Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 20, 2025, 20:18:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 5 "  (Прочетена 265171 пъти)
 
Dafy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #165 -: октомври 07, 2011, 12:26:43 »

Здравейте момичета.
Абсолютно нова съм тук, но от доста дни преглеждам форума а днес реших и да се регистрирам. Нашата сватба ще бъде на 20.11 в Пловдив, но в абсолютно тесен семеен кръг. Не живея в Бг, но чрез форума успях да получа доста информация от разстояние. Имам само още един оставащ проблем и затова се обръщам за съвети от вас. Става въпрос за грима. Много рядко го използвам и за сватбата искам нещо много леко и свежо. Тук прочетох страшно много имена, а и аз доста се поразрових. Тези, на които попаднах са - Слави, Коцето, Минка Петрова, студио Донита, Харем, Queenlike, Dream-Grim и Exelencia.Но в резултат съм още по-объркана. Освен това чак на 13.11 ще съм в Пловдив и става малко по-трудно.  Затова бих искала да чуя вашата препоръка за човек, който не разбира много много.
Благодаря
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #166 -: октомври 07, 2011, 15:23:57 »

А това някакви гримьори от Пловдив ли са? Стана ми интересно, защото нищо не ми говорят, но ако са от Пловдив, нормално, тъй като аз съм в София.
Активен
Dafy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #167 -: октомври 07, 2011, 15:44:37 »

Да- първите трима, а останалите са студия в Пловдив
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 07, 2011, 16:41:02 »

Да- първите трима, а останалите са студия в Пловдив

Можеш да хвърлиш и едно око на темата бял списък на гримьори и фризьори, там сигурно е писано за някои от тези, за които питаш.  good
Активен
Dafy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #169 -: октомври 07, 2011, 18:14:48 »

Не мога да ти пратя повече от едно съобщение  blush .Иначе точно за този салон става въпрос в Тракия,при Елито и Цецито-най-добрите  Bravo

П.С Ще си изтрия поста малко по-късно


Няма проблем и мерси  ;-))))
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 07, 2011, 18:18:12 »

И аз не мога да ти пусна лична бележка, че ти е препълнена кутията.

Ето това е темата: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11719.0.html
Дано ти свърши работа.  smile
Активен
Dafy
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #171 -: октомври 07, 2011, 22:51:11 »

И аз не мога да ти пусна лична бележка, че ти е препълнена кутията.

Ето това е темата: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11719.0.html
Дано ти свърши работа.  smile

странно кутията е празна, но няма нищо и тук става.
Благодаря ;-)
Активен
hubavatairina
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #172 -: октомври 12, 2011, 14:33:46 »

Много добре се е получило браво !
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 18, 2011, 09:33:24 »

  Здравейте, момичета. Аз харесвам работата на Минка Петрова. Не съм се спряла окончателно на нея, защото все още събирам отзиви и за други гримьори.
  Някои от големите имена са се самозабравили и не искат да правят пробен грим. Според мен това е недопустимо. Колкото и добър да си, всеки човек има различни предпочитания и не е редно да изненадаш булката с грим, който тя не харесва на сватбения й ден.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 18, 2011, 12:05:26 »

  Здравейте, момичета. Аз харесвам работата на Минка Петрова. Не съм се спряла окончателно на нея, защото все още събирам отзиви и за други гримьори.
  Някои от големите имена са се самозабравили и не искат да правят пробен грим. Според мен това е недопустимо. Колкото и добър да си, всеки човек има различни предпочитания и не е редно да изненадаш булката с грим, който тя не харесва на сватбения й ден.

Абсолютно си права!  good Пробния грим е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН! В деня на сватбата няма да има много време да те трият и да те гримират на ново,ако не се харесаш/а това винаги го има като вариан/ И аз си представях,че ще изглеждам по един начин за едно събитие,но след като ме гримираха  ми идваше да плача и да крещя. Да не говорим,когато става въпрос за сватба.  good
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #175 -: октомври 19, 2011, 06:12:45 »

И аз съм твърдо ЗА пробния грим. Ако не друго това е за успокоение на булката, че гриморът го бива.  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 19, 2011, 07:51:03 »

Момичета, влизам да похваля моята гримьорка - Елена Тодорова. Аз не я познавах преди сватбата и разбрах за нея от фейсбук страницата й Елена Тодорова Смятам, че се справи прекрасно с грима ми и като за първи път на професионален грим съм много доволна Bravo good good Искам да ви кажа, че не сме правили пробен грим и не мисля, че е задължителен nea girl_wink Реших да си спестя този разход и не съжалявам. Тя гримира мен и кумата и гримът ни издържа до последно. Може да видите снимки в албума ми и сами да прецените.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 19, 2011, 14:22:14 »

Привет и от мен  girl_wink Преди време в тази тема бях питала за мнение за SV Studio (София) или по-точно за грима който предлагат. Сега искам да изкажа вече личното си мнение и опит с тях за да се разчупи малко и хвалето предимно на все едни и същи вече доказани гримьори в София. good И така.. пробния грим ми беше безплатен и Весела Вертерян (гримьорката) се постара да угоди на всичко, което желаех и да изпробва максимално какво би ми стояло най-добре. В самия ден старанието и беше двойно повече а резултата-невероятен. Факт е че грима ми издържа цял ден на слънце (направо жега), много сълзи, прегръдки, неволно бърсане и какво ли не. Не беше мръднало нищо! Сега си гледам снимките и отново доволно си се усмихвам на резултатите. Имате цялостната ми препоръка за тази жена и студиото им изцяло! Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 21, 2011, 08:15:01 »

Аз и преди това съм казвала, че грима ми ще го прави Слави от Пловдив. Сега след сватбата да кажа, че грима беше изключителен! Просто невероятен! Препоръчвам го с две ръце!  good good Само да препоръчам нещо на бъдещите булки - не си забравяйте червилото. Аз, която по принцип винаги съм с червило, го бях забравила. След църквата от милионите целувки червило и руж почти не ми беше останал. Много ме е яд, че не си взех един руж с мен и си забравих червилото. Така до края на вечерта изглеждам малко бледа .... много съжалявам. Можех да бъда още по-прекрасна ( умря циганката ...... )  blum  danceg
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #179 -: октомври 21, 2011, 10:23:43 »

Момичета, нещо на което трябва да обърнете внимание преди сватбата е ако решите да слагате мигли на снопчета, които пряват очите да изглеждат много добре, да е един ден по-рано примерно, за да се видите (както и гримьора) и да прецените дали не са прекалено много или недобре разположени в зависимост от грима, който ще ви правят. Аз лично свалих едни мигли денят преди сватбата и в самия ден ми сложиха други, с които повече се харесах.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines