Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:35:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Nicky!  (Прочетена 6712 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юли 16, 2007, 23:27:02 »

Хайде Ники да заповяда!  blum

Ето малко въпросчета от мен!
1. Чувстваш ли някаква промяна в отношенията ти с половинката след сватбата?   pardon
2. Как се представяш след 1, 5, 10 и 20 години?  tease
3. Кой пръв каза "Обичам те"? heart
4. Кога разбра, че той е Мъжа за теб?  smile
5. Какво обичате да правите в свободното си време?  Girl_hide
Ами хайде стига толкова засега, макар че мога да измисля доста повече  tease но другите - лично!  good
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #1 -: юли 17, 2007, 13:51:24 »

Хайде Ники да заповяда!  blum

Ето малко въпросчета от мен!
1. Чувстваш ли някаква промяна в отношенията ти с половинката след сватбата?   pardon
2. Как се представяш след 1, 5, 10 и 20 години?  tease
3. Кой пръв каза "Обичам те"? heart
4. Кога разбра, че той е Мъжа за теб?  smile
5. Какво обичате да правите в свободното си време?  Girl_hide
Ами хайде стига толкова засега, макар че мога да измисля доста повече  tease но другите - лично!  good

Ето ми е мен! Като гледам нямам много въпроси  blum
1. Ами да, промяна има, положителна. Усеща се някаква сигурност, спокойствие, все едно вече наистина сме си "моя" и "моята"  Wink
2. След една ... как бутам бебешка количка, след 5 ... може пак с количка  blush ... след 10 - с голямо весело семейство, приятна работа и все така добър мъж ... след 20 ... повече почивки с любимия човек, когато вече сме изгледали децата  DANCE
3 Ами аз. Преди почти 7 години. Беше многоо бързо, месц след като бяхме вече заедно. На рождения му ден в 00.00ч., като подарък. Много го беше яд, че съм била първа, защото тъкмо искал тогава и той да ми го каже  Girl_hide
4. Не знам кога. Може и да е от зодията, но аз съм от много чудещите се. Може би чак когато приех предложението му миналата година. Няма да ви заблуждавам, че всичко е идилия, понякога ми се случва да се питам, той ли е Мъжа. crazy
5.Ами предимно седим пред компютрите си. Понякога е много смешно, защото седим в една стая, всеки си е на компютър, от време на време вместо да си кажем нещо, си пишем, дори сме си пускали уеб камерите smile
обичаме много да гледаме филми от леглото, да се разхождаме в хубавото време и плажчета много обичаме ...
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 17, 2007, 14:46:37 »

1. какво не би простила никога?
2. какво мислиш за изневярата, нея би ли я простила?
3. а ти би ли изневерила?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #3 -: юли 17, 2007, 16:30:26 »

1. какво не би простила никога?
2. какво мислиш за изневярата, нея би ли я простила?
3. а ти би ли изневерила?
1. общо взето като съм се замисляла, не бих простила насилие, блудство /особено над дете/, убийство и пр. Иначе съм на мнение, че всички грешим. А когато станем родители, може би няма нещо, което не бихме простили на детето си...
2. изневярата ... много коментиран въпрос, по-лесно е да се коментира, отколкото да се реагира адекватно, когато се сблъскваме с нея. Смятам, че за една изневяра виновен не е само този, който изневерява. Почти винаги за да се стигне до там, има някакъв проблем. Изключения колкото искаш, уви.
3. Ами аз като една младоженка бих казала "Никога". Но човек също така никога не знае какво ще му поднесе живота, а той най-често ни поднася изненади. Бих казала, че се надявам да не го направя.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 17, 2007, 16:32:02 »

Здравей Ники, ето и моите въпроси:

1. Кой е най-хубавият момент, който сте изживяли с твоят любим до сега?
2. Кое е нещото без което не можеш?
3. Мислите ли за деца?
4. С какво се занимаваш и харесва ли ти?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #5 -: юли 17, 2007, 16:47:14 »

Здравей Ники, ето и моите въпроси:

1. Кой е най-хубавият момент, който сте изживяли с твоят любим до сега?
2. Кое е нещото без което не можеш?
3. Мислите ли за деца?
4. С какво се занимаваш и харесва ли ти?

1. Това все още се опитвам да го скрия, въпреки емоциите .... но просто няма друг отговор на този въпрос - Когато му казах, че ще си имаме бебе.  blush
2. При няколко по-дълги пътувания извън страната установих, че не мога да живея далече от близките си, изобщо от живота, който водим тук. Не знам дали толкова не мога, колкото не искам. Иначе и без баналните ежедневни неща също не мога. Музика, компютър, огледало .... и т.н. Разбира се и без любимите ми хора  give_rose
3. Непрестанно, особено сега, когато е на път  DANCE
4. Работя в одиторска фирма, по тясно се занимавам с финанси и счетоводство. Ту ми харесва, ту ми е скучничко, преди години се занимавах с театър, песни, музика, танци ... вече много се отдалечих от тези неща и от време на време се отегчавам ... но след като веднъж отсякох, че изкуството по-добре да е хоби, а професията - нещо по-сериозно, сега ще си се занимавам с цифрички  laugh
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 17, 2007, 19:38:09 »

първо да кажа че отговори на въпросите ми така както аз бих отговорила   girl_in_love

и второ да попитам:

1. как си разпределяте домакинството, помага ли ти съпругът ти?
2. сънувала ли си сън, който се е сбъднал след това?
3. ядосваш ли се лесно?
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 17, 2007, 22:50:25 »

А сега ми е много любопитно да те питам

1. Как се почувства когато видя двете чертички?
2. Кой разбра първи за бебчето, таткото ли?
3. А как му го съобщи и каква беше реакцията му?
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #8 -: юли 18, 2007, 07:29:48 »

първо да кажа че отговори на въпросите ми така както аз бих отговорила   girl_in_love

и второ да попитам:

1. как си разпределяте домакинството, помага ли ти съпругът ти?
2. сънувала ли си сън, който се е сбъднал след това?
3. ядосваш ли се лесно?

1. ами честно да си кажа, не сме се разпределили много равномерно. От началото като се изнесохме, почти всичко вършех аз и то не за друго, а защото исках да бъде направено по моя начин. После реших, че нямам чак такива изисквания и той без да го карам пое голяма част от работата. Чисти с прахосмукачката, мие, бърше прах, задължително той мие чиниите, пуска пералня и простира, после даже той събира дрехите и ги сгъва. За мен остава пазаруването, готвенето и подреждането на шкафове, гардероби и пр. blush Откакто разбра, че съм бременна, не ми дава съвсем нищо да правя, ще кажеш че от сега ми е дотежало  laugh
2. е и аз това съм се чудила, имам много моменти от реалността, които ги усещам като дежа вю, все едно че вече съм ги сънувала и то много ясно. Но не помня конкретни неща, почти винаги като се събудя, съм забравила какво съм сънувала през нощта Girl_sing
3. майка ми казва че съм наследила биволското спокойствие на баща ми... той си заспа на сватбата ни, седнал на стола и подпрян леко на масата, не защото е пил или нещо подобно, просто му се беше приспало laugh, аз не съм чаааак толкова спокойна, но може да се каже, че често изнервям хората със спокойствието си. В тази връзка много трудно може да ме ядоса нещо или някой. Но ако все пак се ядосам ... паля се много бързо, импулсивно отсичам някоя глупост, която дори не мисля и ми минава за 5 минути  pleasantry

 smile
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #9 -: юли 18, 2007, 07:49:10 »

А сега ми е много любопитно да те питам

1. Как се почувства когато видя двете чертички?
2. Кой разбра първи за бебчето, таткото ли?
3. А как му го съобщи и каква беше реакцията му?
1. супер щастлива, защото изобщо не очаквах. Първо в компанията на близка приятелка си направих тест, точно преди закъснението, защото имах някакви признаци, много се надявах, но втората линийка беше супер незабележима. Ние категорично го отчетохме като отрицателен. След няколко дни вече ми закъсняваше, а по принцип цикълът ми е точен като часовник. Не издържах и още докато бях на работа си купих втори тест и го направих в обедната почивка. Беше видимо положителен. Зарадвах се още повече, защото след първия тест бях сигурна, че няма нищо такова. Бях много щастлива, не съм очаквала, че ще се случи толкова бързо  girl_in_love
2. Таткото разбра почти последен :laugh:Като направих теста в обедната почивка, се обадих на сестра ми, която е доктор и, като мислех, че може и да е грешка, тя каза - няма грешка! И че е нормално линийките да са по-бледи, на по-късен етап биха били по-плътни. После звъннах и на другата ми сестра и на майка ми. Едната ми сестра работи с мъжа ми, но не е показала нищо :bravo:После колежката, с която отидох на лекар още същата вечер, а той като се обадеше, ние просто с нея " си лафим". Исках да съм сигурна. той разбра същата вечер. smile
3. Ще използвам един ЛС, който пратих на Мими, защото и тя ми е задала същия въпрос  Wink
Бях измислила първо да пазарувам нещо и да му сложа теста в в торбата, като се прибера винаги като малко дете рови и вади .. но реших, че може да не забележи .. после ... обожава тублерон, реших да му купя и да извадя шоколада и да го сложа в кутийката ... така щеше и със сигурност да го забележи и да разбере какво казвам с това ... после след доктора бях толкова развълнувана, че забравих плановете и бързо се прибрах вкъщи, знънях на пожар, ухилих се до уши като ми отвори и му казах "ще си имаме бебе" и така ... той беше много много щастлив air_kiss ... А преди като си говорехме за бебче, той не се усети каква глупост каза ... "Ей дано да се опитваме повечко", а то станало от първия опит  danceg
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 18, 2007, 13:35:43 »

Хей Nicky  и аз искам няколоко въпросчета да ти задам!

1.Какво най-много обичаш да похарваш?
2.Какво е твоето хоби?
3.Кога се чустваш най-обичана от твоят съпруг?
4.От кой град си?
5.От кога смяташ да спреш работа?
6.Как се чувстваш ато бременна?

Това е от мен!Постарах се въпросите ми да не са много горещи за да не те изпотявам допълнително и да не ядосвам бебчо! DANCE
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #11 -: юли 19, 2007, 18:11:56 »

Хей Nicky  и аз искам няколоко въпросчета да ти задам!

1.Какво най-много обичаш да похарваш?
2.Какво е твоето хоби?
3.Кога се чустваш най-обичана от твоят съпруг?
4.От кой град си?
5.От кога смяташ да спреш работа?
6.Как се чувстваш ато бременна?

Това е от мен!Постарах се въпросите ми да не са много горещи за да не те изпотявам допълнително и да не ядосвам бебчо! DANCE

опс, аз покрай вълненията забравих да поглеждам тук blush
1. най-много обичам пържени картофки със сирене  girl_in_love
2. да пея, да танцувам ... но напоследък, като се замисля - компютъра  Computer
3. честно да си кажа ... постоянно, той за разлика от мен е постоянен в настроенията си, а аз като типичен представител на зодия близнаци - 5 минути така, 5 минути иначе  girl_haha
4. От София smile
5. Ами надявам се да мога да си ходя на работа до последно, домързява ме, но не искам и да се застоявам много вкъщи, защото само ще го мисля huhhuh.gif
6. Чувството е невероятно, много щастлива, някак по-отговорна, нетърпелива ... не може да се опише с думи  Dance

Благодаря ви за хубавите въпроси, много е приятно на столчето  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 20, 2007, 08:07:43 »

Ники пак честито за бебчето, много се радвам за вас !!!!! smile
ето моите въпросчета:

1. имаш ли неосъществена мечта и каква е тя /ако не е тайна/ ?
2. надмина ли твоите очаквания сватбата ви?
3. какво те дразни в хората /като характер/ ?
4. какво бебче истае момче или момиче?

стига толкова !!!!! целувки !
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #13 -: юли 22, 2007, 22:08:56 »

Ники пак честито за бебчето, много се радвам за вас !!!!! smile
ето моите въпросчета:

1. имаш ли неосъществена мечта и каква е тя /ако не е тайна/ ?
2. надмина ли твоите очаквания сватбата ви?
3. какво те дразни в хората /като характер/ ?
4. какво бебче истае момче или момиче?

стига толкова !!!!! целувки !

пак съм си изпуснала въпросчетета  blush

Благодаря за честитото, да ви се връща  give_rose
1. Ами аз май съм от хората, които имат много неосъществени мечти. Никога не съм знаела и понякога продължавам да не знам какво искам  :womanfuy:Може би това, че спрях танците, като видя накое състезание и изтръпвам ... Понякога съжалявам, че не останах да живея в САЩ и то най-вече като се случи някоя голяма трагедия заради безбройните неуредици в бандотската ни държава. Конкретна мечта като че ли нямам. Интересно, мислех, че имам, благодаря за въпросчето  Bravo
2. Аз сигурно съм от много малкото хора, които имат голяма част неприятни спомени покрай сватбата sad Май така и не разказах подробно за моя сватбен ден. На въпроса дали надмина очакванията ми ... не ги и достигна. Може би защото си я представях по друг начин, слънчева и безпроблемна ... обаче някои неща не могат да се предвидят sad Все повече забравям лошите спомени, надявам се за първата ни годишнина да са останали само хубавите, които наистина си бяха много хубави  girl_in_love
3. Не обичам снобизма, лицемерието, завистта и др. такива
4. Искаме момиченце и двамата, аз някак така си го усещам, въпреки, че е само точица, да видим баба Марта какво ще ни донесе  girl_in_love
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines