Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:40:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 10 част  (Прочетена 141533 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 31, 2011, 08:31:15 »

Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 31, 2011, 08:57:02 »

Chanter - и все пак след като казваш за работата на някой, че не струва - трябва да има доказателства, а не само думи, тъй като ние видяхме хубавите снимки /който вече не са достъпни/, а не сме видяли 1 лоша, такава. Не защитавам Калоян Спасов, тъй като не ми е направил все още нито 1 снимка, но не смятам, че той е човека, който трябва да ми коригира - брадички, носове, гуши и т.н., защото за това си има програма - Фотошоп.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 31, 2011, 09:06:58 »

Ако на някой не му е харесала работата на фотографа има възможност да каже мнението си. Според мен ако на chantrer не са и харесали снимките може да сподели, какво пречи? Не си спомням да е писала не си наемайте въпросния фотограф, защото еди какво си, ще ви провали снимките, сватбата и бъдещия ви семеен живот.Това е вид изкуство и не всички харесваме един и същи неща.
Активен
stacy_s
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #3 -: март 31, 2011, 09:07:52 »

Нашата сватба ще бъде в Атлантис в Сарафово ( бяха единствените, които се съгласиха за музиката след полунощ). Смятаме да се разпишем по-рано 1-2 седмици по-рано в гражданското и да направим само църковен брак на 24/09. Запазихме DJ и водеща от Стара Загора (бяхме на сватбата на една моя приятелка в Стара Загора и много ни хареса как водят сватбата). Списъкът с гостите е готов ; за украсата ще сме с Магнетик дей и за сега е това. Юни месец ще ходя в Асеновград за рокля.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #4 -: март 31, 2011, 09:10:36 »

Сабинка, явно и друг фотограф не те е снимал, затова не знаеш тези елементарни неща. Но и аз се зачудих тогава и го слушах, защото вярвах на всички приказки за него и т.н.
Ако искаш сама пробвай : направи си 2 снимки - едната с нагоре брадичката , другата с надолу. Виж резултата. Това са най-най-прости правила от фотографията.
Нямам намерение да влизам в спорове, единствената ми цел беше, да няма разплакани младоженки и да ги е яд, че когато са били най-хубави, на снимките това далеч не е така и фактически не ти остава нещо хубаво за спомен. Явно идеята ми да бъда полезна и да помогна на другите момичета се обезсмисли.
 pardon 
То само фактът, че една булка казва, че не са и хубави снимките и се вижда грозна на тях, може да покаже колко открит човек съм.
Пак казвам : както искате, момичета.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 31, 2011, 09:20:02 »

Момичета смятам че трябва да успокоите топката.Всеки има право на мнение относно даден професионалист.Който иска да се влияе от мнението на chantrer,а който иска не.Всичко е въпрос на вкус и не скачайте винаги когато някой е на противоположното мнение.Но според мен няма нужда от нападки и обвинения.Спазвайте добрия тон.
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #6 -: март 31, 2011, 09:20:26 »

Нашата сватба ще бъде в Атлантис в Сарафово ( бяха единствените, които се съгласиха за музиката след полунощ).
За музиката поискайте потвърждение в писмен вид, договор или незнам какво!!! Ние ще сме в същия ресторант през м. май и когато капарирах ресторанта момичето ме увери, че няма да има проблем, музиката да продължи след 12ч. Наскоро им се обаждах за дегустация и оформяне на менюто и се оказа, че музиката ще е до 12ч. , а алтернативата за след това е бар в същия компекс. Лощо няма, но да ни бяха казали отначало, аз ги попитах няколко пъти и ме уверяваха, че няма да има проблем. Така че, за по - сигурно  ги попитай пак!
« Последна редакция: март 31, 2011, 09:30:49 от gucci » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #7 -: март 31, 2011, 09:56:37 »

разликата в атлантис идва от месеца - през месец май се очаква да има повече собственици на апартаменти там и по този начин може да им пречите на спокойствието, докато активния им сезон приключва на 15ти септември - тогава ще пречите на по-малко хора и съответно няма проблем за музиката.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #8 -: март 31, 2011, 10:28:39 »

И в нашия договор с ресторанта присъства часът, до който може да има музика, става въпрос за друг хотел,но това не е от значение. Защото ни казаха, че ще ни оставят по-висока музика до 1:00 , но само на добра дума не се хванахме. И си го включихме към клаузите.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #9 -: март 31, 2011, 11:07:02 »

Момичета каква сума ви иска за OVER TIME-a??
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #10 -: март 31, 2011, 11:42:55 »

Кой?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #11 -: март 31, 2011, 11:47:44 »

Кой?
girl_impossible Извинявам се .. понякога мисълта ми бърза от думата - ресторанта  tease Girl_hide
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 31, 2011, 13:38:39 »

На нас 60-70лв на час.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #13 -: март 31, 2011, 15:00:57 »

Момичета, роклята ми е вече вкъщи  yahoo  yahoo  yahoo , хем ми идва да скоча до 7-мото небе, мноооого ми харесва  chee, но от друга страна  cray, като уговаряхме дължината все още не бях купила обувките, казах на момичето каква е височината на тока, тя ми даде техни с уж същата височина. И отиваме вчера всичко точно, само дето роклята не опира в земята, ами с 2-3 пръста по на-високо. И сега се тръшкам че трябва да си търся малко по-ниски обувки, майка ме разубеждава(по земята ли ще я влачиш, ами ако вали на нищо няма да стане)  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
И незнам какво да правя  tazran
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #14 -: март 31, 2011, 18:22:17 »

Уф, от цялото това тръшкане с роклята  angry, забравих да споделя че вече се снабдихме с всички малки нещица за сватбата, и като цяло сме готови, остана само тортата  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines