Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:50:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 271192 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 01, 2012, 11:22:21 »

Аз не съм решила все още, но небрежно вдигнатата коса на снимката на cveta_d86 много ми допада. Но всичко зависи и с каква рокля ще бъда smile  решила съм само, че ще имам цвете в косата.
Активен
izida85
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #346 -: февруари 05, 2012, 16:14:47 »

Здравейте дами,

Сватбата ми е през м. Май и сега разсъждавам върху това с каква прическа да бъда  smile Искам да си взема коса за удължаване. Моля ви да ме посъветвате от къде да си купя.
Благодаря предварително.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 05, 2012, 16:22:28 »


Аз съм за спусната и възможно по естествена и семпла прическа а не с 4 флакона лак и 7 опаковки фрукети

Но има един много важен момент. Колкото и да ти е податлива косата на прически и промени, в деня на сватбата предстоят още повече - танцуване часове наред, прегръдки, целувки, слагане и сваляне на було. Абе, много неща, които все могат да доведат до полуразпадане на прическата. Неизбежно е да сложат фиксиращи продукти и фуркети. Отделно, че ако фризьорът е добър, ще ги използва така, че няма да се забелязват почти Wink
Нашата сватба беше в края на месец май и бях със спусната, начупена на едри вълни коса, за което бяха нужни доста силизиращи продукти, но не си личеше.Единственият минус е че ако е топло наистина, ще се изпотите. Но се преживява покрай цялата еуфория good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 05, 2012, 18:45:36 »

izida85 по- назад в темата е дискутиран този въпрос няколко пъти, моля четете...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 07, 2012, 15:39:59 »

Аз много харесвам тази прическа.


Допадат ми и тези двете.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #350 -: февруари 07, 2012, 21:33:52 »

По дилемата пусната или вдигната коса, от тези красиви начупени, леко прибрани назад пуснати прически малко се разколебах, но истината е, че толкова съм свикнала все да съм с вързана коса, че знам, че на сватбата ръцете ще са ми все в пусната коса, в несъзнателен опит да я разкарам от лицето и гърба си. Така че май нямам много избор тук да изненадам гостите си с пусната коса. По същата причина търся и вариант за прическа, при който кокът да не се пада на тила отзад, а да си е нависоко. Не ми харесват и тези много обемните кокове.

Нещо такова:

http://top-hairstyles.info/wp-content/uploads/2011/06/indian-wedding-hairstyles-3.jpg

http://great-weddinghairstyles.onsugar.com/tag/Trendy-Wedding-Hairstyles /първата снимка/

Знам, че е скучно, но не мога да избягам от себе си. Приемам всякакви идеи! blush
« Последна редакция: февруари 07, 2012, 21:47:42 от famille » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 08, 2012, 00:19:25 »

Бъди себе си  yahoo smile
Аз нямам идея каква искам да съм - дори и за пусната - вдигната коса още нямам мнение.
Аз моята я нося всякак - тя е чуплива много, веднъж и фиксирам леко къдриците, друг път я изправям, вдигам я на висока, на ниска опашка, с диадеми, но най-вече я нося спусната и само сресана.
На двата си бала - абитуриентския и абсолвентския бях с прическа тип леко вдигнат и рошав кок и сега се чудя дали да съм с такава, която знам, че ми отива или да не ставам скучна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 08, 2012, 09:11:22 »


Знам, че е скучно, но не мога да избягам от себе си. Приемам всякакви идеи! blush
2рата е по-оригинална според мен smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #353 -: февруари 08, 2012, 19:05:21 »

emmmmmy, наистина ли така мислиш? Аз пък се чудех дали не изглежда като домашно завъртяна фльонга. huhhuh.gif

Hecate, не знам на колко години си, но ме подсети за коментара, който забравих да напиша - усещам се, че отново търся нещо подобно на прическата от абитуриентския си бал.... а той беше 1999 г.  blush

Въобще, аз съм голяма консерва - ходя с вързана конска опашка от кажи-речи 20 години. shok
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 08, 2012, 19:47:58 »

абсолютно- просто изглежда по -нестандартно. чакай да пусна едни да кажеш коя ти харесва като за теб :



Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 08, 2012, 20:08:03 »

famille втората прическа е уникална!!! Толкова елегнтна, класическа, но не скучна както каза emmmmmy , има нещо толкова нежно...  Bravo  smile
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 08, 2012, 20:19:44 »

Ето малко идеи:



Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #357 -: февруари 08, 2012, 22:21:48 »

Emmmmmy, първата най-много ми харесва, без двете кръгчета (не обичам кръгчета  blum). Много добра идея, много като за мен.  give_rose Третата също е хубава, просто нямам бретон.

Miauka, първият кок много ми харесва, страшно елегантен ми се вижда и с точното място на цветето-шнолка. Въпреки че не обичам големи кокове, тук цялата визия просто много ми допада.

Благодаря за хубавите предложения, момичета, и на теб, anelcka80, за милите думи!  give_rose Сега знам, че това си е моята прическа и с вашите идеи ще стигна до най-хубавата за мен.  danceg
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #358 -: февруари 08, 2012, 22:37:54 »

Ах,какви страхотни кокове :bravo:Момичета аз по назад бях пуснала снимка на това което искам,но можете ли да ми дадете още идеи за пусната коса с големи къдрици,много обем и коронка give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 08, 2012, 22:40:57 »



Харесвам много това...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines