Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Selvet!  (Прочетена 5190 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: август 08, 2007, 16:11:47 »

Selvet хайде на горещият стол!

Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 09, 2007, 11:20:05 »

Хайде скъпа дойде и твоят ред да се поизпотиш на горещото столче!!!
Аз първа ще ти задам наколко въпросчета?!

1.За какво най-често се карате с твоят съпруг?
2.За какво най-много мечтаеш?
3.Какво обичаш да правиш в свободното си време?
4.В какво смяташ , че си успяла?
5.Какво ненавиждаш да правиш?

Това е от мен!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 09, 2007, 12:49:31 »

ето и от мен :

1. как разбра, че това е мъжа на живота ти? smile
2. с какво се занимаваш ?
3. би ли искала да промениш нещо в живота си до сега?

това е за сега ? после пак  DANCE
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 09, 2007, 12:59:24 »

И аз се присъединявам   
 1. Коя е най -голямата ти мечта.
 2. Нещото което си постигнала сама до сега ....
 3. Как виждаш живота си след 10 години?
 4. Коя е най- добрата ти приятелка( ако може снимка) и как разбра че е точно тя?
 5. Били променила нещо в себе си и какво е то?
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 09, 2007, 13:16:26 »

охоо ето ме име н на столчето smile  Girl_hide
За мен е удоволстви е да отговоря на вашите ГОРЕЩИ въпросчета smile


Хайде скъпа дойде и твоят ред да се поизпотиш на горещото столче!!!
Аз първа ще ти задам наколко въпросчета?!

1.За какво най-често се карате с твоят съпруг?
2.За какво най-много мечтаеш?
3.Какво обичаш да правиш в свободното си време?
4.В какво смяташ , че си успяла?
5.Какво ненавиждаш да правиш?

Това е от мен!!! DANCE DANCE DANCE

Миличка благодаря за въпросчетата , а сега да се захващам да отговарям smile

1. Ами да си призная честно , ние не се караме - повече спорим с милото.Но разбирасе има моменти и в който се караме и основно причината е че съм много упорита и много припеаня smile.Но най -сладкото идва после- моментът на сдобряването smile  Girl_hide

2.Мечтая си един ден да създам собствена фирма и да работя за себеси . До скоро си мечтаех за сватба - и това стана smile  laugh

3. В свободното си време обичам да съм с милото и с мойте приятели .Обичам плажовете , природата и страшно много обичам да пътувам  smile Обичам да ходим по хижи , на пикници и разбира се на плаж...
А в свободното си време (когато съм на работа) обичам да се рова в нета и да чета форума smile

4.Какво съм успяла??? Като се замисля - успях да завърша висшето си образованиеее- бакалавърската степен я завърших , сега остава да успея да си напиша магистърската теза и такааа, само че май нещо много ме мързи в момента да пиша smilesmile smile
Също така смятам че съм успяла и в създаването на една прекрасна връзка която прерастна в семейство:)
5.А какво ненавиждам да правя- да ви кажа честно не се сещам , има малки досадни неща който не обичам да правя , но немога да кажа , че ги ненавиждам smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 09, 2007, 13:32:28 »

ето и от мен :

1. как разбра, че това е мъжа на живота ти? smile
2. с какво се занимаваш ?
3. би ли искала да промениш нещо в живота си до сега?

това е за сега ? после пак  DANCE
Ели миличка Здравей и благодаря за въпросчетата :

1. Как разбрах , че това е мъжът на живота ми ? - просто го усетих , знаех че това е човека с когото искам да бъда .Когато съм с него съм спокойна , чуствам се сигурна и знам че мога да разчитам на него.
Когато започнах да излизам с него и нещата стана по- сериозни - той ми каза нещо което страшно ме впечатли: Каза ми - мила искам да знаеш нещо от самото начало, ако съхраним връзката си и за напред сме заедно искам да знаеш едно - не очаквай от мен да ти предложа брак преди да имам собствено жилище , сигурна работа с която да имам възможност да осигуря на семейството си спокоен живот" Това ме впечатли много...тога бяхме още млади студенти  laugh
с течение на времето ми показа , че е човек който преследва целите и амбициите си - също като мен и така постепенно с течение на времето аз все повече се убеждавам че той е мъжът на моят живот.Да ми е жив и здрав милият smile

2.По принцип съм завършила Маркетинг в ИУ- Варна , сега се опитвам да завърша магистратура laugh laugh а работя като корабен брокер в една корабна агенция .
Харесвам работата си , въпреки че на моменти ми е идвало да си грабна шапката и да и трагна  smile
За напред се надявам да работя за себе си smilesmilesmile

3.Смятам че  не бих искала да променя нещо в живота си до сега , но в същност като се замисля........... май искам да променя нещо sad - мойте родители са далеч от мен , брат ми също , бих искала да са близо до мен , да мога винаги когато ми се прииска да ги видя - все пак те са ми семейтво и страшно много ми липсват през последните седем години.ако мога да променя нещо бих искала да е това smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 09, 2007, 13:48:28 »

Хайде и аз да се включа, то ми е за пръв път в темата "Горещ стол"  smile

1. Кой е най - щастливия момент досега в твоя живот!
2. Коя страна би искала да посетиш, като дестинация?
3. Разкажи как се запознахте с твоя съпруг?

Засега толкова ........... air_kiss
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2007, 13:55:07 »

И аз се присъединявам   
 1. Коя е най -голямата ти мечта.
 2. Нещото което си постигнала сама до сега ....
 3. Как виждаш живота си след 10 години?
 4. Коя е най- добрата ти приятелка( ако може снимка) и как разбра че е точно тя?
 5. Били променила нещо в себе си и какво е то?

Привет мила  m_a_g_i_vs  , и благодаря за въпросчетата  smile

1.Ох мила от мен мечти да искаш smilesmilesmile мечти имам много ,нали хората са казали че човек е толкова голям колкото са големи мечтите му smilesmile
А относно най- голямата ми мечта един ден да  работя за себеси - да стана успяла бизнес дама и да имам страхотно семйство  smile

2. В живота си съм постигала много неща САМА- на пук на всички и на всичко . Веднага след гимназията започнах работа в едно от сравнително добрите предприятия в  малък нашият град .
Другото нещо което постигнах сам - въпреки неодобрението на родителите ми  и особенно баща ми - заминах да уча в чужбина , вярно официално не съм завършила - имам 1 изпит още - но там се научих да бъда самостоятелна , организирана и дисциплинирана.
Научих се да работя с различни хора - защото до обяд ходех на лекции , а след обяд на работа - една фирма която произвеждаше пвц- тръби и дограма - работех във външнотърговския им отдел.
След това - завърших и образованието си в ИУ (след като защитя и магистърската си теза всичко ще е ок )
Също така успях да се адаптирам във корабната агенция- там започнах от 0-та , научих всичко сама- до този момент бях виждала кораб само на картинка  smile
и така смятам , че съм постигнала доста неща , но имам да постигам още 100ти по толкова smile

3. След 10 години се виждам като работеща жена , любяща съпруга и всеотдайна майка (с някоя друга бръчица в повече, и някое друго килце  laugh tease girl_impossible)

4.Най- добрата ми приятелка - ами аз съм малко резерверина към това определение - приятелки имам много ,най- добрата ми приятелка е майка ми и от скоро Гери(gucci) - която познавам от скоро , но немога да ви опиша как се чуствам когато съм с нея - имам чуството че се познаваме от 100 години и каточе ли  цял живот сме били заедно smile kiss2 girl_in_love

В ученическите си години имах приятелка  с която бяхме неразделни - Валя, но съдба в един определен момент от живота всичко се променя и пътищата на хората се разселят.
Междудругото аз мога да кажа , че имам няколко най- добри приятели на който мога да разчитам на пълно и за всичко .

5.Винаги съм искала да имам къдрава коса smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 09, 2007, 14:19:33 »

Хайде и аз да се включа, то ми е за пръв път в темата "Горещ стол"  smile

1. Кой е най - щастливия момент досега в твоя живот!
2. Коя страна би искала да посетиш, като дестинация?
3. Разкажи как се запознахте с твоя съпруг?

Засега толкова ........... air_kiss

Здарвей мила , и благодаря за въпросчетата smile


1. Смятам че най- щастливият момент в живота ми е нашата сватба - а се надявам за напред да е раждането на 1-то ни дете smile

2. Страшно ми се иска да мога да отида до Бразия  -  да посетя карнавала в Рио - понеже обожавам латино танците и цялата тази суматоха около карнавала smile
Също така искам да видя и Копакабана  - чувала съм чe е  невероятното съчетание на екзотична плажна ивица и типичен за мегаполисите пейзаж а и тази страна е голямо предизвикателство за мен


3. С милото се запознахме в една дискотека. Една топла лятна вечер на 2002 .С една приятелка бяхме излезли на разходка по алеята и решихме да отидем на дискотека .Тем тя си хареса едно момче , но не и стискаше да отиде и да се запознае и така след дълги уговорки аз отидох и ги запознах .Момчетата се оказаха - турски студенти - тъкмо пристигнали в БГ и едвам едвам се оправят с Българският език- аз разбира се не има казах че знам турски и се получи много весело.Запознах ги те милите се опитваха да ми говорят на български , направо ми идеше да се пръсна от смех , но не се изданих , оставих ги да се мъчат.След като ги запознах с моята приятелка отидох и си седнах на бара и ги оставих да се мъчат smilesmile yahoo laugh
След 30тинаминути едното от момчетат идва при мен позеленял от яд и почва да ми обяснява как не било хубаво така да ги мъча и защо не съм си казала че знам турски и бла бла...после той ми каза че има приятел който работи в дикотекат аи с който искал да ме запознае - и така дойде милото запознахме се и се върна на работа.След това доста време бяхме приятели , докато една вечер   в дискотеката едни момчета ми досаждаха сташно много и се чудех как да се оттърва от тях понеже исках да си тръгна а те не ме оставяха на мира, и така им казах че си имам приятел който работи тук. после казах и на милото той първо много се смя , но после се съгласи да каже , че ми е приятел и после го помолих да ме изпрати до вкъщи  и така от тази вечер на 04.04.2003 година сме заедно smile и до сега като се събираме  с приятели все за тази наша първа среща си говорим и се смеем от сърце smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 09, 2007, 14:26:12 »

Благодаря за отговорите миличка! Отговора на 1 въпрос Ви го пожелавам от все сърце да Ви се случи в най - скоро време  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines