Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:12:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ...  (Прочетена 376540 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1170 -: ноември 06, 2007, 19:52:37 »

Azumi сватбени обувки има по булченските магазини (като голяма част от тях са ужасни), но има и много сладки модели  good Има и много интересни и по останалите магазини за обувки така че мила трябва да се разходиш и по тях- моите изобщо не бяха булчински ами такива, които мога да си нося и после така че тръгвай смело по магазините и успех  give_rose
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #1171 -: ноември 06, 2007, 22:10:01 »

Аз пък се наложи да си направя обувки по поръчка, тъй като имам малък крак и по принцип имам проблем с намирането на обувки. А в случая трябваше да се съобразявам с цвят, височина, модел, а и време нямаше кога и за обувки да обикалям, така че реших да ми ги направят.
Ето това се получи:

Не е точно това, което исках, но поне бяха удобни и свършиха работа.  smile
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #1172 -: ноември 07, 2007, 10:17:02 »

Anny, много са сладки  Bravo, къде си ги поръча?
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1173 -: ноември 07, 2007, 12:24:15 »

Azumi  май ще си имаш проблем blum laugh...както е казала Веси не е задължително да си с точно бели и то сватбени обувки pardon...Аз например бях със златисти..и никой не ме е върнал laugh
А ако държиш да си с бели мога да ти кажа къде гледах едни много симпатични /аз определно ги харесах но крачето ми е пълно blush и не ми седяха добре/...отивай право в Premier-a и погледни на рафта в дъното в ляво /ама как го обясних/ където са разни останали обувки от няколко сезона назад laugh tease...Мисля че и сега ги имат...скоро влизах в магазина и ги видях pardon...успех
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1174 -: ноември 07, 2007, 15:04:01 »

мила обувките не е задължително да са от булченски магазин , по другите магазини има много хубави и сладки обувчициии, мойте не бяха от булченски магазин , и да  ти кажа честно , си ги носих цяло лято smilesmilesmile
Ето едно много сладко моделче обувки + чанта


* gelin_ayakkabisi4.jpg (33.38 KB, 480x360 - видяно 618 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1175 -: ноември 07, 2007, 15:24:54 »

Моите обувки също не бяха от булченски магазин и не са бели на цвят е шампанско и продължих да си ги нося после.Много важно за обувките е да са ти удобни на крака.щото си е доста седене прав в ритуалната зала и при снимките а и все пак ще танцуваш цяла вечер.Във Варна мила има и по булченските магазини и по другите магазини.По другите магазини обаче не са чисто бели.Каква ти е роклята на цвят.
Azumi те няма да се виждат обувкитеоще повече подметката ако ти е дълга роклята.
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #1176 -: ноември 08, 2007, 17:07:15 »

Anny, много са сладки  Bravo, къде си ги поръча?

Ами поръчах ги при един обущар на Дондуков. Ако ти трябват координати, пиши ми на лични.
Иначе модела си е мой, въпреки че той има също каталози и снимки в компютъра и можеш да си харесаш нещо и от там.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1177 -: ноември 08, 2007, 18:07:20 »

 pleasantry Selvet обувките ти са многа симпатични. Изглеждат точно като за сватба Ashamed
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #1178 -: ноември 09, 2007, 01:12:01 »

Всъщност съм си избрала рокля и обувките се виждат затова питам.Благодаря ви за отговорите момичета:)
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1179 -: ноември 09, 2007, 13:14:19 »

pleasantry Selvet обувките ти са многа симпатични. Изглеждат точно като за сватба Ashamed

ани , обувките са наостина много симпатични о да то кажа честно на скоро по Варненските магазини видях подобни smile и затова се сетих и ги пуснах тук:)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1180 -: ноември 25, 2007, 11:59:37 »

Момичета, исках да ви кажа, че тази седмица видях такива обувки, които беше показвала Ели- ботушки с дантела- в Малкия ЦУМ на Пиротска и в още един магазин там, само че забравих в кой blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1181 -: декември 03, 2007, 12:15:02 »

Мисля, че по сватбените магазини обувките първо са много демоде /от онези с острите върхове, които бяха на мода преди 5-6 години/ и второ - няма почти никакъв избор от цветове, платове и т.н. Ако човек просто тръгне да се разхожда по магазините за обувки ще намери къде къде по красиви и актуални решения в бяло.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1182 -: декември 03, 2007, 12:54:56 »

Мисля, че по сватбените магазини обувките първо са много демоде /от онези с острите върхове, които бяха на мода преди 5-6 години/ и второ - няма почти никакъв избор от цветове, платове и т.н. Ако човек просто тръгне да се разхожда по магазините за обувки ще намери къде къде по красиви и актуални решения в бяло.

Абсолютно си права. Аз първо обувките си купих, и от съвсем обикновен магазин за обувки , на Веронела. Дори не бяха чисто бели, има ги в галерията ако не се лъжа. Така че нека обувките са от булчински магазин само ако искате да са от плата на роклята, иначе всичко друго също върши работа.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1183 -: декември 04, 2007, 20:42:45 »

мила обувките не е задължително да са от булченски магазин , по другите магазини има много хубави и сладки обувчициии, мойте не бяха от булченски магазин , и да  ти кажа честно , си ги носих цяло лято smilesmilesmile
Ето едно много сладко моделче обувки + чанта

Selvet ,невероятни са!!!Винаги съм си се представяла с такива!!!Нежни,елегантни и не остри,защото острите обувки нещо не са ми удобни напоследък,преди не беше така,сега не знам защо  pardon
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1184 -: януари 21, 2008, 11:09:55 »

Ииии, харесах си супер обувки от колекция 2008 на GIDO!Намерих адресите на магазините, в които продават тук в Стара Загора! Пожелайте ми успешно намиране поне на обувки! blum

Активен
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines