Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:25:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264101 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #240 -: януари 18, 2011, 12:24:34 »

Много са сладки, идеята ми допада.Аз също сега разглеждам и събирам идеи за подаръчетата.Само се чудя дали някак да не може да се съчетаят с панделка или да се сложат в някаква кесийка или нещо подобно??

  Нищо не пречи след като се вземат поръчаните шоколадчета, да им се върже една панделка. Например така:

  По темата с шоколадовите подаръчета:
-шоколади с четири блокчета и идейна опаковка. На мен лично би ми било жал да ги изям  blum Мисля си, че освен в този вариант, картинката може да е нещо като пъзел и при сглобяване да се получи послание за съответния гост  Wink

-шоколадови бонбони в торбичка от органза

-горещ шоколад на прах в симпатична малка бутилчица  smile
Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 18, 2011, 12:32:29 »

michelle, това с пъзела от шоколадчета ми хареса. Имаш ли представа, къде бих могла да поръчам  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #242 -: януари 18, 2011, 12:47:47 »

 coucoumelle, сложих снимката само като идея, която би могла да се взаимства. Оказва се, че такива шоколадови пъзели има на доста места. Две от тях:
http://www.beau-coup.com/chocolate_puzzle.htm
http://www.myweddingfavors.com/puzzle-car.html
 Не знам дали при тези цени си струва, освен може би ако подаръчето не е на човек, а на двойка или семейство.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 18, 2011, 14:43:01 »

Момичета, не е толкова трудно да се направи такъв пъзел...
Ето за 2 мин., качеството е ниско, но с подходящата рисунка ще стане... По-големят проблем ще е да се намерят шоколадчетата, но с други форми също става.


* Untitled12 copy.jpg (59.62 KB, 795x742 - видяно 366 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 18, 2011, 14:50:50 »

Ето от тази графика

Може и снимка да се сложи с надписи... Хора не давайте луди пари като мога да помогна...


* Untitled-123 copy.jpg (59.78 KB, 1087x1458 - видяно 392 пъти.)
« Последна редакция: януари 18, 2011, 14:53:35 от anelcka80 » Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #245 -: януари 18, 2011, 15:31:26 »

unicusbg, такива бурканчета с чубрица съм виждала на Бачковския манастир. Не съм обърнала внимание дали има разни лодки, рибки и т.н., но подправките са направени естетично и подредено по цветове.
ОХхх eleni в сайта има такива красоти от бисквити и мъфини, ама пусто му като чакаме към 150 човека, 3-4 лева за подаръче ми идва малко множко

Да, за такава голяма сватба наистина си става много, но трябва да питаш, защото за по-голяма бройка може да дават отстъпки. Поне така би било редно  pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: януари 18, 2011, 15:57:28 »

eто и нашия подарък за гостите .. качеството е малко кофти, защото качих работния файл, но колкото да можете да схванете общата идея на картичката мисля че е достатъчно smile

Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 18, 2011, 20:05:57 »

Ето сайта за шоколадите, 2,58 за шоколад..
http://svatbenipokani.eu/vkusen-podarak-gostite-vashata-svatba-a0001-svatben-shokolad-p-270.html
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 18, 2011, 21:09:28 »

Момичета, благодаря ви много за идейките за надписи върху шоколадите и украса с панделки - мисля да се възползвам от хрумките ви pardon Шоколадовите пъзелчета са прекрасни, обаче на мен ми излизат скъпи, както и шоколадчета по над 2 лв бройката... Май оставам на вариант Ebay и дано шоколадът е вкусен blum
Активен
Nora_Yo
Новак
*
Публикации: 18


дизайнерски сватбени покани- www.svatbenipokani.eu


« Отговор #249 -: януари 21, 2011, 18:18:35 »

Ето сайта за шоколадите, 2,58 за шоколад..
http://svatbenipokani.eu/vkusen-podarak-gostite-vashata-svatba-a0001-svatben-shokolad-p-270.html

Здравейте,
тъй като се споменава нашият сайт съм длъжна да уточня, че цената на големия шоколад е 2.50, малкият е 2.00лв, както и че цените варират в зависимост от поръчаните количества.
Поздрави и весел уикенд!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 21, 2011, 18:23:05 »

Искам да кажа Nora_Yo , жалко че вече нашата сватба мина... Иначе щяхме да се възползваме от вашите услуги, жалко  give_rose . Стахотни неща  yahoo
Активен
Nora_Yo
Новак
*
Публикации: 18


дизайнерски сватбени покани- www.svatbenipokani.eu


« Отговор #251 -: януари 21, 2011, 18:39:34 »

Искам да кажа Nora_Yo , жалко че вече нашата сватба мина... Иначе щяхме да се възползваме от вашите услуги, жалко  give_rose . Стахотни неща  yahoo

Благодаря Ви! Желая Ви много семейно щастие, а пък като му дойде времето предлагаме и артикули за кръщенета  Wink give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 22, 2011, 00:48:39 »

Според мен е хубаво да се даде подаръче ръка в ръка. Поне аз го приемам някак по-лично. От друга страна, гостите може и да се зачудят дали това е част от декорацията, или е подарък за тях. На последната сватба, на която бях, част от подговените и оставени пред всеки гипсови подковички така и си останаха. Гостите решили, че са от украсата на масата. Отделно не се забелязваха върху бялата покривка, защото те самите бяха бели. След като се наизвадиха цигари, запалки, отвориха се бутилки и т.н., подаръчетата съвсем се забутаха. Просто отбелязвам още едно нещо, което е добре да се обмисли, за да не се случва.

май много зависи от гоститве на самата сватба и разбира се от кога някои хора не са ходили на сватба  smile има хора дето от своята сватба на сам не са присъствали на друга такава и е разбираемо да не знаят какви са обичаите в днещно време...аз имам позната която нииикога не е присъствала на сватба...с мъжа си само са подписали...после заминали за чужбина и ето ти на че не е била на сватба и дори си нямаше идея че на гостите се подарява каквото и да било...
на такива хора е добре да се каже за да знаят да си вземат подаръчетата...
на нашата сватба никой не пропусна да си вземе подаръчето макар и сега да ги намирам за безсмислени и глупави  angry но както и да е, тогава всичко се мислеше екстремно бързо и на момента...та освен подаръчетата за спомен се събираха свещи...декорации... а за бутилките с ракия и вино които направихме с наши снимки да не говорим... да съм знаела да приготвя за всеки не глупави сувенири а бутилка с алкохол и наша снимка...беше голяма атракция  Girl_hide
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #253 -: януари 22, 2011, 17:29:21 »

Тъй като и при нас възрастните няма да са наясно за подаръчетата, мисля да кажем на всеки, когато минаваме за наздравица... pleasantry
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 24, 2011, 22:38:50 »

За нашата сватба реших, че като ''подарък'' ще са хендмейд бутониерите, които вече започнах - те ще са различни за всеки гост в цветовете на сватбата и ще са оформени като цветя. Стават доста големи, а към тях ще има и малка панделка с датата на сватбата..
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines