Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:42:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за кleo_20!  (Прочетена 49221 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: август 15, 2007, 20:53:08 »

Хайде на горещото столче!
« Последна редакция: август 15, 2007, 21:06:32 от fiibi_bg » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 15, 2007, 21:04:09 »

за мен ли става въпрос???? Oh my ... Oh my ... Oh my ...
« Последна редакция: август 15, 2007, 21:06:41 от fiibi_bg » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 15, 2007, 21:19:47 »

1.Какво искаш да промениш в бъдещия ти съпруг?
2.Твоята най осъществима мечта е ?
3.Как се виждаш след 10 години?
4.Кажи ми нещо интересно което незная за теб и искаш да го споделиш?
5.Нещото което никой досега не те е попитал е......
6.Имаш ли най добра приятелка и как разбра че е точно тя?




 е това бяха въпросчетата от мен  smile smile smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 15, 2007, 21:20:44 »

за мен ли става въпрос???? Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Даааа  DANCE
Ето малко въпросчета:
1. Как се запознахте с бъдещия ти съпруг?
2. Имало ли е някакви пречки заради разликата във възрастта ви?
3. Как обичате да се забавлявате?

Засега толкова - хайде и другите да питат!  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 15, 2007, 21:32:45 »

И няколко въпросчета от мен  blum
1. Как разбра, че това е човекът с когото искаш да остарееш?
2. Имате ли домашен любимец?
3. Ревнувате ли се?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 15, 2007, 21:35:57 »

охх определено не очаквах да ме натирите на столчето но щом сте рекли да започваме laugh
1.Ами какво искам да променя-не ми харесва че понякога е малко студен и никак романтичен.знам че ме обича но никога не го е показвал и не се е разкривал напълно коеот малко ме притеснява понякога имам чувстото че не го познавам и честно когато ми предложи не предполагах че ще е по такъв начин е малко му подсказах...ето това бих променила аааа И ПРОКЛЕТИТЕ МАЧОВЕЕЕЕЕ DANCE
2.За съжаление нямам нито една осъществена мечта освен факта че ще се омъжа за много добър и прекрасен мъж който ме подкрепя и обича по свой си начин.Мисля че това е много важно и го приемам за най-щастливата ми мечта blum
3.много ми се иска след 10 години да сме щастливи родители и да се обичаме и да имаме хубаво семейство,но не смея да се "виждам" по този начин тъй като живота ме е научил че и най-прекрасното нещо в един миг може да рухне и да се превърне в пепел,нооо айде без песимизъм след 10 години ще бъда една щастлива жена
4.я да видя какво не се знае за мен?ами май нищо laugh много лесно ми се качват на  главата хехех обичам всички хора около себе си и ги поставям на 1во място не зная дали е интересно но поне е различно
5.аа за питането ами обикноено никой никога не ме пита :(ама аз сама си казвам DANCE за това много говоря ама съм си сладкудумна но се сещам че никога не са ме питали: "искаш ли....."каквото и да все ми казват "хайде..."
ами това е надявам се не съм била скучна на никого а ако съм извинете ме give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 15, 2007, 21:39:10 »

Страхотна беше в отговорите на мойте въпроси  Bravo Bravo Bravo Bravo Мерси много
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 15, 2007, 21:49:30 »

1ами пътувахме заедно в един автобус в продължение на месеци(аз за училище той за работа)и всеки ден забелязвах че един непознат ме гледа неусетно започнах да мисля много за него докато един ден той просто седна до мен и ме попита за среща аз му казах че съм малка а той ми изглежда много голям и че няма как да се получи.е да ама аз не спирах да мисля за него и след няколко месеца(следващата учебна година)слязох на неговата спирка и го попитах дали още важи предложението той каза да и от тогава сме заедно вече близо 5 години то не бяха драми то не се крихме от мама че тя мислеше че ми е суъченик абе много хубави неща сме изживели имало е и проблеми то не може...и сега ще се женим yahoo
2.ами аз много се притеснявах и даже лъжех в къщи че ми е съученик обаче се оказа че мама е знаела всичко и само е чакала аз да си призная...след като и казах тя се запозна с него и го обикна мноого при все че разликата им е 8 госини само(мама е по голяма естествено laugh)имало е пречки защото се притеснявах да излизам с приятелите му страх ме беше как ще ме приемат...и тесхните също ме беше страх какво ще кажат нооо сега вече нещата си дойдоха по местата и мисля че всичко ще е наред
3. свободно време за съжаление заедно нямаме аз все го базикам че преди като не живеехме заедно имахме повече време за нас а сега малко семеен живот аз работя той също..ходи да спортува много и все не остава време за нас но може след сватбата нещата да се променят айде дано good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 15, 2007, 21:57:06 »

1.ами как разбрах след толкова време връзка има ли момент,в който човек да си помисли че другия до него не е този с когото да прекара живота си?поне аз съм на мнение че не може да си помислиш за раздяла особено и след предложението коеот така с трепет си чакал.той е човекът,винаги ме е подкрепял винаги е бил до мен праил е такива неща за които не можете и да си помислите че е възможно.всеки който е наясно ми е казвал че няма друг такъв човек че е уникат и последен екземпляр...ми са кво за това си го обичам де
2.аз имам 2 пинчера..милото имаше дакелче на 15 години последните години прекарвах толкова време с него аз го гледах от година хранех го и си бяхме другарчета.един ден се прибрах и милото ми каза че е починал cray cray :'(аз не повярвах и като го видах на леглото милия ама все едно беше заспал така плаках и още не мога да го преживея а минаха почти 2 месеца усещах го като мое куче толкова го обичах и той мен но за съжаление сега не можем да си вземем и 2та работим и няма кой да седи с него по цял ден
3.ами той мен никога не е ревнувал все казва че ревнуват само тези които са застрашени да загубят и за това той не ревнува...много смело от негова страна но той си знае..аз от друга страна съм много ревнива и направо откачам даже да го загледа някоя хубавица
айде дано съм се представила добре и ще се радвам ако има още въпросииии yahoo yahoo yahoo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 16, 2007, 09:10:35 »

kleo_20, благодаря за отговорите give_rose и съжалявам за кученцето.
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 16, 2007, 09:28:19 »

Няколко въпроса и от мен:

1. Кое нещо харесваш/не харесваш в себе си ?
2. Къде би искала да отидеш на сватбено пътешествие?
3. Ако можеш да избираш в какво време би живяла и къде ?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 16, 2007, 09:57:45 »

1.ами не харесвам детската си и донякъде глупава наивност  nea много се доверявам на хората и понеже съм открит човек споделям и си казвам всичко ковото ми е на сърцето а понякога забравям че хората не са дотам благонамерени и че живеем в такова реме че всеки гледа да те натъпче надолу за да се изкачи някъде където въздуха(или поне той така мисли)е по чист и свеж и с какото може с това да ти навреди такава ни е станала психологията нали знаете "не е важно на мен да ми е добре важно е на Вуте да му е зле" А какво харесвам ами обичам да помагам  на всеки който има нужда помоли не помоли аз съм насреща защото знам какво е да имаш нужда ей така дори само 2 приказки да кажеш на някого за да ти мине и да няма на кого товае ужасно наистина cray и за тоа все гледам да съм наблизо когато има проблеми за да се включа адекватно хехех и понякога сама без да ме молят се натрисам :laugh:но какво да направя много съм жалостива...
2.Сега за медения месец ли беше blush blush мечтата ми е с мъжа ми да отидем на някое приказно малко островче и там да си почиваме както си му е реда да ни глезят да сме в някой голям апартамент(по голям от нашия по възможност)и да се чувстваме добре мислехме за някой Гръцки остров или В турция не знам но ми се ще просто да си отпочина и за нищо да не мисля тъй като и без това няма да идем на море тази година искаме да е моренцее
2.в какво време бих живяла ли ами в будещето.настоящето не ми харесва особено искам да съм си пак млада и да се пренеса 100 години напред колите ще летят в небето ще живеем в големи къщи живота ще е по лесен и красив нооо това са си мои фантазии има още ама айде да не ставам скучна
надявам се да са ти харесали отговорите ми мила air_kiss
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 16, 2007, 10:06:25 »

Мерси Клео за обстойните отговори.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 16, 2007, 12:41:34 »

Е аз съм една от главните виновници да седнеш на горещото столче, така че ми е ред да те поизпотя малко!!!Хехе! laugh

1.Кога и за какво се карате най-често с твоят бъдещ съпруг?
2.Кое е нещото , което те прави най-щастлива и защо?
3.Суеверна ли си и ако да дай примерче?
4.Какво не понасяш да правиш , а ти се налага често?
5.Кое е нещото , с което се гордееш и защо?

Това е за сега от мен дано съм те поизпотила хехе!?! Bravo
« Последна редакция: август 16, 2007, 15:18:53 от muhichka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 16, 2007, 15:16:13 »

1.обикновено се караме когато аз съм нервна най-вече :laugh:но и когато 100 пъти съм му казала едно и също нещо и на 101 той пак не го прави както трябва..напоследък се караме заради параноята ми около бебеправенето зная че не е хубаво но имам нужда от внимание а той все го няма и ми е мъчничко cray
2.Най-щастлива съм когато успея да направя нещо,за което от дълго време мечтая и разбира се когато виждам че хората с които съм заобиколена са щастливи тогава е най-весело защото не се радвам сама като лудите а има компания за щастливите моменти от живота good
3.Много ама много съм суеверна.Вярвам в хороскопи гледане на карти на кафе на боб на леща на ориз на грах :laugh:сериозно вярвам в такива неща слончетата в къщи са си обърнати както си му е редът,никога  е се връщам като излизам защото няма да ми върви или ако се наложи пак тръгвам и пак се връщам и така 3 пъти минимум хех
4.не обичам да върша много къшна работа а ми се налага откакто планирам да ставам семейна жена хехе обичам да мързелувам а при това положение вече се налага да се хващам в ръце
5.Гордея се с майка си защото знам какво е преживяла и въпреки това е съумяла да ме направи човек много се е борила и е страхотен човек и много силна жена обичам я и съм горда с нея дано не ни сполетява нейната съдба но ако недай боже се случи на мен нейния живот ще взимам пример от нея тя наистина е жена за пример give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines