Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:47:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 10 част  (Прочетена 141534 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: декември 13, 2011, 11:11:03 »

Аз имам следното въпросче  smile Хубаво ще си направя украсата в ресторанта, но определено ще ми трябва аранжор... Имате ли идея за аранжор в Бургас, който да се занимава единствено с подреждане на украсата. Чували ли сте за такова нещо или агенция трябва, защото ме съмнява агенция да се занимава само с подредбата, без да използвам други услуги?  blush   nea
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #421 -: декември 13, 2011, 11:18:50 »

Ами най-вероятно агенцията би поискала да купиш или наемеш от нея украсата за да се заемат да ти я подредят. Въпреки че аз като цветар съм имала случаи в които момичето си носи цветя каквито иска и аз само съм и ги подреждала в букет. Общо взето нищо не пречи да попиташ из сватбените агенции може пък да се съгласят, ако не пиши ми на лични ще се опитам да ти помогна с каквото мога. good
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 13, 2011, 11:28:59 »

Благодаря ти mimi_pam със сигурност като достигна този етап от подготовката ще се консултирам с теб Wink Сега на 25.12 ни е официлния годеж...и след това ще му мисля за другите неща. Вие какво правихте за вашите годежи..? Сега съм в чуденка..прочетох темите във форума , но...се правят много и различни неща според местоположението... pardon
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #423 -: декември 13, 2011, 11:35:08 »

Ами при нас беше така: тъй като ние живеем в Бургас, а моето момче е от Ямбол, неговите родители дойдоха у нас, майка се беше приготвила с маса и подаръци за нас, неговите родители също носиха подаръци и едно приготвено пиле и торта. Вечерта хапнахме и пийнахме по случай повода родителите му останаха до другия ден, обсъдихме как искаме да протече сватбата и кога ще е датата и така. smile
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #424 -: декември 13, 2011, 17:25:10 »

INlove_girl , ти имаш нужда от сватбен флорист. Ето едно предложение - www.yana.bg
Надявам се, че не е против правилата да изпиша сайта. Успех smile
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #425 -: декември 13, 2011, 17:31:24 »

Забравих да благодаря за предложенията за това с какво трябва да се започне. Питам, защото моя приятелка от Германия ще се жени следващото лято и въпреки че аз вече съм минала по този път, съм забравила какво е било, а искам да й помогна с каквото мога оттук. Явно сме се ориентирали добре, защото в момента търсим именно място за празника.
Мерси за помощта smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: декември 13, 2011, 18:19:52 »

Love_joy  ще звъня да питам тази флористка  give_rose Ако имаш нужда от помощ за нещо...на линия съм  Wink
mimi_pam явно правилно съм се ориентирала  smile  Трябва само да говоря с бъдещата свеки...да не се престарава с традиционни подаръци, а ще искам нещо малко, но за спомен...Така ще кажа и на моята мама, защото с милото живеем вече 3 години заедно и няма нужда от стандартните за повода чехли, халати или други такива.  give_rose
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #427 -: декември 14, 2011, 10:23:14 »

Абе и аз говорих да не се престарават ама ходи ги убеждавай, те си знаят тяхната. Ама нищо важно е уважението от тяхна страна и подкрепата разбира се smile
Да не прозвучи като реклама но ако имаш нужда от помощник флорист аз също съм насреща ще помагам с каквото мога good
Активен
tedincence
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #428 -: декември 14, 2011, 12:42:36 »

Здравейте и от мен smile
Бях обещала да напиша отзиви за DJ Станислав Жеков. Не му мислете и ако не сте се ориентирали, му звъннете. Нямаше такова шоу. Не че беше моята сватба, но наистина се получи много весело, различно от всички сватби , на които сме ходили. Цялата сватба беше на крак. Спази си предварителната уговорка за час, хонорар и т.н . Горещо го  препоръчвам. А по отношение на фотографа - с две ръце Пламен Рашев!!!
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #429 -: декември 14, 2011, 13:24:31 »

mimi_pam, сватбените агенции не карат булките да купуват от тях украсата, а им дават цени за наем на различните артикули - пандели, платове, арка и т.н. Ако искаш да имаш украса от платове, а не желаеш да използваш услугите на агенция, тогава имаш нужда от флорист-декоратор. Такъв декоратор също ще ти даде нещата под наем, но едновременно с това ще подбере добре и цветята покрай платовете, за да се получи завършеност накрая, а не какафония smile И няма да има допълнителни такси, каквито някои агенции биха сложили.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: декември 14, 2011, 14:17:03 »

mimi_pam благодаря ти, със сигурност ще имам нужда от професионална помощ  give_rose
Love_joy  при мен въпроса е следния...аз ще си приготвя цялата украса/може би само без голямата пиафлора за булчинската маса, защото не искам с нея нещо да объркам/. Всичко останало ще правя сама - от покани до украса на масите за гости. Даже сега гледам едни помпички за надуване на балони, защото вкъщи ще правя доста голяма украса с балоните. Ще ползвам може би професионални услуги само за официалната маса, защото не мога сама да си ушия драперията  pardon Та...трябва ми човек, на който само да обясна как да се подредят приготвените от мен украси, а за такава услуга май не съм чувала. Няма да имам почти никакви цветя /освен на нашата маса и за букета ми разбира се/ и не знам до колко флорист-декоратор ще помогне при условие че няма да използвам почти никакви услуги и от него.  nea Може би колкото и да не ми се иска ще пращам някоя приятелка да ги прави тия неща, макар че не ми се струва особено възпитано - каня те на сватба...ама моля ти се да ми подредиш всичко  shok  girl_impossible Имам време ще му мисля   Wink
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #431 -: декември 14, 2011, 16:18:21 »

INLove-girl, наела си се с много неща, дано в деня на сватбата успееш да се откъснеш от цялата организация и да се отдадеш на празника без да мислиш за всичко.
Понякога си мислим, че правейки нещата сами, спестяваме, но истината е, че ще дадеш двойно повече пари ако примерно си шиеш сама драперия, вместо да я наемеш за 30-40 лв ( мисля такива бяха цените по агенциите). Същото се отнася и за други неща, особено цветя. Аранжирането не е проста работа. Е, зависи какво искаш да се получи накрая. Един човек е професионалист не защото знае как професионално да обере парите на някого smile, а защото предлага услуга, от която разбира и може да я предостави качествено.
Което личи и по крайния резултат.
Човек веднъж се жени в крайна сметка smile Поне аз така мисля и по този начин подходих към своята сватба, за което никога не съжалих.
Ако все пак решиш всичко да правиш сама, поне в деня на сватбата е добре да оставиш всичко в ръцете на приятели и да се повеселиш подобаващо lol
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #432 -: декември 14, 2011, 16:21:24 »

 Да попитам нещо - къде да заведа приятелката ми, за да гледа булченски рокли? Знам един хубав магазин на ул. Лермонтов, но къде още...? В Бургас сякаш няма голям избор..
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: декември 14, 2011, 16:54:28 »

Love_joy  наистина с доста неща смятам да се заема, но имам и доста време до деня "Х"  pardon Определено не правя всичко за да спестя пари...напротив...миналата година се бях заела със сватбата на сестра ми и установихме, че доста от нещата излязоха по-скъпо като ги правихме ние, отколкото ако ги бяхме поръчали.  blush Просто идеята ми за украса и като цяло концепцията за сватбата не изисква почти никакви естествени цветя , в темата за украса на ресторанта и в дреболийките съм написала горе долу какво искам и така... Много искам да имам участие във всеки детайл...на доста приятелки помогнах при подготовката за техните сватби и ми се иска да се развихря за моята smile И си мисля, че с приятелки, повече инструкции и евентуално mimi_pam   - да се справя и да мога да мога да се позабавлявам истински  Bravo
Така... за сватбените магазини:
Мирена - ул. Македония 25 и на ул. Мара Гидиг 18
Модна къща "Princess" - ул. Абоба 14
Аз и Ти -  ул. "Хр. Ботев" №16, ул. "Фердинандова" №20, ул. "Ал. Велики" №3
Мадам М - ул.Васил Априлов 22

Това се сещам... Wink Ако твоята приятелка има интерес мога да препоръчам невероятна дизайнерка...шие прекрасни рокли, много е идейна и действа супер бързо и с малко проби. Аз лично при нея ще си шия роклята  Girl_hide
Активен
krisss_bs
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68


Жълто ми е!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: декември 15, 2011, 13:22:19 »

Здравейте момичета, аз също съм от Бургас и в момента мислим варианти за сватбата, тъй като той момчето ми е от другия край на България smile Мислихме за нещо нетрадиционно като Джаз сватба в Родопите, но проучваме вариантите и за Бургас и околието smile Love_joy,, много ми хареса твоята идея от предната темичка за Райския залив, искам да е нещо такова smile Макар че се заформяме около 100 човека smile Ще съм благодарна на всякакви идеи и инфо  от вас smile
бтв, InLove, разбирам те идеално за приготовленията, аз също искам да си правя нещата сама, емоцията е различна smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines