Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:02:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264092 пъти)
 
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 06, 2010, 11:18:11 »

Дони, всичко подготвено до момента е много стилно и красиво  Bravo

Към бърканчето за мед - отгоре би могло да се залепи, както предлага roumyana, етикет и то този етикет всъщност да е печатът, който сте подготвили (видях в галерията ти); друга възможност е малко листче/картонче с имената ви и датата на сватбата, което да се прикрепи към панделката ... или пък същия печат, принтиран на малко по-плътен картон.

Поздравления отново и успех на финалната права smile   
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 06, 2010, 11:52:15 »

Doni M, предлагам ти да скъсиш малко панделката, за да стои по-стилно.
Ето няколко варианта, може пък да ти хрумне нещо:
много идеи на едно място



« Последна редакция: август 06, 2010, 11:54:31 от lionelsa » Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #62 -: август 06, 2010, 12:10:21 »

Doni, страхотни са бурканчетата, но аз лично не бих им сложила етикет, ще стане много натруфено. По-скоро вземи тънкописец и напиши отгоре вашите имена или който от вас най-добре пише, така ще има и лична нотка  girl_wink А вместо да пишеш, може да изпечеташ имената ви на същата хартия и да я лепнеш отгоре, но отстрани - нищо.

Ние сме малко лудички и ще имаме 5-6 различни подаръци за гостите. Тъй като сме смесена свата - годеникът ми е немец - решихме за българските гости нещо германско, за немските гости - нещо българско. В галерията са подаръците за българските гости: за жените са берлински мечки в кутийки, за мъжете мини халба (около 10 см), а за младежите по един ключодържател с берлинска мечка.

За немскит гости има за жените камбанка, а за мъжете - чанче. Снимки на тях, обаче, още нямам, защото са в БГ при нашите smile

А за най-малките гости сме взели едни балонерки (за балони от сапунена вода), има ги на снимка заедно със статуетката за тортата и книгата за гости.
Ех колко им се радвам на подаръчетата! Както споделих в моята тема, остана само да им измисля опаковка - някоя от вас да има схеми за по-големи кутийки от около 12 см?
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 06, 2010, 15:06:11 »

Благодаря ви много за идеите  give_rose
Ще поумувам още малко. Наистина ме е страх да не стане претруфено или пък, ако сложа етикет да се закрие хартията, защото бурканчетата наистина са миниатюрни. Ако остане време може по някоя перличка малка да лепна със силикон. То май всичко зависи от времето, че до 14-ти малко остана  pardon
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 07, 2010, 07:11:57 »

tsvetentse1 балонерките от къде са? нашите шаферчета ще пощуреят от радост, ако получат такива... то аз ще пощурея  LAUGHTER
виж за кутиийки тук, направо можеш да поръчаш, но се пазари за цената!http://www.j-point.net/print-house2/products/кутии/Кутия
« Последна редакция: август 07, 2010, 07:16:18 от evane » Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 07, 2010, 10:08:36 »

Аз миналия ден купих балониерки или както там се наричат от Джъмбо. Едната струва 1 лв. и взех за всички малчугани   Bravo
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #66 -: август 07, 2010, 10:46:01 »

tsvetentse1 балонерките от къде са? нашите шаферчета ще пощуреят от радост, ако получат такива... то аз ще пощурея  LAUGHTER
виж за кутиийки тук, направо можеш да поръчаш, но се пазари за цената!http://www.j-point.net/print-house2/products/кутии/Кутия


Еvane, мерси за сайта! Балонерките са от един немски сайт:
http://www.veryvenus.com/epages/61913171.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61913171/Categories/Wedding_Bubbles

Много са евтини, но пък доставката е 9 евро за европа, струва си, ако поръчате още някакви неща. Разгледай, на мен тези неща от снимката с балонерките са ми от там, както и бонбоните Just Married, които още не са пристигнали, защото ги поръчах по-късно. Просто кликай менютата, дори да не знаеш немски, според мен ще се оправиш. Ако нещо ти хареса и решиш да поръчаш, но имаш нужда от помощ с полетата, които се попълват, пиши ми на лични, ще се справим някак с тях  girl_wink
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 09, 2010, 15:19:32 »

лебедите нияма да дойдат до октомври ллллужас сега какво да правя каво да избера за подарък н гостите.
Мисля от САЩ да поръчам нещо , тъй като от Лондон е по скъпо въпреки че нянама мито, същите неща от Сащ само дето са на двойна цена през авглийиски сайт  angry
никаква идея нямам  sad
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #68 -: август 09, 2010, 15:22:39 »

ilinor, разкажи повече за сватбата, смесена ли ще е, ще има ли много чужденци, какъв е стилът й, цветове, тема? Има ли нещо специално, което и двамата обичате - за хапване, пийване и т.н.....

Така ще е по-лесно да даваме съвети. Може би ще намериш още по-хубави подаръчета от лебедите  girl_wink
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #69 -: август 11, 2010, 21:46:14 »

мислих, мислих.... правих какво правих, но нищо по-различно не ми дойде като идея.... това ще бъде украсата на бурканчетата с мед за сватбата
  добавих две снимки в галерията.....
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 11, 2010, 23:38:16 »

Стефи супер са станали! Много сладурски  Bravo
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #71 -: август 12, 2010, 07:02:47 »

smile Ние сме решили да дадем по една наша снимка, специално направена за целта в деня на сватбата .
Илиза по 1.20лв./бр.  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 12, 2010, 10:26:12 »

stefi84 много хубави са станали  Bravo
BacuTy на нас това ни беше първоначалния вариант за подарък. Защо ви излиза толкова много. Бяхме гледали нещо като картонени рамчици и шаферката щеше  да ни изкара снимките на път за ритуалната в Мол-а и щеше да излене към 0.60лв
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 12, 2010, 14:52:01 »

tsvetentse1 нееее няма да е смесена сватбата незнам защо си остнала с такова впечатление smile просто това което искам като подаръци в БГ го няма. Навкякъде има обувчици слончета бурканчета с мед и това е , аз искам нещо по различно и хубаво разбира се  smile
Всичко уредихме само това ни остана  pleasantry
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #74 -: август 12, 2010, 16:07:19 »

bubu_123,на нас това ще ни го направи фотографа,но уви не става дума за Варна, а за Търговище и може да е някакъв вид монопол  beating
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines