Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:39:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308234 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 24, 2014, 14:39:52 »

При нас едната шаферка изяви желание да организира моминското и ергенското парти. Ще са в един и същи ден. Най-забавното обаче, е че шаферката никога не е ходила в Русе! lol Казах й към кого може да се обръща за помощ при нужда. Много ми е интересно какво ще се получи накрая ! lol
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 24, 2014, 14:43:07 »

Аз за моето само знам датата. Като се замисля, по-добре и да не знам, че твърде много организационни въпроси станаха.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #317 -: юли 25, 2014, 12:17:08 »

Понеже част от приятелките ми не се познават, съгласих се да направя фб фрупа за тях, за да си имат координатите. Групата по-скоро с цел обсъждане на декорации, обичаите, които ще спазим и пр.
Едната ми приятелка, която ме "омъжваше" поне от 3 години(с половинката сме заедно от доста повече), само чакаше този повод и е категорична, че иска тя да организира моминското парти. Та, ако имат желание, да се разбират. Не държа да съм наясно с всичко, защото хич не съм добра актриса.   Coffe
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #318 -: юли 26, 2014, 02:16:04 »

Изобщо не ми дреме за това парти, честно да ви кажа...Даже искам нещо по-спокойно, по-скоро излизане с най-близките ми приятелки. Нямам енергия и за тия момински чудеса, стигат ми нервите покрай сватбата. Стига 'големият' ден да е ок, нищо друго не ме интересува.
А за стриптизьори и т.н. и дума не може да става. Една моя приятелка, от такава 'изненада' едва не си провали сватбата. При дивашки танци с въпросния 'екзотичен танцьор', той я изпуска на глава, представяте ли си?? Едва не си чупи врата. Следват линейки, болници...страшно парти, буквално. Дни преди сватбата.   
Така че съвета ми е внимавайте какво правите; аз лично си мечтая за спокойствие в момента...или вечеря с момичетата и някакво барче след това, или най-много дискотека. С кумата сме се разбрали да няма шантави неща.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 26, 2014, 08:41:22 »

ivanjelina,това звучи наистина страшно.  shok

Аз съм казала, че не искам стриптизьори и торти пениси. Силно се надявам да е нещо в някой бар, за после сме се разбрали, че обединяваме двете компании (мъжете и тяхното парти) в една голяма в дискотека. Иначе и моите приятелки не се познават много много. Едните са от училище, други от университета, трети от работа.
Активен
wackybabe
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #320 -: август 29, 2014, 14:53:11 »

Момичета, дайте ми идеи за подаръчета за момичетата от моминското ми парти ohah Вие какво подарявахте?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #321 -: септември 03, 2014, 15:09:08 »

На моите подарих шотче с кратък надпис после и пихме от тях така че са практични и им остана спомен после.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 05, 2015, 18:17:02 »

И аз трябва да помисля за подаръчета за приятелките на моминското парти, понеже те от сега са се заорганизирали, мислят и правят някакви постановки (усещам гиии), а има толкова много време... Сигурна съм, обаче че ще е незабравимо, имам толкова прекрасни и креативни приятелки, че няма как  yahoo Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 05, 2015, 18:53:15 »

Най-добрата ми приятелка и най-добрият му приятел се заеха с партитата. Ще бъдат петък веер, сватбата в неделя. понеже това е единствения момент, в който всички живеещи в Англия, /към 10 човека близки приятели/ от София и Шумен ще бъдат на едно място, кумовете също. Та тогава ще е... адски съм развълнувана за него.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 28, 2015, 13:13:08 »

И аз знам само датата, на  16 май ще е. Много  държахме с ММ да не са по едно и също време заради хората с деца, ако примерно на ММ брат му е на ергенско парти, съпругата му ще е по-сложно да дойде на момеинското и така като ги разминахме се надявам да е по-удобно.
Казах си изискванията, сестра ми ще организира всичко, дано се получи веселба.
Това ми е основната идея, да се позабавляваме. Надявам се да няма "традиции".
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 28, 2015, 20:24:47 »

Nelka, и моето е на 16. Може да се засечем някъде по баровете DANCE
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 29, 2015, 09:38:39 »

За Ергенското парти от началото на годината се крои нещо. Само подмятат по някоя дума и спират.
А мойте шаферки нещо нямат желание, тъй че по-скоро няма да има Моминско парти. А аз нямам излишни нерви да се занимавам и с това.  blush
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 29, 2015, 10:25:44 »

Nelka, и моето е на 16. Може да се засечем някъде по баровете DANCE

Може, може smile
Ние ще сме някъде из рок баровете, надявам се. Това ми е единствената тайна надежда, иначе явните изисквания си ги казах - без стриптийзьори и без торти в разни форми.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: април 30, 2015, 08:31:28 »

И аз само съм казала кои ще са поканените и че не искам стриптизьори и от въпросните торти...Та в тази връзка, много ли ще е странно да поканя на моминското момичета, които няма да мога да поканя на сватбата...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 30, 2015, 12:18:54 »

Мен кумата ме попита кога и къде да бъде (като град), а също и кой искам да присъстваа.. Знам, че има група във фейсбук, в която се обсъжда всичко, скрита и заключена е, но ще е нещо добре организирано имат сбирки (въпреки че има момичета от Варна и други от София  shok).. Аз определено, трябва да измисля подаръци, с които да ги зарадвам, така че моля пишете идеиииии. От кумата знам, че тя ще подари на всяко момиче гривна с естествени камъни и пожелание, това беше една от моите идеи  beating Насочвам се към дртуго  pardon yahoo

За ергенското също се готви, но никой нищо не ми казва, само подочувам от кумата, че и там е трескава подготовка, много ми е интересно..

Кумата онзи ден почти ме разплака, като каза "Няма да ти издам нищо за моминското и ергенското парти, само трябва да знаеш, че имате огромен късмет в живота, съдбата да ви е срещала само с добри хора, които безумно държат на вас и са готови на всичко... Можеш да се чувстваш обичана, както и Илиян". Аз направо бях  shok cray Викам ооо пригответе си кърпички и гримове, защото ще плача, ама много!!! Обожавам приятелите си  pardon heart heart
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines