Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:08:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика - 2 част  (Прочетена 115662 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: януари 08, 2011, 18:54:13 »

Предишната тема
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #1 -: януари 09, 2011, 13:07:34 »

Малко  Offtopic, но по повод последните постове -Защо се опитвате да разредите миенето на косата? Себум така или иначе се образува, кожата не може да диша и косопада е факт. Честото миене предпазва от образуване на себум. Мазната коса няма да стане суха.
 Мия я през ден, понякога и всеки ден. Косата ми е мазна,ползвам подходящи продукти и нямам проблем. Сухия шампоан на Клоран не ми понесе, съдържа парафини и силикон и първите три- Бутан,Пропан и Изобутан-весело.
« Последна редакция: януари 09, 2011, 13:13:55 от mwpo » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: януари 09, 2011, 15:14:29 »

На мен лично от често миене, което сьщо сьм пробвала, ми се изсушава страшно дьлжината, цьфти, става като слама и не прилича на нищо, а корените мазни. Ужас просто.

Но всичко е хормонално и каквито и продукти да слагаш  nea Сега като сьм бременна и бькана с хормони - и коса и кожа са ми супер, нито ми се омазняват нито нищо.

Иначе за вредните вещества си права, не сьм гледала какво сьдьржа.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 09, 2011, 23:15:44 »

Аз също съм с мазна коса и я мия през ден за да изглежда добре Wink Сега съм с новия Пантен и за сега съм доволна, косата ми е лека и чиста  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 23, 2011, 21:49:29 »

Някой да ми предложи хубава серия козметика за лице? cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: януари 23, 2011, 21:53:07 »

Че то което влияе добре на един, за друг е ужас и обратно, но кажи поне в какьв бюджет и за каква кожа?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 23, 2011, 21:58:30 »

Боджета...не,че не ми е от значение,но поне искам нещо стойностно.А относно типа кожа...май по-скоро за суха кожа,която е много благосклонна към появяване на пъпчици и черни точки! huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #7 -: януари 23, 2011, 22:09:42 »

Ако има пьпчици и черни точки, значи не е суха. Може би е смесена и дехидратратирана...

На моето лице Кларинс влияе много добре. Кожата ми е коприна. Взимам си серията за 30+ Мулти-актив. Лятото използвам флуида, зимата крема. Нощен си взимам винаги "конфорт". Сега гледам са пуснали един лек нощен, но не сьм го пробвала.
За околоочен сьм най-доволна от Есте Лаудер - Advanced Night Repair.

Разбира се всичко това е бькано с химия. Ако тьрсиш нещо по-природосьобразно, забрави ги.

Иначе това са продуктите, с които кожата ми показва да се чувства най-добре.
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 24, 2011, 02:35:43 »

Аз дълго време използвах един крем Грация, по египетска рецепта, много хубав имам фини бръчици или трапчинки не знам какво са, и се заличават мн бързо от него.. ако някоя дама се интересува от подобни мазила нека пробва, напълно естествени съставки има в него
само има един недостатък - прекалено мазен идва...
Активен
savinna
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #9 -: януари 27, 2011, 13:53:13 »

Здравейте момичета! За първи път пиша във форума, но от отдавна го чета и ми е много полезен  Bravo.
Включвам се да препоръчам една нова за Българиа марка козметика, френска е - DELAROM PARIS. Имам приятелка, която живее в Париж и от нея знам, че тази марка там е много полулярна и модерна. Всъщност приятелката ми я използва и ми я препоръчва, понеже аз съм чувствителна към някои парабени и се обривам, а в Delarom няма парабени и силикони  ... Произвежда се от растения отглеждани чрез органично земеделие. Въпреки, че лично не съм я пробвала още, съм впечатлена от всичко което прочетох за нея в сайта им и затова реших да споделя smile.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #10 -: януари 27, 2011, 14:27:03 »

И аз живея в Париж и никога в живота си не сьм ги чула crazy

Сега като каза им видях сайта, изглеждат добре, но определено не са супер популярни  pardon
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 27, 2011, 22:13:05 »

Относно миенето на коса,съгласна съм с мнението на mwpo ,че честото миене по никакъв начин не вреди на косата.В днешно време има достатъчно шампоани за всекидневна употреба.За мен схващането,че колкото по-често се мие косата,толкова по-мазна става е старо.
А сега към продуктите за лице-използвам един гел за измиване на лицето с пъпеш и краставица на BILKA,върши чудеса с мазната кожа и освежава невероятно  good
Това е от мен за сега  give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 27, 2011, 22:52:45 »

здравейте момичета
препоръчайте ми интимен гел. ползвала съм на красная линия, на нивея и последно на билка и бях много доволна от него докато не смениха опаковката (съответно и самия гел е различен) и сега изобщо не ми харесва
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 28, 2011, 13:08:03 »

здравейте момичета
препоръчайте ми интимен гел. ползвала съм на красная линия, на нивея и последно на билка и бях много доволна от него докато не смениха опаковката (съответно и самия гел е различен) и сега изобщо не ми харесва
Аз използвам един на AGIVA,български е и е много хубав!Мирише много свежо и изобщо нямам проблеми с някакви течения или нещо подобно.Ползвам го дори сега,когато съм бременна и пак нямам оплаквания.И цената му е много добра-3лв.Опаковката му е розова и е тип тубичка.С екстракт от лайка е.  good girl_wink
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 28, 2011, 13:22:28 »

carlyangel благодаря ти ще взема да го пробвам Good luck
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2011, 13:47:53 »

Ето и снимка на продукта,за да се ориентираш smile

http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B3%D0%B5%D0%BB/agiva-intimate.html
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #16 -: януари 28, 2011, 23:15:20 »

Аз ползвам този:

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 09, 2011, 16:42:39 »

Търся мнения и препоръки за кремове за лице. Искам дневен и нощен, за предпочитане медицинска козметика, за суха кожа. Дневният да е със слънцезащитен фактор поне 15-20.
Ако имат и околоочен крем от същата серия - най-добре.

До сега съм ползвала Eucerin и Avene. Чудя се за Uriage в момента, но приемам всякакви мнения. Знам, че на всеки различно му понасят, но поне кои марки предлагат серия, която да отговаря на това, което писах горе  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 10, 2011, 00:07:27 »

Търся мнения и препоръки за кремове за лице. Искам дневен и нощен, за предпочитане медицинска козметика, за суха кожа. Дневният да е със слънцезащитен фактор поне 15-20.
Ако имат и околоочен крем от същата серия - най-добре.

До сега съм ползвала Eucerin и Avene. Чудя се за Uriage в момента, но приемам всякакви мнения. Знам, че на всеки различно му понасят, но поне кои марки предлагат серия, която да отговаря на това, което писах горе  pardon


Аз лично съм чувала само положителни отзиви за Uriage  Wink Сега ползвам един хидратиращ на ЛаРоше, то мисля че хидратиращо мляко се водеше, доволна съм от марката попринцип  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #19 -: февруари 10, 2011, 11:39:01 »

Аз ползвам Uriage сега и съм много доволна, но за смесена кожа! Ла рош не ми се нравят нещо...
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #20 -: февруари 10, 2011, 12:04:17 »

В момента използвам освежаващ гел-крем на Uriage, доволна съм , но преди него използвах на Avene Хидранс оптимал и сякаш той ми харесва повече , но всяка кожа е толкова различна, усещането също   smile  за IWOSTIN съм чувала много добри отзиви, а и са на доста сносни цени  good http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=34560
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 12:11:25 от teoDorra » Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #21 -: февруари 14, 2011, 17:31:11 »

Аз също съм с мазна коса и я мия през ден за да изглежда добре Wink Сега съм с новия Пантен и за сега съм доволна, косата ми е лека и чиста  Wink

от къде си купи продуктите? аз ги търся от една седмица вече, но никъде не са ги заредили  NO казваш, че са хубави така ли? по-бавно ли ти се омазнява косата?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 14, 2011, 20:26:26 »

happy_lady в ДМ си ги намерих...сравнително доволна съм, обаче сега свекърва ми си взе този...
и от него съм по доволна, косата ми изглежда мека и жизена Wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 10, 2011, 19:03:23 »

Момичетаа помагайте ,нещо което да помага при акне ,защото каквото и да ползвам няма ефект?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #24 -: юни 11, 2011, 13:21:34 »

За акне gingira alba
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 11, 2011, 20:14:14 »

mwpo от къде да си го закупя от аптеката или от някой специален магазин?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #26 -: юни 12, 2011, 09:06:41 »

От аптеката го купих.
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #27 -: юли 19, 2011, 15:47:11 »

Момичетаа помагайте ,нещо което да помага при акне ,защото каквото и да ползвам няма ефект?



Пробвай с това. То не е точно за акне, но на мен ми е помагало при акне http://www.naturprodukt.bg/katalog-produkti/nachtkerzen-intenziven-balsam
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 20, 2011, 13:14:13 »

Happylife аз по-принцип съм взимала и други продукти на д-р Тайс за малкият ,но това като го гледам е за много суха кожа  girl_impossible ,а пък моята е смесена и не знам дали ще свърши работа,но ще опитам от опит глава на боли  give_rose Благодаря ти!
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #29 -: юли 20, 2011, 15:49:47 »

Happylife аз по-принцип съм взимала и други продукти на д-р Тайс за малкият ,но това като го гледам е за много суха кожа  girl_impossible ,а пък моята е смесена и не знам дали ще свърши работа,но ще опитам от опит глава на боли  give_rose Благодаря ти!

така е, от опит глава не боли, а и поне знаеш, че няма да ти навреди дори и да не помогне. Аз така открих, че ми помага, преди да намажа детенце, тествах върху мойта кожа и видях че и на мен ми действа добре. Хубавото на бялата серия нахткерцен е, че е лечебна и не съдържа изк. съставки консерванти, оцветители, аромати, парабени и тн. Друго, за което се сещам като съпътстваща профилактика и лечение на акне са розовата и лавандуловата вода. Можеш да ги редуваш. И двете са много полезни за кожата и имат антибактериално, антисептично и успокояващо действие. Успех и кажи после дали има резултат  good
Активен
vaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #30 -: юли 25, 2011, 13:14:29 »

би трябвало да помогне, нищо, че си със смесена кожа тя също има нужда от хидратиране, особено когато е раздразнена.
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #31 -: ноември 10, 2011, 20:34:16 »

Използвам само бяла и почистваща био сертифицирана козметика. Не излиза по-скъпо от аптечната (до 30 лева на крем и 15 лева на почистващо). За декоративната - рядко използвам,така че масовата ме устройва.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 16, 2011, 23:06:42 »

Бяла козметика - обичам кремовете на LANCOME
Ползвам за през деня този:
http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Youth-Activating-Cream-Serum/1000406,default,pd.html?start=3&cgid=skincare-activate-youth
Нощен:

http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Repair/1000421,default,pd.html?start=4&cgid=skincare-activate-youth
За около очите ::
http://www.lancome-usa.com/G%C3%A9nifique-Eye/1000368,default,pd.html?start=2&cgid=skincare-activate-youth

Досега бяла козметика не съм ползвала, но вече беше време smile Мисля, че са много подходящи за моята кожа.
Иначе декоративна козметика.... имам много от всякаква smile Обичам да се гримирам smile
Обичам да използвам прахообразни (биоминерални) сенки
Някой знае ли site na MAC от където да пазарувам ,но БГ, че тук няма магазин с тази марка или поне не съм виждала?
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #33 -: ноември 17, 2011, 08:53:01 »

http://bg.strawberrynet.com/product-search/?searchLineId=B303&searchField=mac

Пристигат бързичко и цените са добри.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 17, 2011, 09:31:37 »

http://bg.strawberrynet.com/product-search/?searchLineId=B303&searchField=mac

Пристигат бързичко и цените са добри.
О, да, благодаря! smile бях забравила за него.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 12, 2011, 16:07:36 »

И аз искам да предложа маска за лице. Смесва се хума с кисело мляко и сок от лимон. Лицето се намазва и се оставя да изсъхне, след което сместа се отмива. Майка ми си правеше по едно време такава маска и кожата й ставаше много гладка.
Искам само да добавя, че аз съм с две ръце за почистване на лицето при козметик. По принцип никога не съм имала проблемна кожа, но преди три години започнаха да ми излизат доста често малки пъпки. Мазилата не ми помогнаха. Преди няколко месеца отидох при една козметичка, която беше оправила лицето на моя позната. До този момент два пъти съм ходила при тази жена и лицето ми напълно се изчисти. Дори да излезе някоя пъпка, минава за ден- два. Не се мажа с нищо. Скоро не съм си слагала и маска за лице.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 30, 2012, 14:00:56 »

Някой знае ли site na MAC от където да пазарувам ,но БГ, че тук няма магазин с тази марка или поне не съм виждала?

Нали има магазин на MAC в мола на Цариградко шосе? От година и нещо вече.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2012, 18:02:35 »

Ама аз съм далече от Цариградско шосе, даже много smile
Поръчвам си от йбей аз smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 23, 2012, 13:28:55 »

кто говорим за хума, ето един сайт където има разлижни цветове, т.е. с различно поле на действие  good
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1
Активен
ema_in_may
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #39 -: октомври 27, 2012, 12:15:01 »

Аз също харесвам кремовете на Ланком, мога да твърдя че дават видими резултати защото ги ползвам в момента съм с крем за очи и крем за лице с избелващо действие Blanc Expert Ultimate Whitening Hydrating Cream, защото ми се образуват кафяви петна от слънцето и реших да инвестирам малко в качествен крем от добра марка като Ланком. Намерих си ги на един сайт с отстъпки и съм доволна.
 Bravo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 27, 2012, 13:43:20 »

Ema in may, кой е сайта, ако не е тайна? На Ланком не съм ползвала нищо, а аз също имам пигментни петна smile

Аз съм с крем за лице и за околоочен контур на La Roche Posay. Доволна съм като хидратиране и последващ ефект (кожата ми е нормална към суха), само ме дразни, че се изпотявам непосредствено след нанасянето му. И други кремове така са ми действали. После си отминава, но... Иначе е за дълбока хидратация и ми понася много добре.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #41 -: октомври 28, 2012, 12:42:14 »

sunray, за пригментни петна можеш да пробваш серума Even Better Clinical Dark Spot на Клиник, дава добри резултати, аз го полвах с крема от същата серия и доста добре действа.
Активен
pepitoo
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #42 -: ноември 01, 2012, 22:00:58 »

А какво мислите за Хумата? Използвате ли я и за какво - за косата или за лицето?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 01, 2012, 22:46:11 »

Alleksia, благодаря, ще го имам предвид give_rose
Пепито, аз ползвам маска, на основата на хумата, но само за лице досега. По принцип тя изсушава и не е особено подходяща за суха кожа, или поне да не се използва редовно.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #44 -: август 11, 2014, 20:32:15 »

Момичета, трябва ми добър и дълготраен фон дьо тен за суха кожа..? huhhuh.gif
« Последна редакция: август 11, 2014, 20:34:40 от Shaiya » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 23, 2014, 15:52:42 »

Здравейте

Имам нужда от съвет за косата ми . По принцип е тънка и лесно се къса.
Когато я измия и изсуша седи прилепнала за мен, без никакъв обем.
След всяко измиване трябва сама да си правя обем с пресата в корените.
Ужасна е и наистина не знам какво да я направя.
Препоръчайте ми някакъв продукт и споделете как се справяте с подобен проблем.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 22, 2015, 22:37:11 »

Аз използвам http://www.enzo.bg/goldwell/stylesign-volume-pjana-za-kosa-za-tnka-kosa-bez-obem/ Много съм доволна! Всеки път след като измия косата си я подсушавам с кърпа и впръсква в корените, след това със сешоар и четка изсушавам (така ми е най-удобно, не че я изправям или нещо такова). Създава супер обем, без да ми прави косата на клечки, суха или твърда, като други продукти, които съм опитвала. Имам го вече 2 месеца и няма изгледи да свършва, а якото е че обема ми стои до следващото измиване, само изправям с преса понякога и с пръсти си разтривам или не знам и аз как да кажа корените и пак има обем. Опитай smile  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 23, 2015, 10:34:10 »

Благодаря ти, ще го пробвам. smile
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #48 -: ноември 16, 2015, 21:45:21 »

Моята коса е супер суха,особено сега е нещо страшно като слама е, не знам какво да правя, но пък в същото време имам обем, пълно  щастие няма biggrin
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #49 -: януари 13, 2016, 17:24:13 »

Използвах тривитаминол той прави косата по-лъскава и по-здрава.
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #50 -: август 23, 2016, 13:51:09 »

Използвала съм различни маски за коса, от тривитаминола съм доволна доста. За всяка маска е нужно постоянство за наистина видими резултати.
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #51 -: февруари 21, 2018, 19:57:24 »

Използвам козметиката на Биодерма и гарниер, понякога и нивеа
Активен
Denima
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #52 -: февруари 28, 2018, 09:17:26 »

Една позната ми сподели, че изпозва шампоан за коне biggrin ...а косата и изглежда доста добре.

-------------------------------------------------------------------


SEO оптимизация
Активен
ivelena
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #53 -: април 29, 2018, 20:52:37 »

И аз преди използвах. Беше един доста голям в оранжево шише, имаше ефект. Доста бързо ми порасна косата.
Активен
m0nika
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #54 -: юли 20, 2019, 00:26:56 »

Няма унивесална формула. Целта е всяка дама да открие най-доброто за себе си. И като казвам "най-добреото за себе си", имам предвид да се избегнат различни кожни и други типове инфекции и възпаления, които могат да се получат при използването на неподходяща боя за коса например.

Ако не ви се рускува, свържете се с хората този от сайт: Agorabbeauty, почти по всяко време отговарят и до сега не са ме подвеждали, когато съм им искала съвет.
Активен
DNPDNP
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #55 -: декември 29, 2019, 11:24:20 »

Някой купувал ли е от тези червила в този магазин https://eli.bg/grim/ustni/chervilo/ ?

Една моя позната ми каза, че е пробвала тази марка catrice, но не е очарована. Иска ми се да получа още няколко мнения за тях.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines