Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 02:45:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 256560 пъти)
 
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #45 -: юли 31, 2010, 01:39:02 »

Мерси много, наистина страхотни неща има! Аз още не съм решила какви да са подаръчетата, колебая се дали да поръчвам от тук, или от БГ... чудя се дали ще намерим нещо хубаво в БГ, но ще си се почудя още малко и трябва да взимам решение вече, че малко време остана, докато се приберем  pardon
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #46 -: юли 31, 2010, 11:08:38 »

Нашите тапи са от онлайн китайски търговци (alibaba), които правят оферти в зависимост от бройката, излязоха левче и нещо бройката. Решихме, че така и така другите сайтове препродават китайската продукция, можем да ги вземем и без 3кратната надценка. Макар че принципно не ми харесва много идеята за пазаруване от Китай...но реалността е, че така и така техни продукти купуваме ежедневно.
Ето тези харесахме, но само за сърцето ни направиха добра оферта до България.



Недостатък е, че няма да са в кутийки (мисля), но май просто ще им сложа по една панделка. Иска ми се да си намера малки торбички от зебло или лен - като мини-чувалчета, за да спазим по-натуралната визия, но не знам къде ще намеря такива.
« Последна редакция: юли 31, 2010, 11:10:35 от conflate » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 02, 2010, 10:41:32 »

conflate , защо не си направиш сама такива кесийки/кутийки? pardon
А от показаните видове, на мен само сърцето ми харесва blush
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 02, 2010, 13:59:27 »

Взех си лебедите днес.Ето ги
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #49 -: август 02, 2010, 14:17:50 »

здравей liony 2000,
много са хубави лебедите ви-аз отдавна търся такива лебеди, но не успях да намеря:( би ли споделила от къде успя да си ги купиш? проверявах на много места, но бяха останали основно слонове и жабки, а на нас не ни харесват:( благодаря предварително за отговора smile
успешен ден give_rose
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 02, 2010, 14:57:32 »

здравей liony 2000,
много са хубави лебедите ви-аз отдавна търся такива лебеди, но не успях да намеря:( би ли споделила от къде успя да си ги купиш? проверявах на много места, но бяха останали основно слонове и жабки, а на нас не ни харесват:( благодаря предварително за отговора smile
успешен ден give_rose
Ми мила аз взех последните бройки от тази агенция.Мечти се казва фирмата ,но вече нямат.Пратиха ми наистина последните.Добре ,че ми трябваха малко бройки и случих ,че имаше точно толкова.
Активен
silveto_sf
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #51 -: август 02, 2010, 15:08:46 »

благодаря ти за бързият отговор,
и аз ги бях гледала в Мечти, явно и там са свършили, и нямат наличности.
отново благодаря за отговора и успешна подготвка за Големият ден smile give_rose smile
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 02, 2010, 15:43:16 »

благодаря ти за бързият отговор,
и аз ги бях гледала в Мечти, явно и там са свършили, и нямат наличности.
отново благодаря за отговора и успешна подготвка за Големият ден smile give_rose smile
Мерси.Той почти дойде. shok danceg
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 03, 2010, 16:14:09 »

И аз чакам от мечти същите лебеди  yahoo pleasantry
От 1 месец чакат да им докарат и сега са им пристигнали само единичните двойните ги няма още, жената каза че аз съм добре тъй като моята сватба е чак октомври  Bravo
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 03, 2010, 22:00:22 »

И аз чакам от мечти същите лебеди  yahoo pleasantry
От 1 месец чакат да им докарат и сега са им пристигнали само единичните двойните ги няма още, жената каза че аз съм добре тъй като моята сватба е чак октомври  Bravo
Bravo
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #55 -: август 03, 2010, 22:02:46 »

conflate , защо не си направиш сама такива кесийки/кутийки? pardon
А от показаните видове, на мен само сърцето ми харесва blush

Натам отиват нещата. Само да видя какво ще ми доставят и започвам да търся материя за "чувалчета", даже не знам как се казва тази, която наподобява едновремешните чували за брашно примерно (не найлоновите). Знам, само че и от конопена нишка се прави.  huhhuh.gif
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 03, 2010, 22:16:02 »

conflate, случайно попаднах на каталога на тази фирма - http://www.aegeanparadise.eu/catalogue.pdf, предлагат ленени и конопени торбички на стр. 26 от каталога, може да ти свършат работа и да не си играеш да шиеш "чувалчета" smile
Активен
mimozetka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #57 -: август 04, 2010, 10:55:03 »

Здравейте и от мен, нашата сватба ще е в края на месеца и до скоро се коментираха какви ли не идеи за подаръчета. След като поразпитах мои познати се оказа, че колкото и да са хубави накрая всички те остават в разни витринки и само сабират прах. Затова режихме да подарим нещо малко по практично- малки бурканчета с мед. Продават се от Нектаркооп, ул. Сребърна 28 за 0.84 лв. Има ги е и без етикетчета.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 06, 2010, 10:40:21 »

Вчера взехме нашите бурканчета с мед (готови от Нектаркооп). Направих украсата на едно - шапчица от хартията, която е използвана за всичко по сватбените нещица и панделка от органза. Сложих снимка в галерията.
Чудех се за някакъв етикет или нещо подобно, но са много малки и май ще станат прекалено натруфени.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 06, 2010, 11:00:15 »

Дони, много са хубави бурканчетата, ако искаш да залепиш нещо, може отгоре да залепиш кръгче - нещо като сватбен етикет или панделката да  е с надпис на имената ви и дат ана сватбата примерно
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines