Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят дом блести от коледни звезди!  (Прочетена 124551 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: декември 04, 2010, 13:03:19 »

Днес ми е супер коледно и ми хрумна следната идея.Тук може да споделим как сме украсили нашите домове за Коледа и Нова Година,Какви коледни съкровища сме сътворили и как изглеждат елхичките ни.
Нека всяка от нас влезе в дома на другия и бъде виртуален гост.
Аз украсявам довечера ,така че снимки утре smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: декември 04, 2010, 13:33:27 »

Страхотна идея, fiibi  good Очаквам много красоти да се покажат тук! Аз се надявам до 10-тина дни да си купим елхичка и веднага ще се включа smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: декември 04, 2010, 13:36:56 »

Супеееер...  yahoo yahoo yahoo И аз ще участвам  danceg

Само, че ние по италианска традиция украсяваме на 8и дкември. Тогава е  "Непорочно Зачатие". Но нямам тьрпение вече  Eeager Eeager Eeager
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 04, 2010, 13:39:17 »

И аз с радост ще се включа. Тази Коледа е особено специална за мен и половинката ми, защото е първата в новия ни дом.  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 04, 2010, 13:45:44 »

И аз с радост ще се включа. Тази Коледа е особено специална за мен и половинката ми, защото е първата в новия ни дом.  blush

Авичка щом е първата ви Коледа ,задължително трябва да празнуват ев новият дом.Не ходете на гости ,а посрещайте гости.Такова е поверието!И бъдете щастливи разбира се Girl_hide
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 04, 2010, 14:02:57 »

fiibi_bg, това не го знаех, но вътрешно и аз така съм насторена. Благодаря ти, че ме "светна"! Сега ми стана още по-празнично и хубаво!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #6 -: декември 04, 2010, 14:07:35 »

И ние сме в нова квартира  danceg

И дори имаме място за елха. Преди сме правили само ведньж и трябваше да я сгьчкаме на бара  sad Но тази година ще се разбия просто  heart А и на Фабио техните ще идват за Коледа, ще е още по-хубаво  girl_in_love
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 04, 2010, 19:47:05 »

Наистина много хубава идея за тази тема good.С трепет ще разглеждам,но няма да мога да покажа,понеже так и не разбрах как се публикува снимка към мнение Плачещо момиче
Активен
AL_BI
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 05, 2010, 00:09:13 »

Страхотна тема ! Браво !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 05, 2010, 00:10:49 »

fiibi_bg  страхотна темичка . От две години се каня да си купя нова елха . Ето сега вече ще си купя ,защото ,ако видите моята и ще ви мине мерака да празнувате . Това в кръга на шегата ,но ще се постарая повече . Децата и без това вече нямат търпение, ще трябва да се ходи по магазините .  yahoo Christmas tree santz Докато украсим нашите елхички слагам тази  .                                                                                       
« Последна редакция: декември 05, 2010, 00:43:02 от Nina Style » Активен
AL_BI
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 05, 2010, 01:45:16 »

аз днес направих украсата , обикновено я правя на 1ви декември , но тази година малко закъснях . Вече е документирано , остава само да намеря време да сваля снимките  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 05, 2010, 13:20:11 »

Ние имаме само украсена елха и коледна украса на вратата. За Бъдни вечер мисля да украся масата и тогава ще пусна снимки  blum
Цветовете тази година ще са ни червено и тук там златно за акцент  Christmas tree
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #12 -: декември 05, 2010, 13:56:06 »

Страхотна темичка ! Bravo
Ние украсих ме още на 26 ноември защото малкия ми имаше рожден ден и не искаше украса с балони и тогава реших ме с новогодишна украса и сега ни е доста уютнично празнично  и красиво  !
Аз пък чух че цветовете на тази година са в  бяло и сиво защото е годината на заека по китайския календар !
И аз ще пусна снимки по късно !
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: декември 05, 2010, 14:01:38 »

Ма тя Надето говори за цветовете на тяхната си кьща бе blum

Аз се замислих друго, ми то всяка година украсата е една и сьща по домовете, или... ?! Сега, истина е, че аз всяка година си купувам по две-три нови украски - я играчки за елха, я джиджавка някоя, но глобално стильт и цветовете се повтарят  pardon  и няма да е кой знае колко по-различна от миналата година...  blush

Виж масите ми се различават.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 05, 2010, 14:07:40 »

На мен кухнята ми е в червено и затова реших елхата да е само в червено,даже ми се искаше и лампичките да са само червени  smile А за масата мисля да добавя и някой златен елемент,макар че с моите зелени чинии ще видим накрая дали елемента няма да е зелен  blum
Нещо такова искам да се получи ,но в червено и златно/зелено.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #15 -: декември 05, 2010, 14:15:05 »

Ами то да бързам да чета че макло време ми отпущат децата пред компютъра едно НИ съм изтървала  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 06, 2010, 12:05:13 »

Ето я и моята украса или по-точно акценти от нея smile


* predkoledno 091.jpg (71.06 KB, 800x535 - видяно 1028 пъти.)
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 06, 2010, 12:27:09 »

Аз ще се разпиша в темичката с елхата ни. Christmas tree


* Copy of DSCN6654.JPG (69.46 KB, 600x800 - видяно 1056 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 06, 2010, 13:16:42 »

Страхотна тема!!!  Bravo Bravo Bravo
Ние още не сме украсили нашата елха, но ще го направим на 15-ти.
Nataliya чудна  елха  Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 06, 2010, 13:42:05 »

Nataliya невероятна елха . Ето такава искам висока с големи бодлички .  yahoo
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 09, 2010, 14:03:30 »

fiibi_bg, Nataliya, при вас е вече Коледа! И то много красива и уютна Коледа!  Christmas tree
Аз лека-полека започвам с украсата на дома, но чакам половинката да намери време, за да украсим заедно елхичката. Ние си имаме традиция да си взимаме живо дръвче, което в момента седи на терасата и ни чака да го "облечем" с празнична премяна. Решила съм декорацията тази година да е в златно, защото...така го почувствах. Ние си имаме няколко цвята декорация и ги връткаме, като добавяме нови елементи, други пък махаме.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #21 -: декември 09, 2010, 22:12:22 »

И аз ще украсявам в събота! Миналата година купих от пазара ДИмитър Петков такава с големи игли!  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 10, 2010, 10:20:34 »

miss™  точно вчера намерих по случайност как се правят такива цветя които искаш да са ти като акцент на масата , виж тук за идея ако мислиш сама да си ги правиш http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/diy-gorgeous-chiffon-and-tulle-flowers/2

иначе аз започнах бавно и славно с моята украса и хола е почти завършен, местя се сега в спалнята. Цветовете в хола ще са ми червено и златно (миналата година беше червено и бяло),спалнята - бяло и сребърно, но при мен украсата е малко или много различна всяка година понеже съм в процес на купуване на декорацията и си я обогатявам като наближи празника я с нещо от магазина я с нещо измайсторено. За масата нямам идея как да я направя- имаме оранжеви чинии и някак трябва да се впишат с червеното и златното... Давайте идеи ако имате възможност- ще съм благодарна.

Браво на момичетата за елхичките и декорацията- друго си е да се накипри малко дома и да се внесе малко приповдигнатост и празничност smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 10, 2010, 15:50:30 »

Мерси за линка,по принцип не е точно същият,но пък е за цветя по които аз много си падам като акцент към дрехата и ми е много полезен.Понеже все се чудех как да си направя вкъщи подобни цветя.  air_kiss
'Моите' ще са подобни на тези http://krokotak.com/2010/11/krasiva-ukrasa-za-praznik/
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 10, 2010, 16:01:00 »

И ние вече си имаме украса. Както се канех да сме само златни, така като започна украсяването се оказа, че си имаме златнен, червен, кристален и бял кът.
Добре дошли в нашия украсен дом
 Christmas tree
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #25 -: декември 10, 2010, 16:57:40 »

Миличка, всичко е прекрасно! Страшно много ми харесаха всички кътчета и съм влюбена в мечето с шейната  heart
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #26 -: декември 10, 2010, 20:01:58 »

_Ava_   Bravo, много хубаво се е получило! Нямам търпение вече утре да започна нашата елхичка!  yahoo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 10, 2010, 21:19:17 »

Хайде да се цопна и аз тук, щом темата е за коледната украса.  blum
Вече писах в обощената тема - снимки от нашата скромна украса имам в галерията, ама като гледам вашите снимки какви са хубави и композирани и ме хвана малко срам.

Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 11, 2010, 11:32:29 »

Вече писах в обощената тема - снимки от нашата скромна украса имам в галерията, ама като гледам вашите снимки какви са хубави и композирани и ме хвана малко срам.

lionelsa, недей да скромничиш! Кътчето, което си показала с декорацията е толкова празнично! Много ми харесва идеята с чашите!  judges
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 11, 2010, 11:46:15 »

Момичета, много хубаво сте си украсили. Аз съм наизвадила коледните неща, но още не съм украсила.  blush Надявам се днес или утре да успея и да ви поканя виртуално и в нашия украсен дом.  Girl_hide
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 11, 2010, 13:18:45 »

Украсите ви са прекрасни  infatuated
Аз тези дни чакам още няколко неща и скоро и аз ще ви покажа украсата на моя дом  Girl_hide
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 11, 2010, 14:11:37 »

момичета, украсите са ви страхотни!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 13, 2010, 20:42:42 »

Айде вече и аз да се запиша с нашата елхичка.  yahoo   
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 16, 2010, 23:39:18 »

Нашата скромна елха
Само трябва да поставим още едно чорапче за бебка  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #34 -: декември 20, 2010, 20:41:52 »

Изкуствените елхи имат много готина форма  good Но за нас нищо не може да замени миризмата на истинско коледно дръвче, макар то да прилича на чадьр (както каза мьжа ми)  sarcastic Бьдете снизходителни  pardon

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 20, 2010, 21:29:50 »

Момичета, чудесни украси и много Коледно настроение лъха от тази тема!!! Bravo

И ние днес украсихме Christmas tree christmoose в къщи и се получи много хубаво и различно от предишни години!!! danceg yahoo danceg

Утре и аз ще пусна снимки да ни видите Коледните кътчета Wink I-love-winter DEER snow-man
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #36 -: декември 20, 2010, 22:09:37 »

И ние току-що приключихме с украсата Christmas tree Остана само да се снабдим с връх за нея. Ето и малко снимчици:


* 056_renamed_11769.jpg (44.24 KB, 375x500 - видяно 970 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: декември 20, 2010, 22:10:46 »

Ето и подаръка от _Ava_, който виси на почетно място в хола smile :


* 055_renamed_27582.jpg (27.42 KB, 500x375 - видяно 965 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #38 -: декември 20, 2010, 22:13:21 »

И последно, вазичката с коледни листенца и шишарки:


* 061_renamed_19534.jpg (54.53 KB, 500x375 - видяно 950 пъти.)
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #39 -: декември 20, 2010, 23:47:36 »

Аз украсата съм я направила отдавна ей така да ни е весело! Чак сега обаче видях темата shok , та да се похваля де smile По обясними причини всичко е на високо и елхата е с меки играчки, защото се пренарежда по няколко пъти на ден smile


* Clipboard1.jpg (51.14 KB, 1219x234 - видяно 1070 пъти.)
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 21, 2010, 14:37:17 »

Тiama, честита ви украса! Отдъхнах си като видях, че е в червено и златно, че рискувах аз като ти пуснах подаръка преди да зная в какви цветове сте се украсили! Станало е много уютно и стилно!
Vessi , във вас пък е приказно - като работилничката на Дядо Коледа, особено с тази елхичка с плюшковците!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #41 -: декември 21, 2010, 14:57:53 »

Мерси много, миличка give_rose Честно казано твоят подарък беше първата коледна украса и той даде тон на останалото smile
Активен
ivapenkova
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #42 -: декември 21, 2010, 15:16:35 »

Здравейте!Аз искам да ви дам една идея за коледна украса със звезди!В хола имаме голям кръг направен с гипсокартон!От вътрешната страна на кръга съм наредила кабърчета, на които съм поставила жилка за риба,които съм кръстосала на квадрати.На тях съм закачила звезди/снежинки/.Получи се доста добре.Хубавото е ,че жилката не се личи и ще си я оставя за догодина!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 22, 2010, 16:47:21 »

Украсите ви са страхотни  judges .
Ето и моята елха (снимката е лоша понеже е с телефон  blush ).
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 22, 2010, 16:55:39 »

Еееехххх че коледноо yahoo
Прекрасни са ви елхичките Bravo
Мис,много оригинално с пеперудките good
Ето я и нашата

Аде край,че да не досаждам smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 22, 2010, 17:24:48 »

Момичета страхотни са ви украските. Направо невероятни.  yahoo Моята направо ми бледнее. Браво на вас.  good maj4eto този снежен човек на стъклото лепенка ли е? Много е сладък.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 23, 2010, 21:28:19 »

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 04, 2011, 01:18:57 »

Много празнични домове сте наредили момичета. Много ми хареса че Ина и maj4eto  са заложили на естествени елхички- аромата им е неповторим  Bravo
Аз съм малко съм в тон "след дъжд качулка" ама да ви покажа и моята елха тая година  smile
Другата украса в хола не съм се наканила да снимам, но за сметка на това снимах спалнята и коридора (в галерията ми за любопитните  Wink ) И въпреки че празниците минаха мисля да си оставя така украсено поне още седмица  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #48 -: януари 04, 2011, 11:28:50 »

Божествена елха простооо!Нямам думи!  Bravo Айде сега кажете кога махате и украсите  blum
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 04, 2011, 12:08:47 »

krasunkata, елхата е страхотна!!! judges Цялата украса е невероятно стилна! Bravo
Аз много харесвам червено- златните тонове и направо ми останаха очите.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 04, 2011, 13:15:27 »

Лелеее страхотни украси сте правили, момичета  Bravo
На моята й остава още съвсем малко време да поседи (до 6-ти, както е по традиция) и затова реших да я снимам, да я споделя

Разпарчетосах един огрооомен клон и с него украсих цялата къща





Елхата е в саксия, затова си остава на балкона, не е влизала вкъщи.
А отвън изглежда така..



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #51 -: януари 04, 2011, 13:19:11 »

Тая елха верно ли е у вас ???  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Ми че тя е като по картинките  heart heart heart heart heart И самата снимка е много ефектна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Как става така, че изльчва толкова светлина? Има много лампички или са големи? ООООооооо, страхотна е  Bravo Bravo Bravo А и тази конична форма, променя всичко  good

Аз махам украсата на 06.01 - Богоявление. Тогава по италианска традиция е Бефана, вльхвите са дали даровете си на бебето Исус и това обозначава края на празниците. Понеже ние си нямаме традиции в това отношение кога да се слага и маха, спазвам техните и на Фабио е приятно  danceg

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 06, 2011, 15:20:33 »

krasunkata  това вашата елха ли е?  shok shok shok уау, че тя като някоя картичка... страхотна е, а и много добре се е получила снимката  good good
ЖЕСТОКА е!!!
Ето я и нашата, то дойде време да я разваляме, но аз да я покажа. Аз знам, че елхата стои до Ивановден  pardon




Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 06, 2011, 17:03:49 »

Много се радвам че ви харесва момичета. От трите години откакто имам елха тази се получи най добре понеже и сложих най-много играчки и са само в два тона-златно и червено.  И тука да ви кажа моята тайна- аз си ги купувам след като минат празниците по разпродажбите smile че иначе щеше да е голяма инвестиция. Не ме кефи че е изкуствена, въпреки че има правилна форма, но засега това е положението.
BASTET  я кажи от колко време си гледаш елхата и как? Аз имам мерак за такава, а и твоята изглежда доста пропорционална и много свежо е станало с клонките и празнично  good

И самата снимка е много ефектна  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Как става така, че изльчва толкова светлина?

Лампичките са ми най-обикновени китайски продукт-едноцветни- 100 броя.Снимах я при загасени лампи понеже тогава блясъка и е пълен. На светло се губи част от светлината. Пък със светкавица лампичките не се виждат въобще. Мисля че ефекта се получи и още от това че една голяма част от играчките са ми лъскави или имат брокат по тях и това отразява блясъка. Панделките с които ги връзвах имат златен кант и блести, а отделно че аз си уших тия червените сърца и някои от тях обших целите с мъниста които пак отразяват и блещукат.
« Последна редакция: януари 06, 2011, 17:06:56 от krasunkata » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 07, 2011, 16:50:02 »

krasunkata , тази елха я купихме сега, защото сме в нов дом. Имам друга при родителите ми,която я гледаме 15 години вече. Тайната е, че не обичат топло през зимата и не трябва да се внасят вътре. Иначе - шок на кореновата система и край. Лятото ще е голям зор и не знам ще оцелее ли, защото балкона е южен - тази година имах хибискуси и богенвилии - всичко друго изгоря. Ще опъвам сенници и чаршафи, пък да видим...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: ноември 13, 2014, 10:00:11 »

Хайде да подновя коледното настроение от 2010 Wink
Тази година съм решила да измъдря нещо ето такова за Коледа. Даже и за официалната зала в службата ми се иска да избягам от вечните гирлянди и лъскави топки.


* visulka.jpg (34.85 KB, 387x581 - видяно 841 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: ноември 13, 2014, 10:05:44 »

svekarva много ти е Икейска украсата хихихи

Аз чакам да дойде Никулден тогава украсявам. По македонски е на 19.12 но тук украсявам по Българския, ще пусна снимчици от ново украсеното жилище  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 13, 2014, 10:28:58 »

Ти сега си кажи идеята, снимките са отделна работа.
Инейска, Неикейска, може и с по- други висулки. Само тоягата къде да намеря  crazy

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 13, 2014, 16:31:06 »

Ето от мен нещо ,което може и с пръчки да се направи

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: ноември 14, 2014, 15:10:12 »

Свекърва, подсети ме за една много сладка украса. Преди време видях витрината на магазин за дрехи - бяха украсили елха със... закачалчици с тениски по една педя, подобни на онези "Бебе в колата".
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 14, 2014, 15:13:33 »

Тази година ще е първата в която в нашето семейство ще има елха и ще украся.Веднъж преди много години опитах да украся, но голямата котка разказа играта на гирляндите.След това просто не виждах смисъл, а и котаците бяха малки и само късаха и скубеха, но сега си имаме джудже smile а то ще чака подаръци под елхата.Та ще посетя магазините, но ми се иска и да направя нещо интересно.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines