Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:53:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за кleo_20!  (Прочетена 49234 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #15 -: септември 11, 2007, 17:29:09 »

Ето и моите въпросчета  Wink
1.Как твоят приятел ти предложи да се ожените?
2.Избрала ли си вече роклята?Опиши я на неуморния любопитко,може ли?
3.С какво най-много обичаш да те изненадва приятелят ти?
4.За какво мечтаеш често напоследък?
5.Как си се представяш след 10 години?
6.Какво беше нещото,с което приятелят ти грабна вниманието и симпатиите ти когато се запознахте?
7.По какво беше силна в училище и кой ти беше най-досадния предмет?
8.С какво най-вече запомни абитуриентския си бал?Може ли пак да си опишеш роклята(ако не прекалявам  Wink ) ?
9.Виждаш ли се с някой от съучениците си,или прекъснахте връзка?
10.Какво най-много харесваш в себе си?
11.Кажи ни една своя сбъдната детска мечта.
12.Коя е любимата ти книга?
13.Какво би направила,ако можеше да станеш невидима за един ден?
14.Как би се описала с 3 думи?
15.Любимите ти форумци са...?
16.Имаш ли си щастливо число?Кое е то?
17.Кое име би си избрала,ако трябва да се кръстиш ти?
18.Коя ти е любимата емотиконка от тези във форума?

Леле,аз се поулях малко,хайде стига съм те разпитвала  Wink blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 11, 2007, 17:52:15 »

малко като лексикон стана laugh започвам
1. заведе ме на плажа на къмпинк Смокия на велигден и падна на колене каза че никога повече няма да го видя на колене и да се възползвам ohmyаз знаех и бях видяла пръстена и не ми ставаше но на плажа като по магия ми стана тогава мълчах 5 мин и казах да!нататък се сещаш cray air_kiss Dance
2.роклята ми е дълга права с голяма цепка на крачето с презрамки по раменете които се кръстосват на гърба цвят екрю дантелата за горната част е шампанско.цяла не половинки скоро ще я покажа стига и аз да я видя blum
3.той не е по изненадите милия но имаше един период когато всеки ден ми подаряваше по една роза а беше зимен период.иначе обичам когато в пристъп на нежност изведнъж започне да ме гушка и цунка air_kiss
4.мечтая за един щастлив семеен живос и много деца girl_in_love
5.ами улегнала и със самочуствие жена която знае какво иска от живота и която обожава семейството си но се грижи и за себе си pleasantry
6.с погледа си не го отлепаше от мен.много време пътувахме в един и същ автобус и накрая той се ослмели да дойде при мен :laugh:но беше и много искрен и чаровен blush
7.по биология мразех обаче математика винаги бях пред поправителни но на косъм минавах метъра
8.ами с това че бях с всички приятели и бяхме щастливи.на роклята ще кача снимка довечера обещавам
9.виждаме се макар не толкова често колкото ми се иска много ги обичам и на сватбата ще има 2ри бал както казва милото ще дойде цялата банда laugh
10.харесвам се защото съм естесвена и открита когато има нещо да се каже аз го казвам ккато ми е на сърцето дори с риск да убидя някого но не мога да бъда лицемерна и подмазвачеста bad
7.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 11, 2007, 17:59:40 »

11.имам много и добри приятели а си мечтаех за такива имам добър човек до себе си който никога не би мве предал или огорчил.семейството ми е живо и здраво и ме подкрепя и най-важното ще се видя в бяло това е мечта на всяко момиченце yahoo аз винаги съм имала много зрели и присъщи на възрастен човек мечти още от малка съм си такава
12.любимата ми книга се казва "Вечната Амбър" на Катлийн Уиндзър мисля че така и бяха точно имената на писателката много силна и тежка книга за амбициозна жена която преминава през какво ли не за да спечели мъжа на мечтите си от мила и нежна се превръща в развратница и накрая въпросния мъж се оженва и лудо обича съпругата си която е олицетворение на онова от което нашата героиня се е отказала и е превърнала в порочност и пошлост.техствието се развиива в 19 век многоя обичам книгата чела съм я 10 пъти и още треперя докато чета
13.ако стана невидима ще предотвратя всички несправедливости през този ден а също и нещастните злополуки стига да мога естествено и ще се промъквам на места на които само съм си представяла че мопга да ида
14.естествена отзивчива за всичко и всички и много срамежлива и плаха
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2007, 18:06:42 »

15.оо нямам любими съфорумци обичам ви свички сладки мои @}->--толкова мили добри и готови за помагат за свичко същества много съм щастлива че попаднах във форума yahoo Тони(tonitta)ми е много симпатична защото откривам в нея много от себе си  give_rose air_kiss
останалите също си ви обичам много сте...абе страхотни хора в страхотен форум Bravo give_rose kiss2 за всички милички
16.нямам щастливо число но обичам кръглите числа и харесвам числото 20(деня на първата среща с мъжа ми)и съжалявам че няма то да е числото на сватбата ни но ето вече и 14 ще е специално и щастливо число колкото повече толкова повече
17.името което много ми харесва е Симона така бих кръстила дъщеря си ако един ден имам такава>и бих се кръстила и себе си така освен в родилното да помоля и мен да кръстят laugh
18. tease crazy pqz(много нежен) Welcome(обичам нови хора)
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: септември 11, 2007, 19:35:27 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 11, 2007, 21:06:30 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Малко  Offtopic но се загуби интереса по едно време и затова сме в застой  pardon
Но ето една добра възможност за раздвижване на темата и да зададеш въпросчета на тези, които са седнали вече на стола  good
Може би ще се върне интереса така към горещото столче  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 12, 2007, 10:36:04 »

аз малко се омъжвах и пропуснах доста неща във форума, blum май и твоето столче съм го пропуснала, мила, за което ти се извинявам!!!! air_kiss air_kiss air_kiss но все пак макар и късничко да попитам и аз няколко неща:
1. Какво дете беше? Би ли могла по спомени да ни се опишеш?
2. Имаш ли някой мил детски спомен който никога не би забравила?
3. Коя своя черта харесваш и коя не и би искала да промениш?
4. За какво плачеш? (ако въобще това ти се случва и дай боже никому да не се случва)
5. Представи си че си на самотен остров и имаш само едно нещо, какво би било то?
 ами май това е засега, пожелавам ти по-малко стрес и повече усмивки в подготовката и мноооооого весела сватба!!!!!!! CHEERS
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 12, 2007, 10:53:22 »

1.много буйно и шумно дете но и много затворено в себе си а и много бързо ми се наложи да порасна и да узрея.винаги съм мислела като по голям човек и не съм имала хубаво детство за съжаление
2.ами това малко се припокрива с отговора ми на предния въпрос но имам един.баща ми ме прибираше от детска градина била съм на 4 не повече години и намери на улицата до градината една червена касичка зарче много я харесах и той така ми я даде все едно ми прави най-милия подарък стана ми много миличко и за това ми се е запаметил в главата а и това е един от последните ми споменис свързани с него Cray и до днес си я пазя и винаги ще е така
3.не харесвам прекалената си наивност и мекошавост както и желанието все да помагам на хора които с нищо не са го заслужили и да се подценявам спрямо другите.не бих променила добротата си и честността си
4.за свичко и често и най малкото е способно да ме разплаче и то много лесно много съм ревлива
5.мъжа ми само от него имам нужда нищо друго не ми трябва
благодаря ти мила за пожеланията
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #23 -: септември 13, 2007, 11:23:46 »

кleo_20 мерси за хубавите отговори  good  Bravo А защо няма нови номинации,нали няма да закривате темата  shok   cray ?
Малко  Offtopic но се загуби интереса по едно време и затова сме в застой  pardon
Но ето една добра възможност за раздвижване на темата и да зададеш въпросчета на тези, които са седнали вече на стола  good
Може би ще се върне интереса така към горещото столче  girl_wink
Да,наистина трябва да видя кого не съм питала от седналите вече... scratch one-s head А като подновите темата,може да направите номинации всяка седмица,а не през 3-4 дни,за да не омръзва бързо  pardon .Мерси за инфото Мария Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 21, 2007, 12:21:55 »

миличка Клео сега като се видя,че явно и аз ще отговарям на въпростчета реших да прочета и другите какво са отговаряли,а така наистина е страхотна възможност да се опознаем...Като чета твоите отговори наистина много си приличаме,и аз съм същата като теб,за това и много ми липсваш вече...Направо се просълзих и като прочетох милите ти думи за мен тук :'(чувствата са взаимни миличка... :girl_in_love:Но ето и моите въпростчета:

Кое би те извадило най-лесно от равновесие?
Какво те е наранявало най-много през цивота ти до сега?
Имаш ли си истинска приятелКА?
Какво трябва да направи човек,за да те разочарова?
Какво не би простила на родителите си и има ли такова нещо въобще?

Мерси предварително! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 22, 2007, 22:09:23 »

Кое би те извадило най-лесно от равновесие?
лошото отношение към мен от хора които ми мислят злото
Какво те е наранявало най-много през цивота ти до сега?
Смъртта на баща ми
Имаш ли си истинска приятелКА?
не!!!нямам истонска имам много но не зная дали са истонски
Какво трябва да направи човек,за да те разочарова?
да ме убиди по начин по който не съм заслужила да ме нарано без да има причина
Какво не би простила на родителите си и има ли такова нещо въобще?
оооо Мама за мен е най-важната и стойностна жена която познавам!!няма какво да не мога да и простя за мен тя е направила най незаменимото!!!!!!!
благодаря ти!!!мила тони

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 23, 2007, 07:51:47 »

Благодаря ти за хубавите и искрени отговори! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 27, 2009, 16:45:17 »

Мирее -здравей  smile и тая тема ще събудя след 2 години спане  tease

1. Как си?
2. Промени ли те с нещо 2-годишния брак?
3. Отрази ли се на любовта ви семейният живот?
4. Вече си щастлива мама - това направи ли те по-различна от преди 2 години -когато за последно писа тук  smile?
5. Съжаляваш ли за нещо -за какво?
6. Решителна ли си?
7. Какво си пожелаваш за следващите 2 години?

Ами това е за сега  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 27, 2009, 17:13:01 »

Я да видиш тиииии какво се случвало тук Girl_hide
1.Как си? Изненадана съм Вярка.Много приятно изненадана в момента.Иначе по принцип не особено добре,но ще се оправя.
2.Промени ли те с нещо 2-годишния брак И да не бях омъжена 2 години не са малко и човек си се променя и нагажда към живота както го завърта.Не си представях семейния живот така.Не казвам,че искам по-добър или по-лош,просто мислех,че ще е по-различно.Мъжат ми е чудесен човек.Има моменти,когато мисля,че може би не е най-идеалният за мен,но пък то си е нормално.Грижовен баща е,а това е най-важното за една жена,родила детенце.
3.Отрази ли се на любовта ви семейният живот? Отрази се-да.Вече сме семейство,живеем заедно,спим в едно легло,той ме гледа без грим и с маска от краставици/примерно/,а аз него по гащи и надупчени чорапи.....Не сме ученици,които прекарват по няколко часа дневно заедно и през това време се гушкат цункат и не стават от леглото blushНе сме емоционални,изпълняваме си задълженията към семейството.Това лично на мен като много първосигнална и емоционална натура малко ми тежи,но какво да се прави така е в семейството pardon
4.Вече си щастлива мама....... о да определно.Вече мисля първо за детето си.Когато пресичам улицата не си мисля "Леле ако ме бутне кола може да умра или осакатея,ми ако съм на количка как ще живея?" Мисля си "Леле ако ме бутне кола и нещо ми се случи кой ще ми гледа детето,ще расте без майка?"Мисля,че това напълно и общо обяснява как и дали съм се променила в майчинството.За мен тя е най-важния човек.Преди мъж,родители,или аз самата.
5.Съжаляваш ли за нещо-за какво? По принцип няма смисъл от съжаление за пропуснати неща или допуснати грешки-няма как да ги промениш и само се тровиш.Бих съжалявала ако не съм майката,от която се нуждае дъщеря ми,ако не я подкрепям достатъчно и не я обичам толкова колкото иска и колкото и аз искам.Допускала съм грешки-да,но кой не е.чЧовек съм и нищо човешко не ми е чуждо.
6.Решителна ли си Може би съм всичко остжнало само не това.Дори в ресторант не зная какво дж си избера ако предлагат повече от едно от любимите ми ястия.Не умея да правя избор и това е лошо-оценявам го като такова.Колеблива съм и да крайно нерешителна.Е това е нещо над което работя и дано го променя скоро.
7.Какво си пожелаваш за следващите 2 години Да си призная не обичам да си пожелавам за да не се разочаровам.Искам да сме здрави и да се подкрепяме.Детето ми да е все така лъчезарно.Искам да решим всички моменти проблеми и да гледаме напред и само за семейството си,а може и.....второ бебче ако даде Бог blush heart
Благодаря ти за въпросите.Не мога да повярвам,че са минали 2 години :girl_impossible:Всичко вече е толкова различно,почти нереално.Сякаш ще се събудя всеки момент и то в 2007.....знам ли животът е непредвидим и всеки ден носи нови изненади
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2009, 17:18:39 »

Мирее , много си бърза -благодаря за отговорите ама има още 1-2 въпроса, които възникнаха сега  blum

1. Кога ще си смениш аватара и лентичката - Монито вече а малка госпожица  give_rose?
2. Ако утре Симона има проблем, закойто не ти споделя, но ти си научила - как ще реагираш?

Е това е- за сега толкова  Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines