Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:11:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 215860 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 16, 2011, 23:14:59 »

А ето още една интересна идя как оригинално да означите масите за гости:


* images.jpg (3.81 KB, 187x269 - видяно 3824 пъти.)
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 16, 2011, 23:28:49 »



« Последна редакция: февруари 16, 2011, 23:38:18 от CabuHka » Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 17, 2011, 00:34:10 »

момичета, бялото платно, по което се минава не е задължително да е сатен, може и най- обикновено хасе за 2 лв. За нашите младоженци бях поръчала и да им избродират двете букви- едната в розово, другата в кафяво /цветовете на сватбата/, а от двете страни на платното също имаше по един розов и един кафяв кант. Сега го ползват за покривка и са много доволни от тази изненада, очакваха просто едно бяло платно smile
Идеите за бутилките много ми харесват, още повече, че много ме дразнят всякакви безалкохолни и алкохолни наредени до украсата, но няма как, трябва да има и хапка и пийка lol
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 17, 2011, 09:55:16 »

5ia_   goodpost!!! Ако ресторанта е добър нама проблем със предяатията, алкохола и безалкохолните. Нашите ги изнесога след като гостите се наместиха по местата си...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #409 -: февруари 17, 2011, 11:33:54 »

 Поствам две украси, които видях днес в Style Me Pretty и просто ми спряха дъха  blush
 В първата ме впечатли бялото цвете във високата ваза. Мисля, че е гладиола. Изглежда ми някак изящно и сигурно даже без цветята над него ще стои чудесно.

 Втората е украса на маса за церемония, но според мен може да се използва и за украса на маса на младоженците.

 Допълвам си поста с още една снимка-свещи, свещи и пак свещи, златисто и оригинално решение за номериране на масите.
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 13:29:42 от michelle » Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #410 -: февруари 17, 2011, 14:36:52 »

Michelle, мисля че са гардении... Поне в букетите са гардении и ми прилича, че са ги нанизали на връв, за да стоят така. Много красиво  Bravo А и хорнезията е чудесно цвете за украса. В една от агенциите ми показаха прекрасна украса с бели хортензии и черни перли  Wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 17, 2011, 19:08:03 »

Уауууууу, последната снимка е... направо нереална... Такова усещане за топлота, все едно човек е попаднал на приказно място, в което се чувства сигурно и уютно... Аз съм възхитена какво може да се създаде от една на пръв поглед безлична и непримамлива зала...
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 19:09:39 от anelcka80 » Активен
emanuela_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #412 -: февруари 18, 2011, 13:46:10 »

Хубави снимки показвате момичета.Аз държа на по-семпличка украса и на нашата маса да има живи цветя,а моя годеник беше заклет рибар,(аз го отказах blum) и иска две малки аквариумчета с рибки на масата.Моя любим цвят е синия.Ако някой има нека покаже семпли украси в синичко(светло или тъмно без значение)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #413 -: февруари 18, 2011, 20:21:13 »

Това с рибките много ми хареса  heart
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 18, 2011, 21:31:15 »

emanuela_ хубава идея с рибките, но не ме разбирай погрешно, не бих им причинила това... В тази лудница нищо чудно да се гътнат... Шумът във водата се увеличава неимоверно... Накрая да нямате луващи рибки с коремчето нагоре  :'(. Аз лично не бих рискувала, а и горките рибки  nea
Aз имам идея как би могла да го постигнеш с изкуствени рибки. Едно мобиле от рибки, което се върти в едно празно (без вода) аквариумче... Не знам дали ме разбираш  pardon

Xixixi

А сега няколко идеи в синьо




по-назад съм пуснала няколко на морска тематика
« Последна редакция: февруари 18, 2011, 21:46:17 от anelcka80 » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #415 -: февруари 18, 2011, 22:13:33 »

Активен
emanuela_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #416 -: февруари 19, 2011, 11:27:12 »

anelcka80, :)аз съм решила да го изненадам и ще купя 2 стъклени сфери и петнадесетина декоративни живи рибки и след сватбата ще ги върна,или подаря на някой,който си гледа вкъщи такива рибки в аквариум.Със сигурност това мое желание много ще му се хареса и ще го успокоява присъствието им.Мисля си,че ще се получи интересно.А и годеника ми се изпусна снощи,че ми готвил изненада,аз абсолютно нищичко не съм му споменала за рибите.Виж тези рибки изкуствените може да ги използвам като допълнителна украса за тортата примерно,но ще стане пренатрупано,има време ще реша. Pinkbird,снимката която си показала ми допада много и това пръстенче долу вдясно,доста оригинално smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 19, 2011, 19:13:45 »

Аз точно това се опитвам да ти обясня- едва ли ще уживеят... Прекалено силен е шумът, поне според мен. Посъветвай се с продавачите в зоомагазина. Да не стане така, да обърнат коремите по време на сватбата. Иначе се радвам, че съм могла да си помогна с идейка... blush
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 19, 2011, 19:27:49 »

Аз не мисля, че рибките на младоженската маса са добра идея. Ако има дечица на сватбата, те ще се въртят само покраи рибите, тъй че надали ще ви действа много успокояващо, да не говорим за възможността за бутане на аквариума и рибки с обърнати коремчета, които могат хем да разтроят гостите, хем надали е много добра поличба. Ако държиш на аквариумчета, напълни ги с брукат, цветенца, плуващи свещи, но рибките не ми изглеждат разумна идея  good
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 25, 2011, 11:31:05 »

Здравейте момичета и от мен! Много бих искала някой да сподели украса в златисто или кафяво,защото аз имам такава някъква идея за моята украса   good Благодаря ви предварително!
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines