Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:29:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 81   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ...  (Прочетена 376563 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1125 -: октомври 03, 2007, 12:06:25 »

lady dark, в Стара Загора има един магазин, който аз наричам "чалгарския", защото е пълен с лъскави и минималистични тоалети и аксесоари  laugh  laugh  laugh.
Имаше какви ли не изчанчени ботушки и обувки в невероятни цветове, даже преди месец май гледах,че е на разпродажба. Обаче не мога да гарантирам със сребристи ботуши с нисък ток.Ако случайно имам път натам, ще проверя.
Намира се срещу Универсалния.
И изобщо, в Стара Загора май се сещам за няколко магазина с подобни обувки...Като тръгнеш по главната,няма как да ги подминеш.  good
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #1126 -: октомври 03, 2007, 12:13:12 »

    Лелееее, avva_stz  Cray не ща чалгарски, моля те, недей да депресираш  отчаяната ми душа  cray По-добре боса да си шляпам  shok
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1127 -: октомври 03, 2007, 12:14:02 »

 laugh laugh laugh готино ще е боса булка
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1128 -: октомври 03, 2007, 12:17:41 »

Оооо,lady_dark, не се отчайвай,мила, не исках така!Аз просто на лъскавичките неща казвам чалгарски, не само на супер кичозните. blush Ще се опитам да мина през този магазин до края на седмицата,ако искаш.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1129 -: октомври 03, 2007, 12:19:09 »

    Лелееее, avva_stz  Cray не ща чалгарски, моля те, недей да депресираш  отчаяната ми душа  cray По-добре боса да си шляпам  shok

ако те устройват ботуши от плат в Дейзи Асеновград можеш да си поръчаш какъвто си ток поискаш !!!! smile това са бял вариант !!! мисля, че от всякакъв плат могат да ти направят !!! smile успех


* but_t.jpg (3.81 KB, 140x114 - видяно 2794 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1130 -: октомври 03, 2007, 12:22:54 »

 Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... Ели, никога не ми е минавало даже през ум да бъда с нещо друго,освен обувки. Обаче като видях тази картинка, нещо ме грабна...аз май отивам в лагера на ботушките!  Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1131 -: октомври 03, 2007, 12:26:04 »

Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... Ели, никога не ми е минавало даже през ум да бъда с нещо друго,освен обувки. Обаче като видях тази картинка, нещо ме грабна...аз май отивам в лагера на ботушките!  Bravo

страшни са нали !!! smile преди две години моята кума се жениха в края на октомври и беше с ботуши !!! така че нищо ново !!!!! аз като ги видях тези от плат се влюбих, но сватбата ни беше през юли и нямаше как !!! иначе и на живо ги видях има ги в златно, сиво, черно !!! става и за ифициален случай и ако пак някога стана кума през есенно-зимния период ще си купя такива, за да си начеша крастата !!!! smile  girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love

п.с. в Пловдив по Вазовска също ги има, ако някой се интересува  !!! smile
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #1132 -: октомври 03, 2007, 12:47:49 »

  Ооо, тези ботушки, дааа и аз отдавна съм си ги заплюла, ама са бели и не ми се връзват! Пък и да ви кажа - сега малко антиреклама ще направя, ама си я заслужават  beating - тези от въпросната фирма са адски неучтиви(много меко се изразих, вие ме разбирайте какво искам да кажа), или поне по мейла. Ако някоя иска мога да ви го пусна, да видите за какво отношение става дума - NO COMMENT! Колкото и да са им хуваби обувките - от тях посмъртно няма да си купя, да си гледат работата  tease
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1133 -: октомври 03, 2007, 12:51:21 »

  Ооо, тези ботушки, дааа и аз отдавна съм си ги заплюла, ама са бели и не ми се връзват! Пък и да ви кажа - сега малко антиреклама ще направя, ама си я заслужават  beating - тези от въпросната фирма са адски неучтиви(много меко се изразих, вие ме разбирайте какво искам да кажа), или поне по мейла. Ако някоя иска мога да ви го пусна, да видите за какво отношение става дума - NO COMMENT! Колкото и да са им хуваби обувките - от тях посмъртно няма да си купя, да си гледат работата  tease

ами да ти кажа ние като ходихме да ги поръчаме такава офанзива беше и жената пак си беше много учтива и после като си ги взимах ме накара да ги пробвам и да ме види с тях и чак тогава ме пусна да си тръгна !!! явно не си уцелила момента !!! какво друго да ти кажа !!! аз съм доволна
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1134 -: октомври 03, 2007, 18:21:41 »

  Ооо, тези ботушки, дааа и аз отдавна съм си ги заплюла, ама са бели и не ми се връзват! Пък и да ви кажа - сега малко антиреклама ще направя, ама си я заслужават  beating - тези от въпросната фирма са адски неучтиви(много меко се изразих, вие ме разбирайте какво искам да кажа), или поне по мейла. Ако някоя иска мога да ви го пусна, да видите за какво отношение става дума - NO COMMENT! Колкото и да са им хуваби обувките - от тях посмъртно няма да си купя, да си гледат работата  tease

аз също писах мейл и съвсем любезно ми се обясни да ида и че имат 35 номер Wink и се грабнахме от София с мъжа ми отидохме за обувки в Асеновград, жената беше адски любезна.  поне с мен бяха О.К. и по мейл и в магазина
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1135 -: октомври 03, 2007, 19:03:49 »

ели ти знаеш че съм влюбена в тези ботушки но нямам време да ида до асеновград с тая пуста работа cray :'(видях същите на една скъпарса булчинска фирма и бяха 28о евро Oh my ... Oh my ... ohmyами че те по-скъпи от роклята ми бе crazy *crazy*а така си мечтая за тях ако ме няха пуснали отпуска преди сватбата щях да ида и да ги взема но уви сега нямма обувки нищо не ми харесва и не зная какво ще правя cray :'(до сватбата остават 10 дни
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1136 -: октомври 04, 2007, 08:23:49 »

ели ти знаеш че съм влюбена в тези ботушки но нямам време да ида до асеновград с тая пуста работа cray :'(видях същите на една скъпарса булчинска фирма и бяха 28о евро Oh my ... Oh my ... ohmyами че те по-скъпи от роклята ми бе crazy *crazy*а така си мечтая за тях ако ме няха пуснали отпуска преди сватбата щях да ида и да ги взема но уви сега нямма обувки нищо не ми харесва и не зная какво ще правя cray :'(до сватбата остават 10 дни

мила те работят и в събота !!! smile а пък ако си ги пробвала в някой магазин просто обясняваш какви и могат чрез куриер да ти ги пратят !!! smile
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #1137 -: октомври 04, 2007, 11:56:28 »

  Ееее, mandarinka, браво на теб извадила си късмет  good Аз явно нямам...ноо за сега не съм се отчаяла, все нещо може да се намери имам месец да потърся...(абе, месец май не е много,а  nea)
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #1138 -: октомври 04, 2007, 17:19:27 »

Да се похваля..от днес си иам чепички за сватбата  girl_in_love yahoo girl_wink
Съвсем случайно открих най-прекрасните обувки ...

Като на снимката само че са сребърни с бели камъни / като ги снимам с фото апарата ми не се виждат, за това слагам снимка от сайта на фирмата/


* padovan.JPG (23.18 KB, 468x711 - видяно 3003 пъти.)
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1139 -: октомври 04, 2007, 17:28:07 »

Страхотни са мила, само ми се виждат доста високички...,но човек веднъж се жени! Bravo give_rose
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 81   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines