Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:58:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрите фотографи  (Прочетена 171944 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: октомври 06, 2010, 16:32:09 »

   smile Знам какво ще стане, когато се пусне тази тема, но рискувам, защото има толкова много професионалисти, които заслужават повече от благодарност.
    Откривам темата с името на един от най-добрите фотографи- Ангел Ненов . Невероятен човек и изключителен в своята работа.
    Едно от най-правилните решения, които взехме за сватбения си ден, беше да се обърнем към него. Малко са тези, които успяват да уловят всяка емоция, да направят така, че снимките да са пълни с живот. Гледаме ги, усмихваме се и сме истински щастливи. Защото на тях има много повече от това, което ние самите сме забелязали на сватбата си. Има толкова топлина и красота! Те са непресторени, няма позьорство, а са напълно естествени. За да съумееш да снимаш по този начин, се изисква повече от талант и умения. Иска се да имаш контакт с хората, да ги усетиш, да доловиш тяхната същност.
   Ангел Ненов го направи за нас, за което винаги ще сме му безкрайно признателни. Благодарим ти!
   
« Последна редакция: май 10, 2012, 16:28:43 от fiibi_bg » Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 07, 2010, 10:23:43 »

Според мен темата може да продължи много културно, ако в нея пишат само и единствено булки, чиито сватби вече са минали и са качили/публикували поне по някоя и друга снимка. Не е тайна, че из форума се подвизават от време на време "фалшиви булки", хвалещи разни доставчици на килограм, ще е хубаво, ако можем да го избегнем тук.
Понеже отговарям на горните условия,  smile си позволявам да сложа в тази тема нашия сватбен фотограф Любомир Любенов. Споменаван е и преди във форума, така попаднах и аз на него. Но за него с пълна сила важи това, което michelle е писала за техния фотограф – благодарение на снимките си ние изживяваме отново и отново красотата на онзи ден, на който тогава не успяхме да се насладим напълно по една или друга причина. При всяко разглеждане откриваме нови детайли, емоции, нещо загатнато в израза на лицата... но преди всичко радостта ни, топлината и щастието, които са ни изпълвали и заобикаляли през този ден. Хванал е характерни изражения, погледи... уловил е "нашето" в този ден. Отношението му беше перфектно, това включва и периода след сватбата, след плащането, когато още се занимаваше с фото книгите ни, по които пък хвърли страшно много старание и огромно количество работа. Страхотен фотограф и страхотен човек!
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 07, 2010, 12:29:31 »

Два страхотни албума на две прекрасни, реални булки, които са избрали наистина едни от най-добрите фотографи.

Сватбата на DoniM, снимки тук -> http://album.svatbata.bg/Doni_Konstantin/bg/photos.html
Сватбен фотограф - Димитър Яков

Сватбата на Didiilko, снимки тук -> http://album.svatbata.bg/didi_ilko/bg/photos.html
Сватбен фотограф - Йонко Русев
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 07, 2010, 12:35:39 »

Няма как да подмина тази тема и да не изкажа своето мнение.
За мен един от най-добрите фотографи, чийто услуги  имахме честта и удоволствието да ползваме за нашата сватба, е Йонко Русев  photograph ! ВЕЛИК!  judges
« Последна редакция: октомври 07, 2010, 12:37:55 от lunno momiche » Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #4 -: октомври 08, 2010, 13:21:42 »

Според мен,говоря за Пловдив,най-добрите са студио ДИТ,ЗАНИ СТУДИО И Гени Йончев и жена му Мима.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #5 -: октомври 09, 2010, 23:01:05 »

Ами аз също няма как да не изкажа моето мнение. За мен Петя Василева от http://blog.pefostudio.com е сред най-добрите фотографи за България Bravo good. Тук са снимки от нашата сватба, които за мен са неповторими LOVING:
http://blog.pefostudio.com/wedding-photography/tsveti-and-tomas-wedding/

Поздрави give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 10, 2010, 12:25:05 »

Според мен,говоря за Пловдив,най-добрите са студио ДИТ,ЗАНИ СТУДИО И Гени Йончев и жена му Мима.
  Тук има доста пропуски ! Фото - Димитър Яков , Тереза Якова , Руска Иванова , Георги Иванов , Николай Сираков , видео - Димитър Димитров , Пеьо Иванов , Георги Котов , Тодор Стойков и сигурно и аз пропускам някой ! Предварително се извинявам ! tsvetentse1 невероятни снимки ! Хареса ми !  Bravo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 10, 2010, 14:06:55 »

Аз съм много доволна от нашия фотограф на сватбата - Иван Банчев от www.fototo.be , имаме и много красив сватбен албум-книга от него. smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 10, 2010, 14:12:07 »

Аз съм много доволна от нашия фотограф на сватбата - Иван Банчев от www.fototo.be , имаме и много красив сватбен албум-книга от него. smile
Знаех си ,че съм пропуснала някой ! С две ръце за Банчев ! Тази година имах възможноста да разгледам доста негови снимки и какво да кажа ....... Без думи !  yahoo
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 11, 2010, 14:55:39 »

Аз искам да изкажа своите най-големи благодарности към Делийски студио http://www.deliysky.com/ Нищо не бяхме чували за тях, но рискувахме. Резултата беше  shok ...поразителен...Надминаха очакванията ни. До ден днешен използвам услигите им и с удоволствие ще продължа да ги търся. Те не спират да се развиват и да вървят нагоре. Всеки път с нещо ново и приятно ме изненадват. Няма такива мили, разбрани и усмихнати хора. Препоръчвам ги! give_rose
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #10 -: октомври 14, 2010, 09:01:03 »

Камен Вълканов
Активен
mimidrago
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 14, 2010, 20:31:46 »

Искам горещо да препоръчам Делийски Студио - http://www.deliysky.com.
Изключителни професионалисти, много точни хора и страхотно качество на снимките и видеото.
Много ни помогнаха и на самия ден около организацията на нашия най-щастлив ден good
Работят с много съвременна техника и това определено си личи в крайния резултат - няма толкова ясни и цветни снимки Bravo
Убедете се в думите ми като разгледате нашия фотоалбум тук - http://album.svatbata.bg/mimi_drago
Благодарим им от все сърце за невероятните спомени, към които ще се връщаме и за в бъдеще give_rose
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 18, 2010, 11:23:38 »

Аз съм супер доволна от моя фотограф- Николай Попов от никифото ,благодаря на момичетата от форума, които ми го препоръчаха!
Ники беше много всеотдаен, работи толкова усърдно,много се трудеше да хване всеки миг и така се получиха много добри снимки
Сега си получих снимките и ще кача малко в албума си!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #13 -: октомври 18, 2010, 17:42:14 »

Нашият фотограф също беше Любомир Любенов и сме безкрайно щастливи, че се спряхме на него. Любо е професионалист, безкрайно коректен и лоялен. Продължаваме и досега да гледаме снимките от сватбата и благодарение на него виждам моменти, които съм пропуснала, докато съм сновяла между гостите. С огромно удоволствие ще се възползваме от услугите му отново. Bravo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 26, 2010, 19:32:26 »

Аз мога горещо да препоръчам Живка и Венци Фотеви от Фотеви стил (става въпрос за Варна). Невероятни професионалисти и много мили хора! Въпреки че не съм особено фотогенична, а и не умея да позирам, те успяха да ме предразположат, така че снимките да изглеждат естествено и прекрасно  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines