Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 14:38:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Monikamaria  (Прочетена 12088 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: август 07, 2011, 15:35:49 »

Monikamaria, с убедително мнозинство беше избрана да заемеш мястото си на горещия стол smile Настанявай се удобно и се приготви за безброй въпроси laugh Нека аз първа те поизмъча малко:

1. Опиши се с 5 думи.
2. Коя зодия си и определяш ли се като неин типичен представител?
3. Учиш или работиш и какво?
4. С какво обичаш да се занимаваш в свободното си време?
5. Коя е най-голямата ти мечта?
6. Кой е любимият ти празник?
7. Доволна ли си от живота си на този етап от него?

Мисля, че това ти стига на първо време  Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 07, 2011, 16:10:07 »

Момичета, благодаря ви много!!! give_rose Много се зарадвах честно казано!

Тiama, мерси за първите въпроси!  smile Започвам веднага!

1. Емоционална, весела, упорита, обичаща, обичана! Това е!  pardon
2. Аз съм Телец и ако има причина, поради която да вярвам в зодиите, то тя е, че аз съм супер типичен представител на своята! В дневните хороскопи въобще не вярвам, но в характеристиките на "теленцата" - на 100%!
3. В момента съм студентка, специалност Психология в НБУ. Това е нещото, което не само страшно много ме влече, но и ми се отдава. Мисля, че е много важно, когато избираш накъде се насочваш, да се съобразиш не само с финансовите евентуални перспективи, а и с твоите собствени дадености. Мечтаех да уча точно в този университет и само там кандидатствах и желанието ми се сбъдна!  danceg
4. В свободното си време вися на компютъра (сигурно тук, във форума, си личи!  sarcastic), иначе гледам да измислям постоянно някакви неща, свързани с домакинството - някаква нова декорацийка, нова рецепта. Обичам и много разни разкрасяващи и релакс процедури. Много обичам и да чета! Имаме огромна колекция от книги, започната още от дядо ми. Сега я допълвам аз.
5. Най-голямата ми и искрена мечта е свързана със семейството! Искам да имаме голямо, сплотено и любящо семейство, с уютен дом (по мой вкус, а не панелена кутийка), да бъдем всички здрави и да споделяме всичко това с нашите приятели. Искам и плануваният ни семеен бизнес да върви по план. И да не забравя - да можем да си позволяваме много пътувания (и здрав шопинг girl_wink). Звучи сигурно много просто и изтъркано. Е да, но това е точната картинка, за която мечтая и за която не спирам да се боря!  pardon
6. Нямам най-любим празник - всички са ми любими! Даже и сама си измислям понякога! Нещо като "Честит вторник!".  sarcastic Обожавам да си поканим гости, а аз да сготвя сума ти вкусни неща и да се забавляваме до сутринта! Всеки повод за това е добре дошъл.
7. Ами аз никога няма да бъда напълно доволна от живата си.  sarcastic Все искам нещо, и все се боря за нещо, и все ми е трудно. Не знам как го правя, но често се вкарвам в страшни приключения. Въпросът е, че всъщност съм доволна до този момент. Не съжалявам за нищо и смея да кажа, че има неща, с които се гордея.

още веднъж благодаря за първите въпросчета и чакам ощеееее! pc-mainiak
« Последна редакция: август 07, 2011, 16:15:24 от Monikamaria » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #2 -: август 07, 2011, 16:14:51 »

Много благодаря за искрените отговори give_rose Двете с теб сме една зодия и искам да ти кажа, че след като го прочетох, бях почти сигурна в каква насока ще са част от отговорите на останалите въпроси smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #3 -: август 07, 2011, 18:05:57 »

И аз искам да ти задам няколко въпроса  girl_wink

1. Как си представяш живота си след 5,10,15 години?
2. Колко дечица искаш да имаш?
3. Каква искаше да станеш като пораснеш?
4. Обичаш ли животни? Какви?
5. Какво мислиш за човека до себе си? Той ли е мъжа на живота ти?
6. Какви филми обичаш?
7. Имаш ли любима вещ? Разкажи за нея?


По-нататък може пак да се включа с въпроси blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #4 -: август 07, 2011, 18:37:46 »

И аз ще се включа с няколко въпросчета.

1.Какво беше нещото, което те привлече най-силно, у човека до теб, когато сте се запознали?
2.Как всъщност се запознахте?
3.На какви неща искаш да научиш децата си и съответно какви твои черти искаш те да вземат от теб?
4.С какво най-много се гордееш?
5.Като какъв психолог виждаш себе си в бъдеще, с какво точно искаш да се занимаваш?
6.Кой е любимия ти филм и защо?
7.Коя е любимата ти книга и какво успя да ти даде тя?

Благодаря предварително за отговорите. smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 08, 2011, 00:42:48 »

Ураааа, колко въпроси!  danceg
Ивето, започвам с теб:

1. Животът ми след 5, 10 и 15 години не си го представям много по-различен, честно казано. Иска ми се единствено да съм направила кариера и да имам вече попораснали дечица. Иначе в друго отношение ми се иска времето да спре. Може би ми се иска да съм малко по-улегнала.  smile
2. По принцип искам три - две момченца и най-малкото- момиченце. Но кой ще ги ражда - не знам! pardon Та ако ми се сбъдне мечтата първото да е момче, може би ще направя опит и за едно момиченце и ще спра до там.
3. Исках да стана певица. До ден днешен мечтата ми е да пея. Но не да ставам супер-звезда, а просто да съм добра певица.
4. Обичам безкрайно много животните, дори повече от хората. Просто те са много по-чисти като душа. Едно животно никога не би наранило друго същество, освен ако не му е необходимо за оцеляването. А иначе най-любимото ми животно е моята маймуна. Това е кученцето ми! За нея си давам душата!  heart
5. За сега смятам, че е той. Но никога не знаеш какви изненади може да ти предложи животът. Не бива да се кълнеш в нещо, за което нямаш гаранция. Иначе смятам, че той заслужава да бъде мъжът на живота ми.  smile
6. Обичам исторически, комедии, но остроумни и въобще филмите, които влияят и остават по нещо у теб. Не гледам много често филми и не мога да гледам такива, които са само за убиване на времето.
7. Вещи любими имам много. Аз съм си материалистка в известна степен.  blush Обичам да имам каквото искам и имам нужда от много неща. Все нещо не ми достига и все нещо ми е малко. И съм малко стисната по отношение на вещи. Ще купя на някого същото като моето, но моето не си го давам, ако ми го поискат.  sarcastic Искам да си го имам. Това може би е от зодията и много хора сигурно считат, че не е особено положително качество, но аз съм си такава.  pardon
Наде, мила, на теб ще отговоря утре, че ми дават зор да си лягам. kiss2
« Последна редакция: август 08, 2011, 00:44:52 от Monikamaria » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2011, 07:00:33 »

1. Би ли направила компромиси със себе си , дори и да не искаш ,само защото човека до теб го изисква?
2. Какво те прави истински щастлива и те кара всеки ден да се събуждаш с усмивка?
3. Прощаваш ли лесно , забравяш ли лесно?
4. Какво обичаш да правиш най много и единствено с половинката си?
5. Промени ли те с нещо навлизането на любимият ти човек  в живота ти?
6. Обичаш ли екстремни спортове или как си вдигаш адреналина?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 08, 2011, 14:43:06 »

Ето ме отново!  Girl_hide
Почвам с Надето!
1. Когато се запознахме аз не говорех с него.  sarcastic Подминавах го. Обаче, когато го погледнех в очите виждах нещо много особено там. До ден днешен го виждам, но не знам какво е точно. Първият път, когато си срещнахме погледите беше в огледало и беше наистина странно усещане. После ме впечатли това, че е истински мъж. Бори се до последно за това, което иска. Така се бори и за мен. Нищо не го спря, а преживя много. Харесва ми и това, че е адски принципен. Нищо не може да го отклони от това. Никога не би предал някого, никога не би постъпил подло.
2. Беше преди 7 години точно.  Girl_sing Аз излизах от едно заведение, което е на общи приятели. Той беше за кратко таксиметров шофьор и стоеше отпред с колата. Казва, че когато ме видял било като в комедиите - аз слизам на забавен кадър, някаква ангелска музика свири и косите ми се развяват.   funnytooth  funnytooth После започна едно преследване. Той престана да кара такси, но покрай общите ни приятели все се засичахме. И настана едно събиране и разделяне...край нямаше. Луда история беше нашата, но сега вече съм кротнала и всичко е мирно и тихо.  smile
3. Децата ми искам да ги науча на първо място да бъдат хора! Да разбират и уважават другите и себе си! Да се обичат такива каквито са и да бъдат естествени. Да бъдат силни и да се борят. От мен искам да вземат упоритостта, а от баща си - търпеливостта.
4. Гордея се най-вече с това, че съм се изградила като личност и се радвам, че мога да се нарека добър човек. Гордея се с това, че преследвам целите си и засега вървя добре към тях. Бавно, но славно! girl_wink
5. Голямата ми мечта, свързана с психологията, е да бъда терапевт. Искам да се занимавам с хора с проблеми и да им помагам да се справят с тях. Може би ще се насоча към деца или тийнейджъри.
6. Един от любимите ми филми е "Лолита". Това е една от малкото екранизации, които са дори малко по-добри от книгата. А ми е любим, защото откривам нещо от себе си в него. Друг изключително любим филм е "Мемоарите на една гейша".
7. Любими книги - много! Една от тях е "Роксолана" на Загребелни. Какво ми е дала? Книгите ми помагат да избягам от нашето ежедневие. Отивам в друг свят просто. С тази се пренасям в любимата си епоха. А и всяка книга те учи на нещо за хората. От нея научих доста.



Плам, мерси и за твоите въпроси.  smile

1. Компромис бих направила, НО...само до известна степен. По принцип не съм много по компромисите със себе си. Ако някой ги иска от теб, то той не те иска такъв какъвто си. Но все пак понякога се налага да се правят, особено ако си струва.
2. Любовта и сигурността, която ми дава Той. До скоро имах много динамичен начин на живот и много съм се уморила от това. Сега имам (поне до известна степен) спокойствие и когато то се дава от човека, когото обичаш - какво по-голямо щастие от това! smile
3. Прощавам лесно на хората. Но не забравям много лесно. Винаги си остава в съзнанието ми, че този човек е способен на еди-какво си. А и съм малко отмъстителна. Вярвам, че съдбата винаги дава шанс за възмездие!
4. Ами мисля, че е това, което всеки обича да прави с половинката си!  sarcastic
5. Да. Или по-скоро с времето се промених. Не съм сигурна. Просто той беше този, заради когото ставам зряла жена, със семейство, за което да се грижа.
6. Не практикувам такива спортове, освен ако язденето на коне не се брои за такъв. Аз съм доста импулсивен човек, така че дори понякога ми се иска да не ми се вдигаше чак толкова адреналина.  sarcastic Иначе преди водех страшно динамичен начин на живот. Въобще не се спирах от купони, лудеене и пътувания. Сега обаче имам наистина нужда от спокойствие. Така е от 2-3 години и се чувствам наистина добре.

Мерси за въпросите, момичета! give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 08, 2011, 16:19:37 »

Oхооооо, кой бил тук Wink

Това дето много си пазиш нещата е характерно за зодия Телец, мъжа ми е същия smile

Ето ги моите въпросчета:

1. Къде точно искаш да работиш? Някаква институция? Ако е с деца мислиш ли, че ще се справиш с психическото натоварване т.е. да съпреживяваш всичко, което им се случва?

2. Кога реши, че искаш да живееш/да се омъжиш за този човек?

3. Как получи предложението за брак?

4. Имаш ли най-добра приятелка? Съществува ли инстинско приятелство?

5. Кога е удобно да ви дойдем на гости? Wink Каза, че обичаш гости и готвиш вкусно, това ни трябва!!!  pleasantry

И последно - много ми харесват мечтите ти! Само бих добавила - вила с дворче, беседка, барбекю и мноооого цветя smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 09, 2011, 12:50:40 »

Майче, радвам се много, че и ти се включи!  kiss2

1. Ами, аз цял проект имам!  blum Нашата държава има нужда от детски център, който да се занимава с деца с поведенчески проблеми и същевременно да има правомощията да контролира учебните заведения и разните социални домове, тъй като децата там са направо на произвола. Никаква психологична помощ и контрол относно учители и възпитатели. А в тяхната трудна възраст им е жизнено важно. Не е чудно, че младото поколение се състои главно от деца с проблеми с агресията и себеосъзнаването. Това все пак е нещо твърде мащабно, за да мога аз да се справя, но ми се иска да има нещо такова и аз да работя в него. Наистина е трудно да се занимаваш с нещо такова, защото няма как да не приемаш нещата лично, но мисълта, че някой трябва да се занимава и с това, се надявам да ме крепи.  smile
2. Преди малко повече от 2 години.  smile
3. Бяхме на морето и майка ми беше с нас за известно време. Тогава той решил да ми предложи. Купил пръстен от София още и няколко дни обмислял. На една от вечерите той си поръча водка. И аз много се очудих, защото не пие водка, а той бил искал да се напие, за да има смелост и да се случи пред майка ми!  sarcastic Обаче обърна една и нищо. Седнах аз до него, за да ни снима мама и той решил, че това е моментът. Да де, но на снимката беше направил идиотска физиономия и аз го скастрих, че винаги ги прави такива и една свястна снимка нямаме и на него му се стопила смелостта.  sarcastic После се прибрахме в апартамента и аз докато съм в банята нашия изтъркал пода от трескаво обикаляне на стаята, за да измисли начин. Е да, но чул, че идвам и просто се метнал в леглото. Идвам аз, нищо не подозираща и си лягам. Усещам, че нещо ми рови под възглавницата и пак го скастрих "Абе, какво ровиш сега там!". И той тогава просто извади кутийката и ми каза :"Това е за теб!". Глътнах си аз граматиката, но му казах: " Нещо няма ли да ме питаш?" И той: "Ми...ми...Ще се омъжиш ли за мен?" И ето го заветното: "Да!". Казвам ви, невероятен срам изпитах, все едно съм в първи клас! А по принцип и двамата сме всичко друго, но не и срамежливи!  pardon
4. Имам най-добри приятели. Двама мъже. Те са ми приятели от 10-15 години вече и страшно много държа на тях, както и те на мен. Имам и други близки приятели, но не колкото тях. Не мога да опиша точно каква връзка имаме, но е страшно силна! Те помежду си са само познати всъщност. Иначе наистина вярвам в приятелството, но то е рядко. Писнало ми е аз да съм приятел, а срещу мен да има егоисти и предатели. Но все пак никой не ти е длъжен да ти бъде верен. Всеки сам си преценява. Но когато си намерил истинските ти приятели е страхотно!  heart
5. Оооо, Майче, този въпрос ми хареса страшно!!!  yahoo Веднага след сватбата ще организираме едно гости, тъкмо да гледаме заедно сватбения филм!  Bravo

Относно вилата -  good Какво му трябва на човек!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 10, 2011, 14:03:04 »

Ето ме и мен, да се включа в  *db*разпита pleasantryblush

1. Как реагираш когато си нервна? Как се успокояваш?
2. Ревнива ли си?
3. Кое е най-вълнуващото нещо в живота ти до сега?
4. Какво не би простила на бъдещия ти съпруг?
5. Би ли заминала да живееш в друга държава, ако имаш възможност? Коя е тя?

Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: август 10, 2011, 16:39:05 »

Повечето въпроси, които исках да задам са зададени, но все се намира някой друг Wink ето ги и тях

1. Кое те накара да учиш за тази професия?
2. коя черта от характера най-много харесваш в бъдещия ти съпруг?
3. Коя черта харесваш и в себе си и защо?
4. Какви дечица и колко искаш да има?

 

П.С. Надявам се въпросите да не се повтарят. Уж внимателно прочетох всички, но все пак.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 10, 2011, 22:18:44 »

Малко въпрочета и от мен  Wink

1.   Защо никът ти е Monikamaria?
2.   Какво е бракът за теб, а семейството?
3.   Песимист или оптимист си?
4.   Каква е Monikamaria, романтик или здраво стъпил на земята човек?
5.   Какво би те натъжило и какво би те расмяло до сълзи?
6.   Кое свое качество не харесваш?
7.   С какво мислиш, че си спечелила бъдещия си съпруг?
8.   Какво те кара да се задържаш толкова време във форума и как попадна тук?
9.   Интересуваш ли се от политика?
10.   Имаш право на едно желание........
11.   Пожелай нещо и за мен..........
12.   Поздрави ме с любимата си песен

Това е засега, успех със сватбата Good luck
 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 13, 2011, 12:48:41 »

Ако ви кажа, че досега писах и без да искам си изтрих огромния пост, ще ми повярвате ли?!  bqsnasym hysteric Плачещо момиче
Е...отначало!  :'(

Почвам с Весето:
1. Когато се усетя, че нещо започвам да нервнича гледам да се успокоя сама. Говоря си на ум, така да се каже, защото нищо друго не помага.  pardon
2. Ревнива съм, кой не е... но правя разлика м/у това кога "той" прегрешава и кога "някоя" си позволява волности. За моя радост, младоженецът ми не допуска такива сцени. Иначе не понясам жени, които свалят и се натискат на мъже и нямат никакви скрупули. Такава съм способна да я  boxing А за съжаление в последно време се напълни с такива.
3. Най-вълнуващо за мен е влюбването, това с което започва голямата любов! Сега вече сме на друг етап с младоженеца, знаете как е, и малко ми липсва да ви кажа.
4. Не бих простила да не пази достойнството ми и да пренебрегва мен и семейството ни.
5. Аз съм истинска патриотка и много си обичам родината! Обаче не си обичам държавата с простотията и неуредиците, които царят тук. Бих заминала, макар че смятам, че носталгията ще ме съсипе! Иначе бих отишла например в ЮАР.

Миши, ти си на ред!

1. То е като призвание. Мисля, че много ми се отдава, а и аз съм си изкарал един практически курс по стечение на обстоятелствата.
2. Това, че е истински мъж. Това, че държи много на принципите си и е направо темерут в това отношение.
3. Харесвам това, че съм емоционална и истинска. Много ценя това и у другите хора. Как можеш да си щастлив, ако щастието ти е измислено!  Wink Много обичам да го повтарям това за хората, които вечно са в поза и роля.
4. На първо място искам момченце. Иначе исках две момченца и едно момиченце, но не мога да се нагърбя с това, не мисля, че ще се справя. Така че мисля, че ще са най-много две.


Боги, ти си!

1. По принцип се казвам Мария, но от 8-9 години ми викат Моника. Дори някои роднини започнаха така да ми викат. Започнах да го чувствам по-близко някак. Много хора дори не ми знаят истинското име. Така никът ми е съчетание от двете. Забавното е, че младоженецът също има прякор и повечето хора не му знаят истинското име. Та се шегувахме, че трябва да направим два вида покани, иначе хората няма да знаят на кого са на сватба!  sarcastic
2. Семейството е най-важното нещо за мен. Тъй като съм израснала без баща, имам фикс-идея да имам здраво и сплотено семейство. Историята на младоженецът е сходна и това ни е обща мечта. Избрах именно него за мъж не просто защото го обичам, а защото смятам, че ще се бори за същото наравно с мен.
3. По-скоро оптимист с наклонности към реализъм!  sarcastic
4. Определено стъпил на земята човек!
5. Натъжават ме много гледки като възрастни бедни хора и бездомните кученца. Много ме натъжават! Иначе на много неща се смея. Аз мога да се смея половин час (без да преувеличавам) и другите да не знаят защо! Това си е една моя симпатична лудост, която е до болка позната на моите близки.
6. Не харесвам това, че не мога да контролирам гнева си! Като избухна и край! Имам чувството, че порите на кожата ми се пукат. Правила съм големи глупости! Ще издам две - разпльокавала съм обелен грейпфрут в стената, изсипвала/разкъсвала съм цяла кутия мляко на пода на спалнята на майка ми.  blush Та, зад а ги предотвратя "бягам" от вкъщи и ходя по улиците, докато ми мине.
7. С емоционалността ми и след това с това, че и аз го обикнах и както казва той - го направих щастлив!
8. Много ми харесва форума. Ту намерих много момичета, които чувствам близки! Общуваме по един по-особен начин и с вас тук мога да споделя много и да ме разберете по по-различен начин за определени неща. Някои момичета намалиха влизанията и доста ми липсват (например soulless), с други си се вълнуваме заедно за сватбите и наистина съм много съпричастна с тях. А иначе попаднах случайно като търсех инфо за сватбата. Изчетох всиииичко и се включих и аз.  smile
9. Не. Политиката в България е много долна история. Разбирам, че навсякъде се правят далавери, но при нас са пълни мишки! Играчи на дребно, селски хитреци - това са нашите политици.
10. Хм! Веднага си пожелавам това, което по-горе съм писала, че ми е мечта! Love girl
11. Най-хубавото пожелание според мен е твоите мечти да станат реалност!!! Пожелавам ти го от сърце!  girl_in_love
12. Аз обожавам музика и имам страшно много любими песни, но веднага се сещам за една, която е много красива любовна песен, според мен! Специален поздрав!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3kKTYqtLii0

Огромно благодаря на всички момичета за въпросите!!!  give_rose  kiss2
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 22, 2011, 11:39:50 »

Сега и аз да питам.  smile
    • 1.Какво не харесваш в хората?
    • 2.Липсва ли ти нещо в човека до теб?
    • 3.Какво те дразни в форума?
    • 4.Имаш ли брат или сестра?
    • 5.Злопаметна ли си?
    • 6.Допускаш ли лесно хората до себе си?
    • За какво мечтаеш?
    • Любима книга?
    [/list]
    « Последна редакция: август 22, 2011, 11:42:46 от Nina Style » Активен
    Monikamaria
    Баш Майстор
    **
    Пол: Жена
    Публикации: 1505



    Моят сватбен албум

    « Отговор #15 -: август 25, 2011, 22:32:15 »

    Мила, чак сега ти видях въпросите!  blush
    1. Не харесвам фалшивите хора, тези които имат нужда да лъжат, да правят сцени, тези, които ги е страх да бъдат себе си. Тези хора нямат смелост и да бъдат добри.
    2. Липсва ми страха да не го изгубя. Колкото и шантаво да звучи.  crazy sarcastic Някак ни е налегнала една сигурност, едно спокойствие... sad Това според мен убива страстта.
    3. Дразни ме това, което ме дразни в интернет общуването по принцип. Това че хората имат платформа да лъжат, да се представят за такива, каквито не са, да обиждат и т.н, и то безнаказано. Но за съжаление това просто няма как да се контролира.  pardon Тук в този форум хората са доста по-умерени и тактични, и повечето не са тук, за да злобеят, а да споделят. Но като чета разни безименни коментари по различни сайтове, където хората няма как да бъдат контролирани, просто се хващам за главата колко страхливи и злобни хора има!  shok
    4. Имам сестра от друг брак на баща ми. По-голяма е с 8 години. Майка ми се е запознала с баща ми след като той се е разделил с нейната майка. Много държим една на друга и много си я обичам!  heart
    5. Ами, ...зависи. Помня даден човек на какво е способен и вярвам, че съдбата винаги дава шанс за компенсация. Но като цяло винаги търся доброто у хората. Дори повече отколкото е полезно за мен.  Wink
    6. В началото винаги имам един "инкубационен" период. Затова често хората ме мислят за надута. Но после пък, много бързо, ги изненадвам приятно с това колко позитивен човек съм и колко бързо ми стават приятели.  smile
    7. Ами аз съм писала по-нагоре, но накратко - за щастливо семейство с уютен дом!  girl_in_love
    8. Страшно много любими книги имам. Една, която не съм споменавала тук, е "Императрицата в теб" на Кристине Лу и Уля Краутвалд (никога не ги бях чувала преди това huhhuh.gif ). Това според мен е книга, която всяка жена трябва да прочете!  Girl_hide

    Мерси за въпросите!!!  give_rose
    Активен
    fashion
    Професор
    ****
    Пол: Жена
    Публикации: 399



    « Отговор #16 -: август 26, 2011, 10:00:39 »

    Здравей Мони,
    малко въпросчета и от мен  girl_wink

    1. Какво според теб е ,,перфектната домакиня,, и ти такава ли си?
    2. Кой готви в къщи и какво най-често?
    3. Какви са ти отношенията с бъдещата ти свекърва?
    4. Имаш ли някакви фобии?
    5. Куче или котка би избрала?
    6. Любима марка кола?
    7. Къде ще ви е медения месец?  twohearts
    8. Харесва ли ти града в който живееш в момента и би ли се преместила някъде другаде,ако ,,да,, къде?
    9. Каква музика слушаш?
    10. Къде прекарахте лятната отпуска миналата година?
    Активен
    Monikamaria
    Баш Майстор
    **
    Пол: Жена
    Публикации: 1505



    Моят сватбен албум

    « Отговор #17 -: август 26, 2011, 10:46:41 »

    fashion, мерси за въпросите!  give_rose
    1. Перфектната домакиня за мен е Бри от "Отчаяни съпруги"! Точно! Обаче за съжаление аз съм далеч от нея, макар че би ми се искало да не бях!  smile
    2. Аз готвя, рядко и майка ми. А това какво да се готви ми е проблем, защото като попитам, отговорът е винаги "каквото решиш", а аз не мога да измислям.  scratch one-s head
    3. Много добри. Тя е мил човек, който иска около него да има мир и разбирателство и гледа общо взето винаги да се съобразява с хората. Мисля, че много ме харесва, така че засега нямаме никакви проблеми.  smile
    4. Оооо, да!  angry От хлебарки! Един от признаците, че имаш фобия, а не обикновен страх, е да те е страх дори от снимката на нещото. Е, мен ме е страх дори от снимка на хлебарка!
    5. Обичам и двете, но сега имам куче, така че явно него съм избрала!  girl_wink
    6. Мерцедес, разбира се!   drive
    7. Ами, то ще е медена тридневка само. Някъде около Банско, на СПА-център, доколкото разбрах. Ще ни е подарък.
    8. Обичам София, защото е моят дом! Обичам я и защото има най-много екстри, така да се каже. Но в същото време е толкова "изтърбушена"... sarcastic Но единственото място, където бих се преместила, е покрайнините на София, например северозападните, защото искам да живея в къща.   Wink
    9. "Моята" музика, както обичам да казвам, е хип-хопът. Иначе слушам от класическа, до чалга.  pardon Просто имам някои песни, които харесвам от всички стилове.
    10. Миналата година ни се случи едно голямо премеждие (най-голямото в живота ми) и просто нямаше време за никакви почивки.  sad
    Активен
    zvezdi4kata
    Любопитен
    *
    Пол: Жена
    Публикации: 31



    « Отговор #18 -: август 26, 2011, 13:37:17 »

     Мони изчетох отговорите ти с огромно удоволствие и на един дъх...Ето и моите въпросчета:

    1.На коя героиния от приказките би се оприличила ?
    2.Суеверна ли си?
    3.Кое е нещото ,което обичаш да правиш когато си сама?
    4.Романтична натура ли си?А бъдещият ти съпруг?Кой е последният романтичен жест ктм теб?
    5.Кое нещо харесваш най-много в себе си,в лицето , в тялото?
    6.Какъв въпрос искаш да ти зададем ,но все не го задаваме?  smile
    Активен
    Gery79
    Сватбен ГУРУ
    *****
    Пол: Жена
    Публикации: 974


    На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


    Моят сватбен албум

    « Отговор #19 -: август 27, 2011, 00:37:21 »

    Здравей Моникамария
    Ето и моите въпроси към теб. Надявам се да не са прекалено лични.

    1. Държиш ли на обещанията си?
    2. Кое е най-хубавото нещо , което ти се е случило до сега?
    3. Кое е най- лошото нещо , което ти се е случило до сега
    4. Какво харесваш в родината си и какво би променила в държавата?
    5. Какво детство имаше?
    6. Тревата по-зелена ли е в съседският двор?
    7. Би ли обичала на инат?
    8. От кои свои грешки си се поучила?
    9. Имаш ли любим художник? Ако да, кой и защо?
    10. Сбъднала ли си някоя своя мечта?

    Това е от мен. Имам още няколко въпроса, но тях ще оставя за друг път.
    « Последна редакция: август 27, 2011, 00:42:36 от Gery79 » Активен
    Monikamaria
    Баш Майстор
    **
    Пол: Жена
    Публикации: 1505



    Моят сватбен албум

    « Отговор #20 -: септември 04, 2011, 23:39:13 »

    Охоооо, още въпросчета!  danceg Благодаря, момичета!  give_rose give_rose give_rose
    Започвам със zvezdi4kata!

    1. Хм... scratch one-s head Затрудни ме! Идея си нямам. Може би на Шехеразада.  girl_wink
    2. Ами да, донякъде. Но като цяло, когато не ми изнася някое суеверие, го забравям набързо!  blum
    3. Релаксирам си, чета си, такива неща.  smile
    4. Той е по-романтичен от мен. По принцип като цяло гледа постоянно да прави разни нещица, които са жестове на внимание - не ми дава сама да си донеса вода, например. Той я носи. Ей такива неща, постоянно.  smile
    5. Харесвам излъчването си най-много и ме е яд, че него апарат не го лови.  blum Иначе обичам и харесвам себе си, определено!
    6. Доста хубави въпроси ми се зададоха, иначе май точно този, който ти ми зададе сега ми беше останал.  good И много го обичам, въпреки че когато са ми го задавали все не е имало какво да кажа.  sarcastic

    Ето и на Гери:
    1. Да, много държа да ги спазвам! И ако нещо се случи и не го направя ми е много кофти!  blush Затова гледам да не обещавам, ако се съмнявам. Просто съм такава, че обичам всичко да ми е уредено.  pardon
    2. Най-хубавото е може би това, че съм щастлива със самата себе си и имам най-любимите си същества до себе си.  smile
    3. Ами, аз доста неща съм преживяла и смея да кажа, че съм имала необикновен живот. Та и някои от тях са били много лоши.  sad Но предпочитам да не ги преживявам като ги разказвам отново.
    4. О, всичко харесвам в родината си! Няма толкова красива природа, събрана на толкова малко късче земя!  girl_in_love Харесвам атмосферата на нашата родина, музиката ни, кухнята ни, топлотата у хората тук! И в същото време не харесвам злобата и завистта у същите тези хора, от която идват и множеството други проблеми. Но всичко си има обяснение и то е мъчната съдба, която е имал народът ни. sad
    5. Весело детство, изпълнено с много лудории!  Kinder Песента "Детство мое" е много точна за мен, както и за много други от нашето поколение.
    6. Ами, не знам!  sarcastic В нашия е много зелена и ако и в съседския е, какво по-хубаво от това! Да си направим барбекю!  yea
    7. Ооо, обичала съм на инат!  girl_wink Не е много хубаво това! Сега обичам някак по-благородно и затова се чувствам спокойна и всичко е розово и някак благо.
    8. Доста съм грешала. Но и доста съм се поучила!  good Не питай старило, а патило, са казали хората!
    9. Може би баща ми, защото е именно такъв, макар че той не ми е любим в никое друго отношение!  sarcastic Ееей, гениите са луди, бъдете сигурни!
    10. Да! Моите мечти са земни и някак може би, суховати.  blush Та затова са по-лесно изпълними. Поставям си една цел, достигам я, след това нова и така до безкрай. Имам една по-изчанчена глезотийка май само и тя определено не е земна  sarcastic - имам собствен парцел от Луната. Та да знаете, момичета, нещо ако се случи - канени сте да се евакуираме там!  blum

    Ако и другите въпроси за толкова интересни - давай ги направо!!!
    « Последна редакция: септември 04, 2011, 23:59:59 от Monikamaria » Активен
    Gery79
    Сватбен ГУРУ
    *****
    Пол: Жена
    Публикации: 974


    На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


    Моят сватбен албум

    « Отговор #21 -: септември 05, 2011, 07:40:00 »

    Много благодаря за отговорите. Ето и останалите.

    1. Последовател или не си на поговорката-"Око за око ,зъб за зъб"?

    2. Суетна ли си и ако да,защо?

    3. Има ли живот след смърта?

    4. Молиш ли за пимощ,ако имаш нужда от нея?

    5. Водач или последовател си?

    Ами това е. Чакам с нетърпение разказа за сватбата и снимките.
    Активен
    zvezdi4kata
    Любопитен
    *
    Пол: Жена
    Публикации: 31



    « Отговор #22 -: септември 05, 2011, 16:18:06 »

    Мерси мила @}->--много много семейно щастие
    Активен
    Monikamaria
    Баш Майстор
    **
    Пол: Жена
    Публикации: 1505



    Моят сватбен албум

    « Отговор #23 -: септември 06, 2011, 21:51:12 »

    Ето и още малко за Гери! blum
    1. От части да! Просто защото има злини, които трябва да бъдат овъзмездени, според мен!
    2. Много съм суетна! Признавам си!  blush Обичам се и обичам да изглеждам добре просто.
    3. Определено!!! Няма как да няма! Твърдо вярвам! Но не знам какво точно се случва. Вярвам просто, че душата е енергия, а Бог е съвкупността от всички енергии, така да се каже.
    4. Предпочитам да върша всичко сама и в повечето случаи не се и сещам за това, но като цяло, ако ми се наложи, не се притеснявам да поискам помощ от близки хора.
    5. Определено водач. Признавам си без бой!  blum
    Мерси, Гери, за интересните въпроси!  Girl_hide
    Активен
    Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
      Изпечатай  
     
    Отиди на:  

    Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines