Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 01:12:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за plamak_!  (Прочетена 7193 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« -: март 20, 2011, 19:19:35 »

Не виждам да е направена темичката на plamak_, затова я започвам аз! А и все пак номинацийката си е моя! blum
Хайде, Плами, честито столче! Настанявай се удобно!

Да те почвам аз! tease
Разкажи нещо за любимия: интересна случка например!
Коя зодия си и мислиш ли, че си типичен неин представител?
Какво обичаш да правиш в свободното си време?
Кое те прави щастлива?
С какво се гордееш?
Сподели някоя твоя мечта!

Това е от мен!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 20, 2011, 22:06:11 »

Честито столче, Плами. Да взема да те питам и аз нещо:

1. Как би приела една изневяра? И какво е изневяра за теб?
2. Кое те накара да кажеш "ДА" на твоя мъж?
3. Каква си по характер?
4. Какво работиш?
5. Кой сезон ти е любим?

Ами засега това е от мен smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 21, 2011, 02:00:48 »

Аз сега видях, че честа да сядам на столчето е моя ,за това запретвам ръкави и веднага почвам да отговарям на въпросите.
Разкажи нещо за любимия: интересна случка например!
Леле как блокирах за случки изведнъж  blush.Първото за което се сетих( не много приятна случка) се случи в денят в който за първи път останахме заедно и през нощта , а няколко дена след това ми предложи брак.Бяхме на вилата и там имахме куче ,което аз единствено всеки път къпех и обезпаразитявах, при което тъкмо го бях вързала и правех лекарството и докато се усетя кучето се отвързало и нападнало милото , ужас беше така си изкарах акъла , пак се размина леко за щастие.
Иначе интересно като цяло ни беше запознаването , първата ни среща, която беше няколко часа след като си писахме за първи път.Видяхме се и както винаги валеше , седнахме на кафенце и след това спря дъждът и ние решихме да се разходим в морската градина и на мен ми беше едно такова притеснено, естествено за да не си личи не спирах да приказвам. blushИ спряхме се ние до морето да го гледаме и аз усилено си бърборя , че ако спра взема да запецна и край ще ми стане още по неловко и в един момент докато се усетя и милото ми налита на целувки, после се шегуваше че защото много съм говорила и решил да ми запуши устата с целувки  blum

Коя зодия си и мислиш ли, че си типичен неин представител?
Зодия риби съм , ами не мисля че съм типичен представител , но определено съм си взела нещичко и от нея.Казват че представителите на тази зодия обикновено живее в неин си свят и прекалено много идеализират живота, големи оптимисти са и т.н.аз смятам че съм здраво стъпила на земята , но определено съм оптимист и винаги дори и в най лошата ситуация се опитвам да видя хубавото.
Какво обичаш да правиш в свободното си време?
Обичам да си прекарвам свободното време с любимите си хора ,обичам винаги когато е хубаво времето да се разхождаме задно с мъжът ми, плета ,шия , напоследък по рядко ми се случва , но и рисувам, обичам да правя и разни сладкиши или десерти с които да изненадвам хората около мен.
Кое те прави щастлива?
Мъжът до мен и усмивките на близките ми.
С какво се гордееш?
С това че винаги съм съумявала да се справя сама , независимо в каква ситуация съм изпаднала , че от доста малка съм по независима ,защото това ме е научило на много неща.
Сподели някоя твоя мечта!
Да си намеря хубава работа , да имаме детенце , да имам едно здраво и щастливо семейство дълги години. smile
Как би приела една изневяра? И какво е изневяра за теб?
Искрено се надявам да не ми се наложи да се сблъскам с това.Не мисля че бих приела изневярата, не мога да я простя и да забравя , да свикна да живея , как да приемеш предателството на мъжа с който делиш всичко.За мен щом има изневяра и аз му загубя доверието , не знам какво трябва да направи и дали изобщо има такова нещо , че да ми го спечели отново.Една чаша като се счупи  , колкото и да е лепиш , не става цяла , така е и в отношенията между хората.
Кое те накара да кажеш "ДА" на твоя мъж?
Това че го обичам и че за първи път разбрах какво е да те обичат и да държат на теб.Отношението му към мен винаги е било страхотно , правиме толкова щастлива , колкото не съм и предполагала че мога да бъда.
Каква си по характер?
Ами обикновено отбягвам да говоря за себе си , но май сега няма мърдане  blum.Лъчезарен и  много директен човек съм, а доста често това не се харесва , защото не всеки е готов да приема истината в учите , колкото и деликатно да се опиташ да му я кажеш.Държа и обичам много близките и приятелите си , семейството си, мразя лъжите и лицемерието и съм много безкомпромисна към хората, които се опитват да заемат някакво място в живота ми , а определено използват тези средства за това.Не прощавам лесно и не забравям лесно , колкото и великодушно да е това , не ми се отдава. :)Имам малко истински приятели , но съм безкрайно щастлива че  ги имам.Ценя малките неща в живота, защото те носят по голямо удоволствие.Уважавам хората и техните амбиции да постигнат нещо в живота , стига това да не е на всяка цена.Май се поотплеснах доста , може би повечето сте ме и поопознали тук. smile
Какво работиш?
В момента търся работа , но преди бях сладкарка.
Кой сезон ти е любим?
Пролетта , действа ми страхотно , някак освежаващо , емоционално , жизнено.
« Последна редакция: март 21, 2011, 02:03:57 от plamak_ » Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #3 -: март 27, 2011, 18:14:05 »

Plamak_, и аз бих искала да ти задам няколко въпроса:

1. С какво най- много се гордееш?
2. Амбициозна ли си?
3. Коя черта в мъжа си не харесваш (понеже знам, че много си харесваш и хвалиш, не питам коя харесваш  smile )
4. В момента повече искаш да работиш или да имаш дете? Кое в теб надделява?
5. Търпелива ли си?
6. Вие живеете с родителите си, доколкото разбирам. Кои са плюсовете и минусите?
7. Обичаш ли да пътуваш, кое е най- интересното място, на което си била?
8. Имаш ли много приятели?
9. Кое е най-нестандартното кулинарно нещо, което си приготвяла?

Това е от мен за сега  give_rose

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 27, 2011, 23:54:00 »

С какво най- много се гордееш? - отговорих го по горе , за това реших да не се повтарям.
Амбициозна ли си?- Ами да , но не постигам целите си на всяка цена, но влагам каквото зависи от мен.
Коя черта в мъжа си не харесваш (понеже знам, че много си харесваш и хвалиш, не питам коя харесваш  ) - Ами да  харесвам си го , може би и твърде много го хваля , но естествено си има и неща които не харесвам, като например че е доста спокоен на моменти , а аз съм пък много емоционална.Понякога трябва да гадая какво е в главата му защото , не е свикнал да си казва нещата които са важни , но определено има напредък от както се познаваме. blum За това се сещам в момента.
В момента повече искаш да работиш или да имаш дете? Кое в теб надделява? - Определено да имам дете , но успоредно с това търся работа, но определено ако някой ми каже можеш да имаш в момента едното ,кое избираш? Без да се замисля ще кажа бебе.
Търпелива ли си? -Ами аз съм доста емоционална и  на моменти ми е доста трудно да съм и търпелива, но много се промених от както съм с половинката си и може би покрай него станах доста по търпелива от колкото бях. blush
Вие живеете с родителите си, доколкото разбирам. Кои са плюсовете и минусите? - Да, живеем с моите родители и естествено като всяко нещо си има и минуси и плюсове.Минуси е например че малко или много се съобразяваш с тях , не е като ти кефне нещо винаги да може да го осъществиш, особено, ако е нещо романтично и  т.н.. иначе не мога да кажа че нашите не са съобразителни, напротив нямаме проблеми с тях.А плюсовете е че си помагаме взаимно в трудни ,а и в много хубави  мометни , ние на тях , те на нас, не че ако сме отделно няма да е пак така де  smile.
Обичаш ли да пътуваш, кое е най- интересното място, на което си била? - Да обожавам да пътувам , за жалост съм нямала голяма възможност , но наистина има място което ме е впечатлило много когато съм го посетила и това е Кръстова гора, това място е толкова вълшебно и красиво , че до сега не мога да намеря друго което да го превъзходи.
Имаш ли много приятели? -Имам много познати , но истински приятели малко , но за мен е важно да  са истински ,защото количеството не прави качеството. smile
Кое е най-нестандартното кулинарно нещо, което си приготвяла? - Не знам за кулинарно не се сещам в момента , но като помисля за сладкарската част от произведенията ми бих казала тортата за нашата сватба , беше ми първата такава торта , но рискувах и я направих.

Благодаря много за зададените въпроси , може да задавате колкото желаете , аз съм насреща за отговори. smile write Computer
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 04, 2011, 11:50:28 »

Ех ,моето столче пустичко , ще вземе да пайженяса вече  girl_wink blum.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 08, 2011, 21:28:23 »

Плам, нещо май към столчето по принцип няма интерес! Не само към твойто. sad
Хайде, момичетаааа, давайте с въпросите към Плам!
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 09, 2011, 16:09:15 »

 smile Ето и мойте въпроси към plamak  smile

1.Каква ученичка беше?
2.Наказвали ли са те като малка?
3.На колко години срещна 1 любов?
4.Кой е любимият ти град?
5.Коя книга прочете последно?
6.Интересуваш ли се от политика?
7.Каква е любимата ти песен?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 09, 2011, 16:28:05 »

Каква ученичка беше?-Ами бях почети отлична ученичка , успях в горен курс да взема стипендия по диплома, но за жалост не продължих да уча висше.
Наказвали ли са те като малка?- Честно казано нямам спомени за кой знае какви наказания , да ми се е случвало веднъж или два пъти и то дребни неща , не знам дали съм била толкова примерна(май не бях много от тях де blush ) или по скоро родителите ми не са смятали това като точният начин да ме провокират да поправя грешката си.
На колко години срещна 1 любов?-Първата любов естествено като повечето хора в ученическа възраст ,бях на 15г , беше много мъчително, защото и двамата имахме чувства но по незнайни причини си останаха без бъдеще нещата , не стигна до някаква връзка дори.По скоро взаимно се наранявахме в един момент.А истинската ми любов си е съпругът ми .
Кой е любимият ти град?-Има много красиви места , не съм имала възможността да ги обиколя , но много харесвам градът в който живея-Бургас.Може би съм пристрастна заради морето. blum
Коя книга прочете последно?-Страстно обещание на Даниел Стийл .
Интересуваш ли се от политика?-Не особено , по скоро от обща култура.
Каква е любимата ти песен?-Нямам точно определена , в зависимост от настроението и емоциите  си предпочитам различна музика.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: април 11, 2011, 22:52:13 »

Плами, здравей! smile Аз чаааак сега видях, че ти си спечелила в гласуването за Горещия стол. Реших да ти задам и аз няколко въпроса, та да оживя малко темата, въпреки че ще ми бъде може би малко трудно при положение, че станахме близки и знам, че мога да те питам каквото пожелая и извън форума. smile

1. Коя е любимата ти книга и защо, с какво успя да те впечатли и на какво успя да те научи тя?
2. Кой ти е любимия филм? И гледаш ли български филми?
3. Коя е най-хубавата, най-специалната, най-запомнящата се изненада, която Ангел е правил за теб?
4. Ако попаднеш на самотен остров, какво е нещото (имам предвид нещо, а не някой), без което не би могла да живееш, най-ценната ти вещ? smile

Благодаря предварително за отговорите!  heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2011, 23:22:00 »

Благодаря за въпросчетата , въпреки че знаеш че ще получиш отговор на всички по всяко време , дори и да нямаше горещ стол. blum

Коя е любимата ти книга и защо, с какво успя да те впечатли и на какво успя да те научи тя? -Ами има една книга която четох преди доста години , но ме впечатли доста и още я помня.Казва се "Една арабска принцеса разказва", тази книга разказва за живота на жените в арабският свят .Суровите закони там са ужасни , просто бях потресена.Силният дух на героинята беше завиден , като бъде съпоставен на заобикалящият я живот.А на какво ме научи ли ,че колкото и да е труден живота , винаги трябва да сме силни , когато духът ни е силен , ще се справим със ситуациите ,които ни поднася живота.Също така че никой не избира къде да живее , но че трябва по един или друг начин да опита да постига нещата които желае ,въпреки че трудно би се вписъл в околният свят.

Кой ти е любимия филм? И гледаш ли български филми?- Не се сещам за точно определен филм , който да ми е любим , може би защото гледам различни филми според момента и настроението си, също така гледам и български филми и от старите и от тези които сега се снимат.

Коя е най-хубавата, най-специалната, най-запомнящата се изненада, която Ангел е правил за теб? - Първото е може би предложението ми за брак ,всичко стана доста изненадващо и специално за мен.Другото е една романтична вечер в която ме посрещна в квартирата си с много свещи пръснати из стаята и нежна музика  , масаж и т.н., а най пресният ми спомен е една вечер която направи специално за мен в следствие на едно късметче което му се падна .
Ако попаднеш на самотен остров, какво е нещото (имам предвид нещо, а не някой), без което не би могла да живееш, най-ценната ти вещ? - Телефона ,за да имам връзка с любимите си хора.
« Последна редакция: април 11, 2011, 23:26:19 от plamak_ » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 12, 2011, 08:51:38 »

Оооо Плами, сега виждам столчето ти danceg

1. Би ли се описала с 3 думи
2. Какво е най-ценното ти качество?
3. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота?
4. В коя страна би живяла, освен в БГ и защо?
5. Кой е другият ти любим човек в живота, освен съпруга ти?
6. Имайки предвид, че имаш племенници, кой е любимия ви анимационен филм?
7. Какво е приятелството за теб?
8. На какво би казала твърдо НЕ?
9. Имаш ли домашен любимец?
10 Коя е любимата ти приказка, а герой-я?
11 Ти си главната героиня във филм…………кой е той?
12 Какво обичаш да правиш, когато си в кухнята?
13 Как преодоляваш най-трудните моменти?
14 Песимист или оптимист си / романтик или реалист?
15 По-добре сама отколкото в лоша компания: кой човек за теб е лоша компания?
16 Кое е мястото, което мечтаеш да посетиш?
17 Какъв искаш да бъде животът ти след 5?
18 . Колко деца искаш ?
19 Твоят девиз е…..
20 Имаш право на три желания……….
21 Пожелай нещо и на мен……
22 Поздрави ме с някоя песен….
23 Усмихни ми се с любимия си имотикон

Спирам, че зададох 1000 въпроси, а любопитството ще убие котката blum

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 12, 2011, 11:08:19 »

1. Би ли се описала с 3 думи - Емоционална,темпераментна и помагаща .

2. Какво е най-ценното ти качество? - Ами като се замисля ,май това че съм директна , не обичам лъжите и лицемерието.Понякога това помага , понякога вреди , но нямам желанието да се променям в тази насока.

3. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота? - Например искам да пътувам (защото нещо от доста време не ми се е случвало), искам да отида на някое екзотично място, да преживея нещо екстремно , да съм щастлива ,това понякога е доста вълнуващо. blum

4. В коя страна би живяла, освен в БГ и защо? - Не мисля че бих живяла някъде за дълго , по скоро бих пътувала, но за живеене предпочитам тук,колкото и абсурдно да ви звучи.

5. Кой е другият ти любим човек в живота, освен съпруга ти? - Ами доста са да ти кажа, но може би ако трябва да ги степенувам е майка ми.

6. Имайки предвид, че имаш племенници, кой е любимия ви анимационен филм?-В интерес на истината рядко можеш да "вържеш" малката на едно място че и да гледа нещо , но май най много се е задържала на Цар лъв smile.А аз в интерес на истината си харесвам доста филмчета ,но които са от едно време , сега рядко правят толкова хубави анимации, повечето се базират на екшън герои и агресия, на мен това не ми е интересно.

7. Какво е приятелството за теб? - Нещо много важно и ценно, имам малко приятели , но са много стойностни, при мен този кръг от хора е доста подбран,защото съм на принципа че количеството не прави качеството , а искам истински хора около себе си.

8. На какво би казала твърдо НЕ? -Ами то нали знаете никога не казвай никога , може сага да кажа че няма да направя или кажа нещо , обаче така да се стекът обстоятелствата че след време да го направя , но може би бих казала НЕ за нещо което би ме накарало да изневеря на самата себе си или да навредя на някого чисто съзнателно.

9. Имаш ли домашен любимец? - Сега нямам , но преди време съм имала няколко котки и две кучета , едното го гледахме 14г и вече си почина от старост , беше ми много тежко ,защото човек се привързва много , а другото беше на вилата (беше на двора ,но пак си го водя домашен любимец), там го отровиха,за да влизат да крадът от посятото в градинката(абсурдно но факт).

10 Коя е любимата ти приказка, а герой-я? -Винаги много съм харесвала поредицата Български народни приказки , харесвам много от тях ,защото в повечето има заложен подтекст  ,нещо което да ти остане като поука .Точно определен герой не мога да кажа че ми е фаворит , но определено все още си харесвам тези приказки. Като малка четях доста книжки ,защото мога да чета от много малка ,може би някъде 4-5г ,все пак си имах сестра която искаше да си играем на учителки и ме учеше да чета и да решавам задачи още преди да съм стъпила в училище  =]Честно казано тогава ми дотежаваше , ама сега съм благодарна ,защото винаги знаех напред материала и ми беше много лесно , тя е 7г по голяма от мен, а аз почнах училище на 6г и аз в началните класове решавах уравнения  bouncinggirl.Май се по отплеснах в друга насока.

11 Ти си главната героиня във филм…………кой е той? -Бих си го избрала като жанр , предпочитам или в комедия или в нещо романтично и любовно, за точно име на филм нещо не мога да преценя ,къде бих се вписала най точно.

12 Какво обичаш да правиш, когато си в кухнята? - Най голямата ми страст са тортите , след тях са си всички останали сладкиши , сладки  и ястия .

13 Как преодоляваш най-трудните моменти? - Със силна вяра в себе си и с моралната подкрепа на любимите си хора.Винаги когато изпадна в труден момент си повтарям -когато падна ,ставам изтърсвам се и продължавам с високо вдигната глава, е понякога не върши веднага работа , но пак успявам бързо да се изправя на краката си в общи линии.

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 12, 2011, 11:08:35 »

14 Песимист или оптимист си / романтик или реалист? - Май не мога да се впиша само в едната категория , по скоро съчетавам и от двете в някой ситуации съм оптимист и романтик , а в други се превръщам в песимист и реалист, хубавото е че по рядко съм песимист  girl_wink.

15 По-добре сама отколкото в лоша компания: кой човек за теб е лоша компания? - Този с който не мога да си кажа това което ми е на сърцето , този който знам че е подъл и лицемерен с мен, в такъв случай определено предпочитам да съм си сама.

16 Кое е мястото, което мечтаеш да посетиш? - Египет , Италия, Франция  и някой остров ,защото имат много красива и екзотична природа.

17 Какъв искаш да бъде животът ти след 5? - След 5г предполагам , ами искам да си имам едно или вече 2 деца , да съм щастлива , влюбена ,работеща, обичана, заобиколена от важните хора за мен, да чувствам удовлетворение от самата себе си.

18 . Колко деца искаш ? - Две -момче и момиче или две момичета, но то това е Божа работа ,важното е да са здрави , а каквито и да са ще ги гледаме.

19 Твоят девиз е….. -Ами аз по горе го написах но пак ще го повторя.Когато падна ,ставам изтърсвам се и продължавам с високо вдигната глава.

20 Имаш право на три желания………. -
1.Да имам по скоро  бебче.
2.Семейството и всички мои любими хора да са здрави и винаги да са до мен.
3.Да постигнем след време така желаната цел с милото(да си отворим магазин ).

21 Пожелай нещо и на мен…… Пожелавам на теб и семейството ти много здраве , да сте винаги обсипани с много хубави моменти , да сте щастливи , вечно влюбени и заобиколени от важните и любими за вас хора.

22 Поздрави ме с някоя песен…. http://www.vbox7.com/play:15fe55e3 Тази песен много си я харесвам , а и съм пристрастна  за нея.

23 Усмихни ми се с любимия си имотикон -  Acquaintance chee butterfly

Боги не се притеснявай да питаш , а аз като се разпиша виж чак не ми стига един пост   blush
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines