Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:43:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 309175 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 16, 2012, 10:39:24 »

Аз по принцип не пия,но за моминското може да изпия 2-3 коктейла  danceg danceg danceg затова държах да е по рано...да не съм с главоболие  yahoo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #61 -: март 18, 2012, 14:35:54 »

По горния спор за стриптизьорките, наскоро си го представих по-конкретно и май и аз съм против да организират на годеника ми "частен танц". Честно казано гледам  на стриптизьорките не като жени, а като на един вид "играчки" и затова не мога да изпитвам ревност, но това е чисто теоритично, а на практика като си представих да се навърта около него друга жена, каквато и да е, и хич не ми харесва...Тъй че сте прави, но не зависи от нас, каквото решат приятелите, това ще е smile Пък за физическа близост съм сигурна, че половинката няма да позволи...най-много да е с гледане. Важното е да се забавляват, не мисля нищо да "забранявам" на кума, годеникът ми сам си знае какво да прави какво- не...

Аз мисля ергенското и моминското да са в един ден, нан 30.04 (01 е неработен ден), а сватбата е на 05, т.е. 5 дена по-рано, според мен е добре- по-малко от седмица е, а има достатъчно време за изтрезняване  lol)

За моето моминско според не мислят още sad То кумата ми почти не познава другире ми приятелки, че да организира нещо с тях...Май сама трябва да имам някакви идеи. Хареса ми това с тематичните подаръци. А булката какво подарява на момичетата? Иска ми се да им подаря нещо за спомен, за съжаление снимки и т.н. не става, защото са по 1-2 приятелки от различни места, не сме компания всичките...(компанията ми е повече с момчета, а те ще са мъж ми на партито, не е честно sad )

А и да ви питам...на моминско/ергенско канят ли се женени? Питам, защото се чудя за омъжената сестра на мъж ми...Нейният мъж май ще ходи на ергенското, близки са и с кума, и с младоженеца, и тя се бъзикаше, че щом не я пускат там, ще дойде на моето. Аз нямам нищо против нея, но е по-голямата сестра на мъжа ми все пак...не мога да се отпусна и да се лигавя пред нея някак си, дори разговори за секс и т.н. може да са ми притеснителни...Но тя може да се обиди, ако не е поканена. И не знам какво да правя:(Освен кумата да не я покани, защото е омъжена... Wink
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 19, 2012, 19:36:50 »

anna_karenina, на партито не трябва всички да са моми  smile Може да поканиш когото искаш. Аз също ще имам роднини на милото на партито и то доста, но аз реших да ги поканя. Никой не ми се е натрапвал. Ако решиш, че не можеш да се отпуснеш достатъчно, за да се забавляваш максимално, не кани никого от неговите роднини. Това си е твоето парти  danceg
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 20, 2012, 10:01:20 »

Аз искам да сме си само моите дръжки,друго си е да се лигава и да говоря глупости пред тях  pardon,друго е да се опитвам да съм примерна пред роднините на милото...  yahoo yahoo yahoo
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 20, 2012, 14:11:07 »

Момичета щях да ви разказвам за моминското на което бях на 16.03.
Вечерта започна така:
Взех булката от дома й,сложих и превръзка на очите и я закарах до дома на една от шаферките....Там бяха събрани всички с заешки ушички,сложиха и на мен и тогава махнахме превръзката на булката smile
Като за начало бяхме написали различни имена,с които да се наричаме през цялата вечер  DANCE Аз се казвах....Буря Куртакова  funnytooth, имаше имена Семка,Шунка,Чайка...и тем подобни
Бяхме измислили разни игри...първата беше моя идея- "да изпитаме бъдещата булка дали е готова да бъде съпруга".Първата част на играта беше булката да оправи легло за 1 мин.,втора част- да изпържи яйца (по принцип беше измислено да направи палачинки,но нашата булка не е мн веща в кухнята), третата част-да измете коридора и да подреди обувките за 1 мин.
Втората беше-"колко добре познаваш бъдещия си съпруг"...имаше около 10 въпроса- "Колко деца иска да има бъдещия ти съпруг?" ..........другите ги забравих....  huhhuh.gif
След това и пуснахме едно клипче с много красиви и здрави(мускулести)  мъже...с разни надписи от долу....и накрая на клипчето една снимка на бъдещия и мъж-много олигофренска и смешна снимка....и я попитахме дали е сигурна че от толкова красиви мъже,тя ще избере точно него.(беше шега разбира се)...и след това продължихме в дискотеката smile
Беше забавно,но не бепе моминкото което аз искам  nea
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 20, 2012, 14:14:01 »

Bulka88 звуче ми като едно страхотно парти ... коквото едва ли някои ще направи за мен..много добре сте го били измислили smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 20, 2012, 14:30:33 »

Цвета ако бяхме от един град,със радост бих ти организирала... sad
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 20, 2012, 14:34:26 »

И на мен ми звучи много забавно  smile Особено това с имената. Ние сме приятелки от училище и тогава си имахме смешни имена, с които се наричахме понякога. Може да ги подсетя да възродим традицията на партито  funnytooth А моето парти искам определено да е в заведение, а не в домашна обстановка  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #68 -: март 20, 2012, 22:49:24 »

Bulka страхотно парти сте си спретнали. Много ми хареса играта за времето и даже ако не възразиш разбира се скоро може да ти я открадна, понеже и на мен ми предстои да организирвам парти за моя приятелка. А това за времето и яйцата със сигурност ще и допадне  DANCE
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #69 -: март 21, 2012, 08:27:48 »

Булка, страхотно сте го направили smile Горе-долу съвпада с моето виждане за такова парти.
Аз май няма да имам, струва ми се странно да имам моминско парти, предвид, че по закон вече съм омъжена Girl_hide
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 21, 2012, 11:49:04 »

Момичета благодаря,мога да дам още идеи за моминското ,което организирахме на друга приятелка миналата година,ако се интересувате smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #71 -: март 21, 2012, 12:02:19 »

Много добри идеи, Булка, особено това с въпросите колко добре познава мъж си и кодовите имена...готино звучи smile Аз пък предпочитам моето да е в домашна обстановка поне частично...иначе няма да можем да си чуем приказките, а и през цялото време ще имаме външни слушатели...разбира се може да продължи в дискотека и да се "маркираме" по определен начин всички ние в самото заведение, за да стане весело (не знам дали с уши на плейбой, нещо друго може да се измисли...)

Иначе мисля да дам на кумата списък с хора, които би могла да покани, няма да са всички жени от сватбата определено...По-скоро 5-6 близки приятелки..
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 25, 2012, 14:06:26 »

Булка, страхотно парти сте спретнали!!! Много ми допадна идеята за домашната обстановка. Перфектното моминско парти според мен би започнало със спа процедури (или поне един масаж), след това игри с приятелки в домашна обстановка и накрая забавление навън, било в някоя кръчма или дискотека. За тази цел обаче партито би започнало по-раничко...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #73 -: април 09, 2012, 11:35:29 »

Момичета започнали организацията за моминското ви парти? Изненада ли ще бъде или вие се включвате активно в организацията. Аз им казах каква вечер бих искала и оттам те ще мисля за точните заведения. Не държа да е напълно изненада. Сигурна съм, че ще имам изненади, yahoo когато отидем в самото заведение, но какви нямам идея. pardon Чудя се каква тема да измисля за моминското парти? smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 09, 2012, 11:50:39 »

Моето моминско ще е изненада....нищо не знам...освен че ще бъде в Бургас на 23.04....сигурна съм че приятелките ми страшно много са се постарали.Ще разказвам smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines