Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:49:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Показват ли емоциите си мъжете?
Не
По-скоро не
Понякога-зависи от момента
По-скоро да
Да

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вълнението и показването на емоции при мъжа!  (Прочетена 167479 пъти)
 
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #150 -: март 26, 2013, 15:03:25 »

Моя има претенции само за поканите, иска да са папируси. Е как да не направя, като той, милия, с всичко се съгласява! Но общо взето, аз му показвам какво съм избрала и той се съгласява. Най-много избор от между две неща му давам. Ще съм супер доволна, ако и той се поинтересува повече, но такъв ми е, какво да го правя...  pardon Каза само, че ще присъства  yahoo yahoo

lol И ние сме така. Аз от много разглеждане си харесвам 2-3 неща, за които се колебая и той накрая избира едно. По възможност най-малко да го занимавам с всякакви декорации, панделки и финтифлюшки lol С всичко е съгласен и всичко одобрява. Само казва "каквото искаш-това ще е, както искаш-така ще е"  danceg danceg поне засега....може като наближи големия ден да е по-развълнуван и от мен lol
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #151 -: април 25, 2013, 10:50:49 »

Мъжете рядко показват имоции
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 08, 2013, 13:45:11 »

и моя мъж рядко показва емоции-е поне като ми предложи показа малко емоция и притеснение,но няма как веднъж прави предложение и то както  трябва:)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 01, 2013, 14:28:18 »

Моят любим доста често показва емоции,но рядко си казва мнението за разни неща и аз трябда да гадая.. Например когато го питам дали иска да гледа филм и той казва не знам или както ти искаш. Но ако стане въпрос за чувства,или когато нещо го е издразнило,ядосало изобщо всякакъв вид чувства си споделя. Емоционален е като мен и се приличаме доста.  Е не по всичко..  blum
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #154 -: септември 17, 2013, 16:13:49 »

Моя бъдещ съпруг не е толкова емоционален, но има мнение по всеки въпрос, т.е. изразява си го. И двамата подготвяме сватбата и ми помага много, навсякъде ходим заедно, без когато става въпрос за мен. Инъче си имаме разногласия, то и затова спорим, защото всеки си казва и мнението. Ако го казваше само единия, щеше май да е по-лесно smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 02, 2013, 01:31:42 »

Момичета, обичам този форум =)
Харесва ми, когато виждам, че споделяме еднакви мнения по разни въпроси.. поне с някои от вас:)
Моя тази вечер ме изкара извън нерви просто... Както ми харесва, че се включва в организцията на сватбата, така има пъти, в които мнението му тип "това са някакви дрънкулки и дребни подробности" и "аз знам как стават нещата", въпреки че не е много така, ме вбесява... Той въобще е анти организационен - не обича да се занимава с подготовката на каквото и да е и тук идват основните ни разногласия. Ама аз нали не мога да организирам цялата сватба сама, без да му искам мнението за нищо... И от време на време или аз подпитвам, или той като се сети за нещо да ме пита как ще го направим.. и ако го улуча в "момент" се почват едни спорове.. "Защо се вживяваш толкова" - как да му отговориш на един мъж на тоя въпрос smile
Засега сме на едно мнение за подаръчетата, отхвърли идеята ми за картичките с имената на гостите, за поканите се съгласих на неговото, ще видим като дойде ред за следващото какво ще правим.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #156 -: октомври 02, 2013, 01:53:50 »

Пробвай с дипломация smile .Схемата работи добре, в сравнение с директния спор.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #157 -: октомври 03, 2013, 12:23:57 »

Po3u , питай го с какво би се заел и какво ще му е приятно да направи. Вероятно няма да се нагърби да избира цветя, салфетки и подаръчета, или ще го направи заради теб, но не с особен кеф  pardon . Обаче не вярвам да ти откаже да избере сватбения ви автомобил. Също така на някои мъже би им харесало да изберат фотограф, видео оператор и DJ за сватбата. Питай го той какво намира за най-интересно в подготовката и сам ще си каже.

Аз се чудя как да се справя с това, че моят човек мрази да ходи по магазините за дрехи. Т.е. не обича да мери по 1000000 пъти и да обикаля. Когато нещо му трябва, си има любими магазини, много точна идея какво иска, знае си размера и пазаруването се свежда до 3 минути. Когато тръгнем за костюми, направо ще се изтормози  girl_impossible Чудя се как да му спестя неприятните за него обикаляне, мерене, сравняване и т.н. Засега съм направила списък с магазини и адреси, за да не ги търси сам. Решила съм да не влизаме в повече от 2 магазина за един ден, или дори да разглеждаме по 1 магазин на ден (обаче изобщо не съм сигурна дали това е добра идея). Някакви предложения?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 03, 2013, 12:39:37 »

Ами няма как да не се ходи по магазините. Трябва да се купи костюм и риза, и колан, и обувки, та дори и гащи, и то задължително хубави. Предлагам ти на говориш с твоя човек да се настрои, че обикаляне ще има. Колкото и досадно и неприятно да е за него, за съжаление ще трябва да се жертва, няма друг начин.
Имате списък, показваш му го и той казва кога и къде ще ходите и така. Все пак не е малко бебе, със сигурност разбира, че това е "необходимо зло".
За мен проблемите бяха когато трябваше да достигнем до едно мнение... лелееее, та ние почти се сбихме  crazy имаме тотално различен вкус, но винаги се стига до компромис. Най-тежък беше избора на халките  funnytooth Големи панаири бяха.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: октомври 14, 2013, 11:25:10 »

Хаха, все едно слушам моите ситуации... Но в нашия случай той почти винаги отстъпваше, въпреки че знаех мнението му за тейбълки, покани, покривки, кутия за подаръци, бутониери... За него бяха излишни глупости.. За капак седмици преди сватбата се изцепи какво толкова се вживявам  Oh my ..., все пак си е сядане на масата, ядене и пиене... beating Тогава ми идеше да му хвърля всичко в лицето tease Как да му обясня, че е много толкова..
Но като изключим подобни изцепки ми помагаше много. А пък, ако го бях оставила да надделее и при избора ни за ди джей, всичко щеше да е песен, ама да бъде моето witch Явно в някои ситуации мъжете имат по-добра интуиция или поне при нас бе така smile
Та, мисълта ми беше, че тези "спорове" са неминуема част от подготовката. На самия ден, а и след това се забравят, а като се сетиш за тях си казваш "лелее, не съм имал акъл да споря за такова нещо" funnytooth
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 05, 2014, 09:27:26 »

ами мойто мило като каза,че не е толкова сложна тая организация .. му хвърлих лаптопа с таблиците ми и тефтера със записките ми и го накарах да ги разгледа и да довърши организацията той.... след което той седна разгледа всичко изпадна в паника и каза "зайо извинявай,не знаех че си положила толкова труд,моля те не ме оставяй да се оправям сам ,че не знам какво да правя"  lol
беше много забавно защото знаех какво ще стане  danceg
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #161 -: април 14, 2014, 10:22:34 »

ами мойто мило като каза,че не е толкова сложна тая организация .. му хвърлих лаптопа с таблиците ми и тефтера със записките ми и го накарах да ги разгледа и да довърши организацията той....
Ахахахаха, представих си го в картинки  lol Само трябваше да му снимаш изражението, като види халваджийския тефтер и бездънната таблица  lol

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #162 -: април 14, 2014, 12:41:23 »

Моя пък рядко се вълнува, но като се развълнува му личи отдалече. хихих

В началото стоеше много встрани и за нищо не се месеше, обаче малко по -малко изградих тактика...

Стигнах до извода не че не му се занимава, а че не му се занимава с 15 варианта... и направих следното - за всяко нещо проучвам аз свеждам избора до 3 (примерно 3 Дж, 3 варианта покани , 3 вида бутониери) и му ги показвам, от трите той избира. Така и аз съм доволна че е на мойта, и той е доволен, че не се занимава с глупости. twohearts За видеото и фотото го решихме от раз и не сме спорили, за църквата и гражданското също бяхме на едно мнение и тези срещи си ги проведохме заедно.

За ресторанта имахме малко разногласия, но накрая избрахме компромисен вариант. За украсите той само ми каза "Мацо не ща балони, фантифлюшки вояли и тн... Искам само живи цветя, пък ти избирай какви. Само искам да е по- изчистено"  За мой огромен кеф това е и моята представа за нещата danceg За бутониерите каза "Само да не са изкуствени", а за всичко друго - "Сигурен съм, че ти ще се справиш по- добре от мен" give_rose heart

Избор на автомобил и торта съм оставила на него защото нито от коли разбирам, нито от торти (не обичам сладко), а за облеклото му не мисля че ще имаме проблеми - костюма ще е по- поръчка така че няма да обикаля, за риза - да кажем че вече му познавам вкуса и последните му 5 ризи все съм му ги купувала аз, така че - тактиката отново - ще обиколя, ще харесам 2 - 3 модела  и после ще го замъкна само при тези 2 3 модела DANCE lol

 Offtopic Забелязала съм, че НЕ самото обикаляне по магазините го дразни моя, а многото хора и навалица. Изпада в нещо като паника, че е притиснат от всички страни и не може да диша. И вече си знам - видя ли хора в магазина директно подминавам хахаха funnytooth funnytooth
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #163 -: април 16, 2014, 17:17:19 »

Milenkata,наистина си постъпила с най добрия вариант,защото на мъжете наистина им идва много от толкова много неща!
Моя също си мислеше ,че е лесно записваш час,ресторант и готово,и аз не мислех че е толкова сложно,докато не погледнах един списък за необходимите неща по подготовката за сватбата и ни стана лошо и на двамата,наистина много неща има за подготвяне Oh my ... но търпение и всичко ще се подреди
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #164 -: април 18, 2014, 06:41:34 »

Хаха, все едно слушам моите ситуации... Но в нашия случай той почти винаги отстъпваше, въпреки че знаех мнението му за тейбълки, покани, покривки, кутия за подаръци, бутониери... За него бяха излишни глупости.. За капак седмици преди сватбата се изцепи какво толкова се вживявам  Oh my ..., все пак си е сядане на масата, ядене и пиене... beating Тогава ми идеше да му хвърля всичко в лицето tease Как да му обясня, че е много толкова..
Но като изключим подобни изцепки ми помагаше много. А пък, ако го бях оставила да надделее и при избора ни за ди джей, всичко щеше да е песен, ама да бъде моето witch Явно в някои ситуации мъжете имат по-добра интуиция или поне при нас бе така smile
Та, мисълта ми беше, че тези "спорове" са неминуема част от подготовката. На самия ден, а и след това се забравят, а като се сетиш за тях си казваш "лелее, не съм имал акъл да споря за такова нещо" funnytooth


И моите впечатления са, че мъжете често си мислят преди самата сватба, че дамите "много се вживяват", но в самия сватбен ден разбират защо е било цялото това вживяване, така да се каже smile И самите те стават много по-емоционални и след това са щастливи, че всички са останали доволни.

Разбира се, имала съм и двойки, които още от самото начало си ходят навсякъде заедно с мен и пак в повечето случаи дамата е водеща в решенията, но пък и мъжът участва. А съм имала двойки, в които въобще не съм виждала младоженецът до самата сватба.

Така че при всеки си е различно, но щом мъжът е предложил брак, със сигурност изпитва доста емоции по време на сватбата. Просто понякога не го показва, защото има прекалено много хора, а от малък са го възпитавали, че мъжете не трябва да са емоционални и не знае как ще се възприеме емоционалността му.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines