Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:07:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика - 2 част  (Прочетена 114880 пъти)
 
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #30 -: юли 25, 2011, 13:14:29 »

би трябвало да помогне, нищо, че си със смесена кожа тя също има нужда от хидратиране, особено когато е раздразнена.
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #31 -: ноември 10, 2011, 20:34:16 »

Използвам само бяла и почистваща био сертифицирана козметика. Не излиза по-скъпо от аптечната (до 30 лева на крем и 15 лева на почистващо). За декоративната - рядко използвам,така че масовата ме устройва.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 16, 2011, 23:06:42 »

Бяла козметика - обичам кремовете на LANCOME
Ползвам за през деня този:
http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Youth-Activating-Cream-Serum/1000406,default,pd.html?start=3&cgid=skincare-activate-youth
Нощен:

http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Repair/1000421,default,pd.html?start=4&cgid=skincare-activate-youth
За около очите ::
http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Eye/1000368,default,pd.html?start=2&cgid=skincare-activate-youth

Досега бяла козметика не съм ползвала, но вече беше време smile Мисля, че са много подходящи за моята кожа.
Иначе декоративна козметика.... имам много от всякаква smile Обичам да се гримирам smile
Обичам да използвам прахообразни (биоминерални) сенки
Някой знае ли site na MAC от където да пазарувам ,но БГ, че тук няма магазин с тази марка или поне не съм виждала?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #33 -: ноември 17, 2011, 08:53:01 »

http://bg.strawberrynet.com/product-search/?searchLineId=B303&searchField=mac

Пристигат бързичко и цените са добри.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 17, 2011, 09:31:37 »

http://bg.strawberrynet.com/product-search/?searchLineId=B303&searchField=mac

Пристигат бързичко и цените са добри.
О, да, благодаря! smile бях забравила за него.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 12, 2011, 16:07:36 »

И аз искам да предложа маска за лице. Смесва се хума с кисело мляко и сок от лимон. Лицето се намазва и се оставя да изсъхне, след което сместа се отмива. Майка ми си правеше по едно време такава маска и кожата й ставаше много гладка.
Искам само да добавя, че аз съм с две ръце за почистване на лицето при козметик. По принцип никога не съм имала проблемна кожа, но преди три години започнаха да ми излизат доста често малки пъпки. Мазилата не ми помогнаха. Преди няколко месеца отидох при една козметичка, която беше оправила лицето на моя позната. До този момент два пъти съм ходила при тази жена и лицето ми напълно се изчисти. Дори да излезе някоя пъпка, минава за ден- два. Не се мажа с нищо. Скоро не съм си слагала и маска за лице.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 30, 2012, 14:00:56 »

Някой знае ли site na MAC от където да пазарувам ,но БГ, че тук няма магазин с тази марка или поне не съм виждала?

Нали има магазин на MAC в мола на Цариградко шосе? От година и нещо вече.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2012, 18:02:35 »

Ама аз съм далече от Цариградско шосе, даже много smile
Поръчвам си от йбей аз smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 23, 2012, 13:28:55 »

кто говорим за хума, ето един сайт където има разлижни цветове, т.е. с различно поле на действие  good
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1
Активен
ema_in_may
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #39 -: октомври 27, 2012, 12:15:01 »

Аз също харесвам кремовете на Ланком, мога да твърдя че дават видими резултати защото ги ползвам в момента съм с крем за очи и крем за лице с избелващо действие Blanc Expert Ultimate Whitening Hydrating Cream, защото ми се образуват кафяви петна от слънцето и реших да инвестирам малко в качествен крем от добра марка като Ланком. Намерих си ги на един сайт с отстъпки и съм доволна.
 Bravo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 27, 2012, 13:43:20 »

Ema in may, кой е сайта, ако не е тайна? На Ланком не съм ползвала нищо, а аз също имам пигментни петна smile

Аз съм с крем за лице и за околоочен контур на La Roche Posay. Доволна съм като хидратиране и последващ ефект (кожата ми е нормална към суха), само ме дразни, че се изпотявам непосредствено след нанасянето му. И други кремове така са ми действали. После си отминава, но... Иначе е за дълбока хидратация и ми понася много добре.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #41 -: октомври 28, 2012, 12:42:14 »

sunray, за пригментни петна можеш да пробваш серума Even Better Clinical Dark Spot на Клиник, дава добри резултати, аз го полвах с крема от същата серия и доста добре действа.
Активен
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #42 -: ноември 01, 2012, 22:00:58 »

А какво мислите за Хумата? Използвате ли я и за какво - за косата или за лицето?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 01, 2012, 22:46:11 »

Alleksia, благодаря, ще го имам предвид give_rose
Пепито, аз ползвам маска, на основата на хумата, но само за лице досега. По принцип тя изсушава и не е особено подходяща за суха кожа, или поне да не се използва редовно.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #44 -: август 11, 2014, 20:32:15 »

Момичета, трябва ми добър и дълготраен фон дьо тен за суха кожа..? huhhuh.gif
« Последна редакция: август 11, 2014, 20:34:40 от Shaiya » Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines