Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:23:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298701 пъти)
 
AniLeo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #120 -: ноември 14, 2014, 12:33:23 »

Здравейте,

Имам един много кратък въпрос - този Слав, който прочетох в почти всеки пост, в какъв ценови диапазон се движи за грим и прическа? Може ли някой да ми пише на лс, че дори незнам как вървят цените за това.

Благодаря Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #121 -: декември 15, 2014, 14:58:40 »

Време е за моите номер 1!!! smile yahoo

ресторант - Бална Зала София - страхотна зала, красива, просторна, голяма и светла. Храната се предоставя от "Лора Ктъринг" - вкусна, красиво подредена и достатъчна. Обслужването е страхотно, управителите точни и на място. (повече инфо в темата за ресторантите 13)

църква "Света София" - противно на мненията че претупват ритуалите, ние останахме изключително доволни. Хорът е невероятен, поповете които водеха церемонията бяха изключително топли и приветливи, помагаха ни с много хумор и успяха да ни разчувстват. Невероятна църква

ритуална зала "Триадица" - кратка , ясна и сбита церемония. Без баналните обяснения и клетви, в същото време много трогателна. Зарадва ни личното отношение и топлината на хората там smile

фотограф - Гого Кехайов -  невероятен професионалист, снимките ни са невероятни, художествени и емоционални. Страхотен избор, абсолютно си заслужава цената, според нас даже е малко , за труда и усилията които положи. good Bravo

видеооператор - Ана Попова - още не сме видяли видеото, но в самия ден направи впечатление на всички като невероятен професионалист. И друг път съм имала възможност да видя отблизо как работи и съм сигурна че резултатът ще е страхотен smile

ДЖ Хорхе- - Най- невероятния , най - страхотния и най- готиния ДЖ!  tease Bravo *YAHOO*След много търсене и срещи, открихме Хорхе в този форум и не само не съжалявам , а го препоръчвам на 10000000 %!  Улавяше хората и настроението от раз, което усетеше че не се харесва от хората, веднага ловко сменяше, всички поздрави от наши приятели бяха пуснати в подходящото време.. Създаде невероятна атмосфера, без да говори прекалено и всички гости го харесаха. Страхотно попадение!

торта - сладкарница Росита - като вкус и визия сме напълно доволни. Тортата беше много красива и вкусна, това от което не сме доволни е некоректното отношение на едната продавачка.. Говорихме за една цена , когато отидохме да плащаме 1 седмица преди сватбата ни даде друга, доста по- висока, с което ни постави пред свършен факт и дори не ни обясни защо е увеличението и на база на какво. Уж доставката до ресторанта беше безплатна - оказа се че не е , отделно си позволи дая ме нарече "изтерясала булка", което дори и да е вярно , не смятам че е коректно...  nea С шефката и обаче нямахме никакви проблеми в комуникацията, и въпреки всичко препоръчвам сладкарницата, с оглед на добрия продукт. good Просто внимавайте с кого комуникирате, според мен продавачката си изкара едни 70 лв отгоре за нея си....

грим - Биляна Симеонова  - страшна мацка! Работи бързо , точно и коректно. Грима ми беше готов за 40 минути и не мръдна въпреки многото плач и емоции. Миглите които ми сложи, никой не разбра че са изкуствени - толкова добре стояха, без да са натрапчиви. Дойде половин час по- рано от уреченото и така имаше време и за кафе и за приказки и за спокойствие (най-вече моето)

прическа  - Николай Карапачов - моят си фризор от 3 години. Много кадърен, адски прецизен  и направи от дивата ми коса чудеса. Прическата издържа до късно вечерта, макар че я вързах по някое време, формата се запази до следващия ден (контакти давам на лични)

маникьор и педикьор -  - София Сретенова - моя маникюристка от 2 години, винаги съм била доволна, този път прекали. Маникюра и педикюра бяха безупречни и много красиви, но не ме уведоми че ще ми струват двойно от обичайно изговорените цени. В последсвие се оказа , че ми е слагала камъни "Сваровски" и акрилен лак... неща за които не сме се договаряли - да исках камъни, но не знаех че са по 2 лв камъчето! Резултата - за малко да се скараме със свекърва ми, тъй като тя плащаше и бях казала едни парички, а София поискала съвсем различни... Нямаше проблем парите да са повече, но смятам че трябваше да съм уведомена навреме , а не пост фактум.....

козметични процедури Ели от салон "Ma Belle" - моя козметичка и приятелка от години. Направи прекрасни процедури на лицето ми, а на съпруга ми невероятен масаж. Даже ни предложи отстъпка като за младоженци, но ние не приехме. Много се постара и кожата ми сияеше в деня на сватбата , а мъжа ми беше отпуснат и релаксиран. smile

продължава...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #122 -: декември 15, 2014, 14:59:06 »

булчинска рокля,воал, чанта - бутик "Ве Queen" - Много съм говорила в темата за роклите - Боряна Великова - собственичката, невероятна жена, страшно мила и любезна. Получих отношение като към сестра. Роклята бе прелестна, воалът ръчно ушит, а чантата бе с дантела от роклята. Нямам никакви забележки и препоръчвам салона на всички, които си ценят нервите и имат нужда от спокойствие smile good heart

халки  - по поръчка от малко частно ателие , намиращо се на "Евлоги Георгиев" и  "Граф Игнатиев" (повече инфо на лични) . Дадохме злато и доплатихме за изработка. Държа да кажа след като си получихме готовия продукт - т.е. човека работи с негово си злато , а не с вашето, но ако желаш може и с твоето си. Халките ни са бяло и жълто злато , общо 9,50 грама. Не са родирани, а са слепени по отделно (както ние искахме) изчистени и много красиви. Ръчно гравирани и просто прекрасни give_rose

Модна къща "Диамант" и не на последно място - Даниела от "Диамант". От нея взехме почти всички дреболии - украса на шампанско и чаши, самите чаши, книга за гости, украсена по наше желание, деадема за глава, кутия за халки, късметчета, ритуални дантелени свещи (восъчни),жартиер,наметка и брошка. Страхотно отношение и адски лъчезарна жена. С удоволствие бих работила с нея отново smile good

« Последна редакция: декември 15, 2014, 15:03:10 от milenkata » Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #123 -: март 04, 2015, 12:53:39 »

С малко закъснение, моите номер едно за София

- Фотограф- Цвети Делийска, тази прекрасна дама е страхотен професионалист. Тя успя да улови всички /и забавни, и емоционални/  моменти покрай сватбата ни. Като се започне от моминското парти, през подписването в залата /беше в отделен ден/ и се стигне до партито в резиденция "Тера". Снимките ни са прекрасни, просто нямам думи с които да опиша удоволствието, което изпитвам  гледайки ги.

- Видео- Петър Делийски- Имах огромни притеснения за видеото, не защото се съмнявах в професионализма му, а поради мои си комплекси. Видеото е страхотно! И се смяхме и плакахме, много се радвам, че го има, защото голяма част от моментите не си ги спомнях. Ако дори за миг се съмнявате дали имате нужда от видеооператор стопирайте тези мисли на мига! Друго за Делийски мога само да кажа, че е изключително словоохотлив, пълен с идеи и готов да съдейства за всичко около сватбата. Той е и този, който ме насочи и към следващия номер 1

- ДЖ- Стоян Петров- Страхотен! Нямам никакви забележки. Тъй като не е познат с любовта си към поп-фолка, първоначално имах известно притеснение, което изчезна в секундата в която го видях.  Този човек забавлява и държа на крака всички гости. Успяваше да хване настроението и желанията на хората във всеки един момент. Препоръчвам с две ръце.

-Ресторант- Бална зала София- Страхотна комуникация със всички отговарящи за сватбата ни. Красиво място, прекрасно обслужване, украса и коректни отношения.

- Халки - халки и годежен пръстен - Bobi design- страхотни! Нямат сайт, имат няколко магазина в София. Всеки ден поглеждайки ръката си знам, че те са най-добрия избор.

- Грим- Аделина Цанева- чудесна, въпреки моето "малко" закъснение, усмихната и страхотна, както винаги.

- Прическа- косата ми я прави най-страхотната фризьорка- МОЯТА- Надя Петрова се казва, точно каквото исках, за минимално време с дълготраен ефект.

Очевадно повечето в от списъка са известни имена във форума и има защо! Благодаря тук и на всички дами дали мнение и оценка, с което улесниха моят избор и направиха подготовката с пъти по-лесна  smile
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 20, 2015, 15:00:33 »

Ето ги и моите номер 1:

ДЖ Емо Андреев
Страхотен! Спокоен, възпитан, разбира с половин дума какво искам. Музиката беше супер, гостите не спряха да танцуват! А най - хубавото е, че води и на английски (сватбата ни беше международна), но не се почувства да е разводнено или досадно. Обясни си ритуалите, всичко беше точно. Без излишни приказки, без нужда от допълнителен преводач.

Фото - Линда Александрийска
Много съм доволна от резултата. Приятна, спокойна, ненатрапчива и най-вече прави страхотни и натурални снимки. Снима репортажно и непринудено, ако искате по-дива или по-нагласена фотосесия сигурно не е вашият човек, но ако искате усмихнати и естествени снимки е идеален избор smile

Видео - Матушев
Не случайно е едно от често срещаните имена из форума. Засллужава си всяка стотинка, а трейлърът е просто уникален! Успя да улови и запечата настроението на цялата сватба в рамките на 3 мин!

Украсата - Анелия от агенция Шейла
Много е мила и отзивчива. Работи с много желание и прави красива украса.

Фризьор - Анелия Кошарска
Също е голяма сладурана и косата ми издържа цяла нощ, че и на следващия ден въпреки че махнах всички фиби за през нощта. Косата беше пусната и накъдрена - къдриците малко се поразпуснаха разбира се, а и ни поваля, но косата изглеждаше добре през цялото време.

Гримьор Стефани Павлова, колежка на Ева Серева
Бях на пробен грим, който се получи добре, но гримът на сватбата беше вече перфектен. Стана много по-хубав по мое мнение и вкус. Радвам се, че отидох на пробен, за да уточним всичко. Гримът издържа през цялото време без забележки.

Ресторант "Стара София" на хотел "Вега"
Във възторг съм и от тях! Препоръчвам ги с три ръце на всеки с малка или междинна по брой на гости сватба. Всичко мина безупречно, а и ресторантът е елегантен и красив! Комуникацията по имейл с Васко, управителя, отнемаше време, но иначе се грижеше за всичко. Беше на сватбата от самото начало до самия край! Буквално! Помагаше в сервирането на гостите, контролираше дали всичко е изрядно, консултираше се с мен за детайли. Всичко беше коректно в сметката, в алкохола, в настаняването на гостите. Всичките ни чуждестранни гости останаха в хотела и са много доволни.

Сватбена торта - сладкарница съименница "Вега".
Направиха я за една седмица, тортата беше красива и най-вече много вкусна. Цените им също са добри.

Искам да изразя и своите благодарности на музикална агенция "Ив мюзик", с които за жалост не можах да работя пряко, тъй като ритуалът ни на открито не се получи. Но имах среща с тях и бяха много отзивчиви и се опитваха да ми помогнат с организацията. Накрая използвах косвено техните услуги, защото озвучават и в ритуалните зали Триадица и Студентска.

Халки - Ел Градо
Много нежен дизайн и красива изработка. Надявам се да са качествени, но това ще се разбере с времето.
« Последна редакция: юли 20, 2015, 15:18:49 от marrie » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 09, 2015, 15:28:09 »

Сватбата мина, а аз съм предоволна от всичко, което получих до момента като отношение... Та, да си кажа...

1. ДЖ Георги Никол ХОРХЕ... Ей, невероятен  heart Още от коментарите тук имах големи очаквания... Срещите с него минаха безупречно, но на сватбата  Хорхе стана любимец на всеки един от гостите.. Едни слушаха рок, други бг музика, трети рап, дори и ретро чалга.. Той успя да оправдае и надмине не само моите очаквания, но и да задоволи тези, на всички гости.. Огромно браво, невероятен човек, професионалист, душичка!!! ПРЕПОРЪЧВАМ ХИЛЯДИ ПЪТИ smile  yahoo

2. Ресторант  Зест - Suite hotel - обслужването е на изключително високо ниво, храната според гостите е била безупречна, ние не успяхме да хапнем много, много.. Изключително любезни, невероятно отзивчиви, настаниха декораторката ни в отделна зала, в която денонощно работеше климатик, за да не увяхнат цветята, докато тя работеше.. Според думите й, никога не е работила с по-добри професионалисти  good Върнаха ни целия алкохол, дори отворените бутилки.. Просто съм приятно изненадана, защото имах леки притеснения. Изключителни професионалисти!

3. Украса - Цветомила Станчева - Tsvetomila Stancheva dESIGN fLOWERS dECOR (можете да я видите във фейсбук) - Нямам думи да опиша, колко точно е добра тази жена.. Тя е на друго ниво.. Не е агенция, която да вземе хиляди левове и да те накара да се съобразяваш с техните разбирания, а прави всичко до последния детайл според изискванията ти, но с изключителен финес и стил.. Учила дизайн в Америка, определено мисли извън мащабите на родната действителност.. Снимките от Пинтерест при нея стават реалност и то не на безбожни цени!...Каквото и да кажа, ще е малко..  heart

4. Фризьор - Надя Борисова - Cheveux Sofia hotel Metropolitan - Посещам този фризьорски салон от близо 2 години, Надя е невероятен професионалист, млад, креативен и много добър.. Доверявам се изцяло на нея, както за ежедневната си визия, така и в този ден. Не ме разочарова и оправда очакванията ми!  good

5. Маникюр и педикюр - Йълдъз Топалова - Cheveux Sofia - Отново от около 2 години посещавам и това слънчево момиче, невероятен професионалист, успява да накара пръстчетата ми да греят и то издръжливо, така стана и за сватбения ден.. Нямам забележки, страхотна е!

6. Сватбена торта и сладкиши за сладък бар - Сладкарници Пчела - Не е тайна за никого, че работя в сладкарници Пчела, разбира се доверих се на колегите на 100%, бяха се справили невероятно с осъществяването на зададената от мен визия  heart Не, само гостите, а и професионалистите, казаха че по-красив и вкусен сладък бар не са виждали, а те определено ходят по сватби  good Wink

7. Халки - ДУО - От форума разбрах за това ателие и съм безкрайно очаровано от отношението и желанието за работа, което прояви Богдан. Консултира ни перфектно, а след това направи невероятни халки, а цената беше направо невероятна за резултата, който получихме...  Bravo

8. Фолклорна формация Зевзеци - Бяхме ги наели от младоженецът, през кумовете и при извеждането ми от нас + два бели гълъба пред църквата. Бяха прекрасни, ненатрапчиви, свиреха супер, не бяха цигани  blush

9. Гримьор - Велислав Христов - Есте Лаудер - Той е братовчед на моя приятелка, познаваме се от готини.. Много готин и направи прекрасен грим не само за мене, а за мама, сестрата и майката на Илиян.. Перфектен  good

10. Църква - Света София - До сега не бях ходила там на сватба.. Това беше най-красивият църковен брак, на който съм присъствала.. Тържествен, светски и изключително красив с прекрасния хор, обстановка.. Просто хиляди пъти ДА!

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 09, 2015, 15:28:22 »

11. Сватбен бутик - Be Queen - Много думи изказах за Боряна, но считам, че няма по-добро място и като цени, и като отношение, и като качество на роклите от Би Куин.. Прекрасен човек и професионалист! Всяка булка трябва да мине през този магазин..  heart heart heart

12. Покани, бутониери за гостите, книга за пожеланията, жартиер, украса за колата, чашите, бутилките, бокала, късметчета и други - Бутикови Сватбени покани-Magical Whisper (фейсбук) - Много разбрана и мила е Деси, горещо я препоръчвам за по-схванатите булки  blush

13. Фотограф - Владимир Коцев - Profilestudio - Обожавам го  heart Не сме видели снимките, надявам да мисля така и след това, но просто е уникален... Хиляди пъти харесвам!!! Дойде с асистент, който беше напълно безплатен, като бонус.. Хем да си го обучава, хем да си щракат двамата  Wink Когато му казах, че искам да прескачаме огради и да влизаме с взлом, той беше еднакво ентусиазиран с мен.. Пълно куку  Girl_hide Yes

14. Видеооператор - Филмова къща Виктор Попов - Виктор и Емил - В началото искахме много да бъдем с Ана, но тя беше заета.. Натъжих се, но ме увериха, че ще ни снимат, не по-малки професионалисти.. Ден преди сватбата Виктор ми се обади, за да ми каже, че като подарък получаваме втори оператор, който да снима всичко от тръгването на Илиян, през кумовете, та чак до нас..  Виктор дойде вкъщи и снима мен.. По време на фотосесията бяха двамата, както и на изнесения ритуал.. Снимаха ни с 1 час повече, отново бонус.. Виктор е човекът с най-успокояващия глас на света... Просто уникален.. Зверски съм му благодарна за всички... Невероятен професионалист.. Нямам търпение да видя, какво са заснели  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 29, 2015, 19:54:21 »

Тъй като само халките ми са от София, се включвам с мнение за ателието.

"Виртуоза" - мога да препоръчам с 2 ръце. Страхотно лека комуникация, перфектно изпълнение в по-кратък от уговорения срок. Тъй като халките ни се изпращаха до чужбина - пристигнаха за 24 часа, като ангажимент за курер и застраховка поеха от ателието.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 30, 2015, 09:54:04 »

Хм, тук съм пропуснала да пиша.
Нашата сватба беше на 20.6.2015 в Русе, но я организирахме дистанционно от София.
Моите номер 1 за София:

Bridal House
- страхотни рокли и позитивно отношение. Единствено не се разбрах с шивачката, която ми причини страхотен стрес дни преди сватбата. Да речем, че е единичен случай. Роклите са на по-високи цени, но за мен си заслужават всяка стотинка.  heart Обувките също са от тях. Отново- ценови клас- мнооого над средния. Удобство- за мен не беше проблем да изкарам вечерта на висок ток, но по стечение на обстоятелствата и един малък инцидент, това беше невъзможно.

Халки от- Бижутерия ДУО - Вече нямам спомен как открихме ателието на Богдан, но съм благодарна, че успяхме. За мен той е един от най-добрите професионалисти в града. Изработи халките по скица и ги пресъздаде точно. Цена-качество => перфектни.

Фотограф -Гого Кехайов. Каквото и да напиша, ще е малко или вече казано. Гого е много позитивен човек, който умее да предразположи и най-големия пън да се отпусне. smile


Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #129 -: октомври 10, 2015, 09:40:35 »

Да напиша и аз моите профита:

Хотел Вега, ресторант Стара София - страхотни са, просто няма такава вкусна храна, обслужване, върнаха ми всички отворени бутилки, тичаха през целия ден като пчелички за всяко нещо, не усетих сервитьорите, които се движеха напълно безшумно и невидимо, но нямаше празна чаша. Препоръчам с две ръце! Уникални!

Диджей Найден Найденов - първото впечатление за този човек не ме излъга - изключително сдържан, ненатрапчив, не досаждаше, но ни усети идеално и всичките му предложения за закачки с публиката бяха страхотни, както и купонът на самата сватба беше върхът - дансингът беше постоянно пълен, ние с младоженецът се счупихме от танци, музиката беше страхотна! Браво!

Фотограф Гого Кехайов - още не съм получиола снимките, но Гого е много ненатрапчив и позитивен, усмихнат човек, сигурна съм, че ще са страхотни.

Филмова къща Виктор Попов - снима ни Ана, супер сладурка, не я усетихме изобщо по време на купона, дано видеото е страхотно!

Грим и прическа Слав - прическата и грима не мръднаха цял ден, Слав подрани, говорихме си много приятно и ме направи точно както исках. Препоръчвам.

Рокля от Аегеан Парадайс - роклята беше страхотнааааа, момичетата в магазина ми се вързаха на всяка щуротия, много мили и внимателни

Украса от Агенция Шейла - доста прилична цена и получих точно тази семпла, ненатрапчива украса, която исках - хем и промяната в последния момент за мястото на изнесения ритуал не я усетих изобщо.

Водеща на изнесен ритуал Сибила Попова - ако някой се чуди, недейте повече, Сибила беше перфектната водеща, направи ни много силен и емоционален изнесен ритуал, всички плакаха, а после ни поздрави с нейна песен по време на уелкъм дринка. Много усмихната и позитивна.

Халки Георо - много съм доволна, засега не са мръднали, ахахах

Ако има нещо, ще допълвам :-)
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 19, 2015, 12:49:49 »

Нашата сватба беше в Перник, а темата е за София, затова ще спомена само нещата, които са валидни за София  girl_wink

Рокля - Paloma Fashion. Безкрайно съм благодарна на момичетата, които ме консултираха! Срещнах негативни отзиви за обслужването във форума и извън него, но аз лично не съм усетила нищо такова, с мен бяха перфектни, много мили, търпеливи, отзивчиви, отворени към идеи за промяна на моделите, изцяло с отношението не просто да пробутат нещо, което те са си решили, а наистина да зарадват булката и да намерят точната рокля за нея. Благодарение на тях преживяването по откриването на роклята ми беше като от предаванията по TLC  pleasantry Роклите са с много достъпни цени за качеството, което предлагат, качествени материали, оригинални дизайнерски модели, въобще 10 отвсякъде!  heart И освен това ми се навиха на акъла за воал тип Juliet Cap, какъвто не бяха срещали преди това, но без проблем ми го направиха така, както исках. Получих си роклята в срок, без никакви нерви и проблеми в комуникацията, дори ми направиха отстъпка от цената, защото бях пробвала роклята преди началото на сезона, когато получих една оферта, а като отидох да я поръчвам, цената ѝ се беше вдигнала. Въпреки това ми я продадоха на цената, за която бяхме говорили през февруари, без изобщо да се налага да повдигам въпроса и да се пазаря. Много мога да пиша, но да не прекалявам все пак  good

Обувки на булката - Tony Dance Shoes Човекът е в Пловдив, но изпраща по куриер, изработва танцови обувки по поръчка, включително и номера с половинки, което за мен беше много добре, защото често 37 за отворени обувки са ми малки, а 38 - големи. Обувките бяха страшно удобни и красиви като за такъв тип обувки. Ако търсите нещо шармантно с платформи и големи токове, определно това не са вашите обувки.  pardon Но ако ви трябва предимно комфорт и приятна семпла визия, тогава силно препоръчвам!

Костюм - Andrews Отново супер обслужване, високо качество, имаше намаление ако се купи всичко за младоженеца от там, но просто на моя младоженец не му станаха нито едни обувки, които имаха в наличност  funnytooth Но пък получихме талон за намаление при следваща покупка  pardon

Халки - Virtuosa Пробвах немалко халки, там беше единственият модел, който ми лепна и който можах да си представя да нося цял живот. Цената е напълно оправдана за качеството, беше нещо от сорта на 80 лв./гр., но изработката е много добра, освен това се съгласиха да направят мъжката халка двойно по-дебела, въпреки че моделът е доста специфичен и първоначално не искаха да се ангажират, че ще стане. Определено ги препоръчвам!

Фотограф - Камен Ехранов от Profilestudio Страхотен професионалист, много приятен човек, върши си работата без да се натрапва, само предразполага. Резултатът беше повече от перфектен! Получихме си снимките в едномесечния срок, беше уловил всяка емоция и цялостното настроение на сватбата, с две думи - много се радвам, че го избрахме!

Оператор - Ана Попова от филмова къща "Виктор Попов" И за нея важи същото, което казах за Камен, страхотна е, много позитивна и готина като присъствие, същевременно твори истинско изкуство. Монтажът ѝ е уникален и за мен лично най-малко на европейско ниво Bravo Определено излиза от документалните рамки и е много повече филмово изкуство. За Виктор мога също да кажа само хубави неща, въпреки че с него само сме говорили, не ни е снимал, но и двамата са много енергични, позитивни и творчески личности, пълни с идеи, които съобразяват с индивидуалността и темперамента на двойката. В момента главоломно набират популярност и малко повечко се чака за готовия резултат, но без съмнение си заслужава.  give_rose

Танцова програма - Masters of the Dance От Перник са, но си позволявам да ги пиша, тъй като изнасят шоу програми и в София. Не сме ги наемали, бяха подарък-изненада, но са страхотни, получихме интерактивно международно танцово шоу с участието на нищо неподозиращите кум и младоженец, което се оказа гвоздеят на вечерта  funnytooth Внесоха неповторимо настроение и цвят!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #131 -: ноември 19, 2015, 13:02:10 »

Севдалина Григорова - грим. Благодаря, че през целия ден се чувствах неотразима и до края на деня съм лъскава и щастлива wink emoticon
Петьо Велев - прическа
Holidaywed Atelier- рокля - за невероятно удобната и уникално красива рокля, с която се чувствах като с втора кожа heart emoticon
Облекло на прекрасния ми съпруг - Мъжка мода Жулидан, консултантът в магазина на бул. Васил Левски ни взе акъла и определено отново ще се върнем за още костюми smile emoticon
Dana Slavova от магазин за цветя "Цветно", която сътвори всичките ми приумици за букети и украса на практика и обра овациите на всички гости heart emoticon
HOTEL SILVER HOUSE, ресторант "Бижу" и в частност управителят Юри Найденов, който задоволи всичките ни капризи и с екипа си се погрижиха и за най-малките детайли. Огромно Благодаря!
Георги Николов или иначе казано DJ Хорхе - страхотен купон, неотразим, забавен, много гладка комуникация, съобрази се с всичките ни желания, устоявайки на желанията на гостите, зачеркнати от нашия списък с позволени ритуали/музика.
BGgoto (http://www.bgfoto.info), които заснеха и монтираха в много кратки срокове нашият сватбен филм. Отново отличен резултат

Симеон Богданов фотография - прекрасната Милена, която подходи с много ентусиазъм и старание и направи уникални снимки, улавяйки всеки миг и детайл.

Халки - частен златар, на който дадохме злато, нямаме забележки, ако някой иска инфо, може да ми пише smile
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 13:03:44 от Feribotka » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 22, 2015, 19:21:41 »

Тъй като само халките ми са от София, се включвам с мнение за ателието.

"Виртуоза" - мога да препоръчам с 2 ръце. Страхотно лека комуникация, перфектно изпълнение в по-кратък от уговорения срок. Тъй като халките ни се изпращаха до чужбина - пристигнаха за 24 часа, като ангажимент за курер и застраховка поеха от ателието.

Допълвам, понеже съм безумно доволна от водещия, който избрахме, а той всъщност води събития абсолютно навсякъде. Доста често в София или лятото - морски сватби.

Крикор Паносиян

Изключително взискателна съм към себе си, близките ми и най-вече към тези, на които плащам.
Коко го харесах от ето това видео - https://www.youtube.com/watch?v=kHDcoXSgUiQ

На единствената ни среща ми направи впечатление, че срещу мен стои човек със самочувстие и ясна представа какво е тръгнал да прави. Срещата беше за да се уговорим, защото аз вече бях направила избора си. Това беше звеното от цялата сватба, на което държах най-много.
Измислих игри, които той реализира страхотно. Нямаше непредвидени ситуации, но съм сигурна, че би реагирал адекватно. Страшно ясна дикция, никакви паразитни изрази, за диалекти и дума не става. Говори без да се разводнява и да отгчава, казва само есенцията на нещата.
Наистина направи това, което исках и то без реално да съм се обяснавала много-много. Просто това е стила му.
Както казах и на него, след като мина цялата лудница: Имам леки съмнения, за избора на младоженец, но за избора на водещ - никакви!
С две ръце го препоръчвам, мога да пиша още много и на широко за него.  yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #133 -: ноември 23, 2015, 04:27:39 »

 OfftopicИмам леки съмнения, за избора на младоженец.....................

Винаги има възможност за втори шанс, ако имаш нужда заповядай отново smile  http://forum.svatbata.bg
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines