Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:05:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308218 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 27, 2011, 16:07:03 »

Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 28, 2011, 11:06:51 »

Аз много държа на моминското парти и смятам да си го направя страхотно danceg. Не ми се иска да е предната вечер преди сватбата и на другия ден да не се чувствам добре и затова ще е поне 3-4 дена преди това. А вие къде смятате да си направите вашите? Правят ли се някакви по особени неща на партито crazy? Не искам стриптизьори,защото не ги харесвам.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 29, 2011, 11:04:39 »

Jasminka , моето моминско беше тази събота и беше невероятно. Но не го организирах аз, а моите приятелки. Всичките ми подариха по някаква малко подаръче свързано със семейният живот и със смешен надпис. Точилка, свирка, секси белъо,часовники много други.Първо бяхме в ч бар, а после в дискотека.
Говори с тях, ако могат те да ти подготвят нещо.
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 29, 2011, 11:58:27 »

 Ние ще бъдем не повече от 5 момичета,но само една от тях е от Пловдив и трудно, ще могат те да ми го организират. Затова аз искам да имам някакъв план да ги заведа някъде и да си прекараме чудесно Girl_hide. Радвам се,че сте си прекарали толкова хубаво с толкова много подаръчета,които ще запомниш завинаги.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 08, 2011, 11:46:03 »

Моето моминско парти предстои и аз съм в трескава подготовка.Купих си рокля за случая и мисля да изненадам всичките си приятелки като си сложа и воал yahoo Голям купон ще падне. А иначе сме замислили за момента да посетим заведение със жива музика и после на дискотека pardon Отностно изненадите от тяхна страна не знам нищо , но съм убедена ,че ще има Bravo
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #5 -: август 15, 2011, 10:14:03 »

Момичета, имам следната дилема: Нашите кумове ни отганизират партитата (ергенско и моминско). Не знам обаче, кой плаща сметката накрая? Всеки гост ли, булката/младоженеца, кумовете? Хич не ми се иска да натоварвам кумовете с подобен разход и предпочитам ние да си платим сметката, но пък не знам да не би да има някаква традиция.... Вие знаете ли нещо?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #6 -: август 15, 2011, 11:02:30 »

Barborana доколкото съм запозната бъдещите младоженци не плащат абсолютно нищо. Сметката им се поема от приятелите те си я поделят помежду си. От Вас се изисква само да се забавлявате.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #7 -: август 15, 2011, 13:16:39 »

Mishi , благодаря за инфото! give_rose Това е примлив вариант!  blush
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #8 -: август 15, 2011, 16:00:56 »

И моят опит това показва Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 15, 2011, 18:00:53 »

На моминските парита, на които съм била, се събираме приятелките на булката ( обикновено кумата ни събира ) и събираме някакви пари. Купуват се там разни балони, малони и т.н. и останалите за сметката.
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 05, 2011, 01:00:26 »

Момичета, и  моята моминска вечер  мина. Беше  невероятна,  *YAHOO*надмина очакванията ми, тъй  като аз  не  бях  подготвена за  изненадите  които ми  бяха направили. Исках  просто да си излезем  по  женски с няколко  приятелки  и  кумата разбира се. И така започвам да  разказвам  как протече... Уговорката  беше да  отидем  на кръчмичка с жива музика като за  начало. Кумата ми даде торбичка с  еротично бельо, което  държеше да изкарам и  естествено цялото заведение го  видя... потънах от  срам, но  това  беше само началото...шаферките  ми ми  връчиха една  кутия с  инструкции да чета всяка бележка вътре на глас, да отварям нещата едно  по едно и всичко намерено да  го  използвам на момента. Всяка бележка беше закачливо свързана с предмета ,  който я съпътстваше. Първо  извадих една шапчица тип боне...много смешна бих  казала pardon,  но  все  пак си я  сложих, след  това  извадих прашки, след  това  една много  секси престилчица, след  това една камериерска рокличка, след  това  перо за прах и накрая  жартиер... След  като всичко  това беше върху мен,  всички погледи в заведението бяха вперени в  мен и  започнаха едни  поздрави,  едни  чудесии от  персонала,  от  клиентите,  че  ми мина  и  срам и  всичко... След това ходихме на дискотека и  там  също си  изкарахме много  добре... Цяла вечер ме  караха да  се чувствам много специална danceg
А тази вечер е ергенското парти на мъжа ми,  организирано с  моя  помощ. Той незнаеше  нищо. Аз  и  кума се уговорихме приятелите  му в  кое заведение  да  го чакат, аз му казах  че ще  излизаме с  една колежка и приятелят  й и като  отидохме в заведението разбра какво  всъщност става. Страшно  много се  изненада,  въпреки че  нямаше намерение да  прави ергрнско  парти. За сега нз как са си изкарали, защото още  не се е върнал, но  надявам се да е  доволен
Активен
mivr11
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #11 -: септември 21, 2011, 11:21:18 »

Здравейте,

Моята шаферка ще ми организира моминското парти, но искам да й помогна поне с мястото на което да се проведе. Затова бих искала да ви помоля за съвет къде в София може да ми организира партито, като знам, че ще поръча стриптизьор, но съм чувала, че не навсякъде клубовете са ОК да дойде такъв.smile

Много Ви благодаря. Явно съм такава булка, че искам всичко да е под мой контрол.Wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #12 -: септември 23, 2011, 16:38:30 »

Има едни много хубав игрален филм "Ергенско парти" от 1984 г. И сега е много актуален - ще се побъркате от смях. Ето и линк: http://tvtv.bg/movies/view/id/3085
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #13 -: октомври 06, 2011, 12:56:43 »

Аз искам да поръчам стриптийз за ергенското парти на мъжете, но незнам откъде да наема някоя готина стриптизьорка? Моля ако някоя от вас знае да ми пише - става въпрос за Пловдив. Искам тя да се представи първо за сервитьорка в заведението, в което са, или пък за клиентка.... - в смисъл не си го представям тривиално да изкача от торта примерно или пък да почне да танцува просто. Нещо по-различно ми се иска да се навие да направи момичето, иначе самата и програма ще е към 15-20 минути. Гледала съм нещо подобно преди време, но момичето беше от София,и нямам нейни координати. А и да попитам някои знае ли горе-долу колко излиза една такава програма?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 07, 2011, 14:18:17 »

Аз имах моминско парти-изненада smile

1 ден преди сватбата няколко приятелки ме замъкнаха вечерта на кафе, за да уточним последни детайли. След това ме заведоха и на дискотека, където сепарето ни беше украсено с цветя и свещи. Цялата вечер имаше изненади и подаръци за мен smile ДЖ пускаше само мои любими песни. С две думи беше уникално  give_rose

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines