Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:12:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ади Цанова - сватбен агент  (Прочетена 35743 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« -: август 15, 2006, 15:22:15 »

Предупреждение: Това ще е дълъг пост.  smile

********** - ето неина снимка http://www.prikazenden.com/bg/displaybg.php?page=services. Първата!
И така: всички по-стари гости на форума знаят за обстоятелствата по нашата сватба и как се развиха отношенията ни с агенцията, която иронично нарича себе си "Приказен ден".
След като ********* *********, която мисли за себе че е сватбен агент  crazy , прочела моите основателни критики за качеството на услугите си, реши да се "оттегли" от нашата сватба 1 месец преди да се състои, ние се оказахме сами с непосилната задача да организираме тържеството за кратък период и без никаква помощ. Естествено това беше немислимо! Два часа преди да отлетя от Щатите до БГ, аз позвъних на Ади Цанова и за наша радост, тя се съгласи да се срещнем след два дни (след уикенда, когато тя беше заета със сватби) за да поговорим и да видим дали тя ще може да поеме сватбата ни. Искам да кажа че по това време бях изключително изнервена от обстоятелствата по приключването на отношенията ни с Приказен Ден, и бях много критично настроена към услугите на сватбен агент, но както споменах, нямахме нито време нито възможност да се занимаваме сами.
На уреченият ден се срещнахме с Ади. Тя дойде на срещата изключително подготвена с лаптоп, дискове (добре организирани във фолдер), албуми и организационен тефтер. Тъй като бях само за седмица в БГ се уточнихме да се видим много рано (8 часа) и това не беше проблем за Ади. Срещата ни продължи почти 4 часа. Бях изключително впечатлена от нейната организираност, желание не да ти "прибере парите" а да помогне. От този ден нататъка, Ади се срещна с нас, 4 пъти за 5 дни, като всяка среща продължи по 3-4 часа. За една седмица уточнихме огромно количество информация и бяхме ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНИ че по стечение на обстоятелствата започнахме да работим с Ади. Тук му е мястото да спомена, че обяснихме на Ади при какви обстоятелства идваме при нея, и тя тогава спомена че ние сме 4тата двойка този сезон, която е прекратила отношения с Приказен Ден и е отишла при Ади. Не се учудвам!!! По друг повод, аз не чух Ади да злослови по името на когото и да било, за разлика от ******** *********, която не пропускаше повод да спомене нещо по адрес на Ади.
Впечатлението, което останах от Ади беше че тя уважава много това което прави, винаги беше изключитлно точна за срещи, никога не се почувствахме по-маловажни от другите и младоженци, в интерес на истината, ние никога не я чухме да коментира по адрес на други нейни сватби, не ни насилваше да вземаме решения, които да са в нейна финансова полза и с две думи ставаше точно това което искахме ние.
Маниера на поведение на Ади е на "strong woman", а именно тя не се посвеняваше да влезе в спор със изпълнителите по нашата сватба (ресторант, фото и тн), но така както от една страна, това не беше много желателно, то от друга, ние съзнавахме че тя защитаваше нашите интереси и изискваше от всички да бъдат перфекционисти като нея.
За цените: Ади казва за себе си че е най- скъпия сватбен агент в БГ. Това е вярно. Цената и за пълна организация е около 1.5 пъти по скъпа от Приказен ден. Искам да кажа, че за една двойка която има малко по-нестандартна сватба от нормалното, тези пари са добре похарчени. Ади предлага много повече от Приказен ден - тя има собствен транспорт (********* чакаше ние да я взимаме и водиме с нашата кола), много повече възможности и предложения на по-ниски, ама МНОГО ПО-НИСКИ цени от кожодерството на Приказен Ден (осветление на залата - 600лв срещу 3,000лв; окачане на тюл - безплатно срещу хм... 1,000лв (дадена ни с отсъпка!!!), DJ - 370лв срещу 500лв, цветята бяха на цени от пазара (а изглеждаха като бутикови творения) и мисля за около 2,000лв сватбата ни беше отрупана с цветя (за разлика на сватбата на Приказен ден в Кемпински, която ********* гордо пише че били похарчени 50,000лв!!! забележете аранжиментите са от КАРАМФИЛИ!!!). 
Аз съм сигурна че Ади взима някаква надценка, но зная че това едва ли е повече от 10-15% и намирам това за напълно нормално в света на бизнеса. На много случаи аз пожелах сама да осигуря неща за сватбата и искам да кажа че не успях да спестя много от това, което за пореден път доказва че за това което искахме, цените бяха напълно разумни!
В средата на Юли се прибрах в Щатите и започнах усилена email кореспонденция с Ади. Ако до тогава съм имала НЯКАКВИ съмнения за умението и да се справи, то след като видях неуморността, с която работеше по уточняването на нашата сватба, се убедих че тя е човекът който може да изпълни всяко мое желание. Казвам МОЕ, защото аз бях тази, която комуникираше с Ади по отношение на украсата на тържеството и артистичното оформление на тържеството. Тука му е мястото да спомена за това че аз съм от този тип булки които не само че знаят какво искат но съм много подробна и перфекционист. Имало е emails които са били страници и страници дълги с указания, описания, снимки и желания. Ади нито за момент не показа раздразнение, и обикновено получавах отговори от нея в рамките на 24 часа с изключение на уикендите (заради други сватби). Много от emails бяха писани в 2,3, 4, 5 часа сутринта и беше очевидно че Ади жертваше съня си само и само да не чакам за неин отговор. Като равносметка - за 1 месец мисля че разменихме над 150 emails, МНОГО от които бяха дълги и съдържателни.
Искам на това място да кажа че Ади има съпруг и две дечица, и това прави нейното внимание още по-ценно за нас, тъй като тя лесно би могла да се оправдава с ангажимент към семейството си. По разговорите които съм дочула, останах с впечатлението че Ади има много сплотено и щастливо семейство и въпреки заетостта си успява да отдаде внимание на съпруга си и децата си. Това имаше голямо значение за нас!
А сега за сватбения ден: Тъй като сватбата ни беше доста голяма и имаше нужда за сериозна координация, Ади и нейният екип работиха 24 часа за да претворят мечтите ни в реалност. Сватбата се състои в Ботаническата градина и после в залата на Хотел Хилтън. Всяка локация беше окрасена с много детайли, и имаше много изпълнители, които бяха нужни да се координират - Класически инструменти оркестър, Танциори, Народни танци състав + певица+ музиканти, Тони Димитрова, 4 шаферки и шафери; 2 лимузини, 3ма фотографи, 2ма видеооператори, 1 озвучител, 1 осветител, 1 DJ, много сервитиори, асистенти, товарачи и тн. Резултата... една магическа невероятно красива и романтична сватба. Ще публикувам някои от непрофесионалните снимки при първа възможност!!!
Благодаря на Ади!!!
Ако някой има въпроси към мене, да ми пише, аз мога да говоря по телефона докато съм в БГ.
Пожелавам на всички форумци да имат най-красивите сватби, а на тези които са минали вече под венчилото - ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!!!
Много има още да се пише, много детайли минават през главата ми, но няма как всичко да обясня. На тези от вас на които предстоят сватби и вярват че имат нужда от сватбен агент, нека помислят и уточнят това което желаят и гарантирам че Ади ще помогне всичко да се превърне в реалност. 
« Последна редакция: януари 30, 2007, 22:07:29 от silverarrow » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 15, 2006, 15:33:07 »

Ехаааа, доста дългичък пост!  tease

Много се радвам, че сватбата ти ,silverarrow, се е получила така като си искала и че си намерила точния Сватбен агент!!!  LOVING

Желая ти само хубави моменти и емоции и романтино-приказен семеен живот!!!   kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: август 16, 2006, 11:27:43 от Bulechka_TS » Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #2 -: август 16, 2006, 11:19:52 »

Дълъг, но точен. Браво silverarrow, харесва ми как разказваш всичко подробно, така че да стане всичко ясно, особено на бъдещите младоженци.  good good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #3 -: август 16, 2006, 12:29:39 »

Много е хубаво ,че има отговрни хора, които държат на професията си, а не просто отбиват номер!!  good Много се радвам, че Ади е изпълнила желанията ти! Още веднъж бъдете щастливи!!! drinks give_rose
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #4 -: август 16, 2006, 14:49:20 »

Е добре е, че някой си върши работат "като хората"...
Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #5 -: януари 30, 2007, 14:11:56 »



Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 30, 2007, 14:43:06 »



Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....

Здравей, Ева, и добре доша при нас!!! girl_in_love give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 30, 2007, 15:11:11 »

Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 30, 2007, 17:01:48 »

Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.

Абсолютно съм съгласна с Юлия!!! good
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #9 -: януари 30, 2007, 22:14:10 »

Здравейте !

Друг някой ползвал ли е Ади Цанова ? Защото цената на услугата и е висока и бих искала да знам дали си заслужава парите....

Ева, мога да ти гарантирам за качеството на услугите и. Както мога да ти гарантирам и за изключително лошото качество на услугите на агента на Приказен Ден (това не включва декораторката). Ако ми пишеш на лични, познавам други момичета ползвали Приказен Ден, със същите оплаквания като моите, но не познавам лично други ползвали Ади.
Здравей  Eva  добре дошла при нас.  След като прочетох поста на silverarrow  съм без никакво съмнение относно способноста на този сватбен агент. Мисля, че няма нужда да се съмняваш още повече, че silverarrow  винаги помага на всички с каквото може и аз лично и вярвам напълно.

Абсолютно съм съгласна с Юлия!!! good

Ооо, страшно сте мили, благодаря ви  give_rose girl_in_love
Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #10 -: януари 31, 2007, 12:12:58 »

Благодаря много за топлия прием  smile

След като изчетох пост-овете на silverarrow за Приказен ден мисля че няма да имам куража да ги наема...относно Ади, всичко което казваш за нея е много оптимистично. Жалко че друг някой не е ползвал услугите и , за да си създам по-обективно мненеие за нея.

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #11 -: януари 31, 2007, 18:42:52 »

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?

Здрасти Ева,
Не не съм, но познавам едно момиче, което познава друго момиче, което е било на сватбата на 3то  момиче (следиш ли  girl_wink) и каза, че кетъринга е хубав, смисъл вкусно, много добро обслужване и тн., но просто е скъпо, за това което предлага (не знам за каква цена става въпрос). Според мене обаче има смисъл от кетъринг, само ако сте на открито. Не съм сигурна Ади дали работи с други кетъринг фирми. Най-добре е да провериш с нея и да се убедиш дали си ок.
Това всъщност ми е бил големия проблем в работата със сватбените агенции - имат си 1-2ма дето работят с тях и край. При Ади не беше голям проблем, но при Приказен Ден...  angry
И пак като стана въпрос за Приказен Ден - ако си чела поста ще видиш, че аз кой знае колко лоши работи не съм казала, допреди Мариела Камбурова да не реши да излиза и да се излага в Интернет. Според мене тя сама си направи анти-рекламата.  bye
Успех с търсенето! Тука има други момичета, ползвали други агенции, може би те ще ти  кажат нещо за техния опит?
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 01, 2007, 11:16:14 »

Благодаря много за топлия прием  smile

След като изчетох пост-овете на silverarrow за Приказен ден мисля че няма да имам куража да ги наема...относно Ади, всичко което казваш за нея е много оптимистично. Жалко че друг някой не е ползвал услугите и , за да си създам по-обективно мненеие за нея.

silverarrow, ти ползва ли фирмата за кетъринг на мъжа и? Добра ли е кухнята ?

Здравей Ева,

аз до момента съм само читател във форума, но иначе също се готвя за сватба август месец.
Нашият агент е Ади. И ние много мислихме, четохме, обсъждахме и накрая си я избрахме.
И мога да ти кажа, че от този момент нататък та до сега (дай боже и до сватбата) съм сигурна, че сме направили най-добрия избор  smile
Ади е много организиран, информиран, креативен, отговорен и откровен човек  Wink
Уважава мнението ни, но не се притеснява да каже и своето - това е, от което аз лично имам нужда.
  good

« Последна редакция: февруари 01, 2007, 11:18:24 от abel » Активен
Eva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: февруари 01, 2007, 14:07:24 »

silverarraw, да, и мен това ме притеснява - че работят с 3 ресторанта и един DJ и край....А с кои ресторанти работи Ади - Хилтън, Шератон, Гранд Хотел София...?

А "Приказен ден" ме шокираха най-вече с цените или по скоро с надценките, които слагат. За България това са абсурдни цени, могат да си ги позволят малко хора, а и дори да бях една от тях пак ми изглежда смешно и нелогично да плащам петорно, защото имам пари.

abel, благодаря за споделеното мнение.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 01, 2007, 14:44:39 »

 abel, здравей и добре дошла при нас!!! girl_in_love
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 01, 2007, 14:58:33 »

silverarraw, да, и мен това ме притеснява - че работят с 3 ресторанта и един DJ и край....А с кои ресторанти работи Ади - Хилтън, Шератон, Гранд Хотел София...?

А "Приказен ден" ме шокираха най-вече с цените или по скоро с надценките, които слагат. За България това са абсурдни цени, могат да си ги позволят малко хора, а и дори да бях една от тях пак ми изглежда смешно и нелогично да плащам петорно, защото имам пари.

abel, благодаря за споделеното мнение.
Здравей отново,
при Ади нещата са много по-гъвкави. Тя не налага ограничения, само дава препоръки и то с основание, по моите лични наблюдения.

И привет на всички във форума  smile bye drinks
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #16 -: февруари 01, 2007, 18:41:51 »

Здравей отново,
при Ади нещата са много по-гъвкави. Тя не налага ограничения, само дава препоръки и то с основание, по моите лични наблюдения.

Това са и моите впечатления! Имаше нещо, което ни препоръча много сериозно, и ние не я послушахме, и се оказахме измамени по НАЙ-СЕЛСКИЯ начин, и разбрахме няколко месеца по-късно, но ще пиша след няколко дни по темата. Очаквайте включване.

За Приказен Ден, държа да отбележа, че цените скачат според възможностите на клиентите. Ние явно, мнооооого богати сме изглеждали  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2007, 21:12:45 »

Цитат
За Приказен Ден, държа да отбележа, че цените скачат според възможностите на клиентите. Ние явно, мнооооого богати сме изглеждали 

Еее, това е много гадно!!! crazy
Активен
mqrr
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #18 -: февруари 01, 2007, 22:25:12 »

Здравеите на вси4ки!
И аз като бъдещта булка първо из4етох фурума преди да се вклю4а girl_wink

И аз организирам сватбата от 4ужбина и се наложи да си потърся сватбен агент , които да се грижи за организирането на "големият ден" ! След дълго търсене по интернет и се спрях на "Приказен Ден" или "Ади" .  "Приказен Ден" бяха доста по-евтин вариант, но като им се обадих по телефона бяха малко студени и малко Тоо business like за сватбена агенция, ако мога така да се изразя. После се обадих на Ади и ако щете вярваите, сигурно бях на тел с нея поне 15 минути. Беше много приятелски настроена, обясняваше и ме накара да ПОВЯРВАМ в нея.Направи ми впе4атление , 4е не си прави никаква реклама. Каза ми да и погледна интернет страницата за да полу4а по-нагледна информациа как работи( аз ве4е естествено я бях проверила Wink и ако искам пак да и се обадя да поговорим пак - " моля Ви, помислете си първо,потърсете и други...." Щтях да падна - да намеря 4овек , които вместо да се опита как да ми вземе парите, прави вси4ко възможно да ми даде пове4е избор!!! Oh my ... Аз я наех още на този пръв разговор и досега мога да кажа, 4е не съм съжелила и за миг! Естествено има още много вода да изте4е до сватбата ( 7/07/07) , но се надявам вси4ко да бъде наред! Мога само да добавя, 4е след като про4етох през какво е минала silverarrow първо -  Oh my ... , но после  Blush 4е съм направила добър избор!!!!

Имам толкова много други въпроси!!!! Сега отивам да се вклю4а и по другите теми4ки! Computer
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #19 -: февруари 09, 2007, 21:55:34 »

блазе ви момичета :girl_wink:много ее хубаво да имаш сватбен агент и тук е мястотоо да кажа че аз  се "влюбих " в Ади от пръв поглед,още когато я видях за първи път в студиото на "Моята сватба" по СКАТ good - останах повече от очарована от нея самата като личност,и след това като сватбен агент.
Единствената причина да не я наема е че нямам тази финансова възможност pleasantry

Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #20 -: февруари 25, 2007, 23:49:30 »

Оказа се, че летвата е наистина според възможностите. Което тотално опорчава усещанета за празник. Супер болно е на младоженците да се разправят с какви ли не кожодери. Когато моята приятелка се омъжи миналата година ми каза нещо, което не мога изобщо да забравя: "За сватба и погребение не можеш да жалиш пари". Жалко, но факт!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 27, 2007, 14:04:10 »

Здравейте, на мен също ми предстои сватба, и то много скоро, но все още не съм почнала с организацията. Прочетох положителните отзиви за Ади и ми се искам да знам дали тя изготвя индивидуални пакети и как варират цените. Моите родители могат да си позволят по-пищна сватба, но аз не искам да съм им в толкова голяма тежест. От сайта и не можах да взема много голяма информация за пакетите , които предлага и затова реших , че може би някой от вас може да ми даде повече инфо.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 29, 2007, 09:17:24 »

Здравей,
най-добре и се обади и я попитай за всичко, което те интересува  smile  good
Активен
deni_77
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #23 -: януари 22, 2010, 10:26:21 »

Аз пък не съм доволен от Ади Цанова.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 22, 2010, 10:30:22 »

Искам да попитам защо, ако не е неудобно? smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 22, 2010, 12:34:32 »

Ади ми се струва, че е на съвсем различно ниво от останалите сватбени агенти в България, просто класа.
За съжаление, цената, която ми поиска и която дори не беше за цялостна организация, излизаше тотално извън бюджета, който бяхме планирали.
Може би ако бях още по-заета, планирах по друг начин тържеството и съответно имах по-специални изисквания, и ако имах парите разбира се, щях да я наема.
Е, купих си книгата ѝ за сметка на това и не мога да отрека, че ми е много полезна.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 22, 2010, 12:47:04 »

 Аз съм останала с впечатление, че е много добра!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 22, 2010, 14:53:53 »

От всички сватбени агенти, които преслушах Ади Цанова беше най-професионалната! Просто по отговорите, които ми даде и по начина, по който реагира на ситуацията мога да твърдя, че тя не може да се сравнява с другите аматьорски агенции. Разбира се този професионализъм си има цена и това е и единствената причина да не избера нея. Но съм сигурна, че момичетата, които имат възможността и я наемат няма да съжаляват.  smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #28 -: януари 22, 2010, 15:00:51 »

Аз също съм имала лична среща с нея когато гостуваше във Варна за представянето си на книгата мога да Ви кажа че останах очарована от нея представих и се казах и че се занимавам и имам сватбена агенция отношението и ни най малко се промени напротив даде  ми толкова ценни съвети за мен тя е първата и е една от най добрите  ако на Deni 77не са и допаднали цените това е друг въпрос !Гледала съм нейни украси на сватби с много живи цветя нещо невероятно !
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #29 -: януари 22, 2010, 15:13:33 »

 Ади Цанова може да е всичко друго, но и не добър сватбен агент. Добрият сватбен агент е в състояние да задоволи почти всички претенциозни клиенти в зависимост от делегираните бюджети, а не да прави подборка и да обслужва изключително и само добри в платежно отношение младоженци. Иначе на приказки всеки може да го докара, ако разполага с време.
 И не на последно място предлагам всички нейни конкурентни фирми и лица да приемат нейните цени за работа, да да не стоят вечно в графата "аматьорски агенции". Мисля, че ако се изравнят цените всичко ще си дойде на мястото.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 22, 2010, 15:18:46 »

Пачоран, много си ...забавен...  sarcastic
Все едно да кажем - скъпите обувки са лоши, защото не можем да си ги позволим и ако всички обувки са на една цена, то тогава вс ще си дойде на мястото.
Хубава мечта, но не е никак реална!
« Последна редакция: януари 22, 2010, 15:20:57 от lunno momiche » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 22, 2010, 15:20:00 »

Ади Цанова може да е всичко друго, но и не добър сватбен агент. Добрият сватбен агент е в състояние да задоволи почти всички претенциозни клиенти в зависимост от делегираните бюджети, а не да прави подборка и да обслужва изключително и само добри в платежно отношение младоженци. Иначе на приказки всеки може да го докара, ако разполага с време.
 И не на последно място предлагам всички нейни конкурентни фирми и лица да приемат нейните цени за работа, да да не стоят вечно в графата "аматьорски агенции". Мисля, че ако се изравнят цените всичко ще си дойде на мястото.

Ох, ще падна от смях...  funnytooth
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #32 -: януари 22, 2010, 15:27:27 »

 Ами ползвайте услугите на Ади, защо се обръщате към аматьорски агенции. Все пак пари давате. Колко на брой са младоженците от този форум, които са ползвали нейните услуги. Как може да кажете, че някой е добър само от едно "Здравей, довиждане !".
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 22, 2010, 16:49:16 »

Ами ползвайте услугите на Ади, защо се обръщате към аматьорски агенции. Все пак пари давате. Колко на брой са младоженците от този форум, които са ползвали нейните услуги. Как може да кажете, че някой е добър само от едно "Здравей, довиждане !".
Pachoran, както писах вече и аз, а и други момичета, с удоволствие бих ползвала услугите ѝ. Но разликата в цената беше в пъти спрямо други агенции, с които говорих. И така, прецених, че предпочитам да упражнявам малко повече контрол над агенцията, която избера, но да не взривявам сватбения ни бюджет.
И не, не е било само "здравей, довиждане", а впечатления от подхода и отношението ѝ.
Качеството си има цена, това е така, но всеки си преценява с какво е готов да направи компромиси - при мен такъв голям компромис с финансовата страна на нещата беше невъзможен.
Не мисля, че ако другите агенции работят на нейните цени, без да променят качеството си на работа, ще им останат клиенти.  Wink А от увеличението на цените далеч не следва автоматично подобрение на качеството, за съжаление...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 22, 2010, 17:06:32 »

а не да прави подборка и да обслужва изключително и само добри в платежно отношение младоженци.
е не вярвам да е точно така,защото като гледам снимките на младоженците и,може да са дали хилядарки за услугите и но пък са спестили от други неща pleasantry
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines