Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:40:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за сватбено пътешествие през май  (Прочетена 16712 пъти)
 
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« -: февруари 10, 2011, 15:59:25 »

Здравейте,
къде е топло и хубаво в началото на май?
Много се навих за Майорка, но после прочетох, че там температурата на водата е 17 градуса през май и не знам дали да рискуваме.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #1 -: февруари 11, 2011, 20:08:22 »

Ние май клоним към Турция или Гърция...поне знам, че ще е топло  blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 12, 2011, 16:20:56 »

И ние още се чудим накъде да поемем след сватбата - още повече, че и двамата имаме възможност да си починем и да се отдадем един на друг за седмица, а и за повече blum Та и аз си мисля за Гърция или за Турция, като в Турция май ми се ходи повече, странно че досега не съм била, пък толкова съм пътешествала. Но събирам и други идейки за меден месец през май Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 13, 2011, 21:48:52 »

И ние май към Турция и Гърция /и като цени са най-изгодни/. А иначе защо не Италия, Испания smile
Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #4 -: февруари 14, 2011, 21:03:21 »

В Гърция е много хубаво. Ходили сме няколко пъти и пак бих отишла, но миналата година бяхме направили резервация пак за май месец и точно тогава като почнаха едни стачки, едно затваряне на границата. Накрая отидохме без проблем, но доста се бях притеснила,че ще ни се провали почивката. Не искам сега да се получи същото. Наскоро чух, че пак се опитват да затварят границата.
За турция за съжаление нямам паспорт.... е ако не измислим нещо друго, ще трябва да си вадя. Един сега и един после smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2011, 21:44:41 »

За жалост и нас с бъдещия ми мъж ни притесняват точно непредвидимите стачки в Гърция, иначе аз съм била няколко пъти в Южна Гърция и обичам страната, иска ми се да видя и северната й част, а защо не и някой от островите... Обаче май няма да се наемем точно сега. А за Турция явно и аз ще вадя паспорт, но мисля да стане едновременно с новата лична карта pardon
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 19, 2011, 12:38:11 »

Айде и аз в клуба на чудещите се.
Гърция или Турция - в никакъв случай, особено Турция.
Мислихме за Италия или Испания, ама като гледам ще ни излезне над 2500 за двамата за седмица NO . Честно казано не ни се дават толкова пари за почивка като можем да си обзаведем хола или кухнята. От др страна, ни се ходи към Западна Е-па, че кой знае кога ще имаме възможност да отидем pardon.
ЛК и паспортът са ми най-малкият проблем, ще ми ги изкарат на часове.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 19, 2011, 17:05:36 »

Posum, ако планирате медената седмичка по-навреме и летите с лоу-кост, примерно, може да паднете и под 2500 за двамата, но няма как, ще трябва да направите компромис с хотела и глезотиите по време на пътуването Wink Иначе, аз съм пътувала n на брой пъти самоорганизирано из Западна Европа (най-често с майка ми) и сме падали под 1000 лв на човек дори за 10 дни (последният път до Испания и Португалия комбинирано), но си мисля, че все пак една медена седмичка предполага по-голямо отпускане. При всички случаи, аз лично бих избрала медената седмичка пред обзавеждането на хола и кухнята. Но вие си решавате smile При нас моят годеник е стоперът за по-авантюристични пътувания, иначе на мен ми дай да обмислям пътувания - вече си мечтая как ще идем до Валенсия, оттам до Маракеш. Но едва ли smile Затова и се оглеждам към Гърция/Турция, а защо не и Хърватска, ще видим smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines