Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:18:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 164814 пъти)
 
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юни 30, 2011, 11:46:56 »

deni878  халкичките ви са много нежни и изчистени  girl_wink
Снощи си взехме нашите халкичи от златаря и нямам търпение вече да си я нося  blush Поръчахме си ги в златарско ателие на ул.Денкоглу (в началото до пресечката с Витошка) и бяха готови за седмица. Цената на златото ни беше или 58 или 59 на грам, не помня точно  blush Гравирахме си само имената без датата (гравирането ни беше безплатно от златаря). Ще кача снимка на моделчето и нашите халкички в галерията.
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 30, 2011, 12:30:36 »

Steli4ka, и вашите халки са много хубави, виждам че имаш камъче...аз много се замислих дали да имам камъче, но реших да нямам smile...ние си гравирахме малките имена, както ние се обръщаме един към друг, както и датата...гравирането също ни беше безплатно, а на грам платихме по 55лв...излязоха ни и двете към 7,5грама smile..и сме си много доволни smile
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 30, 2011, 15:56:22 »

Аз си държах женската халкичка да има камъче  MANICURE По-нежно и по-дамско ми изглежда. Не че има някакво значение всъщност...жени  chee
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #408 -: юни 30, 2011, 15:58:37 »

Напълно съм съгласна, обикалях къде ли не, навсякъде ми вадят каталози на Сара Трейд, почти никъде нямат мостри, а в каталозите моделите изглеждат много зле... Трябва си на живо да ги видиш. Не се чуди, направо идете там, ще си спестите много време и обикаляне по магазините... smile

Да, вече оредих в Събота отиваме за халките. Вярно още е рано, но да си ги харесаме пък направата ще е последна грижа. Лошото е, че дори още не сме измислили посвещение. Решихме, че ще е нещо специално, не само име и дата, и затова трябва доста умуване, но определено ще е при Сара Трейд. danceg
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #409 -: юли 01, 2011, 18:23:28 »

 Bravo Ходехме днес на проба за халките...стават уникални,обаче моя е с по-къси пръсти и неговия пръстен ще е с мелиметър (не знам в какви мерни единици са там  blush biggrin  )по-малък...И вече ще чакаме към средата на месеца да са готови  danceg smile
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 02, 2011, 00:12:27 »

И аз вече да се похваля нагледно с нашите халки, че те отдавна са си при нас, но все забравям да кача снимка( в галерията са) danceg
Активен
deni878
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 02, 2011, 06:37:28 »

Честито, много са ви красиви халките smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 02, 2011, 10:46:14 »

честито и от мен,
и аз нашите ги чакам тази седмица да пристигнат вече  yahoo
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #413 -: юли 03, 2011, 16:16:37 »

Момичета, а ето и нашите халкички! Моята е с камъче и повече бяло злато, тъй като аз такова нося. За младоженеца - обратно, повече жълто  yahoo


* halki.JPG (19.8 KB, 608x389 - видяно 137 пъти.)
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 03, 2011, 16:37:04 »

Ерика
Много са хубави,да са Ви честити
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 03, 2011, 17:09:21 »

Момичета, честити халки на всички!!!  Bravo Благородно ви завиждам! Ние сме избрали нашите, но чакам младоженеца да си дойде. А така ме блазни идеята да отида да ги взема без него (взела съм му размера), но не искам да му отнемам удоволствието.  sad
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 03, 2011, 22:21:42 »

 Monikamaria, аз нашите така ги  взех. Дори не бяхме ги избралиу заедно. Всъщност бяхме харесали два- три модела и се чудехме кои да бъдат, но имах малко работа до Варна и там случайно влезнах в един златарски и видях нашите халки, помолих продавача да ги снимам, показах  снимката на мъжа ми и на другия ден ги поръчах. Просто нямаше как да ги види на живо и той, а страшно много ми харесаха. Така, че  Monikamaria, можеш да го изненадаш ако бъдат готови докато се върне, след като сте ги харесали Wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 04, 2011, 09:57:45 »

Моите халки пристигат тази седмица,нямам търпение вече
Активен
huego
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #418 -: юли 04, 2011, 19:56:04 »

Здравейте!
Чудя се нещо и се надявам тук да получа някакъв съвет: халките ни си ги поръчахме от Сара Трейд от София, но като пристигнаха се оказаха много големи. сега искам да ги стесним, но проблемът е, че засега милото не иска да ги оставя в същия магазин, защото: 1-во предния път (ходихме 2 пъти) ни обясниха, че дамската - тя е със седем диаманта отгоре един до друг, не може да се стесни заради камъните, а втория път ни обясниха, че трябвало с куриер да се пращат някъде и цялата процедура отнема 7 дни най-малко. най-големият проблем, е, че златаринът е голям темеруд, само вдига рамене и вика "вие си преценете" - въобще не помага със съвет или нещо друго, за капак ще ни таксува за транспортни разходи и за стесняването. взехме ги оттам, защото не намерихме по-ниска цена. сега ни излиза през носа.

вече имам план да ходя до Еспер да видя дали могат да направят нещо.

но ето ги въпросите:

1) знаете ли обикновено колко може да ни искат за стесняването (2-те хали са около 11 грама);

2) има ли друг вариант освен стенсняване (най-вече ако дамската наистина не може)...евентуално тя да си носи годежния пръстен отгоре, но засега е твърдо против  sad

3) "Допълнителна услуга е изработката на приставка за стесняване към халките в случай на нужда." - това го прочетох в един сайт, но не намирам информация за подобна приставка - вие чували ли сте?

4) някой стеснявал ли си е халка, която е имала камъни? (още не сме ги надписали, поне)

5) най-много ме е страх, че ще подменят диамантите с цирконий, както е обичайно в България с всичко, което оставиш за поправка. после как мога да разбера дали камъните са сменени?

Много ви благодаря за отговорите  give_rose
« Последна редакция: юли 04, 2011, 20:09:13 от huego » Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 04, 2011, 23:51:58 »

huego, според мен  попитайте някъде другаде дали могат да ви ги стеснят. Вие  не пробвахте ли размери като ги поръчвахте? да не  би грешката да е в  този който е взимал размерите ви, защото ако е така поискайте да ви направят нови.
 Моята халка е с 10 камъка и когато ги харесахме попитах златаря дали може да се разширява модела ако се наложи и той каза, че няма проблем, но не и драстични промени естествено (може и да ме е метнал само и само да ги купим). В момента и  моята халка ми е станала малко голяма, но след като  си ги сложим официално мисля да си навия малко конче, за да я оплътня около пръста си, защото знам, че не след дълго ще запълня празното пространство pleasantry 
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines