Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:41:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец в Испания  (Прочетена 17576 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« -: януари 27, 2011, 15:13:28 »

Ориентирали сме се към тази дестинация засега, като се колебаем  между Палма де Майорка или Канарски острови. Приемам всякакви мнения и препоръки! give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 07, 2011, 09:20:17 »

Mariaid, Канарските острови са страхотна дестинация ,но ще ви излезе по-скъпичко от Палма-та. Иначе за самата Палма няма какво да коментирам. Един път съм ходила в Испания - и то главно до Барселона и Палма де Майорка и мога да кажа, че ми идеше да се скрия някъде да не ме намерят и да остана там:) Има прекрасни хотели, обслужването беше супер. Няма да съжалявате! разучете и цените за ранна резервация , имате още шанс да вземете някой по-евтин пакет. Не знам за кога сте се ориентирали да ходите, но по моите спомени и септември си ставаше спокойно за плажче и се хваща страхотен тен. А и пакетните цени тогава са доста добри.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #2 -: февруари 07, 2011, 20:58:19 »

Аз разпитах насам-натам и ми казаха, че хотелите в Палма са старички, малко тип "соц"...Имаме и оферта за Канарските, като можем да прекараме и ден в Прага (полетът е от там). Събираме парите за сватбата самички и се надявам да успеем да съберем и за меден месец и се чудя дали да се поглезим на Канарските или да търсим друг вариант.
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #3 -: април 21, 2011, 09:38:39 »

Здравейте,
Записвам се да следя и аз темата. Нашият меден месец ще бъде в края на септември, но още не сме решили къде. Исками се на има пясък, море и забележителности  smile, за да не лежа на плажа по цял ден. В Испания съм доста съм обиколила доста места и за сега моят фаворит е Сан Себастиан. Притеснявам се, че в края на септември ще бъде студеничко, но ще видим.....За Палма знам, че е доста претъпкано и пълно с туристи.
Активен
usmivka66
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Dreams come true ...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 17, 2011, 16:46:59 »

Здравейте, ние също решихме да ходим в Испания, също в края на септември. Никой от двамата не е ходил там. Не искаме да харчим много пари там, а май е доста скъпо в някои части на Испания. Моля препоръчайте агенция, както и дестинация smile благодаря  give_rose
Активен
ydavnicata
Регистриран

Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 27, 2011, 12:00:36 »

Здравейте и от мен! Много интересна тема! И аз моля да ми  препоръчате агенция..насочили сме се към Барселона и Коста Брава, ноо да видимм..lol))
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #6 -: декември 03, 2011, 16:29:21 »

Привет на всички, жалко че чак сега се включвам във форума и нямаше как да дам мнение по темичката, аз живея в Испания така че който каквото иска да пита мога да ви помогна. На Канарските съм била два пъти и е хубаво но зависи на кой остров, какво търсиш и от парите разбира се. На Балеарските острови, Палма, Менорка, Ибиза не съм била но също много ги препоръчвам,  в Ибиза има страхотни малко плажове наречени калас, и е много романтично и спокойно когато не е сезон, например октомври, ноември.

Ако ще идвате до Испания и искате да си починете елате преди или след летния сезон, времето е найстина много хубаво и приятно, няма блъсканици и сумати народ и можете да се насладите напълно. Ако дойдете по време на сезон еми... както навсякъде фул и много народ.  За островите най вече препоръзвам да дойдете извън сезона аз ходих на канарските острови Ланзароте се казва острова, края на Октромври беше приказно, времето беше страхотно, ходихме на плаж и се насладихме на целия остров без проблем и без опашки на туристическите обекти.

Стига съм бъбрила ако някой има нещо да пита  girl_wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines