Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:23:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308203 пъти)
 
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 14, 2012, 22:23:38 »

Хубаво или НЕ да се организира от булката аз не виждах друг шанс,ако искм такова парти няма кой да го организира.1во дадох 86 лв за тениски 7 за момичетата и една за младоженеца +8лв за балони украса +малките наградки не се сещам цени защото това 2-3 лв другото 2-3 лв не се сещам но да кажем към 10 защото бяха синвулични и никой няма да хварли едни пари в този труден период затова след като толкова искам аз ,аз си го организирах те само си платиха сметките като косумация на заведението това е от мен и не съжелявам за нищо реших и си го направих написах тези неща и споделих с вас заюото повеето форуми не се дават нито съвети  за игри нито съвети за късмети ,затова си ги измислих и ги споделих с вас за да може някой които не се сети да си избере идеите от мен .Лека вечер и много усмивки
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 16, 2012, 14:06:02 »

Много е интересен лексикона ти....на моя мъж са му организирали ергенско сега за събота, та ще се прибере чак в неделя защото е извън града smile

Съответно аз може да събера няколко девойки и да пием по нещо на кръчма и после да ходим на диско, да заформим едно моминско....няма да мога да реагирам толкова бързо с фланелките за да направя на всички, но пък не пречи да измисля подаръчета за всяка една нещо дребничко. дайте идейки ;-)
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #137 -: август 17, 2012, 09:42:11 »

За моето парти аз казах на едно от момичетата ти ще го организираш , естествено аз ще и помогна с разни неща , написалам и аз късметчета, ще им измисля и някакви малки подаръчета и така надявам се да е весело  girl_wink
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #138 -: август 18, 2012, 07:09:46 »

Моето моминско парти го организира кумата ми, с помощта на няколко приятели и направо ме трогнаха. Беше страхотно. Едната вечер отидохме на клуб ресторант, в който всяка сряда има мъжки стриптийз. Аз не бях ходила и много исках да видя. Беше интересно, макар че не се възползвах от танци и прочее. Стигна ми да погледам. А на другия ден кумата беше организирала пикник и беше взела всякакви вкусотии, шампанско и т.н. Страхотно си изкарахме. А момичетата ми подариха нощница за първата брачна нощ, води си се точно булченска smile. И така много много много страхонтно ме изненадаха. Аз не съм се занимавала с нищо, ама нищичко.
« Последна редакция: август 18, 2012, 07:12:27 от morgana » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 20, 2012, 20:39:20 »

Аз пък имах две момински и едно кино "Magic Mike" с 13 момичета, тоест реално почти три момински  Xixixi
В събота вечерта беше второто, истинското моминско, бяхме малка компания и, честно казано, можехме и повече да се раздадем, ама беше хубаво. Ето какво ми взеха biggrin


* торта.jpg (34.01 KB, 682x406 - видяно 2064 пъти.)
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 31, 2012, 09:21:58 »

Моето моминско парти беше Страхотноооооо! Изцяло организирано от кумата и няколко приятелки! Обичам ги тези момичета, справиха се чудесно!
Имах чувството, че имам рожден ден: затрупаха ме с подаръци! Казаха ми в 20 30ч. да чакам пред Принцес! Отивам аз и чакам чинно, и идва моя приятелка и ме води в Хаджидрагановите къщи....там всички са се събрали....и се почна хора, музика и разопаковане на подаръци: секси бельо с жартиери, метла, точилка, престилка, рога, луксозно издание на Кама сутра...май нещо забравям, ама ще се сетя.....и всички със съответната символика! След което внасят една торта във формата на гол мъж и ми се хилят, а посланието е, че това е последният чужд гол мъж, който виждам  tease
Здраво хорца и песни, и кумата по едно време си гледа часовника и вика хайде, тръгваме, че закъсняваме! И познайте право в Лакубанита....всяка сряда вечер има мъжко денс шоу...ей тия момчета направо ми скриха шапката......На всяка булка трябва да се осигури представление от такъв тип....можеш само да гледаш, можеш и да участваш, всеки сам си решава! Не досаждат и са много приятни и е голямо шоу!
И пак луди танци и купон! А аз през цялото време съм с рогцата: да съм ги носела, че да свиквам с тях blum Страхотно разтоварващо ми се отрази след стреса няколко дни преди сватбата!!! Обещах им, тъй като много ми хареса след сватбата да организирам, този път аз, следсватбено немоминско парти  pleasantry
Ето малко снимки:


« Последна редакция: август 31, 2012, 09:26:52 от mari_m » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #141 -: август 31, 2012, 10:26:09 »

Метлата и точилката са много полезни уреди, особено като им намериш бутона за пускане  speed

Оф, масово гледам, че правите момински партита! Само на мен ли не ми харесва идеята  nea Нещо не мога да го приема и взех да се чудя, дали грешката е в моя телевизор  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 31, 2012, 23:15:40 »

Оф, масово гледам, че правите момински партита! Само на мен ли не ми харесва идеята  nea Нещо не мога да го приема и взех да се чудя, дали грешката е в моя телевизор  crazy

Не е в теб грешката. Просто се преекспонира с мъжкия стриптийз, секси играчките за подаръци и нещата от този род.
На никой около мен това не му допада и ние съответно правим съвсем друг тип момински партита. Просто приятна сбирка на приятелките с тема и заведение, приятни на булката. С тематична украса и подаръци, красиви емоции, много смях, много бъбрене по женски и хапване на сладки неща. Нещо като да й покажем подкрепа + че и след сватбата ще сме пак до нея.
Скоро ще споделя и какво моминско организираме на сестра ми. Само да мине. girl_wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 10, 2012, 23:25:07 »

Не е в теб грешката. Просто се преекспонира с мъжкия стриптийз, секси играчките за подаръци и нещата от този род.
На никой около мен това не му допада и ние съответно правим съвсем друг тип момински партита. Просто приятна сбирка на приятелките с тема и заведение, приятни на булката. С тематична украса и подаръци, красиви емоции, много смях, много бъбрене по женски и хапване на сладки неща. Нещо като да й покажем подкрепа + че и след сватбата ще сме пак до нея.
Абсолютно съм съгласна  good Това с тортите и мъжкия стриптийз не е толкова забавно, колкото истинското излизане по женски със смях, добро настроение и искрено желание да си изкарате приятно. Миналата година на моминското на наша приятелка всички бяхме със значки с нейна снимка и  надпис "Моминското парти на М.", беше малка, но хубава идея smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 11, 2012, 07:47:23 »

Абсолютно съм съгласна  good Това с тортите и мъжкия стриптийз не е толкова забавно, колкото истинското излизане по женски със смях, добро настроение и искрено желание да си изкарате приятно. Миналата година на моминското на наша приятелка всички бяхме със значки с нейна снимка и  надпис "Моминското парти на М.", беше малка, но хубава идея smile
Въпрос на гледна точка! Аз пък казвам, че е забавно. Аз имах стриптизьор на партито, което пък по никакъв начин не попречи на забавленията с момичетата. Все пак той е за един танц, вечерта си е наша!
Активен
proxy
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #145 -: септември 11, 2012, 08:00:16 »

И аз не харесвам подобни 'ритуали', които се правят масово на моминските партита. Но всеки има право да прави каквото пожелае, аз само да изкажа мнение  blum според мен това е доста пошло, и не виждам смисъл една булка след като си има половинка, да се весели докато някакъв си гняс си размята 'нещата' пред нея.....
извинявам се за описанието, но точно така го виждат моите очи. Същото мисля и за обратното - ергенските партита... не харесвам момичета, които се гаврят така сами със себе си, като работят това, а от там и хора, които имат желание да допуснат подобни индивиди около себе си.
Уважавам хора със стил, които запазват положението си във всяка една ситуация и не се унижават чрез изборите си в живота.  good Wink
Активен
dope2111
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #146 -: септември 11, 2012, 08:02:30 »

И аз не харесвам подобни 'ритуали', които се правят масово на моминските партита. Но всеки има право да прави каквото пожелае, аз само да изкажа мнение  blum според мен това е доста пошло, и не виждам смисъл една булка след като си има половинка, да се весели докато някакъв си гняс си размята 'нещата' пред нея.....
извинявам се за описанието, но точно така го виждат моите очи. Същото мисля и за обратното - ергенските партита... не харесвам момичета, които се гаврят така сами със себе си, като работят това, а от там и хора, които имат желание да допуснат подобни индивиди около себе си.
Уважавам хора със стил, които запазват положението си във всяка една ситуация и не се унижават чрез изборите си в живота.  good Wink

Харесва ми как си го казала. В десетката  Yes
На същото мнение съм  good smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 11, 2012, 08:10:32 »

Момичета, айде няма нужда да квалифицираме така, пък после да си потвърждаваме думите една на друга!
Това е купон, не ви ли се е случвало като се забавлявате да правите простотии и после да им се смеете? За какъв избор говорите, за какъв стил?
Уважавам хора със стил, които запазват положението си във всяка една ситуация и не се унижават чрез изборите си в живота.  good Wink
И кой точно е унижен в такава ситуация? Нали всеки прави нещо, което му харесва и му прави кеф! Големи моралистки вече станахме...
Много ми е чудно като вземе някой така да квалифицира без да познава хората...
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #148 -: септември 11, 2012, 08:13:18 »

Съгласна съм с Прокси. Имаш страхотно чувство за хумор  tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 11, 2012, 08:22:26 »

Предлагам сега всички да докажат морала си като напишат п един пост със "Съгласна съм". Момичета, не е това целта на темата...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines