Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308201 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 07, 2011, 14:33:51 »

cherry_dream, браво на теб и на твоите приятелки Bravo Bravo Точно един ден преди сватбата - като в "дебелите книги"  girl_wink

Моето моминско парти беше също много хубаво и весело! Да си призная, не съм си мислела, че ще имам такова моминско парти danceg Дори си мислех, че може би няма да имам кой знае какво, защото приятелките ми са все по две, по три и  не се познават помежду си, та не можа да мине без моя намеса и помощ с организацията, но все пак беше супер и ЗАПОМНЯЩО се!! yahoo girl_wink
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #16 -: октомври 18, 2011, 10:57:43 »

Моето моминско парти беше също изненада. Доколкото знам сметката са си я поделили. А кумата го организира. Беше съботата в седмицата преди сватбата. Беше уникално изживяване. Състоя се в пиано бар Синатра - там дойде стриптизьора. Само един съвет. Много внимателно си подберете заведението, защото ако има игри с въпросчета и по така неща, в много шумно заведение ще е трудно всички да следят. А те са доста забавни  тези игри smile smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #17 -: януари 19, 2012, 00:07:12 »

Малко е рано за това, но ми е много нетърпеливо да разбера как се организират момински и ергенски партита smile

В един ден ли бяха вашето и на мъжа ви?

Как така изненада- не си го представям, все пак аз искам да имам моминско парти и със сигурност ще уточня поне деня, в който искам да е, и кои хора да дойдат...По принцип всички поканени момичета ли се канят на моминското парти? И при мен са по 2, 3 и повечето са се виждали, но не са близки помежду си, то и аз съм близка с много малък брой от тях, но може и да се получи...

Никой ли не си е правил партито вкъщи? на мен ще ми е най-весело и спокойно у нас, аз да подбирам музика и т.н., а не в шумно опушено заведение...Но пък се губи тръпката така от изненадата. Какви са тези игри с въпроси?

И още нещо...знаете ли как си правят момински/ергенси партита във Франция? Много е готино и може някой да почерпи идеи. Значи организацията продължава почти цял ден, а не толкоца вечер. Излизат група момчета/момичета и започват да лудеят по улиците и да се предизвикват. Например предизвикват младоженеца да помоли непознато красиво момиче да го целуне по бузата и да го снимат. Или да влезе в магазин и да се опита да открадне някоя дреболия. Изобщо щуротии, които правят хлапетата, като за последно. Според мен тоца е много по-весело от стриптиз, но не съм присъствала и не знам как точно може да протече, също и дали другите ще са доволни...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 05, 2012, 16:10:56 »

Аз също ще имам моминско парти. Кумата ще го организира. Само, че освен 15тина приятелки, ще присъстват и приятелките ми от семейството т.е. майка, леля и бъдещата свекърва smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #19 -: февруари 09, 2012, 02:21:03 »

Ние няма да правим такива партита. Моят мъж хич не искаше ергенско парти и аз ще му върна жеста.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 13, 2012, 16:36:29 »

Предложете интересна рокличка за моминското парти. на мен ми хареса еднам, която сте качили в темата за шаферките:

Приемам и други идеи. Ако е нещо, което няма да трябва да се шие, а може да се види и пробва някъде, още по-добре. smile
Активен
Minion
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #21 -: февруари 13, 2012, 21:49:48 »

Здравейте, момичета. Зачетох се в тази тема, тъй като скоро ще организирам 2 момински партита. Сега обаче си спомних за моето незабравимо моминско парти  yahoo Омъжих се през септември 2011, а партито беше една седмица по-рано. Бях запазила маса в едно заведение в Стария град, а после имахме резервация за дискотека. Бяхме 15 момичета. Истината е, че приятелките ми се бяха погрижили за всичко... Просто ме трогнаха до сълзи...  В момента, в който влязох в двора на заведението, навсякъде беше украсено с балони с надпис Game over, разни такива закачки, панделки, изобщо беше адски празнично. Купонът започна и бях супер изненадана, когато един мъж дойде и ми подари една страхотна роза... В първия момент се сепнах и реших, че е случайно... Но...после получих 15 рози от 15 различни мъже в заведението. Всички бяха страхотни кавалери и ми казваха по някой комплимент, а аз наистина се почувствах специална  blush  Girl_hide Междувременно трябваше да си заслужа с разни предизвикателства подаръците. Те бяха от типа, розово було, лента, която трябваше да нося през цялото време с надпис: Палава булка smile , точилка и т.н. ефектни изненади.  blum
Култовото изпитание беше, как трябваше да целуна всички мъже в заведението, за да си заслужа поредният подарък, който беше торта във формата на пенис, с надпис "Оближи ме"  Bravo
Нямаше как, трябваше да си опитам тортата lol Получи се супер забавно, смешно... изобщо незабравимо:))) Бяха се постарали и организирали безупречно:))
След това отидохме в една дискотека, купонясвахме, пихме, танцувахме и изведнъж от нищото се появи един уникален мъж, който започна да танцува с мен  tease След 30 секунди асимилирах, че това е стриптизьор, който са наели момичетата за мен  yahoo . Лудувахме, танцувахме, беше незабравимо... Благодарна съм им, че така се бяха постарали, а още по-мило ми стана, че толкова много ме обичат.
Та...сега след като споделих моя опит с моминските партита и се размечтах... lol) идва ред и аз да организирам след 2 месеца едно незабравимо парти, което трябва да е конкурентно на моето lol)
Ще следя темата за идеи, а аз се надявам да съм била полезна с тези от моето парти:)
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 14, 2012, 11:55:01 »

Аз не исках моминско парти, мъжът ми ергенско - също. Но както се очертава кумата и шаферките не се примиряват и накрая ще се окажа с "парти-изненада". Но...искрено се надявам да не ми домъкнат стриптизьор, защото това е адската простотия (моля да не се засягат тези, на които идеята им допада, мое лично усещане е!). Осланям се на това, че ме познават, а и те не са с такива идеи... Това някакъв да ми се кълчи в скута...  bad Мерси съм  shok
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #23 -: февруари 14, 2012, 14:54:27 »

Аз много искам моминско парти:))Minion уникално просто,уникално :bravo:Christy и аз като теб не искам голи мъжки з...... пред лицето ми хаха,някак не съм им почитателка :angry:Обаче всичко друго искам,игри и т.н,дано и моите дружки ми измислят нещо cray
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 15, 2012, 01:21:06 »

И двама с милото сме за ергенско/моминско парти  yahoo.Сигурна съм,че моето парти/незнам за милото/,ще бъде ненормално  danceg tease....като си знам приятелките........но със сигурност ще предопредя,че не искам голи мъжки тела  give_rose.Била съм само на едно моминско парти и имаше няколко стиптизьора,които не стига,че смърдяха ужасно на пот ами и боцкаха/бяха им покарали избръснатите косми по гърдите и ръцете/   bad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 15, 2012, 10:04:39 »

моите шаферки и кума като гледам хич не се сещат като вашите, ама дреме ми- сама ще си организирам и поканя бивши колежки и съученички, като другите не се сещат хахах diablo sarcastic
аз също приемам предложения за рокля къса с пайети за партито. винаги съм искала да имам подобна, но все си купувам някоя друга като модел или не  откривам каквото търся.. smile
харесала съм тази до момента:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 15, 2012, 10:50:09 »

emmmmmy,
Може нарочно да си мълчат и да искат да те изненадат  girl_wink Ето едно предложение от мен за теб : http://www.google.bg/imgres?q=%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F+%D1%81+%D0%BF%D0%B0%D0%B9%D0%B5%D1%82%D0%B8&hl=bg&sa=X&biw=1280&bih=837&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=t1vJl-aeBd-cjM:&imgrefurl=http://www.roklite.com/catalog/product_info.php%3Fproducts_id%3D1733&docid=qnOfiGao5mW0NM&imgurl=http://www.roklite.com/catalog/images/9187731_black.jpg&w=800&h=595&ei=UnA7T7yeIYfZsgbEkdXMBg&zoom=1&iact=rc&dur=276&sig=108231536521984591165&page=1&tbnh=147&tbnw=196&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:26,s:0&tx=42&ty=87
Christy, може да намекнеш, че не искаш голи мъжки д***та, но щом те познават, надали ще  го направят  give_rose
Аз също не исках моминско парти, защото също не желаех такива неща. Обаче кумичката ми ме познава добре и го беше организирала така, че да ми е приятно и забявно и наистина беше - прекарахме си супер!
Активен
Minion
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #27 -: февруари 15, 2012, 15:08:23 »

Не знам, аз винаги съм искала моминско парти, дори повече от сватбата lol Но това е просто, защото съм си такъв див характер и обичам шумни купони (макар вече по-рядко да присъствам на такива) smile
Не мисля, че стриптийзът винаги трябва да се свързва с нещо вулгарно и голите мъжки задници не винаги вървят комплект. Моя стриптизьор приятелката ми го беше докарала от София, адски хубав мъж с невероятно тяло, беше изключително дискретен в танците, остана по боксерки (нямаше голи задници) и общо танцува 10 минути.
Това разбира се е въпрос на личен избор, всички се забавляват на различни неща.
Най-важен е жестът за самата организация... Това е най-хубавият подарък, да знаеш, че тези хора са се постарали да се чувстваш специална.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #28 -: февруари 15, 2012, 16:15:58 »

Емии ето виж аз каква имам и много си я харесвам


* img_1_large.jpg (36.04 KB, 405x540 - видяно 1306 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 15, 2012, 16:28:31 »

Ейй  мацка  blum , много е яка, ама аз си търся нещо в лилаво или сребристо, златисто, но едноцветни да са пайетите  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines