Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:15:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за София  (Прочетена 298700 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 04, 2013, 11:39:22 »

Време е и аз да се включа, макар и с непълен за сега списък.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на салон Бранков - http://www.salonbrankov.com/zaNas.html. Благодаря на Ники и Ваня, че когато отидох 3 дни преди сватбата тотално отчаяна за каквато и да било прическа или грим, те ме приеха с отворени обятия и моите тревоги станаха и техни. Благодаря им, че започнаха да ме правят в 6:30 сутринта и ме направиха неотразима, дори и майка ми не ме позна в първия миг smile

Ресторант - Родина - Колкото и отрицателно да се говори за този ресторант, колко соц бил и т.н. искам да кажа, че такова искрено отношение от управители не срещнах абсолютно никъде. Приемаха всяка една промяна, защото дори часове преди сватбата се наложи да пренареждам гостите. Погрижиха се за цветята, които занесохме предния ден. Дори вечерта след сватбата ни предложиха да ни качат нещо за хапване в стаята... Те продължиха да се държат любезно и професионално, дори и СЛЕД като си платихме.  Offtopic Последното го казвам, защото се убедих, че в сватбения бизнес голяма част са ти приятели, докато си вземат паричките... Малко са тези, които запазват доброто си отношение и след това..

Украса на ресторанта - http://www.fanart-bg.com/. Направиха ресторантът една малка приказка, приемаха моите желания и ме съветваха, където бе наложително. Препоръчвам ги от все сърце, защото са истински професионалисти!
Активен
capricciosa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #106 -: юни 11, 2013, 09:51:04 »

Здравейте, моята сватба беше в София през м. май.Тук искам да изкажа благодарности на всички, които ни помогнаха и се постараха този ден да бъде незабравим за нас.

Сватбен салон "Грънчаров и син" - гр. София (http://www.grancharovisin.com/) - там ми ушиха мечтаната рокля и ми направиха букета, бутониерата за младоженеца и украсата за колата. Изключително мило и внимателно отношение, което в днешно време се среща рядко (ние поне не срещнахме на друго място), съобразиха се с всяка наша прищявка; работят и по индивидуални модели и то на доста добри цени.

Фотограф Гриша Григоров (http://www.grishagrigorov.com/) - изключително сме доволни от работата му, а крайният резултат надмина очакванията ни - един прекрасен спомен за цял живот. Благодарим ти, Гриша!

DJ Стоян Петров (http://www.djstoian.com/) - за него бяхме чували само хубави неща и се присъединяваме към положителните отзиви. Абсолютен професионалист, който се отнася сериозно и отговорно към едно официално събитие, каквото е сватбата; съобрази се напълно с нашите вкусове и направи страхотен купон - млади и стари бяха нон-стоп на дансинга.

Ресторант "La vita e bella" в Бест Уестърн Сити хотел (http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/bar-and-dining/la-vita-e-bella-restaurant-3.html - предложиха ни отлични условия на доста добри за София цени, храната беше много и вкусна, обслужването безупречно и отношението на управителя много коректно. Самият ресторант е светъл и уютен - перфектен избор за по-малки сватби, тъй като събира до 65 човека, но към него има и по-голяма зала.

Торта от "Чочко" (http://www.chochko.com/) - имат огромен избор, много са вкусни и на отлични цени (поне за стандартните пълнежи).

Искам да похваля и персонала на Сватбен център София за отличното обслужване. В крайна сметка си взехме само халките от там (голям избор и най-важното - има доста мостри, а не само каталози), но при всяко посещение клиентът е цар. Същото не може да се каже за сватбения щанд на втория етаж на малкия ЦУМ на "Пиротска", от където буквално ни изгониха, когато поискахме да разгледаме ритуалните чаши, понеже там не се гледало, а се купувало...

Дано да съм била полезна на някои от бъдещите булки и да не забравят, че това си е техният специален ден и не трябва да позволяват на никого да им разваля удоволствието с опити за лошо и некоректно отношение  weddingday




Активен
mariola85
Гост
« Отговор #107 -: юни 18, 2013, 20:57:16 »

ей и аз да си похваля моите номер едно smile

сватбен салон Forever Струмица Р.Македония https://www.facebook.com/pages/Forever-%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%B8-%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B6%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%9A%D0%B5/177258828960004?fref=ts -всичко което една булка може да мечтае от отношение и качество и цена! роклята беше ушита перфектно по моите размери, всички добавки които исках си влизаха в уговорената преди месеци цена и се правиха веднага на място! нямаше елате след 2 седмици, не ставаше  веднага  yahoo. даже малко ми бяха объркали воала и след 1 дума с усмивка за 1 ден ми ушиха нов безплатно   Bravo

Любомир Любенов- фотограф http://www.lyubenov.com/site, не съм първата която да казва че този човек е уникален! супер готин усмихнат точен, и не е изпуснал нито един важен момент от сватбата. Няма човек който да не е ахнал по снимките  yahoo Благодаря ти още веднъж за страхотните снимки  yahoo yahoo yahoo

Зоран Коцов гримьор - супер печен готин и точен. Направи с грима ми точно това което исках и то с 3 думи обяснение. Браво Bravo горещо го препоръчвам

Юлиана Начева фризьор-от студио ONE https://www.facebook.com/edno.salon?hc_location=timeline - най готината фризьорка на този свят. Просто перфекционист!  направи и мен и мама перфектни!

Ресторант Скайуей Симеоново http://www.skywayhotel.com/bg мечтаният и перфектният за мен ресторант за изнесен ритуал и сватба. Яденето и обслужването на перфектно ниво, а цените за кувертите са просто невероятно ниски като се има в предвид качеството . Управителката беше супер точна, никъкви надписвания на сметката, седяхме 3 часа след 5-те часа и платихме само 1 час овертайм! нямаше никъкви забележки към тях просто големи професионалисти!

Формация Глагорци+ оркестар за извеждане http://www.glagorci.com/home.php супер позитивни и професионални. Направиха страхотно настроение в ресторанта и очароваха всички гости

DJ Дамян от http://www.soundbg.net/- срещнахме единствено него и бяхме единодушни че това е нашия човек! най-усмихнатия ДЖ който празнуваше заедно с нас! не остави дансинга празен нито за 1 минутка, усещаше настроението на гостите и изпълни всички капризи на гостите! Bravo Bravo Bravo

Сватбена агенция Шейла http://www.sheila-bg.com/ Ани е просто невероятна. въпреки че ги наехме 2 седмици преди сватбата, тя успя да съчетае мечтаната от мен декорация. А цените са просто без коментар, супер достъпни за булките с бюджет! Bravo

Дано и аз да съм била полезна на всички нови булки! знам колко са били важни за мен отзивите и успех ви пожелавам! give_rose
« Последна редакция: юни 18, 2013, 21:02:16 от mariola85 » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #108 -: юни 30, 2013, 10:20:54 »

Нашата сватба мина и реших, че дойде време и аз да дам отзиви!
На първо място, останахме много доволни от обслужването в ресторант Лебед в Панчарево. Всичко беше на много високо ниво- храната, обстановката, отношението и професионализмът на целия персонал!

Благодарим на Цветелина Делийска, за невероятните снимки, които ни направи! Аз съм много капризна по отношение на снимки, но тя надмина и най-големите ми очаквания!

Прическата ми направи Жоро Петков, който също препоръчвам с две ръце!

Най-голямото ми разочарование се оказа гримьорката Джулия Ангелова, за която съм писала нашироко в темата за грима!

Специални благодарности на Ив мюзик, които се погрижиха за класическата музика и ритуалното лице, с което направиха изнесения ни ритуал една невероятна приказка!

Не сме доволни и не препоръчвам сладкарници Skyline. Дадох им снимка на тортата, която искаме, а те бяха сътворили, някакво невероятно недоразумение! Тортата беше крива, странна, със много странни неща по нея(които трябваше да са цветя) и изобщо нямаше нищо общо със снимката!

Много сме доволни от DJ Стоян Петров. Той се погрижи за доброто настроение на гостите, като дансинга не остана празен през цялото време!

За украсата ни се погрижиха сватбена агенция Иси Мюзик, които (с малки недоразумения)бяха направили страхотна украса, както на ресторанта, така и на изнесения ритуал.

Надявам се, че не съм пропуснала никой! Успех на всички бъдещи младоженци! smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #109 -: юли 09, 2013, 15:39:13 »

Време е и аз да дам своите препоръки, тъй като сватбата ми мина на 30 юни  smile Беше една истинска приказка именно заради хората, които ще изброя малко по-надолу Wink:

- Ресторант Акорд в Хаджи Димитър. И преди ги бях хвалила в темата за ресторантите, но след като всичко мина, искам да кажа, че просто нямаше как да останем по-доволни от тях. Съобразиха се с всички наши желания, направихме няколко организационни срещи и те винаги бяха точни и безкрайно коректни! Мили, земни и внимателни. чистосърдечно ги препоръчвам с две ръце.

Кувертите са евтини, а храната беше адски вкусна. Отначало родителите се мръщеха, че бил забутан между панелките в Хаджи Димитър (наистина локацията не е много приятна), но после не можеха да спрат да обясняват колко били доволни от всичко. Благодаря ви, Мариана и Сашка, затова, че бяхте толкова мили и точни към нас  give_rose

- Стилист Анелия Кошарска - за нея се е писало и преди, много момичета са доволни от нея. Е, аз бях просто очарована. Тази жена наистина е вълшебница. Прическата и гримът, които ми направи, не мръднаха 12 часа, хем ме валя дъжд и имахме и пого на дансинга. Снимки няма как да покажа, защото си останах без темичка  Wink Прекрасната Анелия, препоръчвам я от все сърце!

-ДиДжеят с който работи ресторант Акорд. Няма да споменавам името му, защото доколкото разбрах самият той не обича публичността и ще уважа това. Беше просто перфектен. Не е никое от прехвалените имена, които се намират в интернет, но ни направи такава сватба с толкова финото си присъствие, че просто ще сме му благодарни цял живот. Дансингът беше пълен през цялото време и нямаше недоволни от музиката. Давам инфо за него на лични.

- Фотографът Симеон Сълов. Все още не сме си взели готовите снимки, но цялото му присъствие и помощта, която ни оказваше в деня на сватбата, няма да забравим никога.
 
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 12, 2013, 11:15:06 »

И аз ще се включа за най-добрите професионалисти, които се погрижиха сватбата ми да е изключителна и вълшебна!!!

Благодаря на Лили от фризьорски салон Румяна в Овча купел, ул.Боряна, че ми направи прическа като за кралица, и то желязна - не мръдна цяла вечер! И дойде до вкъщи със спукана гума blum

Благодаря на Валентина Анастасова от Сватбена украса и организация от сватбена агенция "Горчиво"-Шумен , че направи най-красивата и елегантна украса, която съм виждала! Много я измъчих, но резултатът беше вълшебен!

Благодаря на Димитър Владимиров от BeLight Studio за невероятния професионализъм и издръжливост при сватбените фотосесии!

Благодаря на Александър от Ико медия за прекрасното видео и за това, че не пропусна нито един важен за нас момент, за това, че ни разсмиваше и разведряваше!

Благодаря на DJ AIVEN, който намерих в този форум и за миг не съжалих! Направи супер купон (при положение че бяхме 55 човека!) и даже се включи в него girl_wink

Благодаря на Хотел Аякс ВИП София и на целия им екип, за това, че направиха вечерта незабравима и за това, че и те се включиха в купона!

Благодаря и на църквата Св.Неделя и Ритуален дом Красно село - София

Прекрасни хора, направихте сватбата ми вълшебна god
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 22, 2013, 16:59:07 »

DJ- Емил Андреев- страхотен професионалист. Водеше интелигентно, без да прекъсва песните, нямаше необмислени и не на място изказвания. Държеше ни в течение какво предстои, имаше постоянен контакт с нас. Много сме доволни! Стана купон и дансингът не остана празен smile Препоръчвам!
Видео- Делийски Студио - професионална и отлична работа. Получихме страхотен филм и то мн бързо. Препоръчвам с 2 ръце!
Фотограф- Катя Муканова- наша дългогодишна приятелка. Страхотна и креативна дама, пълна с идеи. Има око за детайла.
Снима ни една друга наша приятелка- Калина, която снима 2рата си сватба и се представи страхотно.
Изнесен ритуал- Ив Мюзик - страхотни!!! страхотни!
Кетъринг - matti_d - всичко беше много вкусно- особено една великолепна лазаня с тиквички и тортата...вкусотияяяяяяя! smile
Грим и Прическа- ''Living room'' в Дианабад - Игна и Иво. При мен дойдоха на място, в апартамента, от който ме взимаха. Справиха се мн добре, съобразиха се на 100% с моите искания. Бяха многооо мили. Единствен проблем беше, че не ми сложиха достатъчно лак и косата ми, понеже е мн жива, не издържа дълго с къдрици sad
Искам горещо да препоръчам и фриз. салон в Зона Б-5- The Salon и по-конкретно Хриси- страхотни прически направи на някои от моите гости, а на мен за кумуването ни по-рано. СУПЕР Е!
Бижута- ръчно плетени от Дани- Магията на фриволиите с Дани
ще сложа и моята рокля тук, макар че не е софиянче smile -Булчинска рокля- бутик 'Ангели' - Асеновград
Активен
julstra
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #112 -: септември 23, 2013, 19:57:53 »

Момичета,

Ето, че и нашата сватба отмина и се получи страхотно,  и исках да споделя с вас нашите номер едно за София, защото форума много ми помогна, когато търсихме хората, с които да работим.

     • Фотографи: Маша и Ники Митеви. Те са невероятни!!! Супер професионалисти от офертата до обяснението за самият ден, изготвянето на поканите, отговори на е-майли, всичко. Но в същото време и са големи свежари и в най-напрегнатите моменти те карат да се усмихваш. Снимките също са страхотни и изобщо не можем да сме по-доволни от тях.

     •Грим и прическа: Слав Атанасов. Накратко: много е добър!!! И грима и прическата не мръднаха цяла вечер.

     •Ди-джей Емил Андреев: страхотен професионалист и невероятен ди-джей. Всичко беше както искахме, но някак все пак успя да импровизира като ни изненада много приятно. Музиката беше страхотна и гостите още го хвалят и казват, че сватбата ни е била най-якият купон, на който са били от много време.

     •Декорация: Агенция Луксозно и Нели се справиха страхотно: съобразиха се с нашите желания, но където беше нужно ни дадоха предложения, които по-добре пасваха на цялостната идея. Букетите, бутониерите и украсата на колата също бяха супер.

     •Модна Кьща Романтика:  супер обслужване, много точни и готини. Единственият минус беше, че не можеше да се плаща с карта, а роклите са доста пари за плащане в брой.

Надявам се тази информация да ви е полезна!
« Последна редакция: септември 26, 2013, 09:46:55 от fiibi_bg » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 30, 2013, 10:32:40 »

и нашата сватба мина. ето професионалистите, на които бихме искали да благодарим, както и отзиви за тяхната работа:
-Видеооператор - Илиян Матушев. Само суперлативи. Още от сватбата на брат ми ни се доказа, че има усет и има талант за това, което прави. Краткото клипче и видеото са прекрасни.
-DJ - Стоян Петров - и той е голям симпатяга. Музиката на изнесения ритуал и Welcome drinka беше много красива и перфектно подбрана. Миксира песните, които подбрахме за първия ни танц много добре! Дансинга не остана празен и музиката беше хубава, но пусна много малка част от списъка, който му бяхме дали с любимите ни парчета от различни стилове, но карай. Беше купон. Ритуалите ги направи отлично и разчупено.
 -Фотографи - Влади Балевски и Иво Орешков. Срещите ни с Влади наистина бяха супер полезни и много приятни. Очакванията и изискванията ми към тях бяха най-големи, поради, което и бях най-критична към тях smile. Много от снимките са фантастични и колкото повече ги гледам, толкова повече ми харесват. Мисля, че въпреки, че има снимки, които според мен не са се получили, Балевски беше правилиния избор!  

-столове, шатри и коктейни маси за изнесен ритуал - Вива Кетъринг
-място за изнесен ритуал + ресторант - Голф Клуб Св. София - обслужването беше перфектно, напитките бяха отлично охладени, храната беше вкусна и красиво изглеждаща. Явно бяха подсигурили бяла и червена роза за менчето, защото ние тотално забравихме и чак като видях менчето се сетих smile
-балони с хелий - 101 Балона. бяха във формата на сърца, но спаднаха за нула време sad. Не мога да обвинявам фирмата, обаче, защото може качеството на балоните, които поръчах да не е било добро за хелий.
-коса и грим - Слав. Гримът не мръдна, не съм го и освежавала. За сметка на това къдриците в косата ми не издържаха и се разпаднаха дори преди фотосесията ни. Слав закъсня с 45 минути, което ме хвърли в голям стрес в началото на деня. Все пак беше мил, караше ме да се усмихна и гримът...не мръдна, както вече писах.
-торта - Сладкарски цех Гаврош. Е, няма такава торта. Супер вкусна! Направиха я по снимка и се бяха справили чудесно. От начало комуникацията вървеше доста бавно, но после нещата потръгнаха и се даже се забавлявахме с тях smile
(а, cake topper-a го бях поръчала от ebay - две преплетени сърца)
- фолклорна формация "Зевзеци" - бяха ни подарък изненада от кумовете. Страхотни
-халки - Sofia Antwerpen Diamonds. Просто перфектни! Страхотни хора и супер професионалисти. Моята халка беше поръчков дизайн, за да пасва на формата на годежния ми пръстен. Справиха се идеално.
« Последна редакция: септември 30, 2013, 10:46:31 от milenuity » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 02, 2014, 15:57:55 »

ресторант Бистро 53 - бяха перфектни,но с няколко изключения. Щяхме да имаме овъртайм,но накрая се указа,че няма да имаме. Съответно им оставихме бакшиш. Обслужването беше на ниво. smile  Реда на масите бяха ок,но не бяха обърнати както им бяхме казали. Явно се беше получило леко разминаване. Но всичко друго беше ок.

сватбена агенция "Шейла" - Анелия е прекрасен човек и професионалист. Беше чист късмет,че попаднах на нея. Успя да вмести всички желани от нас неща като декорация в нашия скромен бюджет. Направи сватбата ни уникално красива и незабравима,както за нас,така и за всички наши гости.

фотографи Маша и Ники Митеви - мога да кажа само хубави неща за тях. Ники е железен! През цялото време дори не го видях да  трепне или да се притесни от нещо. Дори да имаше някакви притеснения или неточности той реагираше светкавично. Дали със съвет или просто да ни помогне да се успокойм.

видеооператор Милен Цанков - весел,точен и мил! Ще ви кажа повече след като си получим видеото от него! smile Мисля,че ще сме доволни.

дж Мариан Каменов а.к.а Dj Mario J - препоръчаха ни го наши приятели и мисля,че не сгрешихме при избора. Въпреки,че с него се видяхме за първи път 5 дни преди сватбата ние със Славчо знаехме,че това е нашия дж. Направи сватбата ни още по-великолепна и незабравима с неговото настроение и хубава музика. Дори се съобрази с нашите музикални желания. Препоръчвам го с две ръце!

сладкарница Романс - направиха една прекрасна 5 етажна торта за нас. Беше точно каквато искахме. Когато минаваме пак ще дам специални благодарности на сладкарката,която успя да направи нашите захарни фигурки панди за върха на тортата. Направи ги точно като на снимката,която й бях показала.

Cookie & Love - Яна - благодарна съм изключително много за прекрасните рисувани сладки,които красяха моята сладка маса. Гостите много им се зарадваха и даже си взимаха по 2-3.

Take a cake bakery  - въпреки,че направих поръчка към тях 2 дни преди сватбата, те успяха да реагират и да я приемат. Мъфините им са страхотни! Има толкова много вкусове и видове украси за всеки повод. Много съм доволна.

грим - Никола Иванов - едно младо и много талантливо момче. Направи така че кумата,свекървата и аз да изглеждаме неотразими! Грима ни издържа през целия ден без да мръдне. Аз лично на моя не пипнах нищо,освен че си слагах гланц понякога.

прическа  - Ели от D'effect - моята прическа й показах каква искам да е в 10:00,когато Ели дойде. Направи кумата и свекървата прекрасни. А моята прическа беше както по снимката,която й показах и не мръдна цял ден и цяла нощ!

маникьор и педикьор/козметични процедури - Елена и Рени от студио  Face & Body Kalo -
Ели е страхотна маникьористка,а на Рени благодаря за ракрасителните процедури!

булчинска рокля и воал - Шивашко ателие "Беналина" - приятелка на майка ми държи това ателие. Показах й снимки от интернет и й обясних какво точно искам. Тя се съобрази напълно с моите желания и дори даваше и тя идеи. Съвместно с нея направихме моята рокля мечта! Винаги ще съм й благодарна!

Le Charme - булчински букет от рози от сатен и аксесоар за коса -    Мариана - много мила жена! Харесвам много работата й. Изработват уникати с нейния екип. Няма да сбърка никоя булка,която си поръча букет или аксесоар за коса от нея. С нея заедно измислихме дизайна на моите неща,като се съобразявахме изцяло с цветовете за сватбат ми.

халки GeOro - с милото сме доволни от магазина. Халките си ги обичаме много,дано да не се налага да ги поправяме или сменяме след време.

бутик Немезида - етикетите за виното и ракията са от този магазин. Исках нещо по-обикновенно и там бяха първите,които харесах.

 - Дени от "Вълшебниците" - от там взехме - покани,номера на колите,номера на масите,бутониери. Справиха се чудесно с нашите искания!

- Сватбен център София - макар да не съм доволна от обслужването нямаше как да не взема някои неща от тях,тъй като бях оставила капаро за една рокля,която в последствие като отидох пак да я пробвам я нямаше. Но както й да е. От тях за капрото си взех - кошница с късмети,подаръчета за гости,менче,бъклица . С подаръчетата се справиха идеално!

- Unique Glassware - една невероятна,прекрасна,добра и мила жена,която прави уникални чаши,свещи и всякакви украси. От нея си взех - кутия за пари,книга за пожелания, чашите,бокала,украсеното вино и шампанско . С нея обсъждахме постоянно всеки детайл за чашите,за свещите и за всички останали неща. Справи се повече от чудесно.

« Последна редакция: юни 02, 2014, 16:01:52 от crazynelly » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 02, 2014, 15:58:59 »

извинете ме,но има и продължение
(не ми се побра всичко в един пост)

- s&d commercial - благодаря им за препоръките за алкохола и останалите напитки за сватбата. Те ни ориентираха много добре за всичко! Виното,което ни предложиха беше прекрасно.

- Аndrews men - благодаря за доброто обслужване и отзивчивостта на продавач-консултантите в магазина,в които взехме костюма на милото.

- Andrews ladies - резервната ми рокля,която така и не успях да облека вчера  е от тях. Но все пак много благодаря на персонала в магазина,от който я взехме. Много ми помогнаха в избора.

- погачи УниПек - наистина едни от най-вкусните погачи,които съм опитвала през живота си. Без никакви забележки съм!

- бижута Сваровски - благодаря за коректността и доброто обслужване!

- бельо Triumph - продавачката в магазина беше уникално мила и благодарение на нея имах бельото мечта. Също така беше адски удобно.

- обувки за булката - Hoegl & Deichmann - най-добрите! Обувките ми бяха много удобни. smile

- хотел Vitosha Tulip - благодаря за доброто обслужаване и приятелското отношение!

- зала Красно село - прекрасен ритуал. Жената,която го водеше едвам не ме накара да се разплача.

църква Рождество Богородично - както имах добро мнение за нея сега съм със смесени чувства. Първо бяхме от 16:40,а влезнахме към 17:00.Имаше забавяне! След това като кума се е върнал да вземе нещатa ни от църквата са му искали някакви пари. Ние сме си платили всичко и това е безумие. Иначе църквата е много приятна.

Май тук са всички. Или поне аз не се сещам за други.  smile
« Последна редакция: юни 02, 2014, 16:05:12 от crazynelly » Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #116 -: август 03, 2014, 14:53:25 »

Минавам и аз да споделя моите номер едно - за някои от тях вече писах отзиви в съответните теми, за други ще напиша по-късно, а тук само ще ги изброя:

  • Обредна зала "Студентска" - момичето и момчето, които свириха на цигулка и йоника, се справиха чудесно
  • Ресторант My Choice - вкусна храна, перфектно обслужване
  • DJ Емил Андреев - направи страхотен купон
  • Ники Митев - прекрасни сватбени снимки
  • Volk Vision - видеото от нашия специален ден
  • Фолклорна формация "Глагорци" - оркестър за извеждане на булката
  • "Звезден ден" - украса на ресторанта такава, каквато си я представяхме
  • Анелия Кошарска - нейно дело са красивите ми прическа и грим
  • Ателие "Версай", гр. Асеновград - оттам беше мечтаната булчинска рокля
  • Магазин Humanic - от него купих кокетните ми сватбени обувки, с които изкарах цялата вечер
  • Сватбен салон "Перла", гр. Асеновград - подаръчета за гости, късметчета, кошница за късметчета, украса за чаши и шампанско, кутия за пликове, сватбена чантичка, книга за пожелания
  • Cardbg.com - стилните ни сватбени покани
  • Бижутерска къща Uvel - сватбените ни халки
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 31, 2014, 12:41:28 »

Нашата сватба беше преди повече от месец, вече имам и видеото и снимките. Абсолютно готова съм да споделя и благодаря на хората, които направиха празникът ни приказка.  give_rose

  • ресторант "Principi di Piemonte" - професионалното отношение на персонала, вкусната храна, страхотната торта, най-прекрасните кръгли маси, подготовката - те подредиха тейбъл картичките и подаръчетата за гостите, и най-вече - личното отношение. Управителят ни помогна със списъка за напитките, пак той ги поръча през ресторанта, за да не влачим кашони с алкохол нагоре-надолу. А вечерта преди сватбата ми изпрати снимки с подредените вече маси. Гостите ни също са много доволни, а за нас това беше най-важното.
  • сватбена агенция "Българска Сватба" - Мариана Стойчева, която беше с нас от самото начало. Тя организира и планира всичко заедно с мен. Мария Реденкова, която направи плуващите ми кали, букет и бутониери
  • Йордан Пачев от DanhillPhoto -прекрасни, интересни и идейни снимки /въпреки, че в началото се бях сковала като камък Wink/
  • Христо Кънчев, видеозаснемане - много си харесахме видеото, беше подбрал най-точните сцени.

    фотографа и оператора се държаха много професионално, не се наложи изобщо да се съобразяваме с тях или да се спъваме и преплитаме. Изобщо не ги забелязвах докато снимат - после като разглеждах направо се учудвах кога точно са снимали това и това  good
  • DJ Чавдар Димов - успя да усети гостите и нас, пускаше точните парчета и много точно усети кога да направи играта, която бяхме планирали.
  • "сватбен център София" - от там взехме почти всичко - роклята, всичко за младоженеца и кума, късметчетата, роклите на шаферките. Там ни гравираха чашите и то на много добра цена. Пак от там си наехме високи цилиндрични вази за "плуващите кали". Всяко посещение в този център повдигаше настроението ми. Там работят хора, професионалисти, които приемат сериозно притесненията и желанията на клиентите си. Останах очарована от обслужването /всеки път попадахме на различни хора - еднакво мили и отзивчиви/
  • Мони от "Mони Стил - fashion studio" - Мони е нашият фризьор от години. Той ме познава и направи точно това което искам. Той прави моята прическа, на двете майки и кумата. Справи се блестящо.  Bravo
  • Нядя Сивкова - тя се погрижи за грима ми, както и за този на кумата. За първи път използвах нейните услуги и останах много доволна. Без да се познаваме тя усети много точно това което искам.
  • Еми и Диди от "Салон за красота" в центъра на кв. Горубляне- козметичката ми и маникюристката ми. С тях съм от години, това говори само по себе си колко много съм доволна от тях  good
  • магазин "ESPER" - там ни направиха и гравираха халиките. Страхотни са. Годежният ми пръстен също е от там при това в комплект с обеци.
  • магазин "The Gourmet House" -любим магазин, от там си взехме чашите
    [/list]
    Активен
    blackisback
    Сватбен ШАМАН
    *
    Публикации: 1067



    Моят сватбен албум

    « Отговор #118 -: септември 29, 2014, 11:22:11 »

    Понеже много ми помогна тази тема при организацията на сватбата, искам да споделя и аз моите номер едно, защото знам, че за бъдещите булки е важно:

    Principi Di Piemonte – много е писано по темата с ресторанта, няма какво да добавя, затова ще повторя: прекрасно отношение, вкусна и качествена храна, доволни гости, лично отношение и професионализъм.
       
    Dj Стоян Петров – прекрасен човек, страхотен професионалист. Много бързо усети гостите и дансингът ни беше пълен през цялото време. Страхотно води ритуалите, направи изключително весела игра.

    Ники и Маша Митеви – получихме страхотни снимки от тях, а в самия ден успяха да ни влязат в езика и да ги почустваме като приятели. Не усетихме тяхното присъствие в ресторанта, в църквата и в ритуалната зала. По време на фотосесията ни предразположиха и не бяхме пълни дървета.

    Фолклорна формация „Еремия” – реагираха в последния момент и представиха страхотна шопска хореография.

    Бижутерия „Еспер” – много мили и отзивчиви хора. Пръстените засега се държат доста добре, но може би е рано за оценки. Засега съм доволна от обслужването и комуникацията с хората там.

    Анелия Кошарска – и грим, и прическа правих при нея. Жената е много мила и много лесно се работи с нея. Косата и гримът не мръднаха цяла вечер въпреки целувките, потта и танците.

    Магазин Румина – и аз, и половинката бяхме облечени от този магазин. Специални благодарности към Снежи, която намери Моята рокля, въпреки че имах съвсем различна визия.

    Обредна зала „Красно село” – много емоционален ритуал, който разчувства и нас, и гостите.

    Софийска духовна семинария – много лесна комуникация, свещеникът извън ритуала ни каза прекрасни думи, които ще помним винаги.

    Габи от Букетино – много мила и отзивчива жена, която направи прекрасни и много умерени неща.
    Активен
    Radiant
    Сватбар
    ***
    Публикации: 233



    « Отговор #119 -: октомври 02, 2014, 09:12:35 »

    Надявам се да съм от помощ на бъдещите булки с моя кратък списък give_rose

    Няма да описвам и тук на дълго и на широко колко и защо съм доволна, ще кажа само, че всички хора споменати по-долу се справиха прекрасно и съм възхитена!

    Също ще сложа линк към по-дългото ми мнение в темата ми, за да не повтарям едни и същи пътеписи на няколко места.

    Грим и прическа - Слав (линк)

    Маникюр и педикюр - Йълдъз Топалова (линк и линк)

    Рисуван шал - The Magical World of Silk Painting (линк)

    Ресторант - Кристал Палас (линк)

    Торта - Гаврош (линк)

    Украса ресторант - Mille Flowers (линк)

    Активен
    Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
      Изпечатай  
     
    Отиди на:  

    Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines