Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:15:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -16"  (Прочетена 258913 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #465 -: май 02, 2011, 10:34:26 »

 Nellyaci, страшно ме разсмя този съвет laugh Но е много подходящ в интерес на истината... Аз моята ще я взема малко преди сватбата, но си мислех да я оставя в магазина, най-малкото, че имат къде да ги съхраняват без да са натъпкани в някой гардероб.
« Последна редакция: май 02, 2011, 10:43:28 от Тiama » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #466 -: май 02, 2011, 10:42:24 »

И аз моята ще я държа в ателието и ще я взема на 6ти!  good
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: май 02, 2011, 11:03:47 »

и моята ще остане в ателието. Едно на ръка, че наистина няма къде да се държи, а и плюс това младоженеца не трябва да я вижда все пак. Плюс имам още цели 2 месеца, за които мога да кача или да сваля килограми, и съответно ще са необходими корекции.

Тiama, за безопасната игла се сетих, защото и моята рокля има цвете, и то е збодено с безопасна игла - ако искаш го слагаш, ако искаш го махаш, ако искаш го сменяш smile Как ти е кеф Wink
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #468 -: май 02, 2011, 12:24:57 »

Съжалявам за двойния отговор, но искам да споделя още малко вълнения с вас. Съвет от мен не си купувайте роклята прекалено рано. Аз моята я взех 3 месеца преди сватбата и имах време много да си я гледам, много да си я харесвам, че чак и да й връзвам кусури.Първо реших , че презрамката й е малко зацапана Mad girl- изпрах я!После реших, че се нуждае от гладене bqsnasym-изгладих я!  И сега съм си обещала , че до сватбата няма да се докосвам до нея lacnl8, защото Бог ми е свидетел, че ако досега имах късмета да не я поразя, няма гаранция, че ако продължа да я пипам няма да я батисам!!! Ако имате възможност оставете ги в магазина да ви ги пазят, колкото и да ви е тъжно , че няма да си ги гледате!!! good

Как я глади? (ако ми се наложи де)
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: май 02, 2011, 12:28:46 »

Ами първо я разперих върху спалнята и после на малки участъци с носна кърпа от тези платнените и внимаваш да не задържаш много ютията отгоре, а само лекичко минаваш.Може да ти се наложи и втори път да минеш, но по-добре 2 пъти, отколкото изгорена рокля!И не пускай много пара, даже почти гледай без пара да я гладиш, защото както писах преди малко от водата като се намокри плата остават петна! Успех!!! good
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #470 -: май 02, 2011, 16:01:18 »

Момичета, по добре я дайте на някоя шивачка да я изглади, много рискувате така..
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #471 -: май 02, 2011, 16:41:08 »

Някой да има координати на шивачка или студио /магазин предлагащи подобни услуги?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: май 03, 2011, 00:06:59 »

Не мога да реша коя от двете ми харесва повече, моля ви, дайте си мнението.

Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #473 -: май 03, 2011, 00:47:36 »

Зависи от структурата ти, и най-вече от бюста.
Като рокли, аз лично предпочитам първата.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: май 03, 2011, 07:14:40 »

Мен Първата ме грабна с дизайна си. Дантелата е изкл'чително красива, моделът е страхотен. Не знам как ти стоят и двете, но ако аз трябваше да избирам вместо теб, бих си поръчала първата, заедно с едно малък воал с дължина до средата на гърба. УНИКАЛНА Е! МОжеш ли да ми кажеш между другото, на кой дизайнер са тези рокли и в коя колекция си ги намерила?
Благодаря ти предварително.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #475 -: май 03, 2011, 07:16:50 »

cherry_dream, двете рокли са невероятни! Труден избор. Аз бих избрала първата smile Но най-добре е да пробваш и двете, за да се видиш коя как ти стои. Успех в избора!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: май 03, 2011, 10:54:50 »

Благодаря, момичета  yea 
Devisil, роклята ще си я поръчвам по нета, не знам на кой дизайнер са. В И-бей съм ги намерила.
Иначе за структурата - аз съм 42-45 кг, 163 висока.

Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: май 03, 2011, 11:21:53 »

При това положение поддържам мнението си за втората - аз съм същата височина, но 50кг, обличала съм и двата типа рокли, втората издължава силуета и според мен би ти стояла по-добре, първата е за по-високи жени с със среден и голям бюст (мое мнение,де). Съвет - ако държиш да е една от двете, тръгваш по магазините, намираш рокли които най-много се приближават по визия на тези двете и пробваш.
Успех! good
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #478 -: май 03, 2011, 12:40:16 »

Момичета, пуснах снимка на моята рокля в първоначалния й вариант в галерията smile ПОнеже все обещавам, ето сега вече показвам smile Сега е малко по-различна - цяла е и има малки промени в линията - има още един елемент на полата, който се свързва с розите от бюстието smile Иначе на снимката съм ужасна, но вие не обръщайте внимание на това smile Отзад не съм я показала, защото сега е различна - много по-изчистена, отколкото на снимките, които имам.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: май 03, 2011, 16:38:26 »

Единственото, което ме притеснява е, че е от тафта или сатен, а аз лично не съм много фен на много "блестящите" рокли.
В този ред на мисли да ви попитам, защото не съм много наясно с платовете, тафтата като сатена ли е? Тоест такава една блестяща и гладка?

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines