Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:44:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Mandarinka!  (Прочетена 5160 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: юли 26, 2007, 22:07:08 »

Mandarinka заповядай на Горещият стол!

1.Позволяваш ли си да мечтаеш занещо,което знаеш че никога не е възможно да се случи?
2.Как любимият ти се държи с теб ,когато си болна?
3.Какво е интернет за теб?
4.Колко дълго очаква предложението си за брак?Или не го очаква?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 26, 2007, 23:56:52 »

Mandarinka заповядай на Горещият стол!

1.Позволяваш ли си да мечтаеш занещо,което знаеш че никога не е възможно да се случи?
2.Как любимият ти се държи с теб ,когато си болна?
3.Какво е интернет за теб?
4.Колко дълго очаква предложението си за брак?Или не го очаква?

почна се  Girl_sing

1.много често гоо правя,особено когато се чувствам нещастна, един вид бягам от реалността, а и вярвам че човек като си мечтае, колкото и да са невъзможни понякога се случват  girl_in_love
2.прекрасно, той е безкрайно грижовен!
3. ако трябва да определям нещата без които немога в някаква класация, то интернет ще е някъде по средата, друг е момента че без интернет не бих могла да работя  pleasantry
4. очаквах го разбира се, може би от октомври, от рожденният ми ден мин. година, въпреки че бяхме едва в 10 месечна връзка...с всеки подарък който получавах и след това, после за известно време спрях да го мисля, реших че всяко нещо с времето си и тъкмо се бях поуспокила и забравила и той се реши  girl_in_love

хубави въпроси, мерси Фииби give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 27, 2007, 07:46:23 »

честито, мила!!!  blum Няколко скромни въпросчета?

1. Какво значи за теб удоволствието? Опиши ни го.
2. За какво те е яд? Какво правиш когато си ядосана?
3. Би ли споделила във форума нещо, което никога не си споделяла? blush ако не е много нахално от моя страна, може ли да го споделиш тук и сега?

Желая ти по-малко ядове и повече усмивки в подготовката и след това!!!!!!! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 27, 2007, 10:14:15 »

Здравей Mandarinka, ето и моите въпроси:

1. От къде си и къде би искала да живееш?
2. Как се виждаш след 20 г. брачен живот?
3. От колко време се познавате с половинката ти?
4. За какво мечтаеш най-често?
5. Спокоен човек ли си? И кой от двама ви е по-спонтанен?
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 27, 2007, 10:50:43 »

честито, мила!!!  blum Няколко скромни въпросчета?

1. Какво значи за теб удоволствието? Опиши ни го.
2. За какво те е яд? Какво правиш когато си ядосана?
3. Би ли споделила във форума нещо, което никога не си споделяла? blush ако не е много нахално от моя страна, може ли да го споделиш тук и сега?

Желая ти по-малко ядове и повече усмивки в подготовката и след това!!!!!!! give_rose
ау наболялата тема за ядосването ми, как ме уцели Фани  give_rose

1. Удоволствие за мен могат да бъдат много неща, от най-елемнтарните като се започне, да си хапна шоколад, да си бъда вкъщи, да сме двамата с Боби, да видя котка, да намачкам котка, да погледам морето, природата, въобщите всички зелени красоти които имаме... мога да продължа още много.. с удоволстие отварям форума, това е едно от първите неща който правя като седна пред компютъра сутрин smile

2.напоследък много често се ядосвам, по принцип най-вече за минали неща, че не съм ги направила както трябва, знам че е излишно ама се ядосвам твърде много понякога. когато съм ядосана честно казано реагирам различно, нервнича, тропам с крак, с нокти по масата, крещя, обикалям... и гледам да намеря нещо приятно да ме разсея след това

3. не е разбира се  blum и аз съм си мислила да питам това  good аз съм от хората които много споделят, ама има нещо което с никой не съм споделяла защото съм си мислела че е много лично, то е че като дете неможех да заспя с часове, защото ме беше страх от смъртта и неможех да повярвам че един ден ще достигне и до моите близки, когато почина дядо ми (лека му пръст) спрях да се страхувам и започнах да спя нормално...
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 27, 2007, 11:14:36 »

Здравей Mandarinka, ето и моите въпроси:

1. От къде си и къде би искала да живееш?
2. Как се виждаш след 20 г. брачен живот?
3. От колко време се познавате с половинката ти?
4. За какво мечтаеш най-често?
5. Спокоен човек ли си? И кой от двама ви е по-спонтанен?

1.Наталче, аз съм родом от едно градче до Сливен - Кермен се казва, няма начин да не го знаеш защото е наблизо и до Ямбол  Wink , но съзнателния ми живот мина в Сливен. Искам да живея някъде където няма да е толкова мръсно както е в София, някой чист и хубав град, но тук ме завъртя живота и май май ще си остана в София.
2. майка която трепери над кандидатстудентските изпити на децата си  blum
3.познаваме се от вече 7 години, ама сме заедно от 1г и 7 месеца  girl_in_love
4. за много неща мечтая, най вече за предстоящи неща обичам да си ги изживявам предварително както аз искам да станат. ама като ме хванат ненавреме отреагирам съвсем инстиктивно.
5. спокоен е твърде силно казано за мен, принципно да, ама много лесно се паля...аз съм по-спонтанна, той мисли преди да действа, аз първо реагирам, действам и чак после мисля
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 27, 2007, 12:46:13 »

ето и от мен мандаринка няколко въпросчета !!! smile

1. каква е възрастовата ви разлика с твоето момче?
2. имаш ли братя и сестри?
3. с какво се занимаваш /като работа/ ?  с какво обичаш да се занимаваш /като хоби/?
4. за каква сватба мечтаеш и мислиш ли, че ще успееш да я осъществиш?

smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 27, 2007, 13:01:55 »

ето и от мен мандаринка няколко въпросчета !!! smile

1. каква е възрастовата ви разлика с твоето момче?
2. имаш ли братя и сестри?
3. с какво се занимаваш /като работа/ ?  с какво обичаш да се занимаваш /като хоби/?
4. за каква сватба мечтаеш и мислиш ли, че ще успееш да я осъществиш?

smile

1. 7 месеца май е по-голям от мен
2. брат, по-малък
2. web designer съм, обичам да се излежавам, да чета разни книжки и да мързелувам, разбира се да се ръчкам из интернет  good ама то кой ли не обича  Computer
3. честно казано никога не съм си мечтаела за сватба, докато не дойде предложението и не започнахме да я организираме,иначе въобще ама грам не съм си мислила каква рокля искам, и.т.н от сорта

общо взето искам всички да са щастливи,  доволни да се забавляват, да бъде красива сватба- цветна, да им е комфортно на гостите, весела и да си кажа накрая: "ех, прекрасна беше!по-хубава не съм си мислела и да бъде!"

и да не си мисля постоянно че няма еди какво си на масите, дали им харесва музиката на хората, ама затова трябва предварително да има кой да ги следи тези неща
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 27, 2007, 13:08:44 »

ето и от мен мандаринка няколко въпросчета !!! smile

1. каква е възрастовата ви разлика с твоето момче?
2. имаш ли братя и сестри?
3. с какво се занимаваш /като работа/ ?  с какво обичаш да се занимаваш /като хоби/?
4. за каква сватба мечтаеш и мислиш ли, че ще успееш да я осъществиш?

smile

1. 7 месеца май е по-голям от мен
2. брат, по-малък
2. web designer съм, обичам да се излежавам, да чета разни книжки и да мързелувам, разбира се да се ръчкам из интернет  good ама то кой ли не обича  Computer
3. честно казано никога не съм си мечтаела за сватба, докато не дойде предложението и не започнахме да я организираме,иначе въобще ама грам не съм си мислила каква рокля искам, и.т.н от сорта

общо взето искам всички да са щастливи,  доволни да се забавляват, да бъде красива сватба- цветна, да им е комфортно на гостите, весела и да си кажа накрая: "ех, прекрасна беше!по-хубава не съм си мислела и да бъде!"

и да не си мисля постоянно че няма еди какво си на масите, дали им харесва музиката на хората, ама затова трябва предварително да има кой да ги следи тези неща

хубава сватба ще бъдеш ще видиш !! но наистина си трябва човек , който да се занимава с това, моята майка не можеше тъй като беше със счупен крак и се занимаваше свекървата, горката не разбра че е на сватба, но пък  аз не се занимавах с нищо и никой и просто си беше една суперска сватба !!! smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines