ли на обещанията си?
2. Кое е най-хубавото нещо , което ти се е случило до сега?
3. Кое е най- лошото нещо , което ти се е случило до сега
4. Какво харесваш в родината си и какво би променила в държавата?
5. Какво детство имаше?
6. Тревата по-зелена ли е в съседският двор?
7. Би ли обичала на инат?
8. От кои свои грешки си се поучила?
9. Имаш ли любим художник? Ако да, кой и защо?
10. Сбъднала ли си някоя своя мечта?

Това е от мен. Имам още няколко въпроса, но тях ще оставя за друг път.
« Последна редакция: август 27, 2011, 00:42:36 от Gery79 » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2011, 23:39:13 »

Охоооо, още въпросчета!  danceg Благодаря, момичета!  give_rose give_rose give_rose
Започвам със zvezdi4kata!

1. Хм... scratch one-s head Затрудни ме! Идея си нямам. Може би на Шехеразада.  girl_wink
2. Ами да, донякъде. Но като цяло, когато не ми изнася някое суеверие, го забравям набързо!  blum
3. Релаксирам си, чета си, такива неща.  smile
4. Той е по-романтичен от мен. По принцип като цяло гледа постоянно да прави разни нещица, които са жестове на внимание - не ми дава сама да си донеса вода, например. Той я носи. Ей такива неща, постоянно.  smile
5. Харесвам излъчването си най-много и ме е яд, че него апарат не го лови.  blum Иначе обичам и харесвам себе си, определено!
6. Доста хубави въпроси ми се зададоха, иначе май точно този, който ти ми зададе сега ми беше останал.  good И много го обичам, въпреки че когато са ми го задавали все не е имало какво да кажа.  sarcastic

Ето и на Гери:
1. Да, много държа да ги спазвам! И ако нещо се случи и не го направя ми е много кофти!  blush Затова гледам да не обещавам, ако се съмнявам. Просто съм такава, че обичам всичко да ми е уредено.  pardon
2. Най-хубавото е може би това, че съм щастлива със самата себе си и имам най-любимите си същества до себе си.  smile
3. Ами, аз доста неща съм преживяла и смея да кажа, че съм имала необикновен живот. Та и някои от тях са били много лоши.  sad Но предпочитам да не ги преживявам като ги разказвам отново.
4. О, всичко харесвам в родината си! Няма толкова красива природа, събрана на толкова малко късче земя!  girl_in_love Харесвам атмосферата на нашата родина, музиката ни, кухнята ни, топлотата у хората тук! И в същото време не харесвам злобата и завистта у същите тези хора, от която идват и множеството други проблеми. Но всичко си има обяснение и то е мъчната съдба, която е имал народът ни. sad
5. Весело детство, изпълнено с много лудории!  Kinder Песента "Детство мое" е много точна за мен, както и за много други от нашето поколение.
6. Ами, не знам!  sarcastic В нашия е много зелена и ако и в съседския е, какво по-хубаво от това! Да си направим барбекю!  yea
7. Ооо, обичала съм на инат!  girl_wink Не е много хубаво това! Сега обичам някак по-благородно и затова се чувствам спокойна и всичко е розово и някак благо.
8. Доста съм грешала. Но и доста съм се поучила!  good Не питай старило, а патило, са казали хората!
9. Може би баща ми, защото е именно такъв, макар че той не ми е любим в никое друго отношение!  sarcastic Ееей, гениите са луди, бъдете сигурни!
10. Да! Моите мечти са земни и някак може би, суховати.  blush Та затова са по-лесно изпълними. Поставям си една цел, достигам я, след това нова и така до безкрай. Имам една по-изчанчена глезотийка май само и тя определено не е земна  sarcastic - имам собствен парцел от Луната. Та да знаете, момичета, нещо ако се случи - канени сте да се евакуираме там!  blum

Ако и другите въпроси за толкова интересни - давай ги направо!!!
« Последна редакция: септември 04, 2011, 23:59:59 от Monikamaria » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 05, 2011, 07:40:00 »

Много благодаря за отговорите. Ето и останалите.

1. Последовател или не си на поговорката-"Око за око ,зъб за зъб"?

2. Суетна ли си и ако да,защо?

3. Има ли живот след смърта?

4. Молиш ли за пимощ,ако имаш нужда от нея?

5. Водач или последовател си?

Ами това е. Чакам с нетърпение разказа за сватбата и снимките.
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #22 -: септември 05, 2011, 16:18:06 »

Мерси мила @}->--много много семейно щастие
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 06, 2011, 21:51:12 »

Ето и още малко за Гери! blum
1. От части да! Просто защото има злини, които трябва да бъдат овъзмездени, според мен!
2. Много съм суетна! Признавам си!  blush Обичам се и обичам да изглеждам добре просто.
3. Определено!!! Няма как да няма! Твърдо вярвам! Но не знам какво точно се случва. Вярвам просто, че душата е енергия, а Бог е съвкупността от всички енергии, така да се каже.
4. Предпочитам да върша всичко сама и в повечето случаи не се и сещам за това, но като цяло, ако ми се наложи, не се притеснявам да поискам помощ от близки хора.
5. Определено водач. Признавам си без бой!  blum
Мерси, Гери, за интересните въпроси!  Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines