Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика - 2 част  (Прочетена 114883 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: януари 08, 2011, 18:54:13 »

Предишната тема
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #1 -: януари 09, 2011, 13:07:34 »

Малко  Offtopic, но по повод последните постове -Защо се опитвате да разредите миенето на косата? Себум така или иначе се образува, кожата не може да диша и косопада е факт. Честото миене предпазва от образуване на себум. Мазната коса няма да стане суха.
 Мия я през ден, понякога и всеки ден. Косата ми е мазна,ползвам подходящи продукти и нямам проблем. Сухия шампоан на Клоран не ми понесе, съдържа парафини и силикон и първите три- Бутан,Пропан и Изобутан-весело.
« Последна редакция: януари 09, 2011, 13:13:55 от mwpo » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: януари 09, 2011, 15:14:29 »

На мен лично от често миене, което сьщо сьм пробвала, ми се изсушава страшно дьлжината, цьфти, става като слама и не прилича на нищо, а корените мазни. Ужас просто.

Но всичко е хормонално и каквито и продукти да слагаш  nea Сега като сьм бременна и бькана с хормони - и коса и кожа са ми супер, нито ми се омазняват нито нищо.

Иначе за вредните вещества си права, не сьм гледала какво сьдьржа.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 09, 2011, 23:15:44 »

Аз също съм с мазна коса и я мия през ден за да изглежда добре Wink Сега съм с новия Пантен и за сега съм доволна, косата ми е лека и чиста  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 23, 2011, 21:49:29 »

Някой да ми предложи хубава серия козметика за лице? cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: януари 23, 2011, 21:53:07 »

Че то което влияе добре на един, за друг е ужас и обратно, но кажи поне в какьв бюджет и за каква кожа?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 23, 2011, 21:58:30 »

Боджета...не,че не ми е от значение,но поне искам нещо стойностно.А относно типа кожа...май по-скоро за суха кожа,която е много благосклонна към появяване на пъпчици и черни точки! huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #7 -: януари 23, 2011, 22:09:42 »

Ако има пьпчици и черни точки, значи не е суха. Може би е смесена и дехидратратирана...

На моето лице Кларинс влияе много добре. Кожата ми е коприна. Взимам си серията за 30+ Мулти-актив. Лятото използвам флуида, зимата крема. Нощен си взимам винаги "конфорт". Сега гледам са пуснали един лек нощен, но не сьм го пробвала.
За околоочен сьм най-доволна от Есте Лаудер - Advanced Night Repair.

Разбира се всичко това е бькано с химия. Ако тьрсиш нещо по-природосьобразно, забрави ги.

Иначе това са продуктите, с които кожата ми показва да се чувства най-добре.
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 24, 2011, 02:35:43 »

Аз дълго време използвах един крем Грация, по египетска рецепта, много хубав имам фини бръчици или трапчинки не знам какво са, и се заличават мн бързо от него.. ако някоя дама се интересува от подобни мазила нека пробва, напълно естествени съставки има в него
само има един недостатък - прекалено мазен идва...
Активен
savinna
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #9 -: януари 27, 2011, 13:53:13 »

Здравейте момичета! За първи път пиша във форума, но от отдавна го чета и ми е много полезен  Bravo.
Включвам се да препоръчам една нова за Българиа марка козметика, френска е - DELAROM PARIS. Имам приятелка, която живее в Париж и от нея знам, че тази марка там е много полулярна и модерна. Всъщност приятелката ми я използва и ми я препоръчва, понеже аз съм чувствителна към някои парабени и се обривам, а в Delarom няма парабени и силикони  ... Произвежда се от растения отглеждани чрез органично земеделие. Въпреки, че лично не съм я пробвала още, съм впечатлена от всичко което прочетох за нея в сайта им и затова реших да споделя smile.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #10 -: януари 27, 2011, 14:27:03 »

И аз живея в Париж и никога в живота си не сьм ги чула crazy

Сега като каза им видях сайта, изглеждат добре, но определено не са супер популярни  pardon
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 27, 2011, 22:13:05 »

Относно миенето на коса,съгласна съм с мнението на mwpo ,че честото миене по никакъв начин не вреди на косата.В днешно време има достатъчно шампоани за всекидневна употреба.За мен схващането,че колкото по-често се мие косата,толкова по-мазна става е старо.
А сега към продуктите за лице-използвам един гел за измиване на лицето с пъпеш и краставица на BILKA,върши чудеса с мазната кожа и освежава невероятно  good
Това е от мен за сега  give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 27, 2011, 22:52:45 »

здравейте момичета
препоръчайте ми интимен гел. ползвала съм на красная линия, на нивея и последно на билка и бях много доволна от него докато не смениха опаковката (съответно и самия гел е различен) и сега изобщо не ми харесва
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 28, 2011, 13:08:03 »

здравейте момичета
препоръчайте ми интимен гел. ползвала съм на красная линия, на нивея и последно на билка и бях много доволна от него докато не смениха опаковката (съответно и самия гел е различен) и сега изобщо не ми харесва
Аз използвам един на AGIVA,български е и е много хубав!Мирише много свежо и изобщо нямам проблеми с някакви течения или нещо подобно.Ползвам го дори сега,когато съм бременна и пак нямам оплаквания.И цената му е много добра-3лв.Опаковката му е розова и е тип тубичка.С екстракт от лайка е.  good girl_wink
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 28, 2011, 13:22:28 »

carlyangel благодаря ти ще взема да го пробвам Good luck
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines