Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 309781 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 23, 2013, 12:03:38 »

аз имах 2 партита,с 2 различни групи момичета, едното ми беше организирано от колежките в унито,цяла вечер бяхме на домашно , готвихме си,пихме вино,говорихме си до сутринта...и снощи с най-близките ми приятелки,отидохме на дискотека,танци,поздрави,почерпки,рискувах да осъмна в констанца,това предложение дойде от едната приятелка,на която гаджето й е румънец,да сме ходили на плаж в констанца,да тръгнем от дискотеката...не се осмелих на такова нещо,първо всички бяхме пили,второ не знаем пътя,имаме гпс,но не му имам доверие,нямаме леи,нямаме зелена карта,нямаме подготовка за пътуване с един кат дрехи,нищо нямаме...в 5 часа се прибрах,като бял човек,наспах се и сега споделям с вас
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #241 -: юни 24, 2013, 08:48:02 »

Момичетааааа  yahoo , моето Моминско мина - беше в събота! Това беше най-невероятната вечер в моя живот!!!!!
Разказвам....
Бях облечена в червена рокля, а моите шаферки /на които взех ленти "шаферки"/ бяха облечени в бели рокли....
Седнахме да вечеряме, подариха ми точилка. Отидох аз до WC  и като се върнах - нямаше никой на масата. ДиДжея ме хвана под ръка и ми каза да изляза навън... Излизам аз навън, а пред хотела ме чакаше черен мерцедес. Завързаха ми очите с червена вратовръзка, сложиха ми белезници и було и ме качиха в колата...И тръгнахме на някъде....Пътувахме около 15 минути и спряхме на някакво шосе и танцувахме. Пак се качихме и пътувахме....не помня колко....бях емоционално не на място.....Спряхме. Качих ме на някаква кола отгоре - чух подсвирквания, сирени, бибитки на коли и отваряне на шампанско...
По едно време ми свалиха превръзката от очите...Какво да видя - Бях качена на пикап с чаша шампанско в ръка пред Общината във Велико Търново, а пред мен голямо телевизионно табло , на което вървеше моя снимка с надпис "Момичето, което знае какво иска!". Веселихме се, танцувахме, пихме шампанско... Имахме леко спречкване с полицията, което за жалост не беше в сценария, но стана уникално допълнение към емоцията ми! yahoo
След това отидохме на един мост и пускахме фенери на желанията - страхотна красота. Събрахме доста хора около нас, които само ме прегръщаха и ми честитяха събитието. Радваха се с нас, снимаха се с нас - беше....невероятно.
След това се върнахме в ресторанта, където ДиДжея ми беше подготвил доста изненади. Имам микрофон, костюмче на стюардеса, което премерих на място lol)))))) очила, книга за секса, огромна свещ под формата на мъжки член...Аааа, имах й гледачка на карти таро със сцени от кама сутра lol))
След това тортата...ах, тортата - и тя беше в бяло и червено с огромен член отгоре, с който аз изнесох цяла сценка lol)))))) И така, песни и танци до изгрев слънце!
Искам да благодаря на моите приятелки за този филм, който режисираха за мен!  Щастлива съм, че ги имам до себе си!
Дано и Вие усетите тази тръпка да си единствена и специална!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 24, 2013, 19:22:33 »

Macito, зучи невероятно! yahoo Браво на приятелките ти за страхотната изненада.
Аз съм решила сама да си организирам моминското и черпя идеи от вашите разкази. От теб определено ще открадна някои неща.  Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 24, 2013, 19:28:49 »

момичета аз категорично отказах всякакви стиптизьори и обявих, че много ще се радвам на една вечер по женски в събота. но ми трябват идеи. ясно е, че аз ще знам, но искам да измисля някакви изненади на момичетата.
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #244 -: юни 24, 2013, 21:45:48 »

Macito, имала си незабравимо парти и си личи, че имаш страхотни приятелки. В този ден най-важното е да те накатрат ти да се почувстваш специална и единстевена smile
Спомена, че си им направила ленти, може ли да споделиш къде си ги правила, че и аз търся нещо подобно, за партито, което организирам за моя приятелка.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #245 -: юни 25, 2013, 07:06:47 »

dreamland, лентите ги поръчах от един копирен център - занесох снимка и ми ги направиха както ги искам. Не знаех в какъв цвят са се наговорили да са облечени момичетата, за това ги направих класически - бели, с черни надписи. Ако искаш на лични да ти пратя снимка да видиш как изглеждат. Дебелината им поисках да е 7 см. и да са дълги 2 м., но може и по-късички да ги направиш - голям фурор бяха - момичетата не ги свалиха.

artemida777, наистина беше уникално - щом ме държи още  Wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #246 -: юни 25, 2013, 07:14:37 »

dreamland, говоря на изуст smile не мога да ти пратя снимка на лични, ако искаш ми остави mail и ще ти пусна някоя снимка smile
Активен
kokabura
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #247 -: юни 27, 2013, 08:20:01 »

Момичета, къде мога да поръчам плакат със закачлив надпис? smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #248 -: юни 27, 2013, 08:20:51 »

Във всеки един копирен център smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #249 -: юни 27, 2013, 11:08:46 »

Мацито, това е супер готино как са се погрижили твоите приятелки да организират толкова изпипано до най-малката подорбност моминско парти! Много ми беше интересен разказа ти, благодаря, че го сподели! give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 27, 2013, 12:10:25 »

Момичета и аз искам да подаря на моите приятелки ленти, но не знам с какъв надпис. Тъй като не са шаферки, не знам какво да пише на тия ленти или потници. Имате ли някакви идеи?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #251 -: юни 27, 2013, 12:16:21 »

Ами, Ratatui, можеш да напишеш например "Лудетина 1, 2 и т.н.  или пък им измисли прякори на всяка , например "Красавицата", "Блестящата", "омагьосващата...и т.н.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 27, 2013, 12:23:14 »

Благодаря, за идеите май ще се възползвам. Но има време де, ще споделя какво съм измислила
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #253 -: юни 28, 2013, 17:35:36 »

Маци, жестоко парти си имала! Браво на твоите приятелки, колко хитри неща са измислили! И много ми хареса това с фенерите, много обичам когато се разчупи стереотипа - фенерите не са само за сватби! smile

С такива щури шаферки, мога само да си представям колко весела сватба ще имате  Bravo yahoo Girl_hide girl_impossible
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #254 -: юни 29, 2013, 10:27:39 »

malkabulka, не мога да отрека, че беше щуро и на моменти откачах при мисълта "какво ли ще видя като ми махнат връзката от очите...."
А вчера научих, че пък приятелите на годеника ми му приготвят ергенско парти с нощувка в Китен. Направо...пукам се сега lol) Но всеки трябва да си има своя ден!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines